banner
banner

Tether چیست؟ تمام آنچه نیاز است بدانید

Tether چیست?

اتصال به اینترنت (USDT) محبوب ترین پایدار Bitcoin است. به همین ترتیب ، اهداف مختلفی را در بازار ایجاد می کند و آن را به یک ارز رمزنگاری شده اصلی در بسیاری از استراتژی های سرمایه گذاران تبدیل می کند. اگرچه ممکن است پیش بینی بازار رمزنگاری بدون Tether غیرممکن باشد ، اما همیشه اینطور نبوده است. پروژه Tether جنجال های زیادی را پشت سر گذاشت تا در جایگاه نخست قرار گیرد.

امروزه ، Tether به تأمین نقدینگی و پرچین در برابر نوسانات بازار کمک می کند. این توانایی انجام این کار را دارد زیرا چیزی است که به عنوان Stablecoin شناخته می شود.

Stablecoins چیست؟?

Stablecoins ابزارهای بلاکچینی است که ارزش آنها به کالاهای خارجی وابسته است.

مزایایی که این سکه ها به بازار می آورند غیرقابل انکار است. از طرف دیگر ، ثبات آنها کمک می کند تا نوسان ارزهای رمزپایه به طور کلی کاهش یابد. سرمایه گذاران به عنوان راهی برای فرار از بازارهای نزولی بدون تبدیل وجوه به ارزهای فیات ، به سکه های ثابت بستگی دارند.

در بیشتر سناریوهای پایدار ارز ، ارزش توکن به یک ارز فیات وابسته است. در مورد Tether ، USDT ارزش خود را با دلار آمریکا تقسیم می کند. در اصل ، 1 USDT ارزش 1 دلار دارد. علاوه بر این ، هر کسی می تواند هر زمان که بخواهد 1 دلار ارز فیات خود را از طریق Tether Unlimited خریداری کند.

نمودار عرضه Tether - اخبار بیت کوین

نمودار عرضه Tether – اخبار بیت کوین

جالب اینجاست که Tether به تخم ریزی کلاس جدیدی از پول های ثابت کمک کرد. امروزه چندین سکه ثابت فیات وجود دارد. علاوه بر این ، سکه های پایداری وجود دارد که تقریباً به هر کالای اصلی متصل هستند. سکه هایی به ارزش طلا ، الماس و حتی روغن متصل شده اند.

تاریخچه Tether

تاریخچه Tether با پروژه Realcoin آغاز می شود. Realcoin از طریق آن وارد بازار شد کاغذ سفید در ژوئیه 2014. به چند دلیل این روزنامه سفید سر و صدای زیادی در میان جامعه ایجاد کرد. ناشران مقاله ، جدا از جنبه های فنی انقلابی ، از معتبرترین نامها در بازار هستند. به طور مشخص ، Tethers whitepaper لیست بنیان گذاران را لیست می کند بروک پیرس, ریو کالینز, و کریگ سلارس.

جالب اینجاست که نام Realcoin خیلی طولانی نبود. در نوامبر 2014 ، استارت آپ مستقر در سانتا مونیکا تصمیم گرفت وقت آن بود که عنوان جدیدی طلوع کنیم – Tether. قابل ذکر است ، Tether با رویکرد سه جانبه وارد بازار شد.

این پلتفرم به عنوان بخشی از استراتژی ورود خود ، سه پول پایدار معرفی کرده است. اولین سکه USTether بود. این نشانه یک میخ 1: 1 با دلار آمریکا داشت. سکه دوم ارزش خود را به یورو متصل کرد و آخرین سکه به ین ژاپن متمرکز شد ، دومی به عنوان ین تتر شناخته می شود.

Bitfinex ارتباط

Bitfinex اولین صرافی بود که Tether را در ژانویه 2015 به سیستم عامل خود معرفی کرد. بلافاصله ، Stablecoins به موفقیت دست یافت. این صرافی فعالیت زیادی در رابطه با این رمز کاربر مشاهده کرد. در نتیجه ، Bitfinex از نظر تجارت Tether به صرافی اصلی تبدیل شد.

طولی نکشید که محققان شروع به زیر سوال بردن بدهی تتر کردند. این اولین Bitcoin ثابت در بازار بود و موفقیت بی سابقه آن بدون نگرانی بود. این نگرانی ها باعث شد تا محققان به عمق اتصال Tether Bitfinex بپردازند.

در سال 2017 ، گروهی از محققان مستقل از کنسرسیوم بین المللی روزنامه نگاران تحقیقی مقاله را منتشر کردند مقالات بهشتی. این سند برخی از بدترین ترسهای موجود در آن زمان بازار را تأیید کرده است. این اسناد نشان داد که Tether و Bitfinex از ساختار مدیریتی و سازمانی یکسانی برخوردار هستند.

