banner
banner

سرمایه گذاری GSR در tZERO از 400 میلیون دلار به 100 میلیون دلار کاهش یافت

GSR سرمایه گذاری را کاهش داد

Overstock و شرکت تابعه آنها ، tZERO ، امروز خبر دادند که معامله طولانی مدت معاملات خود با GSR Capital کاهش یافته است.

برخی از خوانندگان ممکن است نام GSR Capital را تشخیص دهند ، زیرا آنها همچنین خوانندگانی هستند که برای علامت گذاری کبالت به tZERO متوسل شدند. فراتر از این ، این دو در چند ماه گذشته موجی ایجاد کردند ، زیرا انتظار می رفت GSR 404 میلیون دلار در tZERO سرمایه گذاری کند.

متأسفانه ، این معامله هرگز عملی نشد. در حالی که این خبر در اواسط سال 2018 اعلام شد ، قرار بود این معامله در پاییز اتفاق بیفتد. این امر بعداً به تأخیر افتاد ، زیرا شخص ثالثی باید سوار شود. سریع به امروز منتقل می شود ، و معامله در حال حاضر کاهش یافته است ، و انتظار می رود تاریخ اتمام آن آوریل 2019 باشد.

با این کوچک سازی 404 میلیون دلار کاهش می یابد و به 100 میلیون دلار می رسد. برای اطمینان از اتمام نهایی معامله ، هر یک از طرفین درگیر تفاهم نامه ای امضا کرده اند ، که در آن توافقنامه مشخص شده است.

تازه وارد

GSR Capital صرفاً 100 میلیون دلار سرمایه گذاری نمی کند. شخص ثالثی که درگیر شده اکنون Makara Capital شناخته شده است.

ماکارا سرمایه یک شرکت سرمایه گذاری است که از قبل ارتباط نزدیک با GSR Capital دارد.

چرا باید از این مشکل عبور کرد?

فراتر از جذابیت آشکار وجوه مربوط ، این معامله چیزهای بیشتری نسبت به جذابیت های مالی ساده دارد. هر یک از این شرکت های سرمایه گذاری جایگاه محکمی در بازارهای آسیا دارند. در حالیکه tZERO به برنامه های توسعه جهانی خود ادامه می دهد ، مشارکت های استراتژیک مانند آنچه امروز در اینجا شرح داده شده است ، مهم خواهند بود.

تفسیر

پاتریک ام. بیرن, اوایل امروز ، بیانیه ای را از طریق بیانیه مطبوعاتی Overstock صادر کرد. آنچه در زیر گفته شده است.

“سرمایه گذاری سهام GSR که قبلاً اعلام شده بود در Overstock و tZERO تکمیل نشده است. با این حال ، ما همچنان درمورد معامله بالقوه با GSR Capital و Makara Capital ، یک شریک اصلی GSR Capital در بحث هستیم. هر دو به تازگی با tZERO تفاهم نامه ای امضا کرده اند که در آن معاملات Makara و GSR با سرمایه گذاری حداکثر 100 میلیون دلار در سهام عادی tZERO همکاری می کنند و معاملات را در ماه آوریل بسته می کنند با توجه به دقت ، مذاکره در مورد قراردادهای الزام آور و تصویب مقررات. سرمایه گذاران همچنین به توسعه tZERO در آسیا و سایر مناطق جهان کمک می کنند و آنها را با سایر شرکای اصلی از سهام خود پیوند می دهند.

به دنبال راه اندازی موفقیت آمیز اخیر فناوری جدید تجارت توکن امنیتی tZERO ، ما از همکاری های در حال ظهور و فرصت های تجاری پیش روی خود هیجان زده ایم. اطلاعات بیشتر در مورد خرده فروشی ها و ویژگی های بلاکچین Overstock در گزارش آینده درآمد سال مالی 2018 به اشتراک گذاشته می شود. من از شما می خواهم که در آن زمان و تاریخی که به زودی اعلام خواهد شد ، برای بحث در مورد تجارت ما به ما بپیوندید. “

برای کسانی که ممکن است از جمله بالا تعجب کنند: نباشید. هنگامی که اولین تاخیر در این سرمایه گذاری رخ داد ، پاتریک بیرن هشدارهایی را صادر کرد مبنی بر اینکه “قبل از جوجه ریزی مرغ های خود را حساب نکنید.

در آن زمان ، او اظهار داشت,

“علی رغم نگرانی های ما (که بدون شک شما نیز با آنها مشارکت دارید) ، ما تصمیم گرفته ایم که به GSR زمان در نظر گرفته شده برای استفاده از این شریک اضافی (که فکر می کنیم در واقع یک شرکت کننده بسیار ارزشمند در اکوسیستم باشد) را اختصاص دهیم. علاوه بر این ، GSR در نمایش تعهد به مشارکت ما ، توافق نامه نگهدارنده را با tZERO امضا کرده است تا اطمینان حاصل کند که پیشنهاد کبالت با این افزایش سرمایه گذاری GSR به تأخیر نمی افتد. در حالی که ما از تعهد GSR قدردانی می کنیم و از فرصت ارائه کبالت هیجان زده هستیم ، اما به شما سهامداران خود اذعان می کنیم که نباید تا زمان رسیدن سرمایه گذاری GSR ، فرض کنید

GSR

بنیانگذار GSR Capital, سانی وو, این شرکت را در سال 2004 ایجاد کرده است. عملیات در حال حاضر در خارج از هنگ کنگ ، چین واقع شده است.

تا به امروز ، GSR علاقه زیادی به صنعت بلاکچین در کل نشان داده است. علیرغم این سکشن ، انتظار می رود که آنها در سرمایه گذاری در بلاکچین فعال بمانند.

پایتخت ماکارا

به عنوان یک شرکت مستقل ، ماکارا سرمایه در سال 2008 تاسیس شد. از آن زمان ، این شرکت سرمایه گذاری با داشتن مراکز مختلف جهانی با موفقیت بزرگی روبرو شده است..

دفتر مرکزی شرکت در سنگاپور واقع شده است ، جایی که سرمایه ماکارا توسط سازمان پولی سنگاپور تنظیم می شود.

tZERO

tZERO یک شرکت جوان است که حاصل تفکر پاتریک بیرن است – بنیانگذار overstock.com. tZERO توجه بسیاری را در حال رشد در بخش اوراق بهادار دیجیتال جلب کرده است. آنها این کار را انجام داده اند ، تا به امروز ، از طریق اجرای چشمگیر نقشه راه خود. آخرین نقطه عطف بزرگ ، راه اندازی سیستم عامل تجارت اوراق بهادار دیجیتال آنها بود.

در سایر خبرها

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ها و معاملات مورد بحث امروز ، چند مقاله زیر را بررسی کنید.

GSR Capital برای توزیع کبالت به tZERO متوسل می شود

tZERO توزیع رمز امنیتی را کامل می کند

پاتریک بیرن برای افزایش تمرکز بر بورس اوراق بهادار tZERO و دیجیتال

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me