banner
banner

ماشا و زنیا ویازمسکایا ، بنیانگذاران ValueTokenized – سری مصاحبه

ماشا و Xenia Vyazemskaya به عنوان دوقلوهای رمزنگاری شناخته می شوند. آنها میزبان پادکست محبوب هستند ValueTokenized که محتوای آموزشی رایگان را برای کمک به تجارت جهانی در جهان فراهم می کند.

چگونه ابتدا بلاکچین و ارزهای رمزپایه را کشف کردید?

با شانس خوش شانسی! ما همیشه در ارتباط بوده ایم و یک دوست خوب یکبار در سال 2017 کمک و مشاوره روابط عمومی ما را برای یک پروژه بلاکچین درخواست کرده است. چندین ماه سریع جلو بروید ، بلاکچین توجه ما را به خود جلب کرده است و ما با بازاریابی محتوا به پروژه های بلاکچین کمک کرده ایم. و روابط عمومی از آن زمان ، کمک به بچه های فن در داستان گویی و آموزش مخاطبان.

کدام یک از اولین توکنی بود که خریداری کردید و انگیزه شما برای خرید این رمز بود?

من معتقدم XRP بود. زنیا از این ایده خوشش آمد و اصل “کم خرید ، فروش بالا” را که کاملاً بد سرمایه گذاری بود ، نادیده گرفت. هر چند این مبلغ ناچیز بود.

بیت کوین دومین سرمایه گذاری رمزنگاری ما بود. و به سرعت بیشتر شد. بیش از یک سال طول کشید تا بتوانیم زیبایی واقعی بیت کوین و ارزش های موجود در آن را درک کنیم. ما معتقد به بیت کوین در مقابل ارزهای فیات هستیم و تمام تلاش خود را برای تسهیل تصویب انجام می دهیم.

چه چیزی شما را درگیر شدن در فضا الهام بخشید?

تماشای ظهور و بلوغ صنعت جدید جذاب است. برای ما ، این کار با کنجکاوی و هیجان برای فضای کاملاً جدید آغاز شد ، که پس از آن به درک روشنی از تقاضای محتوای تخصصی بی طرف و ارزشی که می توانیم در این زمینه داشته باشیم تبدیل شد. الهام بخش ترین چیز برای ما در حال حاضر این است که کارشناسان با ما تماس بگیرند تا مصاحبه یا میزگرد را ترتیب دهند و از مخاطبان بازخورد بگیرند.

شما چندین ویدیوی YouTube انجام داده اید ، از جمله بحث در مورد برخی از روندهای اخیر صنعت مانند IEOs جایگزین ICOs. شما به شخصه نسبت به IEO چه احساسی دارید?

پادکست ما ValueTokenized بیشتر به رمزگذاری دارایی و کاربردهای عملی فناوری بلاکچین در بازارهای سرمایه اختصاص دارد. با این حال ، هنگامی که روند IEO در حال رشد بود نیمی از سال پیش ، ما نمی توانیم آن را پوشش دهیم.

نظر ما در مورد IEO تقریباً با نظرات سخنرانان ما همسو است – از جمله یک سرمایه گذار اولیه در بیت کوین ، Uber و Airbnb جفری ورنیک. به نظر می رسد IEO صرفاً تلاشی برای طولانی شدن عمر کمرنگ ICO است – که فی نفسه به عنوان یک مفهوم هیچ بدی برای آن ندارد ، اما اجرای آن موارد زیادی را در پی داشت.

در هر صورت ، ما کاملاً معتقدیم که آینده بلاکچین و ارزهای رمزپایه در این موارد قرار دارد:

1) نشانه های مورد حمایت دارایی و

2) بیت کوین.

شما همچنین چندین مصاحبه انجام داده اید که دارای حوزه های قضایی مختلف برای راه اندازی STO هستند. این حوزه های قضایی شامل سنگاپور ، ایالات متحده ، اسرائیل و لیختن اشتاین است. براساس این مصاحبه ها و دانش شما از فضا ، شخصاً کدام یک از حوزه های قضایی را برای راه اندازی STO ترجیح می دهید و چرا?

انتخاب صلاحیت برای انجام STO به موارد زیادی بستگی دارد: اینکه آیا می خواهید سرمایه گذاران خرده فروشی (غیر معتبر) را هدف قرار دهید ، در چه مناطقی می خواهید اوراق بهادار خود را بفروشید و غیره.

