banner
banner

Tezos برای بومی سازی 22 پروژه استفاده می شود

22 پروژه نشان دهنده تجمع 200 میلیون دلاری اوراق بهادار دیجیتال. این تعداد تلاش جدید توکن سازی است که توسط یک جفت شرکت از طریق Tezos انجام می شود.

DealBox و Vertalo اعلام کرده اند که با یکدیگر همکاری خواهند کرد ، و هر یک از آنها توانایی های متفاوتی را برای این شرکت دارند.

انتظار می رود Vertalo وظایف مربوط به انتشار و مدیریت اوراق بهادار دیجیتال را انجام دهد. سپس DealBox از این موارد به عنوان وسیله ای برای دسترسی به سرمایه های متوسط ​​و متوسط ​​استفاده خواهد کرد.

تزوس

انتظار می رود که اوراق بهادار دیجیتال در طول این فرآیند منتشر شود و مبتنی بر بلاک چین Tezos باشد. اگرچه ممکن است در ابتدا استفاده از Tezos بر روی Ethereum شگفت آور به نظر برسد ، اما پس از بررسی دقیق مزایای ارائه شده توسط آن ، مشخص می شود. به عنوان مثال ، Tezos از POS استفاده می کند ، از چندین زبان برنامه نویسی ، نرخ تراکنش سریع و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چرا ، دقیقاً ، ورتالو تصمیم گرفته است که به تزوس اعتماد کند ، مقاله زیر را بخوانید.

Vertalo Tezos را برای رمزهای امنیتی انتخاب می کند

بزرگ نوشتن

جالب است که ، در بیانیه مطبوعاتی خود ، Vertalo و DealBox زمانی را برای برجسته کردن زمان اعلام خود اختصاص می دهند.

SEC به تازگی محدودیت های شفاف پیرامون روش های مختلف جمع آوری وجوه را پیشنهاد داده است. در صورت تصویب ، پروژه هایی مانند پروژه هایی که امروز در اینجا بحث شده سود زیادی خواهند برد.

این مهم است که بخاطر داشته باشید ، این تغییرات در حال حاضر صرفاً پیشنهادی هستند. گرچه Vertalo و DealBox ممکن است در یک فرصت مناسب همکاری خود را اعلام کرده باشند ، اما ممکن است منوط به وضعیت موجود باشد.

HODL Hoopla خود را در بیش از SEC تغییرات پیشنهادی معاف

تفسیر

با اعلام این تحول جدید ، نمایندگان هر یک ، Vertalo و DealBox ، وقت خود را برای اظهار نظر گذاشتند.

جان ننس, رئیس و CIO در Deal Box ، اظهار داشت,

“در Deal Box ، ماموریت ما کمک به آزادسازی کارآفرینان از ناکارآمدی بانکداری سرمایه گذاری سنتی و تشکیل سرمایه است و آنها را با بهترین تکنولوژی های روز قادر می سازد تا نتایج کارآمدتر و موثرتری را برای کمک به رشد شرکت های خود به ارمغان بیاورد. با اتمام قرارداد صدور مجوز با Vertalo ، ما همین کار را می کنیم ، زیرا با استفاده از سیستم های Vertalo’s و بلاک چین Tezos شروع به انتشار اوراق بهادار دیجیتال در سراسر سیستم عامل خود می کنیم. رابطه Deal Box x Vertalo توانایی ما را در شناسایی فرصت هایی که اکوسیستم جمعی ما را ارتقا می بخشد بیشتر می کند در حالی که همه ما برای ساده سازی و پیشرفت این صنعت تلاش می کنیم. “

دیو هندریکس, مدیر عامل شرکت Vertalo ، اظهار داشت,

“Vertalo از ارائه Deal Box و ده ها مشتری صادر کننده آن با جامع ترین و سازگارترین بستر برای صدور و مدیریت پیشنهادات دارایی دیجیتال ، هیجان زده است. تیم Deal Box آینده اکوسیستم دارایی های دیجیتال را نشان می دهد: مشاوران سرمایه هوشمند که با هزینه کمتری و با سادگی بیشتر در حال جمع آوری کمک های مالی و روابط سرمایه گذار با شرکت های نمونه کار خود هستند. Vertalo مشتاق توانمند سازی و پشتیبانی از Deal Box با ابزارها ، فن آوری ها و تکنیک های پلت فرم است که آنها را قادر می سازد با راه حل صدور رمز امنیتی خود با مارک سفید و پشتیبانی از تیمی با تجربه گسترده در بازار سرمایه که به از سال 2017 در دارایی های دیجیتال تنظیم شده درگیر شده است. “

بلوک های ساختمان

برخی از مشارکت ها می آیند و می روند ، زیرا حسن نیت لزوماً به یک رابطه پربار منجر نمی شود. به نظر می رسد که DealBox و Vertalo توانسته اند از این امر جلوگیری کنند و با موفقیت راهی برای کار مشترک پیدا کردند.

این امر طی معاملات مختلف بین دو شرکت در ماه های اخیر مشهود شده است. به عنوان مثال ، 22 اوراق بهادار جدیدی که باید رمزگذاری شود ، امروز در اینجا بحث شد ، به سادگی دور دیگری را نشان می دهد. به این ترتیب ، این نشان می دهد که هر شرکت از اولین دور توکن سازی شرکت ها راضی است و آنها را ترغیب می کند که دوباره با هم کار کنند.

یکی از این نمونه معاملات گذشته ، معاملات Zapaygo و STO آنها است.

DealBox

DealBox در سال 2016 تاسیس شد و در خارج از کالیفرنیا فعالیت می کند. مهمتر از همه ، DealBox تشکیل سرمایه را برای شرکتهای نوپای امیدوار کننده تسهیل می کند. DealBox خدمات جانبی نیز ارائه می دهد که شامل مشاوره ، بسته بندی سرمایه گذاری و موارد دیگر می باشد.

رئیس جمهور ، جان ننس ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت است.

ورتالو

Vertalo در سال 2017 تاسیس شد و در خارج از آستین ، تگزاس فعالیت می کند. مهمتر از همه ، این شرکت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات برای بخش اوراق بهادار دیجیتال کار می کند. برجسته کردن این خدمات قابلیت مدیریت جدول جدول شرکت ها است.

مدیر عامل شرکت ، دیو هندریکس ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت است.

در سایر خبرها

بلاکچین های مختلف سطح جزئی تصویب را در بخش جدید اوراق بهادار دیجیتال مشاهده کرده اند. به نظر می رسد ، به نظر می رسد که Tezos توانسته است در سطوح فرزندخواندگی خود را به عنوان یک پیشگام معرفی کند. مقالات زیر نمونه ای از اخبار پیرامون Tezos در ماه های اخیر است ، و روشن می کند که چرا شرکت ها به زنجیره بلوکی محبوب روی آورده اند.

Binance جفت های بازرگانی Tezos را اضافه می کند

TokenSoft توکن های امنیتی را به Tezos می آورد

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me