banner
banner

چگونه شرکت های EEA قصد استفاده از Ethereum را دارند

در سال 2015 راه اندازی شد, اتریوم به سرعت خود را به عنوان یکی از ارزهای رمزپایه پیشرو و با ارزش در بازار تثبیت کرد. آنچه در مورد Ethereum مهمترین است این واقعیت است که این فراتر از یک ارز رمزپایه بسیار فراتر است.

Ethereum که توسط یکی از درخشان ترین ذهن های نسل ما ، Vitalik Buterin طراحی شده است ، می تواند به عنوان یک نسخه بهبود یافته از سیستم پرداخت Bitcoin تلقی شود. از این رو ، این از تمام مزایای آن برخوردار است بیت کوین (تمرکززدایی ، تغییرناپذیری ، امنیت بیشتر) ، اما قدرت واقعی Ethereum از برنامه پذیری آن ناشی می شود.

در Ethereum ، توسعه دهندگان می توانند “توافقات” را در کد تعبیه کرده و تراکنش ها را به صورت خودکار انجام دهند. این توافق نامه های دیجیتالی “قراردادهای هوشمند” معروف هستند و دلیل اصلی مفید بودن Ethereum و فراتر از یک سیستم پرداخت است. این واحد پول بومی خود به نام Ether است ، از EVM (ماشین مجازی Ethereum) استفاده می کند و کدهایی را که به زبان مادری Ethereum نوشته شده اند ، به نام Solid.

اگر علاقه مند به Ethereum هستید ، ممکن است از اواخر درباره چیزی به نام EEA چیزی شنیده باشید. در این مقاله ، ما می خواهیم جنبه های مختلف EEA را مورد بررسی قرار دهیم: این چیست ، هدف آن چیست ، چرا مهم است ، اعضای آن چه کسانی هستند ، چه مزایایی دارد ، و اینکه اعضای چگونه می خواهند از Ethereum استفاده کنند.

EEA چیست?

EEA مخفف کلمه مخفف است اتحاد سازمانی Ethereum و گروهی متشکل از چندین شرکت در هر شکل و اندازه است. EEA در فوریه 2017 توسط 30 شرکت عضو بنیانگذار راه اندازی شد ، که شامل نامهای بزرگ Fortune 500 است ، مانند مایکروسافت ، اینتل ، JP مورگان ، سانتاندر ، ConsenSys ، ING ، UBS ، BlockApps ، BP ، AMIS و Accenture ، همچنین به عنوان موسسات مختلف دانشگاهی و استارتاپ ها.

اتحاد شرکت ethereum

منبع: entethalliance.org

هدف EEA

به بیان ساده ترین حالت ممکن ، Enterprise Ethereum Alliance قصد دارد همکاری هر یک از علاقه مندان یا اعضا را در اجرای یک نرم افزار جدید و برنامه های تجاری با قدرت بلاکچین Ethereum آسان تر کند..

هدف بسیار مهم دیگر EEA گردآوری سازمانها ، مردم و شرکتها و کمک به Ethereum برای دستیابی به پتانسیل واقعی / کامل خود است ، هم در مورد شبکه پرداخت و هم dApp / قرارداد قرارداد هوشمند.

این شرکت کنندگان را قادر می سازد بلاک چین Ethereum شخصی و سفارشی ساخته و یا حتی بلاک چین های خصوصی را برای ردیابی مدیریت زنجیره تامین پیاده سازی کنند. این کار از طریق “گروه های کاری” انجام می شود. در وب سایت EEA ، همه اعضا این فرصت را دارند که به گروه های گفته شده بپیوندند و برای حل مشکلات با یکدیگر همکاری کنند. این گروه ها در وب سایت EEA ارائه شده اند و به طور خاص برای کمک به ایجاد راه حل های مبتنی بر Ethereum برای بسیاری از چالش های تجاری به منظور برهم زدن صنایع مختلف طراحی شده اند..

عضویت در EEA

EEA اکنون با همکاری بیش از 150 شرکت ساخته شده است و هنوز جای گسترش دارد. در تئوری ، هر کسی که منابع و انگیزه ای برای بهبود بلاکچین خصوصی و عمومی داشته باشد ، می تواند بخشی از EEA باشد..

