banner
banner

ChangeNOW Exchange: Master The Crypto 2020 Guide Review

تغییر ChangeNOW

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام برای ChangeNOW Exchange

ChangeNOW یک بستر مبادله رمزنگاری است که به صورت آنلاین در ChangeNOW.io در دسترس است. همه چیزهایی را که امروز باید در مورد این سرویس مبادله رمزنگاری بی نام و ناشناخته بدانید ، در بررسی ما بیابید.

ChangeNOW چیست?

ChangeNOW یک بستر مبادله رمزنگاری غیر حضوری است که مشابه Shapeshift و Changelly کار می کند: شما دو ارز رمزپایه را مبادله می کنید بدون اینکه واقعاً رمزگذاری در کیف پول ChangeNOW انجام شود.

می توانید از امروز در ChangeNOW.io مبادله را شروع کنید. این پلتفرم از ده ها ارز رمزنگاری شده مختلف ، از جمله تقریباً همه ارزهای رمزپایه اصلی و بسیاری از سکه های کمتر شناخته شده پشتیبانی می کند. BTC ، BCH ، LTC ، XMR ، EOS ، BNB ، ADA و سایر موارد برای تجارت در سیستم عامل موجود است. همانند ارزهای فیات مانند EUR و USD.

بررسی تبادل ChangeNOW

ChangeNOW یک شعار ساده دارد: “مبادله سریع رمزنگاری ، بدون حضانت”. ChangeNOW همچنین دارای مزایای منحصر به فردی است که در سایر سیستم عامل های مبادله نخواهید یافت – مانند امکان خرید رمزگذاری با Visa یا MasterCard.

با این حال ، یکی از بزرگترین مزایای ChangeNOW در مقایسه با سایر سیستم عامل های مبادله این است که محدودیتی وجود ندارد: حداکثر مبلغی که می توانید در ChangeNOW معامله کنید وجود ندارد. هر زمان که بخواهید می توانید هر چقدر بخواهید مبادله کنید.

ChangeNOW امتیاز دیگری نسبت به سیستم عامل های رد و بدل رقابتی دارد: هیچ تأیید کاربری لازم نیست. کاربران حتی نیازی به ارائه شماره تلفن یا آدرس ایمیل ندارند. مطمئناً نیازی به بارگذاری شناسه عکس یا گواهی آدرس صادر شده توسط دولت نیست.

استفاده از ChangeNOW برای هرکسی در دنیا بسیار آسان است. هر کجا مستقر باشید ، هر مقدار پول که می خواهید ارسال کنید ، می توانید با ChangeNOW به راحتی آن مبادله را انجام دهید.

بر اساس همه این اطلاعات ، چرا به ChangeNOW پول خود اعتماد می کنید؟ ChangeNOW به این س onال در صفحه سQالات متداول خود می پردازد و پاسخ آن کمتر از اطمینان خاطر است:

“ChangeNOW توسط تیمی از توسعه دهندگان با تجربه بلاکچین ایجاد شده است ، یک سرویس کاملاً ایمن و پیچیده است – ما کاملاً بدون ثبت نام هستیم. این اجازه می دهد تا مشتریان ما از شناسایی یا سرقت مالی جلوگیری کنند. ما از بهترین سیستم های معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کنیم. “

ما در واقع چیزی در مورد “تیم توسعه دهندگان باتجربه بلاکچین” نمی دانیم. در حقیقت ، ما اطلاعات کمی در مورد ChangeNOW و افرادی که آن را اجرا می کنند ، می دانیم.

وقتی یک سیستم عامل مبادله به تأیید کاربر ، محدودیت های جغرافیایی یا محدودیت پول احتیاج نداشته باشد ، آن را به کانونی برای پولشویی و سایر اقدامات مجرمانه تبدیل می کند.

برای تغییر ChangeNOW ، این پلتفرم ادعا می کند که برای بررسی همه معاملات از “سیستم خودکار مدیریت ریسک” استفاده می کند. هرگونه معامله مشکوک طبق “بخشنامه های AML اروپا ، مقررات KYC و الزامات سیستم عامل” پرچم گذاری می شود. در صورت پرچم گذاری یک معامله ، ممکن است کاربر ملزم به تکمیل تأیید KYC / AML شود. با این حال مشخص نیست که چند کاربر در سیستم عامل پرچم گذاری شده اند.

