banner
banner

پیش بینی قیمت Binance Coin (BNB) 2021 – کارشناسان دیدگاه فنی و صعودی را در نظر می گیرند

(به روز شده در 13 فوریه 2020)  سکه Binance در سال 2019 یک سال چشمگیر داشت ، حتی اگر رشد آن در نیمه دوم سال کند شود. BNB که از راه اندازی چندین IEO از طریق صفحه راه اندازی Binance متاثر شده بود ، توانست در پایان سال با عملکرد بیش از 150٪ از BTC بهتر عمل کند. به یاد داشته باشید این رمز در برخی از مقاطع سال 2019 موفق به ثبت سودهای بیش از 600٪ شده است.

نکته مهم در موفقیت BNB این بوده است که چگونه Binance Exchange موفق شده مهندسی رمز را انجام دهد تا به جنبه ای همه جانبه از هر وجهی از اکوسیستم در حال رشد تبدیل شود. تا کنون ، این مورد برای خرید نشانه برای IEO های مختلف ، هزینه های معاملاتی BEP2 ، هزینه های لیست DEX و مهاجرت رمزهای BEP2 استفاده می شود.

این افزایش ابزار به این معنی است که BNB در طول سال 2020 به عملکرد خوبی ادامه خواهد داد.

در این بخش ، ما قصد داریم نگاهی به نظرات متخصص و تجزیه و تحلیل فنی ، که نشان می دهد BNB برای اوقات خوب در سال 2020 تنظیم شده است ، بررسی کنیم..

امروز BNB را در Binance بخرید!

نظر کارشناسان در مورد چرا قیمت BNB افزایش می یابد

Tomaino ، کارمند سابق Coinbase ، معتقد است که یک پرونده صعودی برای توکن BNB وجود دارد. او استدلال می کند که این امر همچنان باقی خواهد ماند که Binance تسلط خود را در صنعت مبادله ارز رمزنگاری حفظ می کند. این امر منوط به تکامل Binance با پیشرفت در خدمات صرافی غیرمتمرکز است. این افزایش قیمت سکه را مشاهده می کند.

مطابق با یک نشریه رمزنگاری پیشرو, پلت فرم Binance با موفقیت چندین پروژه از قبیل رمز BitTorrent (BTT) و Fetch.AI (FET) را راه اندازی کرده است و همچنین قصد دارد با تولید نشانه های با کیفیت با موارد کاربری قوی ، پیشنهادات اولیه سکه را احیا کند که مشارکت گسترده را تشویق می کند. چنین تحولاتی باعث افزایش پذیرش BNB و افزایش قیمت آن می شود. 

 مساری گزارش داد که نرخ بازگشت سرمایه برای BNB طی یک سال گذشته 154 درصد بوده است. با این حال ، در شش ماه گذشته ، نرخ بازگشت سرمایه به 560 درصد افزایش یافته است. بخشی از این دلیل ، استراتژی پلت فرم برای “سوزاندن” مکرر BNB برای محدود کردن عرضه است. به عنوان یک استراتژی اثبات شده ، این نشان می دهد که قیمت سکه افزایش خواهد یافت. 

علاوه بر این, WalleInvestor.com معتقد است که Binance Coin گزینه سرمایه گذاری سودآوری است. با توجه به پیش بینی های بلند مدت سایت ، انتظار می رود که افزایش یابد. پیش بینی قیمت برای 22-26-2024 71.763 دلار است. با سرمایه گذاری 5 ساله ، انتظار می رود که نرخ بازگشت سرمایه 93٪ + باشد. این پیش بینی براساس تحولات قبلی و فعلی پلتفرم Binance و برنامه های آینده آن است. 

امروز BNB را در Binance بخرید!

سایر عواملی که نوید می دهند قیمت BNB را حتی بالاتر ببرند.

BNB در حال تبدیل شدن به نشانه بعدی ICO است

ظهور و برجسته شدن مدل جمع آوری کمک مالی IEO نقشی اساسی در رشد BNB داشته است. Binance به قول خود مبنی بر حمایت از حداقل یک پروژه در هر ماه از طریق آن عمل کرد صفحه پرتاب.

در پایان سال ، مبادلات IEO را برای یازده پروژه مختلف برگزار کرده بود ، از جمله: BitTorrent ، Fetch.AI ، Celer ، Matic ، Harmony ، Elrond ، WINk ، Perlin ، Band ، Kava و Troy.

Launchpad به پروژه ها اجازه می دهد توکن های خود را در Binance Chain صادر کنند ، که در مقایسه با نوشتن کد قرارداد هوشمند ، یک پلت فرم ساده و کمتر مستعد خطا را ارائه می دهد.

همچنین این پروژه ها فرصتی را فراهم می کنند تا با رأی دادن توسط انجمن ، نشانه های آنها در Binance DEX درج شود.

