banner
banner

نشانه های غیر قابل سرگرم کننده: مجموعه های قابل جمع آوری ، هنر ، بازی و موارد دیگر

در سال های اخیر ، صنعت بلاکچین به بازاری بزرگ برای شرکت ها تبدیل شده است تا محصولات و خدمات خود را عرضه کنند. فناوری دفتر توزیع شده نه تنها به شرکت ها کمک می کند تا ارزهای مجازی خود را بسازند بلکه آنها همچنین توانسته اند نشانه های غیرقابل لذت (NFT) نیز ایجاد کنند..

امروزه موارد زیادی برای استفاده از نشانه های غیرقابل سرهم مانند موارد جمع آوری کننده ، هنر ، موارد موجود در بازی های مبتنی بر بلاکچین و همچنین حدس و گمان وجود دارد. علاوه بر این ، چندین رهبر در فضا وجود دارند که همچنین از قدرت فناوری blockchain استفاده می کنند تا به دیگران کمک کنند تا نشانه های قابل جمع آوری خود را ایجاد کنند.

نشانه غیر قابل قارچ چیست?

Non-Fungible Tokens نشانه های رمزنگاری هستند که امکان مالکیت چیزهای منحصر به فرد دیجیتالی را در اختیار کاربران قرار می دهند. مزیت اصلی این NFT ها مربوط به این واقعیت است که نمی توان آنها را به طور متقابل مبادله کرد زیرا ممکن است در برخی از ارزهای مجازی متمرکز بر حریم خصوصی اتفاق بیفتد. هر یک از این NFT ها در نوع خود منحصر به فرد و خاص خواهند بود.

با توجه به این کیفیت و مشخصات ، NFT ها در طیف وسیعی از صنایع ، حتی خارج از دنیای رمزنگاری و بلاکچین سنتی ، بسیار مفید شدند. با استفاده از NFT ، شرکت ها می توانند به راحتی دارایی های کمیاب قابل تأیید را بر اساس فناوری بلاکچین ایجاد کنند.

امروزه ، این NFT ها به طور گسترده بر روی شبکه های بلاک چین مانند Ethereum (ETH) یا Tron (TRX) کار می کنند که هرکدام از آنها با استانداردهای خاص خود هستند. شبکه RSK همچنین به کاربران ، شرکت ها و توسعه دهندگان اجازه می دهد تا توکن ها و NFT های قابل جمع آوری را فقط در چند مرحله ساده و آسان ایجاد کنند..

CryptoKitties قابل جمع آوری

یکی از راه های گسترش NFT ها CryptoKitties است. این شاید اولین بار بود که NTF ها توسط کاربران رمزنگاری و غیر رمزنگاری به طور گسترده مورد استفاده قرار می گرفت. این پلتفرم در سال 2017 و ابتدای 2018 از شبکه Ethereum برای ایجاد بستری استفاده کرد که کاربران بتوانند گربه های قابل جمع آوری خود را مبادله کنند – در برخی موارد هزاران دلار ارزش داشتند.

دیوانگی برای این بازی منجر به ازدحام شبکه Ethereum شد که جهش گسترده ای را در هزینه های معامله و کندی زمان پردازش ثبت کرد. بسیاری از کاربران در آن زمان به دلیل هزینه کم و ازدحام تصمیم گرفتند به شبکه Litecoin (LTC) بروند.

CryptoKitties سابقه را حل و فصل می کند. کاربران بدون اینکه بدانند که از اشیا unique بی نظیر و ارزشمندی استفاده می کردند ، نشانه های NFT را مبادله می کردند. نیازی نبود که کاربران بدانند این گربه ها بی نظیر هستند. در CryptoKitties هیچ دو گربه یکسان وجود نداشت و هر یک از آنها کد شناسایی منحصر به فردی برای شناسایی آن داشتند.

تکامل NFT ها

ERC-721 استاندارد NFT ها محسوب می شود. در حال حاضر ، در سراسر دنیا توسط شرکت ها و کاربران به منظور کنترل نشانه های غیرقابل استفاده استفاده می شود. در حالی که CryptoKitties اولین راه حل گسترده در فضای رمزنگاری بود ، موارد استفاده دیگری از NFT ها وجود دارد.

بازی ها و دیگر ابتکارات استفاده از این NFT ها را آغاز کردند تا به کاربران امکان مدیریت توکن های مبتنی بر بلاکچین را بدهند که منحصر به فرد بودند. کاربران می توانند مطمئن باشند مواردی که در دست دارند تکرار نشده و قابل کپی نیستند.

