banner
banner

برنامه Kinit به عنوان یک برنامه عالی موبایل Blockchain راه اندازی می شود

برنامه Kinit پس از پیشنهاد اولیه 100 میلیون دلاری سکه ، به صورت زنده آغاز می شود

Kik به تازگی برنامه مربوط به ارز رمزنگاری شده خود را به بازار معروف به Kinit راه اندازی کرده است. این محصول که رونمایی شده قصد دارد به یکی از مهمترین برنامه های رمزنگاری در اکوسیستم تبدیل شود. Kinit تنها چند ماه پس از ارسال اولین محصول توسط شرکت رونمایی شده است بررسی اجمالی محصولات در متوسط.

شرکت پشت Kinit ، توانست بیش از 100 میلیون دلار از ICO و 120 میلیون دلار از طریق سرمایه گذاری سرمایه جمع کند. علاوه بر این ، Kik ماهانه 15 میلیون کاربر دارد كه از مزایای جدیدترین برنامه بهره مند می شوند.

چشم انداز این شرکت سه جز different مختلف دارد. اولین مورد “اکوسیستم Kin” نام دارد که شامل شرکایی مانند Kik ، Unity ، Blackhawk Network و موارد دیگر است. طی هفته گذشته یک برنامه توسعه دهنده نیز راه اندازی شده است ، آنها به 25 توسعه دهنده پرداخت می کنند تا در طول 6 ماه با “اقتصاد خویشاوندی” مستقل کنار بیایند. برای دریافت مبلغ کامل وجوه ارائه شده توسط مسابقه ، آنها باید ماهانه 50000 کیف پول فعال داشته باشند.

دومین م componentلفه شرکت مربوط به «Kin Blockchain» است. پلتفرم ساخته شده توسط بلاکچین یک پلتفرم بسیار جالب است که از دو زنجیره مختلف ترکیب شده است. در ابتدا هدف استفاده از استاندارد ERC-20 بود ، اما تیم پشتیبان کیک معتقد بودند که شبکه بیش از حد ازدحام است تا بتواند پایگاه کاربر Kin را پشتیبانی کند..

به همین دلیل تیم است به شبکه Stellar منتقل شد که امکان انجام معاملات سریعتر و ارزانتر را فراهم می کند. اما برای ایجاد نقدینگی ، تیم تصمیم گرفت که پایه کد Stellar را تشکیل دهد و Kin را ایجاد کند تا در کنار Ethereum کار کند.

به عبارت دیگر ، Kin برای معاملات داخلی استفاده می شود ، در حالی که Ethereum برای پردازش معاملات خارجی و تأمین نقدینگی شبکه استفاده می شود.

در 17 ژوئیه ، Rod McLeod ، معاون ارتباطات توضیح داد:

“Kinit اولین برنامه در دسترس عموم است که به Kin اختصاص داده شده است. هدف ما با Kinit این است که Kin را به دست بیشتر مصرف کنندگان برسانیم. این یک گام مهم در جهت ساخت رمزنگاری کاملاً دوستانه از طریق تجربیات سرگرم کننده و جذاب است و ما قصد داریم براساس رفتار کاربر در دنیای واقعی یاد بگیریم و تکرار کنیم. ما خوشحالیم که می توانیم افراد بیشتری را به درآمد و هزینه Kin اختصاص دهیم – همه در Kin Blockchain. “

کاربرانی که برنامه Kinit را بارگیری می کنند فقط در چند مرحله سریع قادر به ایجاد کیف پول هستند. بعد از آن ، دسترسی به Kin Marketplace Beta برای آنها امکان پذیر است ، جایی که آنها می توانند Kinی را که به دست می آورند برای کارت های هدیه خرج کنند.

در آینده ، قابلیتهای جدیدی در شبکه پیاده سازی خواهد شد تا کاربران بتوانند رمزهای Kin را بدست آورند و هزینه کنند.

سومین قسمت مهم این شرکت “Kin Standalone App” است. هدف اصلی ایجاد آن یک برنامه بسیار ساده و با کاربرد آسان است که در آن کاربران می توانند برنامه های پشتیبانی شده در Kin Ecosystem را کشف کنند..

کاربران باید شماره تلفن خود را وارد کنند ، آن را تأیید کنند و بعد از آن برنامه را روی صفحه دارند. یک نظر سنجی به صورت پاپ در می آید و مواردی از قبیل اینکه چرا کاربر برنامه را بارگیری کرده است و هر گونه انتظار برای آینده را می پرسد.

کارت های هدیه در Kinit

کاربران این فرصت را خواهند داشت که نشانه های Kin خود را که برای کارت های هدیه به دست می آورند (بین 5 تا 25 دلار) از مارک ها و خرده فروشی ها مانند آمازون ، تئاترهای AMC و Google Play بازپرداخت کنند..

طبق نتایج بتا خصوصی ، کاربران 10 روز بیش از 75 درصد ماندگاری داشتند. علاوه بر آن ، 66٪ از کاربران بیش از سه هفته از این برنامه استفاده می کردند.

استراتژی Kik

این شرکت می گوید که در حال انجام است با هر سه مرحله اصلی که آنها پیشنهاد کرده اند: ساخت یک بلاک چین مقیاس پذیر ، راه اندازی Kin در Kik و گسترش Kin فراتر از Kik.

تد لیوینگستون ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کیک و کین, نظر داد در این مورد:

“خوشحالم که گزارش می دهم که در هر سه مرحله در مسیر درست هستیم. در برخی مناطق ، ما پیش از برنامه ، به ویژه در تلاش برای ساخت بلاک چین مقیاس پذیر ، جلوتر هستیم. “

علاوه بر این ، در ماه ژوئن ، این شرکت قادر به ثبت 1.2 میلیون تراکنش در روز بود و اکنون تجربه های مستقیم مصرف کننده را که در Kin Blockchain اجرا می شود ، ارائه می دهد..

علاوه بر این ، Kin در Kin Blockchain دو برابر شده و سرمایه گذاری زیادی در تیم توسعه داخلی و راه حل blockchain می کند.

عکس با مجوز از هاکرنون

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me