banner
banner

با افتادن رمز DeFi ، حجم Bakkt به بالاترین رکوردهای همیشه تبدیل می شود

بزرگترین داستانهای دنیای ارزهای رمزنگاری شده که ممکن است از دست داده باشید.

این یک هفته به ویژه پرحادثه در دنیای بلاکچین و ارزهای رمزپایه بود. چشم انداز مالی غیر متمرکز تحت حاکمیت اخبار حاکمیت Uniswap token airdrop قرار داشت ، در حالی که سرمایه گذاران نهادی حجم معاملات آتی بیت کوین را به بالاترین سطح جدید خود رساندند.

اطلاعات بیشتر در مورد این داستان ها و موارد دیگر را در نسخه این هفته اخبار رمزنگاری OKEx Insights هفته بخوانید.

توکن UNI Uniswap به صورت یکپارچه فروخته می شود ، بلافاصله بالای 5.00 دلار است

رقبای سخت فورک مانند SushiSwap ، Uniswap – یک پروتکل غیرمتمرکز برای تأمین خودکار نقدینگی در شبکه Ethereum – از این رقابت عقب نمانند – این هفته رمز خود را کنار گذاشت. این رویداد شاهد بود که کاربران گذشته این پروتکل تقریباً 1200 دلار نشانگر UNI دریافت می کنند که طبق ارزیابی آنها در زمان صدور است..

قیمت UNI تا زمان نگارش این مقاله ، به بیش از 6.00 دلار افزایش یافته است.

غذای اصلی

  • صدور توکن حاکمیت توسط Uniswap به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان در فضای تجارت غیرمتمرکز ، به شدت در رقابت تأثیرگذار بوده و احتمالاً آن را به عنوان یک رهبر در فضای DeFi تثبیت کرده است..
  • هیچ اجماعی در مورد اصطلاح وجود ندارد "ارزش واقعی" از UNI ، و قیمت اقدام در اطراف رمز به احتمال زیاد بی ثباتی را تجربه خواهد کرد.

قیمت UNI به بیش از 6.00 دلار افزایش یافته است. منبع: CoinGecko

به لطف وایومینگ ، کراکن به یک بانک تبدیل می شود

Kraken ، یک شرکت ارز رمزپایه مستقر در سانفرانسیسکو ، رسماً اقدام به این کار کرده است بانک شدن پس از درخواست آن برای منشور سپرده هدف ویژه توسط هیئت بانکی وایومینگ تأیید شد.

غذاهای کلیدی

  • Kraken اولین صرافی ارز رمزنگاری شده است که به یک بانک تبدیل شده است – یک رویداد مهم در صنعت. با این حال ، برخی از طرفداران ارز رمزنگاری شده معتقدند که این مغایر ایده ای است که بیت کوین به شما اجازه می دهد BYOB کنید ، یا "بانک خودت باش."
  • رأی به تصویب منشور SPDI کراکن همچنان میراث وایومینگ را حفظ می کند که دوست ترین دولت در ایالات متحده است..
  • به لطف منشور ، کراکن اکنون می تواند در حوزه های قضایی بیشتری فعالیت کند.

Bitfinex و Tether باید مدارک را به NYAG تحویل دهند

قاضی جوئل ام. کوهن ، قاضی دادگاه عالی نیویورک ، حکم داد که Bitfinex و Tether هستند برای ارائه اسناد لازم است به دفتر دادستان کل نیویورک که روابط مالی شرکت ها را روشن می کند. 

این حکم در حالی صادر می شود که هر دو شرکت رمزنگاری برای تأمین خواسته های NYAG برای مدت زمان طولانی نتوانسته اند – چیزی که چارلز مایکل ، وکیل Bitfinex می گوید "به معنای واقعی کلمه غیرممکن است."

غذاهای کلیدی

  • نبرد قانونی مداوم بین Bitfinex ، Tether و NYAG – شاید انتظار می رود – به نفع تنظیم کننده بیشتر پیش رفته باشد.
  • با برآورد سرمایه بازار بیش از 15 میلیارد دلار ، هرگونه پیامد منفی قابل توجهی برای USDT می تواند تأثیر چشمگیری بر بازارهای ارزهای رمزپایه بگذارد..

تأمین منابع مالی کیف پول دیجیتال در ایالات متحده

اداره علوم و فناوری امنیت داخلی ایالات متحده 25،000 دلار در تلاش برای جذب گسترده کیف پول دیجیتال است. به طور خاص ، رقابت برای طراحی یک رابط کاربری است که با برنامه های بلاک چین و هویت غیرمتمرکز وزارت اجرایی فدرال جفت شود.

غذاهای کلیدی

  • در مقایسه با سایر قراردادهای مرتبط با بلاکچین که توسط بخشهای مختلف دولت ایالات متحده ارائه شده است ، توزیع جایزه برای این رقابت بسیار کم است. با این حال ، این ظاهراً عمدی است و تلاش برای جذب توسعه دهندگان در سطح جامعه – برخلاف شرکت های بزرگ فناوری.
  • DHS فناوری بلاکچین را جدی می گیرد و لیستی رو به رشد از پروژه های مرتبط تحت توسعه دارد ، از جمله سیستم اسناد دیجیتال مهاجرت.

حجم معاملات آتی بیت کوین باکست اوج های جدید در همه زمان ها را تجربه می کند

حجم معاملات فیزیکی معاملات آتی بیت کوین در Bakkt در این هفته دو بار به بالاترین رکوردهای جدید رسیده است. روز سه شنبه 172 میلیون دلار قرارداد با یکدیگر معامله شد. در روز پنجشنبه ، این تعداد به 178 میلیون دلار افزایش یافت.

غذای اصلی

  • با توجه به اینکه Bakkt محصولی است که عمدتا به سرمایه گذاران نهادی اختصاص دارد ، افزایش حجم نشان دهنده افزایش علاقه و فعالیت بازرگانان پولهای بزرگ است..

حجم معاملات فیزیکی معاملات آتی بیت کوین در این هفته به بالاترین حد خود رسیده است. منبع: skew

OKEx Insights تجزیه و تحلیل بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار تنظیم شده از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me