برای شرکت ، نیاز به BNB وجود دارد و این توضیح می دهد که چرا ما در سال 2019 شاهد افزایش ارزش رمزگذاری هستیم. با برنامه ریزی IEO های بیشتری برای امسال ، می توان انتظار داشت که قیمت BNB همچنان افزایش یابد. در زمان نوشتن مقاله ، Binance Coin به لطف برنامه های انجام شده توسط این شرکت طی چند سال گذشته در میان 10 ارز رمزپایه برتر جهان قرار دارد.

اکنون می توانید با استفاده از BNB املاک و مستغلات را خریداری کنید

در تاریخ 10 اکتبر 2018 ، یک شرکت املاک و مستغلات Propy ، که پرداخت با ارزهای رمزپایه را می پذیرد ، اعلام کرد که برای خرید ملک BNB می گیرد. این خبر از طریق توییتر اعلام شد و Changpeng Zhao مدیر عامل Binance را هیجان زده کرد:

“Propy BNB را برای خرید خانه قبول می کند! Binance Chain در حال آمدن است و BNB $ ، که امروز یک ذخیره عالی است ، به پول قابل برنامه ریزی تبدیل خواهد شد. برای جامعه BNB که به سرعت در حال رشد است ، ما امکان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را با اسناد و مدارک آسان در Propy فراهم می کنیم. “

Propy یک بازار جهانی املاک و مستغلات است که دارای یک ثبت نام غیر متمرکز است. با اضافه کردن BNB به عنوان گزینه پرداخت ، تیم پشتیبان این شرکت برای حل و فصل مسائلی است که معاملات بین المللی املاک و مستغلات را مختل می کند.

همچنین ، هدف آنها ایجاد یک فروشگاه واحد املاک و بستر انتقال دارایی برای صنعت جهانی املاک و مستغلات است.

پروپی از قراردادهای هوشمند برای اتصال خریداران ، فروشندگان ، دلالان و نمایندگان سپرده گذاری / عنوان (دفاتر اسناد رسمی) استفاده می کند.

این حرکت برای Binance Coin قابل توجه است زیرا هرچه افراد بیشتری تصمیم به پرداخت هزینه ملک خود با استفاده از BNB بگیرند انتظار دارند قیمت آن بالاتر رود.

با استفاده از BNB هزینه پرواز خود را پرداخت کنید

اخیراً Binance با یک شرکت استرالیایی TravelBit برای ایجاد یک نقطه فروش (POS) در فرودگاه های محلی و بین المللی همکاری کرد. این مشارکت باعث شد Binance 2.5 میلیون دلار در این شرکت سرمایه گذاری کند. تاکنون این شرکت موفق به راه اندازی سیستم پرداخت در فرودگاه بریزبن شده است.

با پول سرمایه گذاری شده توسط Binance ، TravelBit قصد دارد برای راه اندازی پایانه های پرداخت ارز رمزنگاری شده در سایر فرودگاه های مهم جهان. این حرکتی است که باعث افزایش سرعت جذب رمزنگاری می شود.

در حال حاضر ، پایانه های POS جدید فقط برترین سکه های رمزنگاری – Bitcoin ، Ethereum و Litecoin را می پذیرند. و خیلی زود BNB به آن لیست اضافه خواهد شد. این برای قیمت BNB چه معنی می تواند داشته باشد؟ ما باید ببینیم ، اما ممکن است عظیم باشد ، زیرا صنعت مسافرتی میلیارد ها دلار را لمس می کند.

TravelBit خود را به عنوان اولین فرودگاه ارز دیجیتال جهان توصیف می کند. همراه با Binance ، هر دو قصد دارند فناوری های مبتنی بر بلاکچین را در سطح جهانی ارتقا دهند.

در مورد مشارکت ، Changpeng ژائو گفت:

“استفاده واقعی مهمترین عامل در راه پذیرش ارزهای رمزپایه است. تصور یک مثال بهتر از استفاده از ارزهای رمزپایه دشوار است از مسافرت ، زیرا بلافاصله پس از فرود در یک کشور خارجی ، می توانید فاقد ارز محلی باشید. “

در پایان ، این سه نمونه نشان دهنده استقبال روزافزون سکه Binance است. بی خطر است که انتظار می رود این تصویب به زودی در قیمت آن منعکس شود.

در اخبار جزئی تر ، BNB همچنان شاهد علاقه سرمایه گذاری از استراتژی های مختلف استفاده شده توسط Binance.com است. برخی از این موارد عبارتند از:

  1. وقتی از آن به عنوان ارز رمزنگاری شده در صرافی Binance استفاده می شود ، هزینه معامله پایین تر است.
  2. مسابقات مختلف تجاری که به صورت دوره ای توکن BNB را به عنوان جایزه اهدا می کنند. خبر فوری توییتر Binance جزئیاتی از آخرین مسابقه Binance را ارائه کرده است که 8000 نشان BNB ارائه می دهد.
  3. گسترش جهانی Binance که اخیراً دفتر آفریقایی را در اوگاندا افتتاح کرده است.

امروز BNB را در Binance بخرید!

