banner
banner

آینده تجارت اوراق بهادار – رهبران اندیشه

توسط داگلاس Borthwick ، ​​مدیر CMO از INX محدود.

قبل از اینکه به آینده شیرجه بزنیم ابتدا باید در مورد حال بحث کنیم. تاکنون دو بازار اوراق بهادار متمایز در ایالات متحده وجود داشته است. عمومی و خصوصی. اوراق بهادار عمومی عموماً در یک صرافی ملی تجارت می کنند ، این امر به لطف زیرساخت ها و بسیاری از لوله های ساخته شده در دهه های گذشته ، آنها را از طریق حساب کارگزاری خود در دسترس اکثر سرمایه گذاران قرار می دهد. یک سرمایه گذار می تواند در مورد امنیت تحقیق کند و سپس آن را به سادگی از طریق حساب کارگزاری آنلاین خود معامله کند. در معاملات اصطکاک کمی وجود دارد ، اما بسیاری از واسطه ها هستند. از طرف دیگر مکان یابی اوراق بهادار خصوصی دشوارتر است. به طور کلی شما باید یک سرمایه گذار معتبر باشید ، و مراقب دائمی خود باشید ، یا در یک لیست پستی باشید تا ببینید چه فرصت هایی وجود دارد. تعداد کمی از آنها در صرافی یا ATS معامله می شوند. نقدینگی کم است.

از آنجا که اوراق بهادار عمومی در صرافی های ملی تجارت می کنند ، فقط برای مدت محدودی در طول روز برای تجارت آزاد هستند. در بیشتر قسمتها شما باید از ساعت 9:30 صبح تا 4 بعد از ظهر EST معامله کنید. این زمان تقریباً به یک قرن قبل برمی گردد و بازتاب بازارهای تجاری در اطراف انتشار اخبار منتشر شده از روزنامه های صبح و عصر است. زمان بسته شدن به احتمال زیاد به روزهایی برمی گردد که افراد واقعی در کف مبادلات بازار انجام می دادند. هنگامی که یک امنیت از دست یک شخص به شخص دیگر منتقل می شود ، واسطه هایی که عوامل انتقال نامیده می شوند ، حرکات را یادداشت می کنند تا صادر کنندگان بتوانند مالکیت را تشخیص دهند.

اوراق بهادار خصوصی در تجارت عمومی بین سرمایه گذاران معتبر. سرمایه گذارانی که درآمد یا دارایی آنها بالاتر از حد معینی است. از آنجا که مخاطبان محدودی هستند ، معاملات بصورت پراکنده ، محدود و مات انجام می شود.

بلاکچین همه اینها را تغییر می دهد. و شاید به همین دلیل رئیس سابق SEC ، جی کلایتون گفته است که در آینده می تواند همه دارایی ها را به سمت بلاکچین ببیند.

این بلاکچین به شرکت ها امکان می دهد تا انتشارات خود را دیجیتالی کنند و زمینه جدیدی را برای دارایی های عمومی و خصوصی ایجاد کنند. این زمین بازی جدید با قطع نیاز به واسطه های مختلف ، تجارت را کارآمدتر می کند. این امکان را برای یک بازار معاملات 24/7 ، مالکیت جزئی و برای اولین بار فراهم می کند ، به لطف کار INX محدود, بازارهای خصوصی و بودجه مرحله اولیه را برای سرمایه گذاران خرده فروشی باز می کند. این آینده است.

مطمئناً امروز فقط یک جریان وجود دارد ، اما ما از صمیم قلب معتقدیم که به زودی مهاجرت بزرگی از بازارهای قدیمی به بلاکچین اتفاق می افتد و این کار قبلاً آغاز شده است.

وقتی اوراق بهادار خصوصی دیجیتالی می شوند – یا به صورت توکن در می آیند – نقدینگی بیشتری پیدا می کنند. آنها می توانند به صورت شبانه روزی معامله شوند. و درج در ATS به صادرکنندگان اجازه می دهد تا وضوح و کشف قیمت را در یک بازار قبلاً مات وارد کنند. پس از علامت گذاری ، می توان آنها را به صورت جزئی تقسیم کرد و بسته به نحوه ارائه پرونده صادر کننده به SEC ، در برخی موارد می تواند توسط سرمایه گذاران خرده فروشی از IPO خود به معاملات ثانویه معامله شود. قبل از این بازارها دوره های قفل قابل توجهی را داشتند که براساس پرونده هایشان انجام می شد. اکنون ، این در حال تغییر است.

در بازار عمومی در حال حاضر اوراق بهاداری وجود دارد که تصمیم گرفته اند بلاکچین آینده را در مورد کارایی ، نقدینگی و شفافیت حفظ کند. Overstock.com از طریق پرداخت سود سهام به دارندگان سهام خود نسخه توکن شده سهام خود را صادر کرد. در حالیکه INX محدود به اولین شرکتی در تاریخ تبدیل شد که در واقع بورس اوراق بهادار را در اختیار IPO قرار داده است و به سرمایه گذاران خرده فروشی اجازه می دهد تا در یک شرکت پیش درآمد در IPO در حال کار خود سرمایه گذاری کنند ، در واقع ICO ثبت شده است. این یک حرکت فوق العاده رو به جلو برای بازارهای اوراق بهادار است. پیش از این ، سرمایه گذاران خرده فروشی از این فرصت ها جلوگیری می کردند ، فرصت هایی که فقط برای سرمایه گذاران معتبر ، صندوق های سرمایه گذاری خصوصی و سرمایه گذاران خطر پذیر در دسترس بود.

با ذکر لیست در بلاکچین ، شرکت ها دریافتند که دیگر به خدمات بسیاری از واسطه ها اعتماد نمی کنند. سوابق مالکیت در بلاکچین ثبت می شود و می توان یک جدول cap را در زمان واقعی مشاهده کرد. سود و توزیع بدون نیاز به واسطه به طور مستقیم به سرمایه گذاران پرداخت می شود. به لطف معاملات 24/7 و مالکیت جزئی ، پایگاه سرمایه گذاران می تواند از ایالات متحده گسترش یابد و به جهانی برسد. نشانه در شرکت ها بدون توجه به درآمد و منطقه زمانی آنها می تواند برای همه مقرون به صرفه شود.

رگولاتورها ترجیح می دهند که بلاکچین های ارائه شده دارای توافق نامه های هوشمندی باشند که به گونه ای طراحی شده اند که به طور مستقل اطمینان حاصل کنند که همه دارندگان امنیت از طریق آزمایش های AML و KYC عبور کرده اند. در بلاکچین ، امنیت تنها در صورتی تغییر می کند که هر دو طرف کیف پول دیجیتال خود را در لیست سفید قرار دهند.

هزاره ها نیز موجود هستند. آنها با تحویل روز آینده در آمازون بزرگ شده اند و هرگز درک نکرده اند که چرا بازارهای سهام باز و بسته می شوند – برخلاف بازارهای ارز و رمزنگاری. به نظر می رسد کمی ناعادلانه است که شرکت ها پس از تعطیلی روز جمعه قادر به انتشار روابط عمومی باشند و سرمایه گذاران تا روز دوشنبه بعد قادر به تجارت سهام خود نیستند. توکن سازی این مشکل را برطرف می کند.

آینده اوراق بهادار اکنون است. با وجود تنظیم کننده ها ، صادرکنندگان و مصرف کنندگان ، همه مزایای استفاده از توکن سازی را می بینند و همچنین مسیری که به سمت توکن سازی در حال حاضر توسط پیشگامانی مانند INX Limited روشن می شود ، تنها زمان لازم است تا این جریان به یک تورنت تبدیل شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me