banner
banner

شماره های tZERO نشانه های امنیتی tZERO ترجیحی

نیویورک ، 16 اکتبر 2018 (GLOBE NEWSWIRE) – tZERO, رهبر جهانی در نوآوری در بلاکچین برای بازارهای سرمایه ، امروز اعلام کرد که صدور توکن های امنیتی tZERO را به پایان رسانده است. برای سرمایه گذارانی که توافق نامه های امضا شده برای دارایی های آینده (SAFE) را قبل از سهام مالی کامل تأمین کرده بودند ، نشانه صادر شد 6 آگوست 2018 بسته شود از پیشنهاد امنیتی Token (STO) شرکت. tZERO در طول STO خود 134 میلیون دلار از بیش از 1000 سرمایه گذار جهانی جمع آوری کرد.

مدیر عامل tZERO ، سوم نورصالحی ، گفت: “این یکی از اولین پیشنهادات رمز امنیتی در یک شبکه عمومی غیرمتمرکز است و با رعایت کامل قوانین اوراق بهادار ایالات متحده انجام شده است.” “این یک نقطه عطف هیجان انگیز برای tZERO است ، و ما حتی بیشتر مشتاق فرصت هایی هستیم که این فرصت برای شرکت های خصوصی و دولتی ایجاد می کند که مایلند از طریق پیشنهادات رمز امنیتی سرمایه جمع کنند و سرمایه گذارانی که مایل به تجارت این اوراق بهادار هستند.”

tZERO قرارداد توکن خود را مستقر کرد ، نشانه های امنیتی خود را ضرب کرد و در 12 اکتبر 2018 به نمایندگی از سرمایه گذاران به کیف پول بازداشت tZERO صادر کرد. برای اطمینان از انطباق با قوانین و مقررات فدرال اوراق بهادار ، و مطابق با شرایط خود توکن ها ، رمزها تا تاریخ 10 ژانویه 2019 (90 روز پس از صدور) در کیف پول حضوری قفل می شوند. پس از انقضای دوره 90 روزه ، tZERO در نظر دارد به دارندگان این فرصت معامله کند که بر اساس معاملات فروش مجدد خصوصی ، با دیگر سرمایه گذاران معتبر در بستری که tZERO در حال توسعه با یک شریک کارگزار و فروش است ، معاملات رمز را انجام دهد. علاوه بر این ، tZERO در نظر دارد سرمایه گذاران جدیدی که دارای اعتبار هستند نیز بتوانند برای خرید توکن پس از 90 روز حساب باز کنند.

“صدور اولین امنیت رمزنگاری عمومی جهان ، OSTKP ، در سال 2016 tZERO’s Chuck Yeager moment بود: ما با معرفی مفهوم سازش تجاری در زمان واقعی سرعت صدا را شکستیم. امروز لحظه ما یوری گاگارین است ، جایی که ما محدوده دنیای شناخته شده بازارهای سنتی سرمایه را پشت سر می گذاریم و اولین قدم ها را به سمت بازار جدیدی می بریم که از طریق بلاکچین ساخته شده است. “پاتریک ام. بیرن ، رئیس اجرایی tZERO و مدیر عامل و بنیانگذار شرکت Overstock.com(NASDAQ:OSTK). “متواضعانه ترین تشکر من از همه همکاران و سرمایه گذاران که اعتقاد ما به یک سیستم تجارت اوراق بهادار مبتنی بر اعتماد ، شفافیت و یکپارچگی را از طریق فناوری های مبتنی بر رمزنگاری به اشتراک گذاشته اند ، به جای اینکه اعتماد به رحمت واسطه هایی داشته باشد که ممکن است منافع قلبی سرمایه گذاران (و چه کسی حتی ممکن است گاهی شیطنت داشته باشد). “

tZERO همچنین قصد دارد تا 6 آگوست 2019 ، یک سال پس از اتمام STO ، یک پلت فرم معاملاتی تأیید شده تعیین کند ، بنابراین دارندگان می توانند نشانه های خود را به سرمایه گذاران غیر معتبر بفروشند. tZERO همچنین قصد دارد اوراق بهادار را ثبت کند تا تجارت ثانویه را در محیط های تجاری قوی تر ، مانند صرافی داخلی (ایالات متحده آمریکا) که با همکاری BOX Digital Markets و همچنین بورس اوراق بهادار بین المللی در حال ساخت است ، امکان پذیر کند..