سوئیس و لیختن اشتاین به دلیل قوانین مشخص و مقررات خاص صنعت که نیازی به هیچ راه حل قانونی ندارد ، احتمالاً مورد علاقه ما در اروپا هستند. با این حال ، ایالات متحده به عنوان یک حوزه قضایی توجه بسیاری را به خود جلب می کند زیرا بسیاری از سرمایه گذاران پیشرفته فناوری وجود دارد که در حال حاضر ممکن است برای خرید ابزارهای مالی جدید به صورت توکن بازتر باشند. نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید: اگر می خواهید STO انجام دهید و نشانه های خود را در اروپا و آمریکا بفروشید ، باید با هر دو مطابقت داشته باشید.

شما همچنین در مورد رمزگذاری دارایی های مختلف بحث کرده اید. برخی از این کلاسهای دارایی کدامند و شخصاً معتقدید کدام کلاس دارایی بیشترین مقیاس را دارد?

املاک و مستغلات بیشترین مورد استفاده را با مزایای واضح برای توکن سازی ارائه می دهند. در ماه اکتبر ، موارد مختلفی از جمله توسعه بودجه Lead Real Estate در کانکس و هتل های مستقر در توکیو قبل از بازی های المپیک 2020 ژاپن از طریق صدور رمزهای امنیتی را مشاهده کرده ایم. کنسرسیومی از خانواده های خلیج فارس قصد دارد یک میلیارد دلار از دارایی های املاک و سایر پروژه های مهیج را به دست آورد.

دلایل مختلفی وجود دارد: مالکیت جزئی که توسط توکن سازی ارائه می شود امری طبیعی است. علاوه بر این ، قابلیت برنامه ریزی توکن ها به یک ساختار امکان می دهد تا منافع اقتصادی مختلفی را نمایندگی کند – حقوق مالکیت ، حقوق مختلف درآمد. علاوه بر این ، املاک و مستغلات چیزی است که سرمایه گذاران درک می کنند ، این یک کلاس دارایی با درآمد ثابت و یک سرمایه گذاری نسبتاً کم خطر است.

از دید ناشر ، توکن سازی می تواند یک روش مقرون به صرفه تر برای جمع آوری سرمایه با کاهش قابل توجه هزینه و اصطکاک برای مدیریت بیشتر اوراق بهادار ارائه دهد.

ما همچنین معتقدیم که صندوق های سرمایه گذاری یک زمینه امیدوار کننده برای توکن سازی است. امروزه مدیریت آسانتر و مقرون به صرفه وجوه ، انتقال آسان مالکیت و غیره را امکان پذیر می سازد. به طور بالقوه ، توکن سازی می تواند دموکراتیزه سازی بازار VC را فراهم کند و آن را به روی میلیون ها سرمایه گذار با چک های کوچک باز کند. با این حال ، برای مورد دوم ، این فناوری کافی نیست – به اصلاحات مربوطه در آیین نامه نیاز دارد. اینکه آیا به زودی آن را خواهیم دید یا خیر جای بحث دارد. با این وجود ، مزایای موجود در حال حاضر هیجان انگیز است.

برخی از شرکت های موجود در این فضا که شخصاً شما را به هیجان می آورند چیست?

Tokeny ، Rivver ، Securitize

صنعت را در 5 سال گذشته می بینید?

ما این دیدگاه را داریم که بازارهای سرمایه در بلاکچین این است که چه زمانی ، نه اگر. در عرض 5 سال ، ما به احتمال زیاد در مورد بلاکچین به عنوان یک صنعت جداگانه صحبت نخواهیم کرد ، زیرا این بخش اساسی بازارهای مالی جهانی خواهد بود.

اینکه آیا توکن سازی نقدینگی را برای دارایی های قبلاً بی نقص باز می کند ، دسترسی به سرمایه گذاری خطرناک را دموکراتیک می کند و وعده های دیگری را که امروز به طور گسترده مورد بحث قرار می گیرند ، تحقق می بخشد ، باید منتظر ماند.

در هر صورت ، ارتباطات و آموزش همان چیزی است که برای رشد و بالغ شدن صنعت نیاز است. امروز هرچه بیشتر روی این موضوع تمرکز کنیم ، نتایج برجسته تری را طی 5 سال مشاهده خواهیم کرد.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید آن را با خوانندگان ما به اشتراک بگذارید?

فقط یک چیز: در صورت تمایل با پادکست و ایده های همکاری در هر زمان به ما دسترسی پیدا کنید.

بیایید با هم کاری خنک انجام دهیم &# 128578؛

[email protected]

[email protected]

برای تماشای برخی از پادکست های آنها از ValueTokenized بازدید کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me