banner
banner

این هفته نصف شدن BCH و BSV صورت می گیرد ، اما معامله گران نباید در مورد اثر گسترش خوش بین باشند: Crypto Market Daily

چهارشنبه ، 8 آوریل: بیشتر بازارهای ارز رمزنگاری شده امروز شاهد اصلاح ملایم هستند ، به جز Bitcoin Cash (BCH) و Bitcoin SV (BSV). هر دو هارد فورک بیت کوین (BTC) با پیش بینی نصف شدن رشد 24 ساعته خوبی را شاهد هستند که قرار است در این هفته اتفاق بیفتد.

بیت کوین (BTC) – که نصف شدن آن قرار است در ماه مه برگزار شود – با کمی بیش از یک درصد کاهش ، در حدود 7،300 دلار معامله می شود.

BTC وارد روند بازپرداخت می شود

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

با توجه به مقاومت شدید بالاتر از 7،500 دلار ، BTC وارد روند عقب نشینی شده است. ارز رمزنگاری پیشرو قبل از تثبیت دیروز بالای 7000 دلار ، شاهد یکپارچگی جزئی در 7،450 دلار بود. در حال حاضر ، سکه فقط زیر 7،300 دلار معامله می شود.

تیم تجزیه و تحلیل بازار OKEx معتقد است که پس از فراتر رفتن روند از 7000 دلار ، گاوهای BTC به تدریج در حال کاهش هستند. بنابراین رکود در حدود 7،500 دلار مطابق با انتظارات است.

اگرچه در این هفته Bitcoin Bitcoin Cash و Bitcoin SV دو برابر می شوند ، اما این واقعیت در واقع به طور مشهودی به سود Bitcoin نبوده است. حرکت برگشت در صبح نتوانست به بالاترین حد برسد و هیچ نشانه مشخصی از افزایش قابل توجه حجم وجود ندارد.

سرمایه گذاران هنگام ایجاد گرانی جدید باید به پشتیبانی مداوم بالای 7000 دلار در کوتاه مدت و انرژی جنبشی توجه کنند.

رکود در حدود 7K دلار هنوز ممکن است

نمودار 6 ساعته داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار 6H بیت کوین در بالا نشان می دهد که روند حمایت حمایت کرده و در 7،050 دلار بازگشت. این بدان معناست که اکثر موقعیت های زیان زیر 7000 دلار قبلاً تا حدی از بازار خارج شده اند.

غوطه وری در اواسط ماه مارس تقریبا هضم شده است ، اما احتمال ادامه نوسان دوباره و دوباره حدود 7000 دلار را نمی توان رد کرد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که دشواری معدن افزایش یافته است. این ممکن است برخی از استخراج کنندگان را به فروش BTC خود برای صرفه جویی در سود سوق دهد. بنابراین ، مهم است که از خطر ایجاد زباله در چند روز آینده آگاه باشید.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 7،400 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،500 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 7،250 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 7،050 دلار

با نزدیک شدن به نصف امروز BCH افزایش می یابد

داده های مبادله همیشگی 1H BCH / USD. منبع: OKEx.com

BCH – پاداش بلوک آن است تنظیم در کمتر از یک ساعت به نصف برسد – در 24 ساعت گذشته بیش از 6 درصد رشد کرد. با توجه به وقوع حراج قریب الوقوع تعجب آور نیست که صندوق های اکثریت قیمت را در کوتاه مدت افزایش دهند.

با این حال ، با نگاهی به روند نمودار بالا ، BCH توسط لبه بالایی مقاومت قبلی 280 دلار مسدود شده است. اگر آن موقعیت در کوتاه مدت شکسته نشود ، ممکن است اثر نصف شدن در آنجا پایان یابد.

در غیر این صورت ، اگر بتواند 280 دلار شکسته و تثبیت شود ، بازگشت به 300 دلار بسیار امکان پذیر است. سرمایه گذاران باید روی اولین سطح حمایت جزئی در حدود 270 دلار تمرکز کنند. اگر بازپس گیری یا ادغام همچنان بتواند روی آن تثبیت شود ، ممکن است قیمت با افزایش نسبتاً خوب به بالاتر از 280 دلار برسد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 280 دلار
 • مقاومت میان مدت: 300 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 272 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 262 دلار

BSV رشد چشمگیری را مشاهده می کند ، اما به مقاومت شدیدی نزدیک می شود

داده های مبادله همیشگی 1H BSV / USD. منبع: OKEx.com

BSV نیز این هفته نصف شدن خود را تجربه خواهد کرد – تخمین زده در کمتر از دو روز اتفاق بیفتد اگرچه BSV بیشترین رشد 24 ساعته را در بین 50 سکه برتر دیده است – که امروز تقریباً 14 درصد افزایش یافته است – حجم صعودی کوتاه مدت کوتاه مدت در حال اتمام است که در حال حاضر به اوج خود رسیده است. فضای بالایی بین 220 تا 226 دلار یک منطقه مقاومت قوی است.

در صورت پشتیبانی از قیمت 204 دلاری ، همچنان امکان ایجاد یک بالاترین قیمت در بازار آینده وجود دارد. برعکس ، ممکن است همچنان به زیر 200 دلار برسد و حمایت دوم را در حدود 186 دلار پیدا کند.

طی چند ساعت گذشته ، حدود ساعت 5 عصر HKT ، قیمت با الگوی چکش معکوس بسته شد. این بدان معنی است که فشار فروش در حال حاضر به شدت به سمت بالا فشار می آورد. بنابراین بهتر است کوتاه مدت وارد موقعیت طولانی مدت نشوید ، تا ثبات قیمت صبر کنید ، سپس تصمیم بگیرید.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 225 دلار
 • مقاومت میان مدت: 235 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 204 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 188 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me