banner
banner

فایلهای Fidelity برای صندوق مشابه Bitcoin ETF و Libra Nabs کهنه سرباز DC

بزرگترین داستانهای دنیای ارزهای رمزنگاری شده که ممکن است از دست داده باشید

دنیای ارزهای رمزنگاری شده هرگز متوقف نمی شود و این هفته نیز از این قاعده مستثنی نبود. ما دیدیم که یک محصول جدید بیت کوین (BTC) متمرکز بر سرمایه گذاری ، ثبت شد ، یک غول جدید وارد فضای استخراج رمزنگاری شد ، انجمن Libra یک مقام دولتی دیگر را شکار کرد و موارد دیگر. 

آنچه را که ممکن است در نسخه این هفته اخبار رمزنگاری OKEx Insights از دست داده باشید ، بخوانید.

وفاداری ثبت صندوق جدید متمرکز بر BTC برای سرمایه گذاران نهادی

Fidelity Investments Inc. ، یک شرکت بزرگ خدمات مالی چند ملیتی آمریکایی ، اقدام به تشکیل پرونده کرده است اسناد با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای راه اندازی صندوق جدید متمرکز بر BTC ، به نام Wise Origin Bitcoin Index Fund I، LP.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری همانطور که در پرونده ذکر شد 100000 دلار است – آن را کاملاً به سمت سرمایه گذاران موسسه ای که اخیراً در معرض ارزهای دیجیتال در حال اجرا هستند محکم می کند.

غذاهای کلیدی

  • مدت هاست که طرفداران بیت کوین چشمشان به صندوق قابل معامله در بورس است که معمولاً ETF نامیده می شود. اگرچه برنامه های کاربردی چنین کالایی توسط SEC بارها رد شده است ، صندوق جدید Fidelity متمرکز بر BTC ممکن است به عنوان یکی دیگر از گزینه های مناسب برای جمعیت نهادی عمل کند.
  • برخی در فضای 401 (k) به اندازه کافی خوشبین هستند انتظارات آنها را یادداشت کنید که صندوق فیدلیتی می تواند به یک میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت برسد.

گروه ارزهای دیجیتال با Foundry وارد فضای استخراج رمزنگاری می شوند

گروه دیجیتال ارز ، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر رمزنگاری شناخته شده است که مشهورترین آنها Grayscale Investments ، Genesis و CoinDesk است ، از طریق یک شرکت تابعه جدید به صنعت استخراج ارز رمزنگاری می شود. شرکت مستقر در روچستر نیویورک موسوم به Foundry ، در زمینه استخراج معادن ، سهام ، تأمین مالی سخت افزار ، تهیه تجهیزات و مشاوره فعالیت خواهد کرد..

گروه ارز دیجیتال در حال برنامه ریزی است سرمایه گذاری بیش از 100 میلیون دلار تا پایان سال آینده وارد شرکت تابعه خود شود.

غذای اصلی

  • صنعت استخراج بیت کوین عمدتاً تحت تأثیر عملیات در چین قرار دارد ، که 65٪ از کل نرخ هش اولین و اصلی ارز رمزنگاری شده را در اختیار دارد. ریخته گری ممکن است به معدن کاران آمریکای شمالی کمک کند تا سهم بیشتری از بازار در حدود 8٪ را داشته باشند.

چین بر صنعت استخراج بیت کوین تسلط دارد. منبع: مرکز مالی جایگزین کمبریج

Libra Association رئیس حقوقی سابق Homeland Security را استخدام می کند

Libra Association – گروهی که پشت ارز دیجیتال مرتبط با فیس بوک ، Libra – قرار دارد استخدام شده استیو بانل ، مشاور عمومی سابق وزارت امنیت داخلی ایالات متحده به عنوان مدیر ارشد حقوقی آن.

غذاهای کلیدی

  • استخدام بونل نشان دهنده فشار مستمر انجمن Libra برای جلب نظر قانونگذاران ایالات متحده از طریق استخدام مقامات دولت سابق است. وی جایگزین مدیر سابق شبکه اجرای جرایم مالی خواهد شد.
  • بونل تجربه قبلی در زمینه حریم خصوصی و امنیت داده ها را در دفتر حقوقی OMelveny داشته است & مایرز که به عنوان مشاور در ایجاد شورای رتبه بندی رمزنگاری فعالیت می کرد. به همین ترتیب ، وی ممکن است به دلیل انبوهی از مسائل مربوط به حریم خصوصی داده ها از فیس بوک طی سالهای اخیر ، تخصص مورد نیاز را برای Libra به ارمغان بیاورد.

ShapeShift شکایت خود را برای جبران خسارت پس از کار وارد می کند

ShapeShift از مهندس ارشد سابق آزمات مقیدینوف به دلیل خسارت وارده از سرقت آشکار 900000 دلار در BTC از طریق نرم افزار مخرب شکایت کرده است. گفته می شود که متهم قبلاً مبادله دارایی دیجیتال را از طریق انتقال سیم ، معاملات BTC و کیسه های پر از پول نقد پس داده است..

دادخواست مدنی بوده است ثبت شده در دادگاه منطقه ای فدرال کلرادو.

غذای اصلی

  • ShapeShift قبلاً تجربه ای غیر مشابه نداشت "داخل کار" در سال 2016 ، نشان می دهد که ممکن است صرافی برای تقویت امنیت داخلی خود باشد.

پرونده های ایالات متحده علیه حساب های مجرمانه کره شمالی شکایت می کند

دادستان های ایالات متحده اقامه دعوی انصراف کرد در برابر 280 حساب رمزنگاری شده با ادعای ارتباط با هک های صرافی ارز رمزنگاری شده توسط کره شمالی و پولشویی.

هک های مورد بحث شامل سرقت 272000 دلار از صرافی بدون نام و سرقت 2.5 میلیون دلار از صرافی در ایالات متحده است. گفته می شود وجوه سرقت شده از طریق بازرگانان فرابورس چینی با سابقه پولشویی درگیر در رمزنگاری شسته شده است.

غذای اصلی

  • مدت هاست که در میان رسانه های خبری متمرکز بر ارزهای رمزپایه منتشر شده است که شبکه هک ارزهای رمزپایه با حمایت دولتی کره شمالی گسترده است. این شکایت جدید ممکن است چراغ روشن تری به سازوکارهای داخلی شبکه جرایم آشکار بپردازد.

 

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me