برای عضویت ، باید فرم مشخصات خود را با ارائه مشخصات شخصی مختلف ، اندازه شرکت و سایر مشخصات مربوطه پر کنید. متقاضیان باید افراد یا سازمانهایی باشند که برنامه های سازمانی مبتنی بر Ethereum را ترویج و تسهیل می کنند. آنها باید با قوانین EEA ، سیاست حقوق مالکیت معنوی ، سیاست محرمانه بودن و عدم افشای اطلاعات و سیاست ضد انحصاری موافقت کنند.

همه طرف های درگیر باید عضویت سالانه بپردازند تا بتوانند بخشی از EEA باشند. برای افراد و گروه ها یا شرکت های زیر 50 نفر ، هزینه 3000 دلار در سال است. برای شرکت هایی که بین 51 تا 500 کارمند دارند ، هزینه 10،000 دلار در سال است. حداکثر هزینه 25000 دلار است و این هزینه برای شرکت هایی است که بیش از 5000 کارمند دارند.

به عنوان عضوی از EEA ، می توانید از چندین گروه کاری آن بهره مند شوید ، گروه های کاری ایجاد کرده و در آن شرکت کنید ، به کد باز دسترسی پیدا کنید ، جلسات EEA را میزبانی کنید و همچنین از تخفیف های مختلف حمایت مالی EEA بهره مند شوید..

مزایای EEA

یکی از کم ارزش ترین مزایای EEA این واقعیت است که این همکاری چندین رویداد را هر ساله ارائه می دهد. این رویدادها می توانند فرصتی عالی برای بحث در مورد ایده ها ، شبکه سازی و به اشتراک گذاری تحقیقات بین شرکت کنندگان باشند.

بیشتر وقایع پیرامون موضوعاتی مانند چگونگی رعایت مقررات KYC و AML ، نحوه ایجاد dApps در Ethereum و درک وضعیت فعلی پروژه (Ethereum) است..

بقیه مزایا مربوط به چشم انداز EEA برای آینده بهتر و روشن تر است. به عنوان مثال ، این استانداردهای منابع باز را برای توسعه و بهره برداری از بلاکچین Ethereum در تمام شرکت های عضو تعریف می کند ، و همچنین نیازهای استقرار شرکت را مورد استفاده قرار می دهد و از استانداردهای موجود استفاده می کند.

EEA باید به پیشرفت توسعه اکوسیستم اتریوم در سطح جهانی کمک کند. این نقش بزرگی در استانداردسازی رویکردهای حفظ حریم خصوصی و مجوز و ارائه الگوریتمهای اجماع جایگزین دارد.

آینده EEA

از زمان راه اندازی ، EEA تقریباً 500٪ رشد باورنکردنی داشته است. مأموریت آن استاندارد سازی فناوری و توسعه بلاکچین است. حتی اگر چشم اندازهای آن بسیار خوب به نظر می رسد ، EEA دو رقیب بزرگ دارد: IBM هایپرلجر و R3cev.

به نظر می رسد Enterprise Ethereum Alliance سازمانی است که با گذشت هر ماه نفوذ بیشتری پیدا می کند. این برای Ethereum به عنوان یک پروژه و همچنین برای هر کسی که قصد سرمایه گذاری در Ethereum را دارد یا قصد دارد از آن برای اهداف تجاری در آینده استفاده کند بسیار مفید است..

افکار نهایی

بدون شک ، Enterprise Ethereum Alliance دلیل بزرگی برای اینکه Ethereum یکی از با نفوذترین و موفق ترین پروژه های بلاکچین است ، زیرا تضمین می کند که برخی از بزرگترین شرکت های جهان تمایل به استفاده از این سیستم عامل دارند. از آنجا که بیشتر و بیشتر موسسات و مشاغل کسب می کنند اهمیت قراردادهای هوشمند و پتانسیل dApps را می بینند ، EEA احتمالاً در سال 2019 رشد بیشتری خواهد کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me