به خواندن ادامه دهید تا همه چیزهایی را که باید درباره ChangeNOW ، ویژگی های آن و نحوه عملکرد آن بدانید کشف کنید.

ویژگی های ChangeNOW

مزایای ChangeNOW

ویژگی های اصلی ChangeNOW شامل همه موارد زیر است:

مبادله غیر حضانت: ChangeNOW یک بستر مبادله غیر حضوری است. درست مثل ShapeShift و Changelly ، ChangeNOW به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه را بدون واریز در صرافی مبادله کنید. ارزهایی را که می خواهید مبادله کنید انتخاب می کنید ، سپس یک ارز را به آدرس کیف پول ChangeNOW ارسال می کنید. به محض دریافت ChangeNOW ارز ، ارز دوم برای تکمیل مبادله به کیف پول شما ارسال می شود. ارز رمزنگاری شده شما از صرافی قابل برداشت نیست زیرا هرگز در صرافی باقی نمی ماند: در حال حاضر در کیف پول خودتان است.

بیش از 170 سکه: از دسامبر 2019 ، ChangeNOW 170+ سکه برای تبادل در دسترس دارد.

ارزهای فیات و رمزنگاری: ChangeNOW از ده ها ارز رمزپایه و چندین ارز فیات (دلار آمریکا و یورو) پشتیبانی می کند.

تبادل ارز رمزنگاری ChangeNOW

بدون محدودیت: یکی از بزرگترین مزایایی که ChangeNOW نسبت به رقبای خود دارد عدم محدودیت است. می توانید از طریق ChangeNOW هر مقدار پول را مبادله کنید.

بدون ثبت نام یا تأیید مورد نیاز است: ChangeNOW قبل از انجام معامله به ثبت نام نیاز ندارد. حتی نیازی به ارائه آدرس ایمیل یا رمز ورود ندارید. تا زمانی که ارز مورد نظر برای مبادله را داشته باشید ، می توانید از ChangeNOW استفاده کنید.

بدون تأیید KYC / AML: صرافی های تنظیم شده نیاز دارند که شما باید اطلاعات مشتری خود (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) را که شامل تأیید هویت و آدرس شما است ، در میان سایر اطلاعات انجام دهید. ChangeNOW حتی نیازی به نام ندارد.

در دسترس در سراسر جهان: از آنجا که ChangeNOW به تأیید کاربر احتیاج ندارد ، در دسترس همه افراد در جهان است. مهم نیست که در کجا مستقر هستید ، باید بدون مشکل به ChangeNOW دسترسی داشته باشید.

نحوه استفاده از changenow

پشتیبانی از ویزا و مستر کارت: ChangeNOW برای پذیرش پرداخت های Visa و MasterCard با پردازنده پرداخت شخص ثالث (Simplex) همکاری کرده است. اگر کارت اعتباری دارید و می خواهید رمزنگاری کنید ، پس می توانید از طریق ChangeNOW این کار را انجام دهید.

مبادله از طریق مبادلات: ChangeNOW به طور مبهم ادعا می کند که “با چندین شریک صرافی کار می کند” تا “در هر لحظه بهترین نرخ ارز در بازار را انتخاب کند”. هنگامی که از طریق ChangeNOW معامله ای را شروع می کنید ، پلتفرم برای یافتن بهترین شریک تجاری مبادلات را جستجو می کند.

حداقل مبلغ: از طریق ChangeNOW می توانید هر مقدار کوچک یا بزرگ را معامله کنید. محدودیت حداقل یا حداکثر وجود ندارد (اگرچه شما برای پوشش هزینه شبکه استاندارد بلاکچین باید حداقل به اندازه کافی ارسال کنید).

پشتیبانی چند زبانه: ChangeNOW به دهها زبان مختلف از جمله انگلیسی ، فرانسوی ، روسی ، آلمانی ، عربی ، چینی ، ژاپنی و سایر زبانهای اصلی در دسترس است..

مدیریت ریسک خودکار: ممکن است ChangeNOW مانند ‘غرب وحشی’ مبادلات رمزنگاری به نظر برسد. با این حال ، این پلت فرم ادعا می کند که روش های خودکار مدیریت ریسک را برای پرچم گذاری هر گونه معامله مشکوک در اختیار دارد. هر معامله منفرد بررسی می شود و هرگونه معامله پرچم گذاری تا زمانی که کاربر تأیید اضافی KYC / AML را انجام ندهد ، متوقف می شود (مثلاً با بارگذاری عکس گذرنامه یا کارت شناسایی ملی).

