banner
banner

DexAge – بسترهای نرم افزاری معاملات رمزنگاری کاربر محور و همه کاره

با بیش از 200 صرافی که تجارت رمزنگاری را در سراسر جهان تسهیل می کنند ، بازرگانان و سرمایه گذاران هنوز در تلاشند تا از سرمایه گذاری های خود سود قابل اعتماد کسب کنند. این واقعیت که اکثر این مبادلات با معماری متمرکز کار می کنند ، یکی از دلایل مهمی است که منجر به ناکارآمدی از جمله عدم امنیت ، عدم اطمینان زیاد ، تهدیدات داده ، هزینه های بالای معامله و غیره در سیستم متمرکز می شود. این مشکلات به طور قابل توجهی بر تجربه تجارت کاربر تأثیر می گذارد و باید سریعاً برطرف شود.

DexAge – یک راه حل مبتنی بر بلاکچین

DexAge یک راه حل م exchangeثر مبادله ای ارائه داده است که مبتنی بر سیستم معاملات غیرمتمرکز نظیر به نظیر فناوری بلاکچین است. با انحصار فناوری بلاکچین ، این شبکه قصد دارد یک سیستم تجارت و وام P2P بدون اجازه ، بی اعتماد و غیرمتمرکز ایجاد کند که فرآیند تجارت مستقل و ایمنی را ارائه دهد..

علاوه بر این, DexAge همچنین یک مدل تجاری مبتکرانه ایجاد کرده است که در آن اکوسیستم توسط کاربران ، بازرگانان و سرمایه گذاران خود از طریق یک وب اجتماعی گسترده مدیریت می شود. در این اکوسیستم کاربر محور ، هر دو شرکت و کاربران آن متقابلاً از یکدیگر سود می برند و همچنین رشد جمعی دارند.

اجزای اساسی پلت فرم DexAge

عملکرد پلت فرم DexAge بر روی سه م mainلفه اصلی استوار است:

 • P2P Crypto to Crypto Exchange

پلت فرم DexAge رمزنگاری P2P را به مبادلات رمزنگاری ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد اختیارات کاملی بر فعالیت های تجاری خود در شبکه داشته باشند. علاوه بر این ، تمام معاملات از طریق قراردادهای هوشمند انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که امنیت و شفافیت مطلوب در روند کار وجود دارد. علاوه بر این ، دارایی های رمزنگاری شده توسط کاربران در کیف پول های غیرمجاز ذخیره می شود که توسط کاربران کنترل می شوند ، نه سیستم عامل. نقش DexAge در طی فرآیند مبادله رمزگذاری محدود به تأیید در دسترس بودن بودجه کافی در حساب هر یک از طرفین ، تأیید اعتبار معامله و متعادل کردن درخواست های تجاری از دفتر سفارش است..

 • تبادل رمزنگاری P2P فیات

این امکان را برای کاربران از سراسر جهان فراهم می کند تا دارایی های رمزنگاری شده خود را به پول فیات مبادله کنند و در نتیجه نقدینگی DXG (رمز بومی DexAge) را بهبود بخشد. کاربران می توانند تبلیغات خود را همراه با تمام جزئیات لازم از جمله روش های پرداخت ارسال کنند. کاربران علاقه مند می توانند مستقیماً با طرف مربوطه ملاقات کرده و مبلغ را به صورت نقدی پرداخت یا از طریق بانکداری آنلاین معامله کنند. از طرف دیگر ، دارایی های رمزنگاری می توانند مستقیماً از کیف پول شخصی کاربران ارسال شوند.

 • وام Crypto P2P

سرویس وام P2P Crypto به کاربران امکان می دهد دارایی های خود را در صورت احتکار احتمال افزایش ارزش ارز رمزنگاری شده در آینده نزدیک نگه دارند. DexAge به کاربران این امکان را می دهد تا دارایی های رمزنگاری شده خود را به عنوان وثیقه در نظر بگیرند و وام با همان ارزش را برای گسترش سبد سرمایه گذاری خود دریافت کنند..

فروش توکن DexAge

رمز DexAge که به عنوان DXG نشان داده می شود ، توکن سازگار با ERC20 Ethereum است و با Latoken لیست توکن را ایمن کرده است. این پلتفرم درمجموع 5 میلیارد رمز AXG صادر کرده و محدودیت نرم را 5 میلیون دلار تعیین کرده است. علاوه بر این ، حداقل ارزش خرید 100 دلار است و سیستم عامل ارزهای رمزپایه BTC ، ETH ، LTC را برای پرداخت می پذیرد. فروش توکن از 30 نوامبر 2018 آغاز شد و در 28 فوریه 2019 پایان می یابد و معامله گران و سرمایه گذاران علاقه مند می توانند رمز را از https://dexage.io. توکن ها به روش زیر توزیع می شوند:

 • 45٪ – Crowdsale
 • 15٪ – تیم
 • 15٪ – رزرو شده
 • 10٪ – پیش فروش
 • 10٪ – Airdrop و Bounties
 • 5٪ – سرمایه گذاران اصلی

علاوه بر این ، تخصیص اعتبار به روش زیر انجام می شود:

 • 40٪ – بازاریابی ، مارک تجاری و آموزش
 • 40٪ – توسعه سیستم عامل
 • 20٪ – برنامه احتمالی

DexAge – یک پلتفرم تجاری چند لایه رمزنگاری

DexAge یک اکوسیستم مبادله P2P مستقل ایجاد کرده است که توسط کاربران ، بازرگانان و سرمایه گذاران کنترل و مدیریت می شود. رویکرد غیرمتمرکز بیشتر کاربران را قادر می سازد تا کنترل کاملی بر فعالیت های تجاری خود داشته باشند ، در نتیجه تجربه تجارت را افزایش داده و فرصت های سودآوری را در سیستم عامل افزایش دهند..

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://dexage.io/

پست الکترونیک : [ایمیل محافظت شده]

فیس بوک : https://www.facebook.com/dexagetech

توییتر : https://twitter.com/dexagetech

تلگرام: https://t.me/dexage

لینک شده: https://www.linkedin.com/company/dexage

یوتیوب: https://www.youtube.com/channel/UC8E50dMj-cXE2GHw6e3ZiAw

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me