banner
banner

نحوه خرید سهام کسری

سهام کسری امروزه در بین معامله گران محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. در این بخش و تعداد کارگزارانی که فرصت خرید سهام کسری را دارند ، رشد چشمگیری وجود داشته است.

تعدادی از موقعیت ها وجود دارد که شما ممکن است خرید این نوع سهام های جزئی را سودمند بدانید چه شما یک تاجر جدید یا باتجربه باشید.

در اینجا دقیقاً به آنچه انتظار می رود نگاهی خواهیم انداخت و به طور کامل نحوه خرید سهام جزئی با برخی از کارگزاران برتر را ارائه می دهیم..

سهام کسری چیست؟?

سهم کسری خیلی ساده مبلغی کمتر از یک سهم در یک شرکت خاص است. به طور سنتی ، خرید این مقدار سهام در یک شرکت امکان پذیر نبود ، زیرا کارگزاران فقط خرید سهام در واحد های 1 یا بیشتر را تسهیل می کردند. تنها استثنا در ادغام و ادغام در مواردی بود كه شركتها به معاملاتي می پردازند كه می تواند شامل بخشهای سهام باشد.

با این حال ، امروزه ، معاملات کسری سهام راحت و سریع است. به جای اینکه مجبور شوید خرید سهام خود را بر اساس ارزش واحد سهام انجام دهید ، اکنون می توانید بر اساس مبلغ دلاری که باید هزینه کنید ، سهام مورد نظر خود را به میزان دلخواه یا کمتری خریداری کنید..

نحوه خرید سهام کسری

امروز بسیاری از کارگزاران معاملات سهام آنلاین هستند که فرصت خرید سهام کسری را به شما ارائه می دهند. اینها شامل برخی از بازیگران اصلی است كه تلاش زیادی برای نوآوری در این بخش انجام می دهند. در اینجا نگاهی خواهیم داشت ، مرحله به مرحله ، اینکه چگونه می توانید با دو مورد از محبوب ترین خدمات در صنعت تجارت سهام کسری را شروع کنید, M1 امور مالی, و Public.com.

تجارت با M1 Finance

نحوه خرید سهام کسری

M1 امور مالی از سال 2015 وجود داشته است و در حال حاضر یکی از محبوب ترین روش ها برای شروع سرمایه گذاری در سهام کسری است. آنها بسیار خوب تنظیم شده و قابل اعتماد با یک کاربر پسند ، یک پلت فرم بصری برای تجارت و تعدادی از ویژگی های بسیار ابتکاری هستند که شبیه یک مشاور روبو هیبریدی هستند در کنار اینکه به شما امکان می دهد سهام خود را از طریق ویژگی Lend خود از نمونه کارها باز کنید ، و موارد دیگر . شروع و انجام تجارت به آسانی این مراحل است:

  1. با رفتن به بخش M1 Finance ، روند تأمین مالی سه مرحله ای را شروع کنید صفحه ثبت نام برای ثبت نام در کارگزار. در اینجا شما فقط به چند جزئیات اساسی مانند آدرس ایمیل و شماره تلفن خود نیاز دارید که می توانید تأیید کنید.
  2. برای تأیید هویت خود از طریق شماره تلفنی که وارد کرده اید ، متنی یا تماس دریافت خواهید کرد و همچنین باید اطلاعات شخصی دیگری را وارد کنید. پس از تکمیل این کار ، می توانید حساب خود را تأمین کرده و از طریق روش هایی که ارائه می دهند واریز کنید.
  3. شما می توانید با سهام M1 در سهام تک و ETF سرمایه گذاری کنید اما مفهوم اصلی آن مربوط به “پای” سرمایه گذاری است. درباره این موارد می توانید در بررسی کامل M1 امور مالی ما اطلاعات کسب کنید. هدف شما این خواهد بود که از میان کیک های سرپرستی M1 Finance انتخاب کنید یا نوع خود را ایجاد کنید. برای یافتن و انتخاب سهام و ETF های مورد علاقه خود می توانید از نوار جستجوی مناسب در بستر M1 استفاده کنید تا در صورت انتخاب سفارشی کردن ، آنها را اضافه کنید.
  4. در مرحله بعد شما باید وزن هر سهام موجود در پای خود را انتخاب کنید. این مقدار مبلغی است که به آن سهام خاص یا ETF اختصاص داده می شود و به عنوان پیش فرض برابر تعیین می شود اگرچه می توانید به راحتی این مورد را تغییر دهید. به یاد داشته باشید که با معاملات سهم کسری ، این همه براساس مبلغ دلار آمریکا در موجودی شما تخصیص می یابد.

