banner
banner

OKEx با مدیر عامل سرم صحبت می کند DeFi ، با لیست های نشانه جدید DeFi را راه می اندازد

به روز رسانی هفتگی OKEx یک نمای کلی از تبلیغات ، مسابقات ، لیست ها و بحث های برگزار شده در هر هفته است.

این هفته در OKEx ، در کنار شروع چندین مسابقه و تبلیغات جدید ، توکن های DeFi بیشتری و همچنین مشتقات پروژه هایی مانند Chainlink ، Maker و Synthetix را ذکر کردیم. OKEx DeFiesta دوباره بازگشت می کند ، و ما همچنان سری OKEx Talks و DeFi Roundtable خود را مصاحبه می کنیم ، این هفته با مدیر عامل شرکت Serum Sam Bankman-Fried.

مسابقات و تبلیغات این هفته

دور OKEx DeFiesta

در دور دوم OKEx DeFiesta ، کاربران می توانند 20 دلار یا بیشتر از علائم DeFi انتخاب شده ما – از جمله LEND ، CRV ، ANT ، SRM ، DIA ​​و PNK – خریداری و نگهداری کنند تا 80٪ بازده سالانه و 50 دلار کارت تخفیف هزینه تجارت داشته باشند..

تبلیغ DeFiesta Round 2 تا 10:00 صبح UTC در تاریخ 29 آگوست ادامه دارد.

مسابقه تجارت مشتقات LINK

300 شرکت کننده برتر مسابقه تجارت مشتقات LINK می توانند سهمی از جایزه 50000 USDT را بدست آورند. این تبلیغات تا 3:00 صبح UTC در تاریخ 29 آگوست اجرا می شود و کاربران می توانند با تجارت مشتقات LINK و پیروی از این قوانین شرکت کنند..

QTUM Staking Promotion

استخر OKEx به طور رسمی خدمات QTUM را از 19 آگوست راه اندازی کرد. برای جشن ، ما همچنین تبلیغاتی را برای کاربران آغاز کرده ایم که می توانند سه بار پاداش سه برابر ببرند و 5000 QTUM (به ارزش بیش از 21000 دلار) به عنوان پاداش دریافت کنند..

کاربران می توانند قبل از ساعت 3:59 بعد از ظهر UTC در تاریخ 26 اوت در تبلیغ شرکت کنند و می توانند در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

کارناوال سپرده خالص DOT

برای پشتیبانی از تقسیم بندی DOT ، OKEx پشتیبانی انتقال زنجیره ای برای نشانه های DOT و ارتقا deposit سپرده خالص را برای کاربران آغاز کرده است تا از تخفیف 10 درصدی سپرده بهره مند شوند..

کاربران می توانند قبل از ساعت 3:00 صبح UTC در تاریخ 26 آگوست در این رویداد ثبت نام کنند.

Aave Net Buy وام تبلیغاتی

برای جشن گرفتن لیست وام ، OKEx تبلیغات Net Buy LEND را راه اندازی کرده است ، که در آن کاربران می توانند سهمی از جایزه 10،000 USDT را از آن خود کنند. برای شرکت در تاریخ 27 آگوست قبل از ساعت 4:00 صبح UTC ثبت نام کنید.

لیست های جدید این هفته

کلروس (PNK)

OKEx این هفته Kleros (PNK) را لیست کرد و به کاربران اجازه می دهد PNK را واریز و از 19 آگوست تجارت خود را آغاز کنند.

Kleros یک برنامه غیرمتمرکز ساخته شده در بالای Ethereum است که به عنوان یک سیستم حل اختلاف شخص ثالث برای داوری اختلافات در هر نوع قرارداد کار می کند.

اکنون می توانید تجارت PNK را شروع کنید یا درباره لیست بیشتر بدانید.

دارایی اطلاعات غیرمتمرکز (DIA)

کاربران OKEx در هند اکنون می توانند دارایی اطلاعات غیرمتمرکز (DIA) را در سیستم عامل ما معامله کنند و دارای این اطلاعات باشند شانس پیروزی سهمی از جایزه 17،500 دلاری DIA.