Binance Coin (BNB) پیش بینی قیمت معاملات تجزیه و تحلیل مشاهده به روز شده در 13 فوریه سال 2020

پس از یک بار بارگیری سبز 1 ساعته ، بالای POC بسته شوید توسط zweiprozent بر TradingView.com

به گفته تحلیلگر ، جفت تجاری BNB / USDT که در حال حاضر در صرافی Binance معامله می شود ، صعود می کند. با این حال ، او اشاره کرد که فعلا کوتاه نمی کند. طبق آنچه وی گفت ، در طول یکشنبه معمولاً اصلاحاتی در بازار رمزنگاری وجود دارد. این امر معمولاً قیمت ها را به سمت پایین سوق می دهد زیرا بسیاری از خریداران در طول هفته فعالیت می کنند. 

علاوه بر آن ، وی اظهار داشت که قیمت واقعاً از سطح قبلی POC باز می گردد. بنابراین ، تا زمانی که نوار 1 ساعته بالاتر از POC امروز بسته شود ، ورود تهاجمی می تواند در حال حاضر یا در هنگام بازگشت باشد. همچنین لازم به ذکر است که سکه به طور گسترده جمع شده است ، که برای اکثر بازارها طبیعی نیست.

سکه OCO Binance توسط وسلی-اولیویرا بر TradingView.com

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در نمودار ساعتی دارایی دیجیتال BNB ، الگوی سر و شانه ها وجود دارد که به مرحله نهایی خود رسیده است. سکه در شانه اول 45.16 USDT ، در سر 47 USDT رسیده است و در آینده می تواند به رشد خود ادامه دهد مگر اینکه شانه دوم کاملاً تشکیل شود. 

اگر شانه سوم اتفاق بیفتد ، قیمت هر سکه می تواند به 39.59 USDT برای هر سکه یا حتی پایین تر برسد. این تحلیلگر در نمودار نشان می دهد که سطح پشتیبانی BNB در آنجا وجود دارد که می تواند به حفظ قیمت آن کمک کند.

سکه Binance (BNB) – 16 ژانویه توسط readCrypto را بخوانید بر TradingView.com

طبق تحلیلگر Binance Coin (BNB) ، سرمایه گذاران و معامله گران باید مراقب حرکاتی باشند که از بخش 38.1558 – 45.0221 خارج شده اند. بعلاوه ، سطح بسیار مهمی در سطح قیمت 41.5580 قرار دارد. این برای درک جهت دارایی دیجیتال BNB بسیار مهم خواهد بود. 

تحلیلگر می گوید اگر از 36.3618 – 38.1558 سقوط کنیم ، می توانیم به 29.84 USDT در هر BNB برویم. این بدان معنی است که ما باید از ضرر توقف کوتاه استفاده کنیم. علاوه بر این ، وی معتقد است که پیگیری بازارها بسیار مهم خواهد بود زیرا BNB می تواند به رشد خود ادامه دهد.

BNB / USDT: شمع های بعدی بسیار مهم هستند توسط Helical_Trades بر TradingView.com

BNB از منطقه مقاومت رد شده است و اکنون در یک منطقه پشتیبانی بسیار مهم قرار دارد. این منطقه پشتیبانی باید به قیمت BNB کمک کند تا روند صعودی خود را ادامه دهد. نقطه بعدی مقاومت در برابر 39 دلار برای هر BNB خواهد بود. 

به گفته تحلیلگر ، در این سطح می توان انتظار بازگشت داشت. EMA 100 در نمودار ساعتی نیز از حرکتی پشتیبانی می کند که تحلیلگر اکنون شاهد آن است. علاوه بر این ، اگر شمعی زیر 47 دلار بسته شود ، ارز مجازی BNB می تواند به سمت پایین حرکت کند و سطح 35.5 دلار را دوباره آزمایش کند. شمع کنونی بسیار مهم است و ساعات بعدی بسیار مهم خواهد بود.

سکه Binance (BNB) – 17 دسامبر توسط readCrypto را بخوانید بر TradingView.com

این تحلیلگر معتقد است که ممکن است BNB در سطح 29.84 USDT پشتیبانی کند و بالاتر صعود کند. ممکن است رفتن به 35.488 USDT در هر سکه. اگر ارز دیجیتال بتواند از سطح 35.48 پشتیبانی کند ، دیدن ارز دیجیتال برای آزمایش یک بالاترین قیمت ممکن است. 

بازار به رشد خود ادامه می دهد و atlcoins نیز با بیت کوین بالاتر می رود. اگر BNB نتواند نرخ رشد فعلی را حفظ کند و سقوط کند ، می توانیم نقطه 26.316 USDT را ببینیم. به همین دلیل است که برای حفظ سود و زیان باید در منطقه صحیح ضرر داشته باشیم.

امروز BNB را در Binance بخرید!

از تجزیه و تحلیل فوق ، نظرات متخصص و روحیه کلی صعودی در بازار رمزنگاری مشخص است که این زمان مناسب برای دستیابی به برخی از BNB خواهد بود. به خصوص اکنون که بازار در حالی که به سمت سه ماهه پایانی سال نزدیک می شود ، در حالی که آماده می شود برای رالی بعدی عقب نشینی کرده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me