نحوه خرید سهام کسری

مرحله آخر خرید با M1 امور مالی در واقع انجام معاملات است اما از آنجا که این کار به طور خودکار توسط سیستم انجام می شود ، نمی توانید زمان دقیق خریدهای خود را تعیین کنید. در عوض ، آنها در یک پنجره تجاری که روزانه بین ساعت 10 صبح و بسته شدن بازار انجام می شود ، اختصاص می یابد.

تجارت با Public.com

عمومی وقتی صحبت از معاملات جزئی سهام است ، یک پیشنهاد نسبتاً جدید است ، اما سرویس کاملاً مبتنی بر برنامه در 12 ماه گذشته واقعاً رونق گرفته است. آنها خدمات تجارت کاملاً بدون کمیسیون و بدون هزینه را با انبوهی از ویژگی های تجارت اجتماعی و کپی تعبیه شده در برنامه برای یک تجربه کاربر ارائه می دهند که در نهایت بسیار نرم و آسان است و شروع به کار با آن آسان است.

نحوه خرید سهام کسری

  1. اولین قدم شما با Public بارگیری برنامه است. هم برای iOS و هم برای Android در دسترس است و می توانید شماره تلفن خود را در آن وارد کنید صفحه اصلی Public.com برای دریافت بلافاصله لینک دانلود.
  2. پس از بارگیری برنامه ، به سادگی مراحل ثبت نام مرحله به مرحله را طبق دستورالعمل های روی صفحه انجام دهید. این کار به سرعت چند دقیقه انجام می شود و می توانید واریز کنید اما پردازش آن بسته به روشی که انتخاب می کنید ممکن است چند روز طول بکشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های سپرده عمومی و موارد دیگر ، در صورت تمایل می توانید از بازبینی عمومی ما بازدید کنید.
  3. پس از تأمین اعتبار ، همه چیز در برنامه عمومی شما کنترل می شود. این به معنای انجام معاملات ، دسترسی به اخبار ، نمودارها و کل جنبه اجتماعی سیستم عامل از جمله سرویس پیام رسانی برای برقراری ارتباط با سایر بازرگانان است. سپس می توانید به راحتی از طریق برنامه مرور کنید ، جایی که مجموعه ای از نمونه کارهای موضوعی را که می توانید مرور کنید و در آنها سرمایه گذاری کنید یا سهام و ETF های جداگانه ای که می توانید خریداری کنید را پیدا خواهید کرد..
  4. خرید سهام یا ETF از طریق برنامه به راحتی با کلیک بر روی دکمه خرید ، انتخاب مقدار (عمومی به سهام های کسری به عنوان “برش” اشاره می کند) و انجام معاملات آسان است. مبلغی که خریداری می کنید سپس به نمونه کارهای Public.com شما اضافه می شود که از طریق برنامه نیز قابل مشاهده است.

نحوه خرید سهام کسری

با عمومی, اگر سپرده گذاری را انتخاب کنید و همه وجوه سپرده شده را به سهام یا ETF تخصیص ندهید ، پول در مانده پول نقد شما باقیمانده و در مدت زمان موجود 2.5 درصد سود جمع می کند.

افکار نهایی

شروع کار در معاملات سهام آنلاین هرگز آسان تر از اکنون با ظهور سهام کسری و وجود چنین سرویس هایی با کاربرد آسان نبوده است که می تواند همه چیز را از تجارت معتبر تا سرمایه گذاری مجدد خودکار و ادامه زیرساخت یادگیری فراهم کند..

حساب معاملات خود را امروز در باز کنید M1 امور مالی یا Public.com یا تعداد بیشتری از کارگزاران برتر سهام ما را بررسی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me