دلار یا یورو خرج کنید: با استفاده از هر کارتی که به شما امکان می دهد دلار یا یورو هزینه کنید ، می توانید ارز رمزنگاری شده را با فیات از طریق ChangeNOW خریداری کنید. ChangeNOW برای پشتیبانی از انتقال فیات و ارزهای رمزپایه با Simplex همکاری کرده است.

بدون انتقال سیم: ChangeNOW از انتقال سیم پشتیبانی نمی کند.

برنامه های وابسته: ChangeNOW یک برنامه وابسته ارائه می دهد. اگر شخصی را به ChangeNOW معرفی کنید و او معامله کند ، می توانید 0.4٪ از معاملات وی را انجام دهید.

ویژگی های changenow

دسترسی به API: ChangeNOW یک API برای توسعه دهندگان ارائه می دهد. می توانید با استفاده از این API دکمه مبادله ChangeNOW را به وب سایت خود اضافه کنید ، سپس براساس مبادله های انجام شده از طریق آن سیستم کارمزد کسب کنید..

ربات تلگرام: ChangeNOW به شما امکان می دهد با استفاده از ربات تلگرام رمزها را عوض کنید. فقط سکه هایی را که می خواهید مبادله کنید به ربات تلگرام بگویید و ربات تجارت را به پایان می رساند.

اکنون پرداخت ها: ChangeNOW سرویسی به نام NOWPayments را ارائه می دهد که پذیرش پرداخت ارز رمزنگاری شده را برای همه آسان می کند – بگویید اگر کالاها یا خدمات را به صورت آنلاین می فروشید.

هزینه های تجاری بالا و گیج کننده: به نظر می رسد ChangeNOW هزینه های 0.5 to تا 4.0 charge را دریافت می کند ، اگرچه هزینه ها در هیچ کجای وب سایت به طور شفاف اعلام نمی شود (حداقل چیزی که می توانیم پیدا کنیم). برای گیج کننده تر کردن کارها ، این هزینه در نرخ ارز ChangeNOW تعبیه شده است. هزینه های 0.5 to تا 4.0 for برای این نوع راحتی زیاد نیست ، اما ما از شفافیت بیشتر قدردانی می کنیم.

اکنون نشانه ها: ChangeNOW نشانه های کاربردی بومی خود را دارد که NOW Tokens نام دارد. این توکن ها به عنوان ارز داخلی برای محصولات NOW خدمت می کنند. سکه اولین بار در تاریخ 23 آوریل 2019 منتشر شد. این یک رمز ERC-20 و یک رمز Binance Change (BEP2) است.

رمزهای اکنون Changenow

برنامه موبایل: ChangeNOW یک برنامه تلفن همراه برای Android ارائه می دهد.

برنامه changenow

ChangeNOW چگونه کار می کند?

ChangeNOW ارز رمزنگاری شده و ارز فیات را در پنج مرحله ساده مبادله می کند:

مرحله 1) ارز را انتخاب کنید: ارزهایی را که می خواهید مبادله کنید انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر در حال تعویض BTC و ETH هستید ، سپس از فهرست کشویی در بخش “شما ارسال می کنید” BTC را انتخاب کنید ، سپس از فهرست کشویی در قسمت “دریافت می کنید” ETH را انتخاب کنید. ChangeNOW به طور خودکار میزان ETH دریافتی را براساس نرخ ارز فعلی محاسبه می کند.

مرحله 2) آدرس کیف پول خود را وارد کنید: آدرس کیف پول دریافتی خود را وارد کنید (آدرس ETH خود). ChangeNOW همچنین به شما امکان می دهد کیف پول جدیدی ایجاد کنید (مثلا اگر آدرس ETH ندارید).

مرحله 3) اطلاعات را تأیید کنید: تمام جزئیات را در صفحه معامله ChangeNOW تأیید کنید.

مرحله 4) واریز به آدرس: سپس ChangeNOW یک آدرس سپرده بیت کوین برای شما ایجاد می کند. بیت کوین خود را به آن آدرس ارسال کنید.

مرحله 5) سکه های خود را دریافت کنید: به محض اینکه ChangeNOW سکه شما را به آدرس کیف پول تولید شده خود دریافت کرد ، ChangeNOW سکه های شما (در این حالت ETH) را به کیف پولی که ارائه دادید آزاد می کند.