محققان کشف کردند که هر دو نهاد مدیر مستقل ، مدیر ارشد مالی ، مدیر استراتژی و مشاوران عمومی را در اسناد شرکت خود ذکر کرده اند. بنیانگذار Tether ، فارغ التحصیل دانشگاه ییل ، ​​فیلیپ پاتر ، همچنین عملیات عمده Bitfinex را انجام داد.

در ادامه این گزارش به جزئیات این دو شرکت در واقع بیشتر شبیه یک مجتمع تجاری پرداخته شده است. این اسناد نشان داد که چگونه اکثر حساب های Tether در سیستم عامل Bitfinex وارد بازار شده اند. علاوه بر این ، این محققان تا آنجا پیش رفتند که Tether را به عنوان نیروی محرک سال 2017 رمزنگاری معرفی کنند.

گاو بازی

کسانی که ورود USDT به بازار را به عنوان یکی از عوامل اصلی در اجرای گاو نر 2017 به حساب آوردند ، شروع به شنیدن صدای خود کردند. مقاله تحقیقی دیگری در سال بعد با عنوان publishedآیا بیت کوین واقعاً بدون اتصال است?’نگاهی عمیق به تأثیرات Tether در بخش رمزنگاری دارد.

محققان این مقاله ، جان ام. گریفین و امین شمس از دانشگاهیان مشهور دانشگاه تگزاس هستند. تحقیقات آنها نتیجه گرفت که Bitfinex و Tether با یکدیگر همکاری کردند تا به طور مصنوعی قیمت بیت کوین را از بین ببرند. این دو ادعا می کنند که Bitfinex در تلاش برای ایجاد هجوم نقدینگی ، Tether را به بازار عرضه کرده است.

سپس این USDT ها به هزاران ارز رمزپایه تبدیل می شوند. با این حال ، وقتی ارزش این سکه های کوچکتر کاهش می یابد ، بیشتر سرمایه گذاران دوباره بیت کوین را خریداری کردند. این اقدامات ، محققان ادعا می كنند كه به حماسه 20،000 دلاری بیت کوین دامن زد.

نمودار صدور Tether - Tetherreport

نمودار صدور Tether – Tetherreport

بدتر از همه ، محققان در پیش فرض های خود تنها نبودند. خالق Litecoin, چارلی لی در صورت درخواست وی از بازار برای احتیاط احتیاط ، در 30 نوامبر یک پست ارسال کرد. به طور خاص ، لی ارسال کرد:

“این ترس وجود دارد که افزایش قیمت اخیر با چاپ USDT (Tether) که با دلار آمریکا در حساب بانکی پشتیبانی نمی شود ، کمک کند.”

سالاتی پیش می آید

همانطور که مطبوعات منفی برای Tether در حال افزایش بودند ، آنها توجه تنظیم کننده ها را به خود جلب کردند. در تاریخ 6 دسامبر همان سال ، کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده چندین استیضاح را به Bitfinex و Tether ارسال کرد. در احضاریه, دادستان کل نیویورک ادعا کرد که تتر غیرقانونی بودجه ای را برای جبران خسارت 850 میلیون دلاری اختصاص داده است.

بانک ها بپیوندید

این مطبوعات منفی سرانجام باعث شد مشارکت بانکی شرکت از بازار خارج شود. در بخش دوم سال 2017 ، سیستم عامل ها بانک ایالات متحده و Wells Fargo را به عنوان شرکای بانکی از دست دادند. در حالی که این ضربه بزرگی به عملیات در آن زمان بود ، طولی نکشید که Tether روابط بانکی دوستانه تری را در کشورهای حامی رمزنگاری مانند تایوان پیدا کرد.

Tether چگونه کار می کند?

به نظر ساده می رسد که یک ارز رمزنگاری شده به قیمت یک دارایی در دنیای واقعی متصل می شود. با این حال ، این وظیفه به دلایل زیادی دشوار است. برای انجام این وظیفه ، شرکت Tether Limited مستقر در هنگ کنگ در ابتدا ادعا کرد که برای هر ASDT صادر شده ، این شرکت مقدار معادل دلار ذخیره شده را در اختیار دارد.

همزمان با انتشار میلیارد دلار انتشار USDT ، این ادعاها تحت بررسی جدی قرار گرفتند. در مارس 2019 ، این شرکت پشتوانه USDT را تغییر داد تا شامل وام به شرکت های وابسته شود. علی رغم تغییر ، Tether همچنان بالاترین پایدارترین Bitcoin در جهان است.

اومنی

USDT از لحاظ عملکرد منحصر به فرد است اومنی پروتکل بلاکچین. Omni یک پلتفرم همه کاره است که معروف ترین آن به خاطر قابلیت های لنگر انداختن بیت کوین است. در حال حاضر ، Omni این سرویس را به چندین شرکت ارائه می دهد.