اکنون ، وقتی صحبت از NFT ها می شود ، Ethereum تنها گزینه نیست. RSK همچنین در چند مرحله ساده برای افرادی که می خواهند نشانه های ERC-721 را ایجاد کنند ، یک راه حل آسان برای استفاده ارائه می دهد. در بخشهای بعدی ، ما نفوذی را که RSK در حال حاضر در بازار دارد و نحوه تبلیغ و استفاده از نشانه های ERC-721 را تحلیل خواهیم کرد..

در آینده ، ما می توانیم مشاهده کنیم که رمزنگاری و هنر سنتی با نشانه های غیرقابل شگفت انگیز نشان داده می شود ، از جمله موارد دیگر. بازار NFT بسیار گسترده است و مطمئناً شرکتها و بنگاههای اقتصادی از این بازار استفاده می کنند.

مواردی وجود داشته است که شرکت ها و تیم های ورزشی NFT های خود را ایجاد کرده اند تا در میان طرفداران خود به اشتراک بگذارند. علیرغم اینکه به تعداد زیادی از کاربران نرسید ، قطعاً این اقدامات گام خوبی در جهت افزایش دانش کمبود و منحصر به فرد بودن بلاک چین در میان کاربران غیر رمزپایه در سراسر جهان بوده است. این هنوز یک بازار اولیه است و رشد بالقوه برای آینده بسیار زیاد است.

RSK زیرساخت هایی را برای ایجاد نشانه های قابل جمع آوری ایجاد می کند

اگرچه ایجاد یک رمز NFT به نوعی پیچیده است ، RSK در حال حاضر به کاربران اجازه می دهد تا یک دنباله را دنبال کنند راهنمای ساده برای ایجاد رمزهای غیر قابل شاد. استفاده از شبکه بلاک چین RSK بسیار ساده خواهد بود. در صورت داشتن تجربه در مدیریت توکن های ERC-721 ، کاربران می توانند به راحتی از راهنمای ایجاد شده توسط شرکت پیروی کنند یا راه حل ها و امکانات جدیدی را امتحان کنند.

نشانه های ERC-721 از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا به کاربران اجازه می دهد مالکیت یک رمز را منتقل کنند و همچنین امکان پرس و جو از مالک رمز را نیز شامل می شود. به این ترتیب ، کاربران دارندگان واقعی دارایی های پشتیبانی شده توسط فناوری بلاکچین خواهند بود.

RSK همچنین با جامعه به اشتراک می گذارد محتوای آموزشی در مورد چگونگی ایجاد نشانه های غیرقابل انعطاف فقط در چند مرحله ساده در بالای شبکه RSK قرار بگیرید. آنها یک وبینار آنلاین برگزار کرده اند که در آن تمام اطلاعاتی را که کاربران باید بدانند نشان می دهد تا نشانه های غیرقابل سرهم خود را در شبکه RSK مستقر و آماده استفاده کنند ، نشان می دهد..

وجود دارد چندین وبینار که توسط RSK Smart به اشتراک گذاشته شده است و در حال حاضر به کاربران امکان می دهد اطلاعات بیشتری در مورد NFT ها ، از جمله موارد دیگر داشته باشند. آنها راهنماهای بسیار مفصلی را با داده های گام به گام برای شرکت ها و توسعه دهندگان به اشتراک می گذارند تا اطلاعات کاملاً واضحی در مورد چگونگی راه اندازی صحیح NFT های خود در بازار و استفاده از قدرت استفاده کنند..

کلمات نهایی

طی سالهای اخیر NFT در سراسر جهان در حال گسترش است. تعداد کمی از شرکت ها ارائه دهنده راه حل ها و اطلاعات روشن در مورد Tokens Non-Fungible هستند. دو مورد از این شرکت ها شامل CryptoKitties است که اولین برنامه موفق و قابل جمع آوری را در بالای فناوری بلاکچین با استفاده از NFT منتشر کرده است..

در همین حال ، RSK به طور روزمره در حال کار است تا به جامعه در مورد نحوه استفاده از توکن های غیر قابل استفاده آموزش دهد. آنها وبینارها و محتوای آموزشی ایجاد کرده اند که استفاده از آنها برای پروژه ها برای جامعه بسیار مفید خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me