banner
banner

Prime Trust برای استفاده از خدمات مختلف ارائه شده توسط Vertalo

میز درپوش زنجیره ای

Prime Trust و Vertalo با ایجاد رابطه ای که برای اولین بار در سال 2018 برقرار شده است اعلام کرد رشد جدید در این مشارکت.

این توسعه با بهره گیری از Prime Trust ، از خدمات ارائه شده توسط Vertalo ، از جمله مدیریت cap-table بهره مند خواهد شد.

برای موفقیت یک شرکت ، داشتن دانش کامل در مورد تجزیه و تحلیل سهام آن از اهمیت زیادی برخوردار است – از جمله مقادیر ، رقت ، مالکیت و غیره. این فرایند خسته کننده از طریق خدمات ارائه شده توسط شرکت هایی مانند Vertalo ساده می شود.

مسئولیت های مشترک

در اطلاعیه خود ، این ارتباط شرکت ها مناطق مختلفی را یادآوری می کند که در آن همکاری می کنند. نکات زیر در بیانیه مطبوعاتی آنها ، و شرح چگونگی همکاری آنها ارائه شده است.

  • ایجاد و پشتیبانی میزهای سرپوشیده برای هزاران صادرکننده سرمایه گزاری Prime Trust از طریق رجیستری Vertalo ، سرویسی که مستقیماً با Prime Trust’s حضانت ، KYC / AML ، خدمات سپرده گذاری و پردازنده در ارتباط است.
  • قیمت ترجیحی برای مشتریان Prime Trust که استفاده از پلت فرم جدول کلاه B2B SaaS Vertalo را انتخاب می کنند و انصراف ساده برای کسانی که می خواهند از صفحه گسترده یا سیستم عامل دیگری برای مدیریت پرونده سرمایه گذار خود استفاده کنند
  • گزینه ای که برای ناشران شرکت کننده (مشتریان Prime Trust) در هر زمان و در هر زمان و با استفاده از هر پلت فرم صدور یا قرارداد هوشمند پشتیبانی شده توسط صرافی و همکاری با Vertalo ، جداول کلاه خود را از داخل رابط Vertalo مارک دار خود تهیه می کنند.

تفسیر

نمایندگان هر شرکت وقت خود را صرف توضیح بیشتر در مورد این مشارکت و معنای حرکت به جلو کردند. آنچه در زیر گفته شده است در زیر است.

کوین Lehtiniitty ، CPO برای نخست وزیر اعتماد ، اظهار داشت,

“Vertalo به این درک رسیده است که پذیرش انبوه توکن سازی دارایی مستلزم آن است که مفاهیم خاص بلاکچین مانند کیف پول و آدرس از یک کاربر خرده فروشی معمولی در جعبه سیاه قرار گیرند. ما در Prime Trust این اعتقاد را با تیم ورتالو داریم که عبور از شکاف نیاز به انتزاع و سادگی دارد ، که ما را از اعلام این همکاری هیجان زده می کند. با استفاده از ابزارهای بسیار بصری Vertalo ، هر ناشر از تجارت سرمایه گذاری جمعی ما قادر به مدیریت و نشانه گذاری اوراق بهادار خود و همچنین دسترسی سرمایه گذاران خود به UI برای مشاهده سرمایه گذاری خود است. ما از ادامه کار با تیم Vertalo برای گسترش همکاری و ارائه این پتانسیل توکن سازی به همه صادر کنندگان بسیار هیجان زده هستیم. چیزهای بیشتری برای Vertalo وجود دارد که در زمان مناسب ما آنها را با جهان به اشتراک خواهیم گذاشت. “

دیو هندریکس ، مدیر عامل شرکت ورتالو ، اظهار داشت,

“مشارکت Vertalo با Prime Trust به هزاران مشتری آنها جدول رابط کاربری Vertalo’s serial cap ، صادرکننده و رابط سرمایه گذار ارائه می دهد ، که مشتریان Prime Trust را قادر می سازد تا با هدف بهبود روابط سرمایه گذار و تجربه مالکیت ، مستقیماً با سرمایه گذاران خود در ارتباط باشند. در صورت تمایل به تبدیل سهام کاغذی خود به دارایی های دیجیتال برای خرید و فروش از شرکای Vertalo مانند OpenFinance ، به مشتریان Prime Trust که به Vertalo تبدیل می شوند ، “توکن سازی اختیاری” با هزینه بسیار کم نیز ارائه می شود. این ادغام عمیق بین Prime Trust و Vertalo بیش از یک سال تلاش مشترک است که تلاش کرده است خرید ، مدیریت و فروش دارایی های دیجیتال را برای صادرکنندگان و سرمایه گذاران ساده کند. ما مفتخریم که در تیم Prime Trust با تیم همکاری می کنیم و مشتاقانه منتظر اعلام نوآوری های مفیدتر به زودی هستیم. “

نخست اعتماد

Prime Trust با فعالیت در لاس وگاس ، در سال 2016 تاسیس شد. تیم Prime Trust پیشنهادات مختلفی را برای بخش اوراق بهادار دیجیتال ارائه داده است. این شامل حضانت ، نگهداری ، رعایت و موارد دیگر است.

مدیر عامل شرکت ، اسکات پورسل ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

ورتالو

Vertalo که در خارج از تگزاس فعالیت می کند ، برای اولین بار در سال 2017 راه اندازی شد. این شرکت خدمات متنوعی را برای صنعت بلاکچین ارائه می دهد – از مدیریت جدول کلاه ، تا یک سیستم صادرات و موارد دیگر. تا به امروز ، آنها یکی از فعالترین شرکتها در بخش اوراق بهادار دیجیتال هستند.

در مجموعه مصاحبه های در حال انجام ، ما از مصاحبه با مدیر عامل شرکت ، دیو هندریکس لذت برده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ورتالو و برنامه های آنها برای آینده به این مصاحبه مراجعه کنید.

مجموعه مصاحبه – دیو هندریکس ، مدیر عامل شرکت ورتالو

در سایر خبرها

هر یک از شرکتهایی که امروز در اینجا بحث شده است طی یک سال گذشته چندین بار مورد توجه ما قرار گرفته اند. مقالات زیر شرح مختصری از تحولاتی است که هر یک در این مدت ایجاد کرده اند.

Prime Trust اقدامات امنیتی را با کمک Fireblocks افزایش می دهد

Vertalo نرم افزار V-Token را برای استفاده در طول توکن سازی منتشر می کند

Vertalo و tZERO مشاهده هجوم استعداد به عنوان چندین استخدام انجام می شود

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me