banner
banner

صرافی CrossTower مجوز اقتدار پولی برمودا (BMA) را دریافت می کند

کراس تاور, امروز یک اپراتور صرافی جدید که توسط پیشکسوتان بازارهای سرمایه تأسیس شده است و مأموریت آن جریان اصلی سرمایه گذاری و تجارت دارایی های دیجیتال است ، امروز اعلام کرد که سازمان پول پولی برمودا (BMA) به آن مجوزی تحت قانون تجارت دارایی های دیجیتال (DABA) اعطا کرده است. CrossTower با مجوز “Class M” ارائه شده است ، و این یکی از اولین صرافی های بزرگ ارزهای رمزنگاری شده است که چنین مجوزی را از مقام دریافت می کند.

در سال های اخیر ، برمودا به عنوان یک اکوسیستم پر رونق برای شرکت های فین تک ، رمزنگاری و بلاکچین نام خود را به دست آورده است. مجوز DAB برمودا CrossTower را قادر می سازد تا هم اکنون به عنوان تبادل دارایی دیجیتال و ارائه دهنده خدمات کیف پول حضوری در برمودا فعالیت کند. صدور مجوز از CrossTower موقعیت برمودا را به عنوان محصولی ابتکاری در اقتصاد دیجیتال جهانی تقویت می کند.

“به دنبال موفقیتی که از ابتدای امسال در ایالات متحده دیده ایم ، احساس کردیم که زمان آن رسیده است که در توسعه جهانی ما تسریع کنیم و برمودا با توجه به اهمیت آن در صنعت دارایی های دیجیتال ، مکان مناسبی برای انجام این کار است.” Kapil Rathi ، مدیر عامل CrossTower گفت. “با این مجوز جدید ، ما این فرصت را داریم که در این بخش بازار که به سرعت در حال رشد است گسترش دهیم و از سازمان پول پولی برمودا سپاسگزاریم که ابزارها و پشتیبانی را برای تحقق آن در اختیار ما قرار داده است.”

CrossTower استخدامهای اخیر کارمندان

CrossTower اخیراً یک سری انتصابات ارشد اجرایی را انجام داده است ، از جمله کریستف میچوت ، مدیر فروش. جان تاوارس ، رئیس عملیات ؛ و ونسا ویلیامز ، مدیر ارشد تطابق (CCO). قد و قامت جدیدترین اعضای تیم CrossTower رشد و توانایی شرکت در جذب استعدادهای برتر را تأیید می کند.

میچوت ، مدیر سابق حساب در کراکن, در ماه ژوئن به عنوان مدیر فروش به CrossTower پیوست. در این نقش ، Michot مسئول گسترش روابط استراتژیک CrossTower و نقدینگی پلت فرم است که از زمان راه اندازی رسمی آن در ماه مه به طور مداوم رشد کرده است..

چرا برمودا

در سال های اخیر ، برمودا به عنوان یک اکوسیستم پر رونق برای شرکت های فین تک ، رمزنگاری و بلاکچین نام خود را به دست آورده است. در اواخر سال گذشته ، دولت اعلام کرد که پذیرش پرداخت ارز دیجیتال با ارزهای دیجیتال با پشتوانه USD را که توسط شرکت های دارای مجوز از BMA صادر و نگهداری می شوند ، پذیرفته است..

در اوایل سال جاری ، دولت یک برنامه آزمایشی محرک دلار برمودا را با یک شرکت مجاز دیگر DABA آغاز کرد ، و این تمایل دولت برای کار با شرکت هایی را که مجوز رانندگی را دارند و آزمایش این فن آوری جدید را نشان می دهند ، برجسته می کند.

مجوز DAB برمودا CrossTower را قادر می سازد تا هم اکنون به عنوان تبادل دارایی دیجیتال و ارائه دهنده خدمات کیف پول حضوری در برمودا فعالیت کند. صدور مجوز از CrossTower موقعیت برمودا را به عنوان محصولی ابتکاری در اقتصاد دیجیتال جهانی تقویت می کند.

عزیز دیوید برت ، JP ، نماینده نخست وزیر برمودا و جوانترین رهبر ملی در تاریخ کشور ، به وضعیت کشور به عنوان یک حوزه قضایی پر رونق برای دارایی های دیجیتال افتخار می کند. “ما خوشحالیم که از CrossTower در حال رشد و ثبات در کسب و کارهای دارایی دیجیتال مجاز خود استقبال می کنیم. شجره نامه آنها در امور مالی سنتی مشخصه علاقه روزافزون بازیکنان سنتی به آینده دارایی های دیجیتال است. “

پریمیر برت اضافه کرد: “برمودا یک نظم نظارتی نظارتی را ارائه می دهد که با رویکرد CrossTower برای ارائه پادمان ها و زیرساخت های قوی برای حمایت از بازیگران سازمانی جذابیت دارد. انتخاب آنها از برمودا برای تمرکز بین المللی خود شاهدی بر جذابیت ما به عنوان یک حوزه قضایی و رژیم نظارتی ماست. “

CrossTower CoFounder و رئیس جمهور کریستین بوگیانو گفت: “خدمات دربان سوارکاری دولت برمودا ، رژیم نظارتی دوستانه رمزنگاری و نخست وزیر آینده نگر ، سرعت گسترش جهانی را تسریع کرده اند.” “ما از فرصت ادامه رشد و نوآوری با سرعتی متناسب با اشتیاق جهانی برای تجارت دارایی های دیجیتال و سرمایه گذاری سپاسگزاریم.”

این خبر به دنبال اعلام اخیر CrossTower در مورد مشارکت خود با اتاق تجارت دیجیتال و همچنین سه استخدام جدید استراتژیک از کریپتو و دارایی های سنگین وزن Kraken ، Galaxy و Legg Mason است. امروز CrossTower از تجارت در دارایی های دیجیتال با بیشترین معامله پشتیبانی می کند ، از جمله بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، USDC ، Bitcoin Cash ، XRP ، Stellar و ZCash.

CrossTower در حال حاضر علاوه بر تجارت در سیستم عامل خود ، محصولات حاشیه ای با نرخ بهره را ارائه می دهد,

وام محصولات و محصولات ساخت یافته به سرمایه گذاران واجد شرایط. علاقه مندان می توانند درباره خدمات CrossTower اطلاعات بیشتری کسب کنند ، باید از وب سایت کراس تاور.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me