همانطور که می بینید ، هیچ ثبت نام یا تأییدی لازم نیست. حتی نیازی به وارد کردن آدرس ایمیل یا شماره تلفن نیست. رمز عبور وجود ندارد این یک سکوی مبادله سکه ساده و بی معنی است.

ChangeNOW قیمت و هزینه ها

در اینجا مهمترین هزینه های ChangeNOW وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید.

  • هزینه تجارت: 0.5 to تا 4.0 ((ساخته شده در اسپرد)
  • حداکثر مبلغ تجارت: بدون حداکثر
  • حداقل مقدار تجارت: بدون حداقل
  • هزینه خرید کارت اعتباری: 5٪
  • حداقل مبلغ خرید کارت اعتباری: 10 دلار
  • حداقل مبلغ خرید رمزنگاری با کارت بانکی: 50 دلار (مورد نیاز Simplex)
  • حداکثر مبلغ خرید رمزنگاری با کارت بانکی: 20،000 دلار (در روز) یا 50،000 دلار (در ماه) برای هر نفر

کاملاً مشخص نیست که ChangeNOW چگونه معاوضه را انجام می دهد. هنگامی که ما یک تست مبادله را با استفاده از ChangeNOW انجام دادیم ، به نظر می رسد که هزینه 4٪ از ما دریافت می شود:

ChangeNOW چگونه کار می کند

با استفاده از ChangeNOW

هنگام معامله مقدار بیشتری از ETH ، نرخ ارز کمی بهبود یافت ، اگرچه هنوز به نظر می رسید که ما هزینه معاملات حدود 2.0٪ را پرداخت می کنیم.

گزینه های معاملاتی شانگنو

پیچیده تر کردن کارها این است که ChangeNOW هزینه تجارت خود را در هیچ کجای وب سایت رسمی خود اعلام نمی کند. یک موضوع اولیه که از راه اندازی ChangeNOW خبر می دهد ، هزینه های معاملات 0.5٪ تا 1.0٪ را پیشنهاد می کند. در حقیقت ، به نظر می رسد هزینه معاملاتی قابل توجهی در نرخ ارز ChangeNOW تعبیه شده است که به طور شفاف برای معامله گران اعلام نمی شود.

در نهایت ، ما توصیه می کنیم قبل از انجام مبادله در ChangeNOW ، هزینه معاملات ChangeNOW را در مقابل نرخ واقعی ارز بررسی کنید ، زیرا به نظر می رسد نرخ ها بسیار متفاوت هستند.

نحوه استفاده از ChangeNOW

استفاده از ChangeNOW ساده است چه شما در رمزنگاری تازه وارد باشید و چه یک کاربر پیشرفته. در اینجا فرآیند اساسی است که شما برای انجام مبادله با ChangeNOW استفاده خواهید کرد:

1) انتخاب ارزهای خود

ابتدا به ChangeNOW.io مراجعه کرده و ارزهای خود را انتخاب کنید. شما می توانید نرخ کلاسیک (جایی که نرخ براساس شرایط فعلی بازار نوسان دارد) یا نرخ ثابت (جایی که کمی اسپرد پرداخت می کنید اما نرخ ثابت و تضمینی دریافت می کنید) انتخاب کنید..

نحوه استفاده از ChangeNOW

با این مبادله ، ما ETH را با USDT مبادله می کنیم.

روی «تبادل» کلیک کنید.

متناوباً ، اگر ETH (یا ارز رمزنگاری شده) ندارید ، می توانید رمزنگاری را با Visa یا MasterCard نیز خریداری کنید. ChangeNOW از Simplex به عنوان پردازنده پرداخت خود استفاده می کند. روی دکمه “خرید Crypto with Visa / MasterCard” کلیک کنید ، سپس جزئیات تجارت و اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید.

2) کیف پول گیرنده را وارد کنید

در صفحه بعدی ، ChangeNOW از شما می خواهد آدرس کیف پول گیرنده را وارد کنید. این آدرسی است که می خواهید سکه هایی که می خرید ارسال شود. در این حالت ، آدرس USDT گیرنده خود را وارد می کنید.

