banner
banner

هفتگی فنی – هیچ چیز خوب یا بد وجود ندارد اما تفکر باعث می شود که چنین شود (2 ژوئن)

به طور خلاصه

 • BTC در سه شنبه آسیا دوباره سطح روانشناسی 10000 را بازیابی کرد. altcoins بیشتر به رنگ سبز بود.
 • شاخص های فنی نشان می دهد که BTC ممکن است شروع به بازی کردن بازی کند ، با احساسات بیشتر مثبت است.
 • ETH در حالیکه قیمت دومین رمزنگاری بزرگ تاکنون 250 مورد است ، هنوز در کانون توجه altcoin قرار دارد ADA و LTC همچنین در کانون توجه بودند.

بررسی اجمالی بازار

بازارهای ارزهای رمزنگاری شده در اوایل جلسه آسیا در روز سه شنبه کاملاً سبز بودند ، زیرا تاجران و سرمایه گذاران با جهش BTC قیمت ها ، رمزنگاری اصلی را به بالای سطح اصلی 10000 برگرداند و به بالاترین سطح در سه ماه گذشته رسید.

ممکن است بازارها تعجب کنند که آیا جریان وجود دارد BTC تجمع می تواند در بیش از 10000 سطح ادامه یابد ، یک بررسی نشان می دهد که احساس مثبت دست نخورده باقی مانده است. شاخص دیفرانسیل زمان بیت کوین Sentix تفاوت بین احساسات کوتاه مدت و ادراکات میان مدت را اندازه گیری می کند ، این هفته هفته گذشته این شاخص به -0.3 رسید و این هفته اندکی برگشت. پاتریک هوسی ، مدیر عامل Sentix ، گفت, "تمایل استراتژیک برای خرید با کمی احساس خوش بینی همراه است ، که باید منجر به افزایش قیمت بیت کوین در هفته های آینده شود. “

شکل 1: شاخص دیفرانسیل زمان بیت کوین Sentix

منبع: Sentix

شکل 2: BTC 25d Skew

منبع: کج

علاوه بر این ، داده های معاملات مشتقات نیز ممکن است از یک پشتیبانی کنند BTC مورد تجمع. داده های Skew نشان می دهد که BTCکج گزینه ها ، علی رغم تعداد برگشتی از پایین (-11.7٪) ، در قلمرو منفی (-8٪) باقی ماند. یک انحراف منفی معمولاً نشان می دهد نوسانات کوتاه مدت می تواند افزایش یابد و می تواند یک حرکت صعودی باشد. با این حال ، این می تواند تنها بخشی از تصویر باشد. معامله گران و سرمایه گذاران احتمالاً نمی خواهند بقیه داده های معاملات مشتقات را در بازار از دست بدهند OKEx داشبورد توسط Skew.

جای دیگر, ETH تحت توجهات همچنان ادامه دارد ، زیرا قیمت دومین رمزنگاری بزرگ در حال آزمایش سطح کلیدی 250 است. NEO و ONT از altcoin بزرگتر پیشی گرفت و بیش از 8٪ افزایش یافت. آن روی سکه, MKR و HBAR در حدود 1٪ پایین تر معامله شد.

TRX است تنظیم برای اعلام یک محصول جدید دوشنبه آینده ، که می تواند مورد توجه اصلی قرار گیرد ترون ناظران در همین حال, XMRکنفرانس فنی مونرو کن انتظار می رود از اواسط ماه شروع شود. این رویداد سالانه قرار است بر روی موضوعات حفظ حریم خصوصی و فناوری مالی باشد.

آنالیز قیمت

BTCUSDT – آغاز یک تجمع جدید?

