banner
banner

Crypto Market Daily (2.13) | احساسات صعودی همچنان بالا است و اینکه آیا می تواند از 10،500 دلار عبور کند ، کلید BTC برای آغاز دور بعدی روند صعودی خواهد بود.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:تثبیت 1H

این نمودار 1 ساعته BTC است ، همانطور که نمودار نشان می دهد ، پس از شکست در شکستن 10500 دلار در روز ، روند سرانجام برعکس شد. می توانیم به وضوح ببینیم که اکنون قیمت در حال شکستن لبه پایینی کانال تحکیم صعودی است ، این بدان معناست که روند صعودی کوتاه مدت شکسته شده است ، و این دومین شرطی است که دیروز به آن گفتم.

اکنون سرمایه گذاران باید روی اثربخشی منطقه پشتیبانی 10200 دلاری تمرکز کنند. اگر قیمت بتواند برای امروز و فردا روی آن تثبیت شود ، آخر هفته می توان 10500 دلار دوباره آزمایش کرد. در غیر این صورت ، منطقه پشتیبانی از نور بعدی بین 10000 تا 10050 دلار است ، در مقایسه با این سطح ، اگر تماس مجدد در کوتاه مدت متوقف نشود ، 9700 دلار ممکن است قوی تر شود.

حجم فروش اخیر هنوز در مقایسه با حجم خرید به سطح بالایی نمی رسد ، بنابراین اگر حجم فروش سیگنال ضعیف شدن دارد ، به این معنی است که حدود 10200 دلار فرصت ورود به سرمایه گذاران را دارد.

شخصیت سطح:1D – سرسخت

اخیراً ، BTC پس از نزدیک شدن به سطح 10،500 دلار به طور موقت تورم تورمی به نظر می رسد. نسبت به موفقیت در سطح مقاومت 10200 دلاری ، قدرت گاوها به طور قابل توجهی کاهش یافته است. تحلیلگر OKEx نئو معتقد است که سطح 10،500 دلار پس از آغاز بازار خرس در ژوئن سال گذشته چندین بار به عنوان یک مقاومت سخت و پشتیبانی مورد آزمایش قرار گرفته است ، همچنین این منطقه قوی ترین منطقه مقاومت است که اخیراً با BTC روبرو شده است. اگر قیمت بتواند 10،500 دلار شکست و ثابت بماند ، این ممکن است به معنای دور جدیدی از بازار گاو نر باشد. از نمودار ، من دو شرط از روند آینده را نشان می دهم ، شرط یک به این معنی است که یک قدرت صعودی قوی تر ممکن است تماس را در نزدیکی 10200 دلار متوقف کند سپس مرحله صعودی بعدی را تا 11000 $ شروع کنید ، شرط 2 به این معنی است که روند نیاز به زمان بیشتری برای اصلاح دارد و ممکن است نزدیک به 10000 دلار باشد یا حتی 9700 دلار. پایین تماس مجدد یک فرصت عالی برای ورود است. به سرمایه گذاران یادآوری می شود که تا زمانی که قیمت به زیر 10200 دلار نرسیده است و رفتار فروش فعال در آینده فعال نیست ، این نشان می دهد که روند صعودی تغییر نکرده است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:10050 دلار مقاومت میان مدت:10930 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:10200 دلار پشتیبانی میان مدت:9700 دلار

ETH همیشگی قرارداد

شخصیت سطح: اجباری شدن 1H

این نمودار 1 ساعته ETH است ، اگرچه ETH نیز در مرحله بازگشت است ، اما قدرت آن ضعیف تر از BTC خواهد بود ، در واقع ، 280 دلار مقاومت منطقه آخرین دفاع خرس ها است ، شکستن این منطقه ممکن است مستقیماً قیمت داشته باشد 300 دلار در آینده لمس کنید.

با این حال مدت زیادی است که از زمان تحکیم حدود 220 دلار ، این روند تصحیح نکرده است. سه بار آزمایش 276 دلار ناموفق است ، به این معنی است که این تماس مجدد ضروری است. 260 دلار اولین سطح پشتیبانی موثر در طول روز خواهد بود ، در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر ، قیمت ممکن است برای تست 250 دلار نزولی شود.

سرمایه گذاران باید یادآوری کنند که در سطح بالای احساسات بازار ، این پاسخ طولانی مدت طول نخواهد کشید ، اگر صندوق خرید کافی باشد ، مرحله صعودی بعدی خواهد آمد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 276 دلار:280 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:260 دلار پشتیبانی میان مدت:250 دلار

قرارداد سه ماهه BSV

شخصیت سطح:تثبیت 1H

قرارداد سه ماهه OKEx BSV: در مقایسه با سایر altcoins ، BSV وضعیت نسبتاً ضعیفی را نشان داده است. 406 دلار در طی 2 روز دوبار آزمایش نشده است ، و اکنون BSV بازار را برای نزول دنبال می کند و در حال حاضر به زیر مقاومت 380 دلار سقوط می کند ، همانطور که می بینیم در طول ساعت گذشته ، سایه پایین شمع یک بار منطقه پشتیبانی 360 دلار را لمس کرد و سپس قیمت برگشت ، این بدان معنی است که قدرت پشتیبانی در کوتاه مدت به اندازه کافی قوی است.

من معتقدم که قیمت در طی روز بعد بین 360 تا 380 دلار ادغام خواهد شد و اگر گاوها پس از ادغام شروع به تولید کنند ، شکستن 380 دلار آسان است و آزمایش مجدد 406 دلار در آینده امکان پذیر است.

به سرمایه گذاران یادآوری کنید که تا شکستن سطح پشتیبانی 350 دلار روند نزولی نخواهد داشت.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 380 دلار مقاومت میان مدت: $406

پشتیبانی کوتاه مدت: $360 پشتیبانی میان مدت$350

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me