در اولین روزهای خود ، هر معامله Omni دارای یک استراتژی ضبط دوگانه است که ورودی را روی هر دو سیستم OMNI قرار می دهد و آن را در یک معامله Bitcoin با هش تراکنش مشابه ثبت می کند.

امروز همه

امروز ، دارایی های Omni از چندین بلاکچین استفاده می کنند. قابل توجه ، یک لایه Omni از Litecoin وجود دارد. اخیراً ، توسعه دهندگان انواع دیگری از رمزها را برای ERC-20 معرفی کردند. همه این تغییرات به امنیت بیشتر Tether کمک می کند و سازگاری آن را در بازار نشان می دهد.

چرا Tether مهم است

Tether یکی از رایج ترین ارزهای رمزپایه در بازار است. این انعطاف پذیری بیشتری را برای سرمایه گذاران فراهم می کند زیرا به عنوان جایگزینی دلار در بسیاری از صرافی های محبوب عمل می کند. در اینجا تنها برخی از دلایلی که Tether همچنان شاهد فرزندخواندگی است:

استراتژی خروج

نوسانات بازار یک نگرانی عمده در بخش رمزنگاری است. وقتی خرس ها شروع به تسخیر بازار می کنند ، سرمایه گذاران فقط چند گزینه برای بررسی دارند. آنها می توانند هلدینگ خود را بفروشند و دوباره به فیات تبدیل کنند. این فرآیند وقت گیر است و بیشترین هزینه های ممکن را در بر دارد. یا می توانند بازار خرس را سوار شده و ضرر و زیان خود را ببرند. Tether گزینه سوم را به معادله اضافه می کند. به Tether تبدیل شوید و از هزینه ها و نوسانات خودداری کنید.

اصطکاک را کاهش دهید

از آنجا که Tether یکی دیگر از دارایی های بلاکچین است ، تبدیل از بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده به Tether به راحتی مبادله بیت کوین با Ethereum است. این تبدیل راهی بدون اصطکاک را برای سرمایه گذاران فراهم کرد تا از نوسانات جلوگیری کنند و در بازار رمزنگاری باقی بمانند

حواله

همانند اکثر ارزهای رمزپایه ، Tether توانایی انقلابی در سیستم های معاملات بین المللی را دارد. USDT بدون نیاز به تبدیل وجوه یا پرداخت هزینه انتقال اضافی در سراسر جهان قابل ارسال است. نکته این است که ارسال Tether به آسانی بیت کوین در سطح جهانی است.

حسابداری

یکی دیگر از مزایای مهم استفاده از Tether به عنوان وسیله پرداخت ، پاسخگویی است. از زمان تاسیس آن بیت کوین ، در استفاده از آن به عنوان پرداخت از نظر حسابداری گیجی ایجاد شده است. مشاغلی که هزینه کالاها یا خدمات خود را با رمزنگاری پرداخت می کنند ، اغلب موظف هستند ارزش پرداخت خود را در برابر دلار آمریکا تخمین بزنند. Stablecoins این نگرانی را برطرف می کند زیرا همیشه با نمونه های فیات خود برابر هستند.

ارز رمزنگاری شده ترانزیت

مهمتر اینکه ، Tether انتقال پول نقد واقعی به پول نقد دیجیتال را تسهیل می کند. این یک وظیفه اساسی در برخی مناطق جهان است. به یاد داشته باشید در برخی از مکان ها تبدیل رمزنگاری به ارز فیات کار دشواری است. در بعضی از کشورها این عمل غیرقانونی است. برای همه این مناطق ، Tether یک گزینه هوشمند است.

پذیرش – پذیرفته شدن

در همین راستا ، Tether مبادلات با افزایش نقدینگی را فراهم می کند. این رمز به صرافی ها اجازه می دهد تا از معامله مستقیم با ارز فیات چشم پوشی کنند. به این ترتیب ، صرافی ها می توانند میزان مقررات KYC و AML را که سیستم عامل آنها باید برآورده کند ، کاهش دهند.

پس از سال ها موفقیت در بازار ، هیچ کس نمی تواند در مورد نقش مهمی که Tether بر عهده دارد بحث کند. امروزه ، هیچ سکه ای با ثبات در این بخش وجود ندارد. با این حال ، Tether پایدارترین Bitcoin بود که این انقلاب را آغاز کرد. به همین دلیل ، Tether شایسته تقدیر و تشکر است.

خرید Tether (USDT)

Tether چیست؟ تمام آنچه نیاز است بدانید Tether چیست؟ تمام آنچه نیاز است بدانید Tether چیست؟ تمام آنچه نیاز است بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کریپتومات

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

کاربران پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

بازرگانان اروپایی

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

1.00 دلار

حداقل حساب

35 یورو

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me