کیف پول رمزنگاری changenow

3) جزئیات را تأیید کنید

در مرحله بعد ، ChangeNOW از شما می خواهد که تمام اطلاعاتی را که ارائه داده اید تأیید کنید. ChangeNOW مبلغی را که ارسال می کنید ، مبلغ تقریبی دریافتی ، نرخ ارز فعلی ، زمان تقریبی ورود و آدرس کیف پول گیرنده را نشان می دهد.

سکه های شانگنو

قبل از کلیک روی “تأیید” ، همه این اطلاعات را دوباره بررسی کنید.

4) ارسال وجوه

ChangeNOW یک آدرس کیف پول ایجاد می کند. شما به این آدرس پول ارسال می کنید ، و ChangeNOW منتظر می ماند تا وجوه شما برسد.

ارسال وجوه رمزنگاری در شانگنو

وقتی ChangeNOW وجوه شما را دریافت می کند ، نوار پر می شود و سپس ChangeNOW با استفاده از یکی از شرکای مبادله خود مبادله را انجام می دهد.

5) دریافت وجوه

هنگامی که مبادله کامل شد ، ChangeNOW بودجه را به کیف پول شما می فرستد.

می توانید برای دریافت اعلان پس از اتمام تعویض یک آدرس ایمیل وارد کنید ، اگرچه اختیاری است.

دریافت وجه در شانگنو

درباره ChangeNOW

ChangeNOW تحت نام ChangeNOW International Ltd. گنجانیده شده است. وب سایت رسمی ChangeNOW یک آدرس ثبت شده در شهر بلیز ، بلیز را لیست می کند ، اگرچه ChangeNOW دارای یک آدرس پستی در آمستردام است..

درباره ChangeNOW

درباره مکان ChangeNOW و سابقه بنیانگذاران آن اختلاف نظر وجود دارد. همانطور که در نخ اصلی 2017 با اعلام این شرکت ، بنظر می رسد كه بنیانگذاران ChangeNOW شامل دو تبعه روسیه از جمله رومن لاپین دیمیتریویچ (50٪ مالك) و پتر سرگئف كنستانتینوویچ (50٪ مالك) هستند. شخص سوم ، كنستانتین بروم الكساندروویچ ، نیز به عنوان مدیر عامل لیست شده است.

از آنجا که این نوع تجارت در روسیه غیرقانونی است ، به نظر می رسد تیم بنیانگذار از سنت پترزبورگ اصلی خود فرار کرده اند ، کمی بعد از انتشار آنلاین Whitepaper ChangeNOW.

با ChangeNOW تماس بگیرید

در هر صورت ، به نظر می رسد ChangeNOW امروز قانونی است و این شرکت با استفاده از آدرس ثبت شده خود در شهر بلیز و آدرس دفتر خود در آمستردام به کار خود ادامه می دهد. این شرکت در مورد اطلاعات تماس ، شماره تلفن و رسانه های اجتماعی شفاف است.

حرف آخر

ChangeNOW امروزه یکی از منحصر به فردترین سیستم عامل های مبادله است. ChangeNOW ادعا می کند که به هر کسی اجازه می دهد ارز رمزنگاری شده را به هر میزان بدون نیاز به بازداشت ، ثبت نام یا تأیید KYC / AML مبادله کند.

با این وجود ، نگرانی هایی در مورد نحوه عملکرد ChangeNOW وجود دارد. اول ، این پلت فرم هزینه های خود را از قبل اعلام نمی کند ، اما به نظر می رسد که هزینه های 1.0٪ تا 4.0٪ را در اسپرد نرخ ارز خود دارد. دوم ، ما درباره تیم تاسیس شرکت یا محل استقرار آنها اطلاعات کمی داریم. سوم ، به نظر نمی رسد ChangeNOW یک مبادله غیرحقوقی “واقعی” باشد زیرا هنوز به سکوی مورد اعتماد سکه های خود اعتماد می کنید در حالی که قبل از انجام تعویض برای یافتن شریک مبادله کار می کند.

اگر هیچ یک از این مسائل به شما مربوط نباشد ، ChangeNOW می تواند یکی از قدرتمندترین سیستم عامل های سوآپ موجود باشد. به نظر می رسد مبادلات ارز رمزنگاری و فیات آسان ، بدون ثبت نام ، بدون حداقل و حداکثر مبلغ مورد نیاز ارائه می شود. این چیزی است که شما با سایر سیستم عامل های مبادله مانند Changelly و ShapeShift نمی بینید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me