DIA یک بستر منبع باز برای شفافیت ، سخنرانی های تأیید شده توسط جامعه برای برنامه های DeFi است.

می توانید در مورد این لیست بیشتر بدانید یا هم اکنون تجارت DIA را شروع کنید.

سرم (SRM): تجارت حاشیه ، پس انداز و مبادله همیشگی

معاملات حاشیه ای و پس انداز SRM و SRM / USDT معامله دائمی مبادله به طور رسمی در وب سایت و API OKEx از ساعت 7:00 صبح UTC در 17 آگوست به صورت مستقیم آغاز به کار کرد.

سرم اولین بورس مشتقات کاملاً غیرمتمرکز در جهان با تجارت بین زنجیره ای غیر قابل اعتماد است که با همکاری کنسرسیوم تجارت رمزنگاری و کارشناسان DeFi برای شما آورده شده است..

شما می توانید با استفاده از معاملات SRM حاشیه و تعویض های همیشگی شروع به کار کنید و درباره این محصولات اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ZRX / MKR / SNX / ANT: معاملات حاشیه ای ، پس انداز و مبادله همیشگی حاشیه USDT

معاملات حاشیه ای ، پس انداز و مبادله های دائمی حاشیه USDT برای 0x (ZRX) ، Maker (MKR) ، Synthetix (SNX) و Aragon (ANT) از 21 آگوست به طور رسمی در وب سایت و API OKEx فعال هستند..

می توانید در اینجا جزئیات بیشتر و شرایط ردیف هزینه را بیاموزید.

Chainlink (LINK): آینده

OKEx معاملات آتی LINK / USD و LINK / USDT را راه اندازی کرد و قوانین کارمزد و قوانین چند لایه MMR را برای مبادله همیشگی LINK تنظیم کرد.

می توانید معاملات آتی LINK را شروع کنید و درباره تنظیم سطح کارمزد و قوانین MMR طبقه بندی شده بیشتر بیاموزید.

Polkadot (DOT)

پس از ذکر توکن اصلی Polkadot در OKEx در ماه جولای ، واریز DOT اکنون در دسترس است. اکنون کاربران می توانند تجارت DOT را آغاز کنند.

OKEx در رویدادها

رویداد گذشته: گفتگوهای OKEx – سرم پروژه با Lennix Lai و Sam Bankman-Fried

در تاریخ 21 آگوست ، مدیر بازارهای مالی OKEx ، لنیکس لای ، از مصاحبه با Sam Bankman-Fried ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سرم خوشحال شد (SRM) شما می توانید تماشا کنید فیلم کامل تا با انگیزه ها و اهداف ساخت سرم ، ویژگی های فن آوری ، نوآوری ها و برنامه های همکاری آتی با OKEx آشنا شوید.

میزگرد OKExDeFi 7

برای میزگرد OKEx DeFi 7 ، با عنوان "جوامع سطح بعدی: دوره جدیدی از حاکمیت خودمختار غیرمتمرکز," مدیر عامل شرکت ما ، جی هائو ، با لوئیس کوئنده ، بنیانگذار آراگون صحبت کرد.

مشترک شدن در کانال رسمی YouTube برای این قسمت و قسمتهای دیگر از سری میزگرد OKExDeFi.

رویداد آتی: سری OKExDeFi AMA: Aave

در 24 آگوست ، ما با مارک زلر ، مبلغ فناوری از Aave صحبت خواهیم کرد تا درباره همه چیز در مورد پروژه محبوب DeFi بحث کنیم. می توانید از ساعت 13:00 تا 2:00 بعد از ظهر به وقت محلی UTC در AMA به AMA بپیوندید کانال رسمی تلگرام.

میزگرد OKExDeFi 8

در تاریخ 28 اوت ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Aave ، Stani Kulechov ، قرار است به قسمت هشتم میزگرد OKExDeFi بپیوندد تا در مورد آن بحث کند. "قابلیت ترکیب DeFi: در آغوش گرفتن نوآوری های وام دهی رمزنگاری."

کاربران می توانند در ما مشترک شوند کانال رسمی YouTube تا همه قسمت های این مجموعه را مشاهده کنید.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me