banner
banner

پیش بینی قیمت کاردانو (ADA)

(به روز شده در 13 فوریه 2021) کاردانو (ADA) برای اولین بار در سپتامبر 2017 وارد دنیای رمزنگاری شد. از آن زمان ، ADA با تحولات قیمتی زیادی روبرو شده است – تا بالاترین سطح خود و تا حدود 90٪ از قیمت امروز. ظرف مدت چهار ماه پس از راه اندازی ، ارزش ADA 1.520٪ افزایش یافت و محدودیت بازار نیز به 18 میلیارد دلار افزایش یافت.

زنجیره بلوک کاردانو یک استراتژی علمی را با یک روش مبتنی بر تحقیقات اعمال می کند. تکنیک منبع باز ADA از طریق یک فرآیند ارزیابی دقیق همسالان انجام می شود که به طور مشترک توسط دانشمندان و مخترعان انجام شده است.

چارلز هوسکینسون ، بنیانگذار ارز رمزپایه کاردانو نیز شخصیت کلیدی است که دارندگان و سرمایه گذاران ADA باید از آن پیروی کنند. او معمولاً اطلاعات ارزشمندی در مورد توسعه کاردانو و تکامل آن ارائه می دهد.

امروز ADA را در Binance خریداری کنید!

نظر کارشناسان در مورد چرا قیمت کاردانو افزایش می یابد

امسال برای ADA درخشان خواهد بود و ما انتظار داریم که سکه به سمت بالا صعود کند تا به مارک 1 دلار برسد. شما باید به بازار گاو نر 2017 برگردید تا آخرین باری را ببینید که ADA با آن قیمت معامله کرد. با راه اندازی Shelli ، Goguen بعدی آن قرار دارد که می تواند در سال 2020 عرضه شود. این شامل طراحی IELE ، یک ماشین مجازی است که می تواند به عنوان پایه و اساس پروژه های بعدی بلاکچین باشد.

اگر وی پلتفرم با توسعه لایه های شبکه از فاز برایون تا ولتر ، در چند سال آینده به 5 دلار افزایش یابد ، آقای ویاس می گوید..

با این حال ، همه در مورد قیمت ADA به عنوان یک سایت پیش بینی خودکار ، که با استفاده از تجزیه و تحلیل فنی تاریخ قیمت سکه ، پیش بینی می کند که ارزش Cardano تا پایان سال 2020 0.016 دلار باشد ، بسیار مثبت نیست. این سایت اضافه می کند که تغییر روند فقط در ابتدای سال 2023 انتظار می رود. با وجود اینکه این امکان وجود دارد ، ما بسیار بعید می بینیم مگر اینکه کاردانو نتواند به اهداف مهم خود دست یابد.

چارلز هوسکینسون در مصاحبه ای با فایننس مگنیت اظهار داشت موقعیت سکه در بازار با توجه به نظرات عمومی بدست آمده است. وی افزود که مردم شرط می بندند ، آنها علم را تجزیه و تحلیل می کنند ، تیم پلتفرم را نگاه می کنند ، پیشرفت ها و پیشرفت های صورت گرفته و همچنین نحوه کار شرکت را در کار خود بررسی می کنند و شرط می بندند که کاردانو یک مدعی است. وی در ادامه اظهار داشت که در هر زمان سکه از پوند در برابر پوند بهتر از ارزهای پیشرو خواهد بود.

طبق TheOofy.com ، ممکن است قیمت سکه در پی رویدادی در ژاپن ، جایی که سه شرکت شروع به کار بر روی سیستم بلاک چین Cardano می کنند ، افزایش یابد..

شایان ذکر است که ارز رمزنگاری ADA طی چند سال گذشته به حدی گسترش یافته است که چندین بار از Litecoin به عنوان یکی از ارزشمندترین ارزهای مجازی در جهان پیشی گرفته است..

