banner
banner

Crypto Market Daily 2.12 () | تمرکز بر 10200 دلار و 10500 دلار BTC ، روند ممکن است به سطح بالایی از پاسخگویی یا صعودی منجر شود

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:1H- صعودی

این نمودار 1 ساعته BTC است ، همانطور که نمودار نشان می دهد ، 9700 دلار به سطح پشتیبانی موثر تبدیل شد و قیمت در آنجا پاسخ تماس را پایان داد و سپس مرحله صعودی بعدی را شروع کرد.

در طی روز ، BTC تقریباً به 10500 دلار افزایش یافت و پس از آن سقوط کرد ، اکنون همچنان در منطقه شوک بین 10200 و 10500 دلار حرکت می کند.

در حقیقت ، تقریباً دو شرط آینده وجود دارد ، همانطور که در تصویر نشان دادم ، جهت 1 و 2. جهت 1 بدان معنی است که قدرت صعودی و احساسات بازار در سطح بالایی حفظ خواهد شد و پس از یک تلفیق کوتاه مدت ، قیمت می تواند شکسته شود 10500 دلار برای مقاومت بعدی در حدود 10930 دلار. جهت 2 بدان معنی است که پمپ شب گذشته و امروز آخرین قدرت گاوها است ، ممکن است در آینده بلافاصله به عقب برگردد. سرمایه گذاران باید به سطح پشتیبانی 10200 دلار و مقاومت 10500 دلار توجه کنند. به یاد داشته باشید حتی اگر شکست 10500 دلار به معنای شکستن معتبر نیست ، منتظر بمانید تا پاسخ مجدد روی 10500 دلار تثبیت شود و سپس وارد شوید.

شخصیت سطح:4H – سرسخت

از نمودار 4-H ، می توانیم ببینیم که روند در حال رسیدن به پایان موج 5 به این مرحله سرسخت است ، زیرا احساسات و قدرت صعودی قوی هستند ، این منجر به موج 5 می شود. بنابراین ، من این موج را به 5 موج فرعی تقسیم کردم ، اکنون آخرین موج فرعی در حال پایان است ، این به این معنی است که اگر بیش از قبل بزرگ باشد ،.

با این حال ، اگر قیمت همچنان روی 10200 دلار تثبیت شود ، به این معنی است که احساسات در بازار بسیار بالا است و اگر حجم صعودی در سطح خوبی باشد ، ممکن است پاسخ ندهد..

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:10050 دلار مقاومت میان مدت:10930 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:10200 دلار پشتیبانی میان مدت:9700 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: 1D- صعودی

این نمودار 1 روزه ETH است ، از روند اخیر ، ETH یکی از قوی ترین سکه ها در این روزها است ، متفاوت از BTC ، حجم صعودی در این مرحله صعودی هنوز در سطح نسبتاً خوبی است ، این نوع صعودی صعودی زنبور عسل به عنوان یک روند صعودی سالم مشاهده می شود.

انرژی قوی صعودی به این معنی است که در لحظه اخیر افت ناگهانی یا سطح بالایی از بازگشت به سختی اتفاق می افتد ، بنابراین سرمایه گذاران می توانند در کوتاه مدت متوجه سطح پشتیبانی 230 دلار شوند زیرا این اولین حمایت موثر است. مقاومت بالایی حدود 260 $ 265 دلار است زیرا خط گردن سر و شانه در اواسط سال 2019 است. من معتقدم که قیمت در کوتاه مدت به طور مستقیم شکسته نخواهد شد ، زیرا بازار همیشه به حالت عقلانی و عادی بازمی گردد در آن لحظه اصلاح خواهد شد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 260 دلار:265 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:230 دلار پشتیبانی میان مدت:225 دلار

قرارداد سه ماهه BSV

شخصیت سطح:4H- صعودی

قرارداد سه ماهه OKEx BSV: اگرچه BSV 400 دلار از شب گذشته شکست ، اما بلافاصله در طول روز از بالا سقوط کرد ، و اکنون قیمت با 395 دلار دوباره مهار می شود.

من اعتقاد دارم که بدون پمپ بازار شب گذشته ، BSV تقریباً فرصتی برای شکستن 395 دلار ندارد زیرا حجم صعودی به پایین ترین سطح می رسد و یک واقعیت برای اثبات نظر من این است که دامنه پمپ BSV تقریباً بدترین در میان altcoins است ، و فقط BSV زیر سطح مقاومت قبلی قرار گرفت ، این نشان دهنده ضعف گاوها است.

با این حال ، در احساس بازار غیر منطقی ، اکثر سکه ها می توانند روند صعودی داشته باشند ، اما فقط تفاوت قدرت. هنگامی که بازار برای تحکیم به عقب بازگردد ، BSV ممکن است شروع به سقوط کند و وارد یک روند بازگشت میان مدت شود ، تمرکز بهتر سرمایه گذاران روی 350 دلار می تواند یک پشتیبانی موثر باشد یا در آن شرایط نباشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 395 دلار مقاومت میان مدت: $406

پشتیبانی کوتاه مدت: $پشتیبانی متوسط ​​375$360

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me