banner
banner

بهترین سهام Blockchain و ETF برای خرید در سال 2021

بلاکچین به طور فزاینده ای در سرمایه گذاری و دنیای ارزهای رمزپایه مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید استدلال کنید که این یک مفهوم نسبتاً جدید است اما شرکت های درگیر در آن کاملاً تاسیس شده اند. ما پنج سهام برتر بلاکچین و صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) را پوشش خواهیم داد.

Siren Nasdaq NexGen Economy ETF (BLCN)

BLCN یک گزینه عالی برای رشد طولانی مدت است. این عملکرد طی یک سال به میزان قابل توجهی 62.8٪ و 219.1 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت افزایش یافت. BLCN با شاخص اقتصاد بلاکچین Nasdaq شرکت های بلاکچین را ردیابی و استفاده می کند.

شرکتهای بازارهای پیشرفته که رشد سهام ارزش را نشان می دهند ، اهداف آن هستند. یک مسئله می تواند درگیر شدن شرکت های عظیم الجثه باشد. این می تواند به پیشرفت آسیب برساند اما تجارت در بسیاری از مناطق متمرکز است. شما به راحتی می توانید خرید بیت کوین ریپل اینجا.

کمیته شاخص BLCN حرف اصلی را در انتخاب شرکتها می زند. آنها معمولاً به دنبال تحقیق و توسعه کارهای شرکت به عنوان نکته اصلی در روند تصمیم گیری هستند. BLCN دارای یک مزیت بزرگ است زیرا در معرض انواع مختلف بخش است.

تقویت اشتراک داده های تحولی ETF (بلوک)

BLOK با عملکرد 112 درصدی رشد در یک سال ، رشد چشمگیری در عملکرد داشته است. دارایی آن 535.9 میلیون دلار تحت مدیریت با متوسط ​​حجم روزانه 389،233 است. بهتر است اگر فقط به دنبال یک بلاک چین نیستید.

شما می توانید چندین شرکت را با استراتژی خود بیابید زیرا آنها 80 درصد برای کسانی که این فناوری را توسعه می دهند سرمایه گذاری می کنند. این یک روش متنوع برای بلاکچین است که باعث می شود سرمایه گذاری پر خطر بیشتر متنوع شود. یک رویکرد ایمن در حالی که ما یک انقلاب بزرگ فناوری را آغاز می کنیم.

استراتژی BLOK مخلوط کردن هر دو موجودی رشد و ارزش در جهان است. نرم افزار و سرویس به طور فعال در سهام بلاکچین مشارکت دارند. شرکت های سهامی برتر آن همه در سیستم عامل های فناوری شرکت دارند.

معاملات نوآورانه اعتماد اول Indxx & فرآیند ETF (LEGR)

LEGR حداقل 90٪ دارایی سرمایه گذاری شده در سهام عدالت را خواهد داشت. این شرکت دارای 100 شرکت فعال در سیستم عامل های فناوری و صنایع مالی است. با تأمین صندوق از این نهادهای قدرتمند ، دارایی آن 57.2 دلار تحت مدیریت است.

رشد عملکرد 5/22 درصد در سال با حجم متوسط ​​روزانه 10294 است. صندوق LEGR شاخص Indxx Blockchain را به عنوان اولین سرویس صندوق ارائه می دهد. این شرکتها را به طور فعال در حال سرمایه گذاری و توسعه محصولات دنبال می کند.

نمایه سازی آنها همچنین منحصراً شرکتهایی را که دارای منابع بلاکچین هستند دنبال می کند. این شاخص Indxx Blockchain را با تمرکز بر تمام شرکت های سراسر جهان دنبال می کند. از آنجا که شرکت های درگیر به طور معمول روی فناوری کار می کنند ، از الگوی جدید فناوری بهره مند می شود.

مربع (SQ)

میدان در بسیاری از جنبه های زندگی شخصی ما دخیل است. پردازنده پرداخت آن با ارائه نرم افزاری که تجارت شما را راحت می کند ، زندگی را آسان تر می کند. آنها همچنین در خرید شرکت هایی از جمله Weebly در سال 2018 سرمایه گذاری می کنند.

سال 2020 یکی از بهترین سال ها برای Square بود زیرا آنها 140٪ افزایش درآمد خالص را شاهد هستند. شرکت پرداخت تلفن همراه دارای یک سرویس انتقال پول همتا به همتا با یک برنامه تلفن همراه است. آنها گزینه تجارت بیت کوین را از سال 2018 آغاز کردند.

این یک تصمیم عاقلانه بود زیرا این کسب و کار از موفقیت زیادی در درآمد بیت کوین برخوردار است. این افزایش نیز هر سه ماهه بیشتر می شود و آنها در نهایت خرید 50 میلیون دلار بیت کوین سال گذشته مشارکت اولیه Square در ارزهای رمزنگاری شده بسیار برای شرکت سودمند بود.

ویزا (V)

به طور طبیعی ، با توجه به اینکه شرکت هایی که خدمات کارت اعتباری دارند ، می دانند که بلاکچین یکی از مرزهای تجارت است. ویزا یکی از این شرکت هاست زیرا از همان ابتدای ورود به سال 2016 درگیر آن شده است.

این امر به یکپارچه سازی آن با پرداخت امن تجارت به کار دیگر کمک می کند. این می تواند به شما امکان تبدیل آن به پول نقد و همچنین پرداخت پاداش را بدهد. بدون شک زیاد ، VISA یکی از اصلی ترین نقش ها را در صنعت رو به رشد فناوری بلاکچین بازی می کند.

مشارکت ویزا در سرمایه گذاری در بلاکچین با Visa B2B Connect آنها آغاز می شود. برای خدمات پرداخت ایمن از طریق گزینه blockcahin معرفی شد. آنها اکنون گزینه هایی برای اتصال بدهی و اعتبار به کیف پول ارز رمزنگاری شده دارند. این کار زندگی را آسان تر می کند زیرا شما می توانید پرداخت را با سهولت مطلق انجام دهید.

آینده اینجاست

اگر به دنبال بهترین سهام و ETF در بلاکچین هستید گزینه های زیادی وجود دارد. اگر قصد دارید رشد طولانی مدت داشته باشید ، BLCN و BLOK گزینه های خوبی هستند. با افرادی مانند Square و Visa ، شما بازیگران اصلی بلاکچین هستید. به طور کلی انتظار می رود سال 2021 در سراسر جهان برای فناوری های بلاکچین جذابیت داشته باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me