با این حال ، ADA روند کلی بازار را دنبال می کند. به همین دلیل است که همیشه مهم است که کل بازار رمزنگاری را دنبال کنید و درک کنید که چگونه قیمت آن تأثیر می گذارد. با وجود این ، مشارکت های جدید و منحصر به فرد با سایر شرکت ها و شرکت ها تأثیر مثبتی بر کاردانو و قیمت ارز مجازی ADA خواهد داشت.

به عنوان مثال ، یکی از شرکت هایی که به ارز مجازی ADA پشتیبانی کرده اند ، آژانس مسافرتی آنلاین Travala.com است. اکنون ، کاربران می توانند هتل ها و پروازها را با ارز رمزپایه مورد علاقه خود خریداری کنند. این نشان می دهد که کاردانو از فرم خوبی برخوردار است و سریع حرکت می کند.

IOHK همچنین در حال حاضر روز به روز در تلاش است تا بودجه بیشتری را به توسعه دهندگان Cardano و ADA برای گسترش موارد استفاده از شبکه و چگونگی کمک به شرکت ها و توسعه دهندگان در سراسر جهان ارائه دهد..

در همین حال ، گسترش Cardano Price همچنان سرمایه گذاران جدیدی را جذب می کند و به گسترش کل اکوسیستم کمک می کند.

قیمت فعلی کاردانو

Cardano در حال حاضر با 0.05 دلار معامله پس از 7 درصد تغییر در 24 ساعت گذشته با سقف بازار بیش از 1.4 میلیارد دلار. اخیراً ، ADA پس از معاملات با 0.098 دلار در حال حرکت به سمت 0.1 دلار بود اما نتوانست روند صعودی را حفظ کند.

امروز ADA را در Binance خریداری کنید!

Cardano (ADA) پیش بینی قیمت تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل به روز شده در 13 فوریه 2021

FRACTAL در 30M CHART توسط خرابکاری بر TradingView.com

این تحلیلگر ADA نشان می دهد که ADA یک فراکتال بسیار جالب را تجربه می کند که همین چند روز پیش تکرار شده است. این فراکتال موجود در نمودار 30 دقیقه درست قبل از آخرین پمپ تجربه شده توسط این ارز مجازی ظاهر شده است. 

ممکن است برای چندین شرکت شروع به خرید بیت کوین و سایر ارزهای مجازی کنند. علاوه بر این ، انتظار می رود که ارتقاgrade Goguen برای ماه مارس سال جاری آماده باشد ، بنابراین ADA می تواند به زودی شروع به اجرای قراردادهای هوشمند و ارائه خدمات بهتر به کاربران کند. 

علاوه بر این ، Ethereum با انتشار 2.0 خود با برخی از مشکلات روبرو شده است. علاوه بر این ، هزینه های معامله در حال حاضر در شبکه Ethereum بسیار زیاد است. بنابراین ، کاردانو همچنین می تواند به عنوان چهارمین ارز مجازی بزرگ پیشتازی در بازار را آغاز کند.

ADA / USD – با هدف 0.40 دلار! توسط DU09 بر TradingView.com

همانطور که توسط تحلیلگر گزارش شده است ، ممکن است مشاهده شود که Cardano (ADA) از لایحه ای که شکل گرفته شکسته و آن را دوباره به عنوان پشتیبانی آزمایش کرده است. این نشان می دهد ADA قبلاً این پرچم را ترک کرده و می تواند به سمت بالاتر حرکت کند. با این حال ، این سطح پشتیبانی باید قیمت را نگه دارد. 

طبق گفته این کاربر TradingView ، اولین مقاومت عمده در حال حاضر 0.40 دلار است که می تواند به زودی دوباره آزمایش شود. علاوه بر این ، وی معتقد است که شاخص ها به خوبی خم می شوند (RSI و MACD) و برای ADA امکان ثبت یک شمع سبز 4 ساعته وجود دارد. 

از نظر حجم به نظر می رسد به نوعی کم است. در نتیجه ، لازم است که مراقب آن باشید.

