banner
banner

شبکه سلسیوس 20 میلیون دلار در زمینه بسترهای نرم افزاری سرمایه گذاری سرمایه خالص BnkToTheFuture افزایش می یابد

دو مورد از محبوب ترین روندهایی که در سال 2020 مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است ، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و سرمایه گذاری گسترده سهام است. به نظر می رسد حرکت محبوبیت هر یک از آنها کند نیست ، همانطور که در اخبار اخیر شبکه سلسیوس در مورد جمع آوری سرمایه بیش از 20.2 میلیون دلار نشان داده شده است..

این افزایش خاص مورد توجه است ، زیرا شامل شرکتهایی می شود که در DeFi (شبکه سانتیگراد) و سرمایه گذاری جمعی سهام (BnkToTheFuture) فعالیت می کنند.

جزئیات Raise

در این دور از بودجه ، شبکه سلسیوس 12.41٪ سهام خود را می فروخت. در عوض ، افزایش سرمایه مشارکت بیش از 1000 سرمایه گذار را به خود جلب کرده است که بیش از 20.2 میلیون دلار آمریکا کمک کرده اند.

این افزایش موفقیت آشکاری است ، زیرا کل بودجه تولید شده تقریباً 120٪ از هدف شرکت است. در حالی که عوامل زیادی وجود دارد که منجر به موفقیت در این افزایش می شود ، بدون شک محبوبیت کنونی این پلتفرم نقش زیادی داشته است. شبکه سلسیوس نشان می دهد که آنها در حال حاضر بیش از 6.2 میلیارد دلار وام علاوه بر کنترل بیش از 630 میلیون دلار دارایی ارائه کرده اند – این نشان دهنده تقاضای واضح برای خدمات آن است.

تفکر مستقل

از پول جمع آوری شده توسط شبکه سانتیگراد ، تقریباً 50٪ از طریق یک سرمایه گذار – Tether – تهیه می شود. این سرمایه گذاری توسط Tether در ابتدا باعث نگرانی کاربران این سیستم عامل شد ، زیرا بیم آن می رفت که شبکه سلسیوس اکنون تحت تأثیر خارجی قرار گیرد. یکی از عوامل تمایز بین شبکه سلسیوس و رقبای آن ، هدف آن از تقسیم 80٪ سود خود در بین مشتریان است. با توجه به اینکه سرمایه گذاران بزرگ احتمالاً تصمیمات شرکت را تحت تأثیر قرار می دهند ، ممکن است اهداف توزیع سود از این دست متوقف شود. ترس از این احتمال مدیر عامل شبکه سلسیوس ، الکس مشینسکی را بر آن داشته است تا در مورد این موضوع در گذشته اظهارنظر کند.

“… ما متعهد شده ایم که 80٪ به سپرده گذاران بدهیم و من بزرگترین سهامدار سانتیگراد باقی می مانم اما اکنون برای رشد سریعتر و ساخت محصولات بهتر پول بیشتری در اختیار دارد.”

اکنون که افزایش سرمایه آن به یک نتیجه رسیده است ، این ترس به وضوح بزرگتر شده است ، زیرا آنها هیچ کاری نکردند تا سرمایه گذاران از این فرصت استفاده کنند..

رقبا DeFi

در حالی که عنوان DeFi می تواند به عنوان یک چتر برای توصیف هر تعداد از برنامه های مالی مبتنی بر بلاکچین استفاده شود ، یکی از مشهورترین نمونه ها سیستم عامل های وام رمزنگاری است.

با نگاهی فراتر از شبکه سانتیگراد ، شرکتهای زیر در حال حاضر بعنوان رقبای نزدیک با ارائه خدمات مشابه / رقیب عمل می کنند.

با وجود جامعه رمزنگاری که تعداد زیادی از دارندگان بلند مدت آن را تشکیل می دهند ، جای تعجب نیست که خدمات ارائه شده توسط این شرکت ها تقاضای زیادی دارند. برای سرمایه گذار که قصد تجارت دارایی خود را در کوتاه مدت ندارد ، راهی آسان برای کسب درآمد منفعل است.

سرمایه گذاری جمعی سهام

DeFi در حال حاضر یک بخش گرم است ، اما در مورد شرکت هایی که امکان افزایش سرمایه را فراهم می کنند چه می شود?

در این حالت ، شبکه سلسیوس به سیستم عامل محبوب BnkToTheFuture روی آورد. بسترهایی از این قبیل امکان دسترسی سرمایه گذاران به فرصتهایی را که قبلاً فقط توسط سرمایه گذاران خطرپذیر در دسترس بود فراهم می کند.

دقیقاً مانند شبکه سانتیگراد ، BnkToTheFuture در زمینه مربوطه خود تنها نیست. رقبای مختلف کلاه به حلقه های خود انداخته اند ، زیرا آنها به دنبال ایجاد شهرت به عنوان رهبران سرمایه گذاری گسترده هستند. در زیر چند نمونه از این شرکت ها آورده شده است.

  • مناطق هوشمند
  • WeFunder
  • SeedInvest
  • راه انداختن موتور ماشین

این محبوبیت اخیراً برجسته شد ، زیرا StartEngine توجه یک تاجر برجسته کوین O’Leary ، معروف به آقای شگفت انگیز را جلب کرد. در آن زمان O’Leary به پتانسیل سرمایه گذاری جمعی پرداخت, بیان,

“با ابتلا به بیماری ویروس کرونا ، عدم اطمینان اقتصادی ، استارت آپ ها و مشاغل کوچک برای دستیابی به سرمایه بسیار دشوار هستند ، بنابراین شما می خواهید افزایش علاقه مندی به شرکت های سرمایه گذاری جمعی مانند StartEngine را پیدا کنید که این مشکل را حل می کنند … ما قصد داریم به این دوره به عنوان آغاز افزایش سرمایه گذاری جمعی سهام نگاه کنید ، و من فکر می کنم این صنعتی است که StartEngine برنده خواهد شد. “

شبکه سانتیگراد

شبکه سلسیوس که در سال 2017 تأسیس شد ، فعالیت خود را در لندن ، انگلیس ادامه می دهد. مهمتر از همه ، تیم در Celsius Network در تلاش است تا با استفاده از فناوری مانند بلاکچین ، راه حل های مدرن مالی ایجاد کند. این شرکت بیشتر بخاطر پیشبرد وامهای رمزنگاری شده و حسابهای رمزپایه با بهره بهره شناخته شده است.

مدیر عامل الکس ، مشینسکی ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

ویدیوی شرکتی شبکه سلسیوسویدیوی شرکتی شبکه سلسیوس

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

در سایر خبرها

برای کسانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری جمعی در سهام هستند و اینکه چگونه می تواند روش سرمایه گذاری ما را تغییر دهد ، اطمینان حاصل کنید که غواصی عمیق ما را در اینجا بخوانید.

اگر ایده سرمایه گذاری جمعی سهام عدالت پس از آموختن مطالب درونی ، علاقه شما را برانگیخته است ، مقاله زیر در اینجا برخی از رهبران این بخش را روشن می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me