banner
banner

Horizon Tech Stack صدور اوراق قرضه Piemonte را به واقعیت تبدیل می کند

لیست نشانه ها

اخیراً اعلام شد که هولدینگ Piemonte نه تنها انتشار 16.2 میلیون دلاری اوراق قرضه مبتنی بر Ethereum را به اتمام رسانده است ، بلکه اکنون برای تجارت از طریق بازارهای ثانویه بین مشتریان Piemonte فعال است..

این توسعه از طریق استفاده از stack-stack که توسط شرکت در دسترس است امکان پذیر شده است افق.  این شرکت نشان می دهد که برخی از راه حل های ارائه شده به Piemonte شامل موارد زیر است:

  • اقدامات انطباق
  • حضانت
  • راه حل های تجاری

Piemonte نشان می دهد که این اعلامیه نشان دهنده ثمره چندین سال تلاش است. آنها اظهار داشتند که از اوایل سال 2017 ، آنها شروع به آزمایش و ترکیب بلاکچین و مزایای مختلف آن در عملیات خود کردند.

تبادل ثانویه

یکی از شماره های 1 قرعه کشی و نویدبخش اوراق بهادار دیجیتال ، نقدینگی بالقوه ای است که در آینده می توانند برای سرمایه گذاران فراهم کنند.

برای عملی شدن این وعده نقدینگی ، نیاز به مبادلات ثانویه ای است که میزبان این توکن ها بوده و یک بازار برای تجارت آنها ایجاد و فراهم می کند. بدون این قابلیت ، بخش عمده ای از جذابیت های حول محور اوراق بهادار دیجیتال از بین می رود.

رقبا

Horizon تنها شرکتی نیست که هدف خود را ایجاد یک بازار ثانویه قابل احترام برای اوراق بهادار دیجیتال گذاشته است. با این حال ، آنها همچنان یکی از اولین کسانی هستند که با پیشنهاد خود زندگی می کنند.

شرکتهای زیر تنها تعدادی از شرکتهایی هستند که شناخته شده اند در حال توسعه راه حل های مشابه هستند:

  • آرکاکس
  • شبکه OpenFinance
  • tZERO
  • STO Global-X

تفسیر

به محض اعلام تحولاتی که امروز در اینجا بحث شد ، نمایندگان هر كدام ، Piemonte و Horizon وقت گذاشتند و در این باره نظر دادند.

الساندرو لومباردی ، مدیر عامل شرکت Piemonte اظهار داشت,

“در ماه آگوست ، ما اوراق قرضه هوشمند توکن شده خود را منتشر کردیم و امروز در حال راه اندازی اولین بازار تنظیم معاملات اوراق قرضه در یک بلاکچین عمومی هستیم … اگرچه انتشار این باند هوشمند فقط به سرمایه گذاران خصوصی واجد شرایط محدود بود ، اما باند هوشمند با تلاش های توزیع صفر کاملاً مشترک شد توسط پیمونته. ما فقط می توانیم توزیع و پتانسیل نقدینگی پیشنهادات اوراق قرضه بلاکچین آینده را تصور کنیم که این اوراق رقابتی برای عموم مردم باز شود … ما معتقدیم که ما با ساده سازی کتاب سازی ، انطباق سرمایه گذاران ، تخصیص دارایی و نگهداری اوراق قرضه ، یک معامله تحول آمیز و تاریخی را انجام می دهیم. با استفاده از فناوری Horizon … ما از ارزشهای Horizon پیروی می کنیم و معتقدیم که این رویکرد تلفیقی به شما کمک می کند راهی ساده برای ورود بازار اوراق بهادار به دوران دیجیتال فراهم کنید. ما معتقدیم که دیگر مسئله این نیست که ما بخواهیم IF بلاکچین زیرساخت های اصلی سیستم های اوراق بهادار جهانی را پشتیبانی کند. بعد از امروز ، فقط مسئله کی است. ” 

برایان کالینز ، مدیرعامل Horizon اظهار داشت,

“این ایده که بلاکچین می تواند پتانسیل باز کردن و آوردن نقدینگی به بازار اوراق قرضه را داشته باشد ، به طور طولانی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. امروز ، ما مفتخریم که در کنار Piemonte تلاش می کنیم تا مفهوم بازار اوراق قرضه متمرکز بر آنها را عملی سازیم و با راه حل های صدور یکپارچه ، KYC ، AML ، نگهداری و بازرگانی ، پتانسیل نقدینگی را به یک بازار غیرقابل نقد تاریخی معرفی کنیم. ” 

هولدینگ Piemonte

هولدینگ Piemonte که در سال 2012 تأسیس شد ، فعالیت خود را در ریودوژانیرو ، برزیل ادامه می دهد. این شرکت با توسعه و مدیریت محصولات مالی سفارشی برای مشتریان خود ، به عنوان مدیر سرمایه گذاری تخصص دارد.

مدیر عامل ، الساندرو لومباردی ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

افق

Horizon با فعالیت در Zug ، سوئیس ، یک شرکت ‘Software-as-a-Solution (SaaS) است که در سال 2010 تاسیس شد..

مدیر عامل شرکت ، برایان کالینز ، در حال حاضر بر عملکرد شرکت نظارت می کند.

ما اخیراً نگاه عمیق تری به شرکت و آنچه که آنها ارائه می دهند انداخته ایم. اگر می خواهید درباره Horizon بیشتر بدانید ، مقاله زیر را بخوانید.

Horizon Globex – نگاهی عمیق به یک رهبر صنعت

صحبت با برایان

در اوایل سال جاری ، ما از این لذت بردیم که یک مصاحبه اختصاصی با مدیر عامل شرکت Horizon ، برایان کالینز ، همراه با نگاه شخصی به شرکت انجام دهیم. در مصاحبه زیر ما در مورد آنچه شرکت تاکنون به دست آورده است و اینکه آنها قصد دارند در آینده به چه چیزهایی برسند بیشتر می آموزیم.

مجموعه مصاحبه – برایان کالینز ، افق گلوبکس

در سایر خبرها

Horizon اخیراً دچار پارگی شده است ، با یک رشته تحولات مثبت. یک نمونه از این موارد تکمیل موفقیت آمیز سری A آنها است – اعتبار و علاقه معتبر به شرکت و آنچه که آنها ارائه می دهند.

Horizon Globex رشد چشم از طریق سری A

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me