کاردانو آماده برای یک حرکت عظیم توسط 9827 بر TradingView.com

این تحلیلگر معتقد است که این آخرین لحظه برای خرید کاردانو قبل از یک رالی جدید است که می تواند در ساعات آینده آغاز شود. با این حال ، این توصیه سرمایه گذاری نیست. همانطور که تحلیلگر در نظر دارد ، ممکن است کاردانو از 2018 به بالاترین حد خود برسد. 

به گفته تحلیلگر ، دیگر هیچ مقاومتی در این سطح وجود ندارد و ما می توانیم در هفته های آینده سطح فیبوناچی را دنبال کنیم. این سومین بار است که Cardano سعی می کند بالاتر از 0.345 USDT برای هر سکه بشکند. علاوه بر آن ، 100 MA همچنین به عنوان پشتیبانی از قیمت کاردانو کار می کند.

ADA قبل از اینکه دوباره طولانی مدت بروید ، باید 15٪ دیگر را رها کنید توسط معامله گورو بر TradingView.com

تحلیلگر در مورد ADA و روزها و هفته های بعدی این ارز مجازی نزولی است. وی معتقد است که ADA اکنون در سطح پشتیبانی قرار دارد و اگر آن را نگه ندارد ، می توانیم شاهد حرکت ارز مجازی از 0.17 دلار به 0.145 دلار باشیم. این ممکن است در یک حرکت زیگزاگی از جایی که هستیم به سمت پایین حرکت کند. 

با این حال ، ممکن است ADA به سمت منطقه 0.20 دلار حرکت کند که در آن واحد پول مجازی نیز سطح مقاومت را پیدا خواهد کرد. با توجه به نوسانات موجود در بازار ، این اتفاق ممکن است ظرف چند روز رخ دهد و معامله گران باید برای هر دو گزینه آماده باشند.

منطقه تأمین ADAUSDT | اقدام قیمت | S / R محلی | چرخش بالا توسط عزیزخان زمانی بر TradingView.com

تجزیه و تحلیل ADAUSDT نشان می دهد که ما در حال حاضر در بازار در یک مکان اصلی هستیم. به گفته تحلیلگر ، نکات اصلی برای بررسی موارد زیر است:

  • Action Action Grind
  • پشتیبانی محلی S / R (محل تلاقی 0.382 فیبوناچی)
  • چرخش هدف بالا
  • نوسانگر منطقه کنترل صعودی
  • کاهش حجم

اقدام فوری قیمت کاردانو در حال حرکت به سمت سطوح پشتیبانی اصلی است. معامله گر معتقد است که ADAUSDT در حال حاضر معتبر است. با این حال ، یک تنظیم باید به درستی قرار گیرد. این شامل استفاده از توقف ضرر و سطح شفاف برای جلوگیری از بروز مشکلات در صورت بازگشت بازار و حرکت به سمت پایین برای مدت زمان کوتاه است.

امروز ADA را در Binance خریداری کنید!

نتیجه گیری و خرید Cardano ADA

کاردانو در طول بازار خرس در نقشه راه فنی و کاربرد آن در موارد استفاده روزمره پیشرفت کرده است. این یک چیز خوب است و اگر و وقتی شاهد بهبود کامل بازار هستیم باید از قیمت سکه پشتیبانی کند. علاقه مندان با احتمالات کاردانو با کاهش قیمت سکه کم رنگ نشده اند. بنابراین حمایت جامعه و سرمایه گذار باید با اطمینان بازگردد.

اگر شاهد بهبود بیت کوین هستیم و به سطح بالاتر از 10،000 دلار برمی گردد ، باید Cardano را به سطحی افزایش دهد که 2-4 برابر بازده قیمت داشته باشد ، قیمت احتمال دارد که به سطح 15 دلار و 3 دلار برسد. به نظر می رسد مورد آخر طرف بالایی باشد.

برای علاقه مندان ، ساده ترین راه دریافت Cardano ADA استفاده از آن است Binance’s بستر تجارت می توانید راهنمای کامل مبتدیان ما را در اینجا مطالعه کنید ، که راهنمای شما در مرحله یک است!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me