tZERO در سال 2014 با هدف استفاده از فناوری بلاکچین برای ایجاد انقلابی در وال استریت تاسیس شد تا فرایندهای مالی کمتر مورد توجه ساختارهای سنتی نهاد بازار قرار بگیرند و شیطنت ها و بی ثباتی های مالی که بعضاً مجاز شناخته شده اند. tZERO یک شرکت نمونه کارها از مشاغل پزشکی, شرکت تابعه بلاکچین Overstock.com. برای اطلاعات بیشتر در مورد tZERO ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید: tZERO.com.

مخاطبین رسانه ای:

tZERO

الکساندرا سوتیروپولوس ، + 1-212-754-5615

[email protected]

Overstock.com

روابط عمومی Overstock ، + 1-801-947-3564 +

[email protected]

درباره tZERO

tZERO Group، Inc (“tZERO”) یک شرکت تابعه اکثریت متعلق به Overstock.com است ، که بر توسعه و تجاری سازی فناوری مالی (FinTech) مبتنی بر دفترهای رمزنگاری امن و غیرمتمرکز تمرکز دارد – که بیشتر به آن فناوری های بلاکچین می گویند. tZERO از بدو تأسیس خود تلاش خود را برای ایجاد کارایی و شفافیت بیشتر در بازارهای سرمایه از طریق تلفیق فناوری بلاکچین آغاز کرده است..

درباره Overstock.com

Overstock.com ، شرکتسهام مشترک (NASDAQ:OSTK) / سری A ترجیحی (پلتفرم Medici Ventures ’tZERO: OSTKP) / سری B ترجیحی (OTCQX:OSTBP) یک خرده فروش آنلاین مستقر در سالت لیک سیتی ، یوتا است که طیف گسترده ای از محصولات را با قیمت های پایین از جمله به فروش می رساند مبلماندکوراسیونفرشملافه, و بهبود منزل. علاوه بر کالاهای خانگی ، Overstock.com محصولات متنوعی از جمله جواهرات ، وسایل الکترونیکی ، پوشاک و غیره و همچنین یک بازار را فراهم می کند تا مشتریان بتوانند به صدها هزار محصول از فروشندگان شخص ثالث دسترسی داشته باشند. فروشگاه های اضافی شامل Pet Adoptions و Worldstock.com اختصاص داده شده به فروش محصولات صنایع دستی از سراسر جهان است. Forbes رتبه Overstock را در لیست 100 شرکت معتبر برتر در سال 2014 قرار داده است. Overstock به طور مرتب اطلاعات مربوط به شرکت و سایر موارد مرتبط را تحت عنوان Investment Affairs در وب سایت خود ارسال می کند., http://www.overstock.com.

O ، Overstock.com ، O.com ، Club O ، Main Street Revolution و Worldstock علائم تجاری ثبت شده Overstock.com، Inc است. O.biz و Space Shift نیز علائم تجاری Overstock.com، Inc است. سایر علائم خدمات ، علائم تجاری و اسامی تجاری که ممکن است در اینجا به آنها اشاره شود ، مالکیت صاحبان مربوطه می باشند.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره های آینده نگرانه ای به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. این بیانیه های آینده نگر شامل همه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی است. اطلاعات اضافی در مورد عواملی که می توانند به طور مiallyثر بر نتایج تأثیر بگذارند و صحت اظهارات آینده نگر موجود در این مقاله را می توان در فرم 10-Q شرکت برای سه ماهه منتهی به 30 ژوئن 2018 یافت که در تاریخ 9 آگوست 2018 به SEC ارسال شد ، و سایر پرونده های بعدی با SEC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me