banner
banner

MicroStrategy برای سرمایه گذاری بیشتر در 550 میلیون دلار USD ، بیشتر به Bitcoin بپردازید

در سراسر جهان تعداد بیشماری از معتقدان به سخت افزار بیت کوین وجود دارد. اگر چه تعداد بسیار کمی ، این باور را بیش از مایکل سایلور ، مدیرعامل MicroStrategy ، نشان داده اند. این با اخیر شرکت تأکید شد اعلامیه که به دنبال خرید یکی دیگر از دارایی های برتر دیجیتال به ارزش 550 میلیون دلار است.

550 میلیون دلار جمع آوری

به منظور انجام این خرید ، MicroStrategy است نشان داد که امیدوار است بتواند سرمایه لازم را از طریق فروش “اسکناس های بزرگ تبدیل” جمع کند. میکرو استراتژی,

“یادداشت ها تعهدات ارشد MicroStrategy بدون ضمانت هستند و با نرخ 0.750 per در سال ، با پرداخت هر سال معوقه ، در 15 ژوئن و 15 دسامبر هر سال ، از 15 ژوئن 2021 ، سود پرداخت می کنند. در 15 دسامبر 2025 بالغ می شود ، مگر اینکه زودتر خریداری ، بازخرید یا تبدیل شود … اسکناس ها در انتخاب MicroStrategy به پول نقد ، سهام سهام عادی کلاس A MicroStrategy یا ترکیبی از پول نقد و سهام کلاس سهام MicroStrategy کلاس A تبدیل می شوند. “.

علی رغم اندازه این افزایش ، MicroStrategy قصد دارد صرفاً در افزایش مواجهه با بیت کوین تمرکز کند و ذخیره خزانه خود را با دارایی دیجیتال مقاوم در برابر تورم تقویت کند..

“MicroStrategy قصد دارد سود خالص حاصل از فروش اسکناس را در بیت کوین سرمایه گذاری کند”

نوردهی موجود

همانطور که قبلاً اشاره شد ، تصمیم برای جذب سرمایه به منظور خرید بیت کوین اولین تلاش برای دارایی های دیجیتال برای MicroStrategy نیست. تقریباً دو ماه پیش ، این شرکت با اولین خرید 21454 BTC موج زد. این شرکت که از این منابع راضی نبود ، سرمایه گذاری خود را دو برابر کرد و بلافاصله پس از آن 16،796 BTC اضافی خریداری کرد.

در حالی که هنوز مشخص نشده است که MicroStrategy با کدام شرکت برای خرید واقعی بیت کوین همکاری خواهد کرد ، هر یک از خریدهای قبلی این شرکت توسط Coinbase انجام شده است.

زمانبندی خوب?

با توجیه این حرکات ، خریدها – که در زمان خرید تقریبا معادل 425 میلیون دلار بود – از آن زمان ارزش قابل توجهی داشته اند. اعتقاد بر این است که این بازده عظیم در حال حاضر معادل 250 میلیون دلار است. بازگشت سرسام آور در مدت زمان کوتاه.

علی رغم بازده عظیم حاصل از مرحله اول این سرمایه گذاری ، اخبار اخیر در مورد قصد شرکت برای جمع آوری 550 میلیون دلار دلار اضافی برای خرید بیشتر BTC با شور و شوق همه منابع خارجی مواجه نشد.

این به تازگی در حالی نمایش داده شد که تحلیلگران Citi سهام MicroStrategy را از “خنثی” به “فروش” کاهش دادند. مسئولان این تغییر نشان دادند که این شرکت “تمرکز نامتناسب” بر دارایی های دیجیتال را نشان می دهد.

زمان نشان می دهد که سیتی در تنزل رتبه این سهام صحت دارد یا خیر. اگرچه ممکن است به دلیل تمرکز بر دارایی های دیجیتال ، در لرز خود درست باشد ، اما یک چیز مسلم است – MicroStrategy همه در بیت کوین است. آنها یا در پشت این تصمیمات فرو می روند یا اوج می گیرند.

تبدیل ها

اگرچه ممکن است سیتی از شایستگی تصمیم گیری در مورد جمع آوری 550 میلیون دلار برای خرید بیت کوین اطمینان نداشته باشد ، سایر سرمایه گذاران برجسته به م believeمنان تبدیل شده اند و در حال حرکت با موضع مثبت تر.

میلیاردر ، ری دالیو ، اخیراً یک اعتقاد مشترک به آینده دارایی هایی مانند بیت کوین ابراز کرده است زیرا او آینده ای را در نظر می گیرد که بانک های مرکزی به چاپ پول نقد ادامه می دهند ، در نتیجه تورم کنترل نشده.

“من فکر می کنم که بیت کوین (و برخی دیگر از ارزهای دیجیتال) طی ده سال گذشته خود را به عنوان گزینه های جالب دارایی طلا مانند ، با شباهت ها و تفاوت ها با طلا و سایر ذخایر ثروتمند تلفن همراه (بر خلاف املاک و مستغلات) ، ثابت کرده اند. بنابراین می تواند به عنوان یک تنوع دهنده طلا و سایر دارایی های ثروت ذخیره شود. ” – ری دالیو

در حالی که مستقیماً در مورد تصمیمات MicroStrategy اظهارنظر نمی کند ، یکی دیگر از سرمایه گذاران برجسته دیگری که اخیراً نشانه هایی از گرم شدن بیت کوین را نشان داده است ، کوین O’Leary است. این تاجر معمایی اخیراً اظهار داشت که اگر ETF بیت کوین توسط SEC تأیید شود ، تقریباً 5٪ از نمونه کارها را به خود اختصاص می دهد – یک عدد فعلا توسط نوسانات BTC سرکوب می شود.

“اگر چنین بود ، اگر فردا صبح ما بیدار شدیم و SEC گفت شما می توانید با بیت کوین ETF ایجاد کنید و ما فکر می کنیم بیت کوین یک قانون قانونی است ، شما می دانید ، سیستم پرداخت و ذخیره ثروت ، نه تنها افزایش می یابد بلکه شما بسیاری از افراد مانند من در آن سرمایه گذاری می کنند … من می گویم خوب من به آن 5٪ وزن دهم تا بدانید که من واقعاً نمی خواهم بخش قابل توجهی از نمونه کارها با این میزان نوسان داشته باشم. ” – کوین اولری

میکرو استراتژی

MicroStrategy در سال 1989 تاسیس شد ، یکی از برترین شرکت های هوش تجاری در جهان است.

مدیر عامل ، مایکل سایلور ، در حال حاضر بر فعالیت های شرکت نظارت می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me