 • BTCUSDT از الگوی مثلث قبلی شکاف مثبتی ایجاد کرد و به بالاترین سطح سه ماه رسید. از نظر نمودار ، ما معتقدیم که این می تواند آغاز یک رالی میان مدت باشد.
 • MACD روزانه فقط یک کراس اوور صعودی تولید کرده است ، که نشان می دهد حرکت صعودی در حال افزایش است ، در حالی که RSI هنوز در منطقه خرید بیش از حد نیست ، نشان می دهد که هنوز هم می تواند فضای بیشتری برای حرکتهای صعودی داشته باشد.
 • در همان زمان ، ما متوجه شدیم که نوار دشواری دوباره فشرده شده است ، به این معنی که برخی از کارگران معدن می توانستند تسلیم شوند. به عنوان ویلی وو ، تحلیلگر مشهور توضیح داد, نوار روبان دشواری می تواند آغاز یک گاو نر باشد. اگرچه این فشار چه مدت طول خواهد کشید سوال دیگری است.
 • ما اعتقاد داریم که 10500 هنوز می تواند سطح مقاومت قابل توجهی باشد و ممکن است فقط با یک تلاش جفت ارز موفق به پس گرفتن چنین سطوح نشود. ما فکر می کنیم که دو بالاترین سطح 10077 و 9955 قبلی می توانند در کوتاه مدت ضروری باشند. اگر بازپس گیری این دو سطح تأیید شود ، می تواند پایه بالاتر رفتن از 10500 را محکم کند.

شکل 3: نمودار روزانه BTCUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

ETHUSDT – علائم نشان می دهد که گاوها خسته شده اند?

 • اتوسد شکاف حتی مهمتری از الگوی مثلث قبلی ایجاد کرد و از آن زمان به بعد رالی ادامه دارد. با این حال ، برخی علائم نشان می داد که این تجمع می تواند به زودی خسته شود.
 • ما می بینیم که MACD مثبت باقی مانده است ، به این معنی که حرکت صعودی هنوز تا حدودی سالم بود. با این حال ، RSI قبلاً در منطقه خرید بیش از حد بوده است ، این نشان می دهد که گاوها ممکن است قبل از ادامه به ادغام بیشتری نیاز داشته باشند.
 • علاوه بر این ، دو خط تصادفی در منطقه خرید بیش از حد با هم مخلوط شده اند ، که می تواند نشانه نگران کننده دیگری برای ETH گاوها ، زیرا این امر همچنین می تواند مورد خسته شدن رالی را تقویت کند.
 • ما معتقدیم که ارتفاع 30 آوریل در نزدیکی 227 می تواند اولین سطح تماشای سمت پایین باشد ، در حالی که ارتفاع 8 مارس در نزدیکی 251 منطقه دیگری برای تماشاست.

شکل 4: نمودار روزانه ETHUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

ADAUSDT – زمان چرخش است?

 • ADAUSDT توسط اخیر افزایش یافته است اعلامیه از هارد فورک شلی آینده و این جفت ارز یکی از بهترین عملکردهای رمزنگاری شده در هفت روز گذشته بوده است.
 • با این حال ، ما معتقدیم که در صورت تحقق ادغام ، تجمع می تواند از سلامت بیشتری برخوردار باشد.
 • شاخص های حرکت نیز ممکن است مورد ادغام قیمت را تقویت کنند ، زیرا تصادفی در ابتدا یک کراس اوور نزولی در منطقه خرید بیش از حد تولید کرد. در همان زمان ، RSI در منطقه خرید بیش از حد عمیق بود.
 • همچنین ، اسیلاتور نهایی در یک واگرایی نزولی بود ، زیرا قیمت برخی از اوج های بالاتر را تولید کرد ، در حالی که UO پیروی نکرد.
 • حالت ایده آل یک ادغام در سطح فعلی است ، به جای آزمایش مجدد پشتیبانی در پایین کانال نزدیک به 0.057.

شکل 5: نمودار روزانه ADAUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

LTCUSDT – مجموعه ای برای آزمایش 200 MA

 • LTCUSDT انتظار می رود مساحت میانگین متحرک 200 روزه را که در حال حاضر دقیقاً زیر 50 است و نزدیک مقاومت فوقانی الگوی مثلث را آزمایش کند. این نیز منطقه ای است که از اوایل ماه مارس آزمایش نمی شود.
 • ما اعتقاد داریم جنبش فعلی کم رونق ممکن است اجازه ندهد قیمت در کوتاه مدت از چنین سطحی بالاتر رود ، اگرچه مادر تا حدودی از کانال نزولی شکسته است.
 • از آنجایی که RSI در حال رسیدن به سطح خرید بیش از حد است ، این مورد آزمایش مجدد پشتیبانی پایین مثلث قبل از تولید شکست را تقویت می کند.

شکل 6: نمودار روزانه LTCUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

نویسنده: Cyrus Ip – تحلیلگر تحقیقات

انتشار توسط: OKEx

02 ژوئن 2020

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me