banner
banner

Bitmex چیست: همه آنچه باید بدانید

در این مقاله ، ما توضیح خواهیم داد که تبادل BitMex چیست ، نحوه کار آن و خطرات و مزایای استفاده از سیستم عامل چیست. علاوه بر این ، ما همچنین نحوه کار قراردادهای آتی ، نحوه گشودن این قراردادهای آتی در سیستم عامل ، معامله اهرم چیست و خطرات و مزایای این ابزارهای معاملاتی را توضیح خواهیم داد..

Bitmex چیست?

Bitmex یک ارز رمزنگاری شده است که در سال 2014 راه اندازی شد و محصولات مالی مختلفی را ارائه می دهد. در میان این محصولات ما معاملات حاشیه ارز رمزنگاری شده برای بیت کوین ، Ethereum و Litecoin را تا 100 برابر در مورد بیت کوین پیدا می کنیم. علاوه بر آن ، این صرافی مشتقات ارز رمزپایه و سایر محصولات مالی را برای سرمایه گذاران حرفه ای ارائه می دهد.

بیتمکس چیست

این یک بستر برای مبتدیان نیست زیرا گزینه ها و خدمات تجارت پیشرفته ای را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، معاملات مارجین باید بسیار جدی گرفته شود به این دلیل که بازار ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات است و انجام پیش بینی قیمت ها گاهی اوقات دشوار است.

Bitmex بیت کوین و سایر قراردادهای آتی ارز رمزنگاری شده و معاملات اهرم را ارائه می دهد. بیایید درک کنیم این خدمات چیست و چگونه بر سرمایه گذاران تأثیر می گذارد.

قرارداد آتی چیست?

اینها محصولات مشتق شده ای هستند که توافق نامه ای برای خرید یا فروش دارایی خاصی با قیمت از پیش تعیین شده در یک زمان مشخص در آینده هستند. Bitmex قراردادهای آتی تسویه حساب شده نقدی را برای چندین محصول ارائه می دهد.

قراردادهای آتی شامل مکانیک های مختلفی است که کاربر باید قبل از سرمایه گذاری آنها را به درستی بشناسد. مهم است که بدانید ارزش یک قرارداد چقدر است ، مارک موقعیت قرارداد آتی ، سطح حاشیه ای که تعیین می کند چه مقدار اهرم می تواند با آن معامله کند و در چه مرحله ای از انحلال اتفاق می افتد ، نحوه و زمان انقضا یا تسویه قرارداد آتی ، و حق بیمه یا تخفیفی که قرارداد آتی در مقایسه با قیمت پایه اساسی در آن معامله می کند.

چگونه قرارداد آینده را شروع کنیم?

برای شروع قرارداد آتی ، لازم است وارد سیستم شوید. سیستم عامل به هیچ گونه اسناد خاصی برای تأیید احتیاج ندارد. هنگامی که کاربر در سیستم عامل آواز خواند ، می تواند اولین واریزی را انجام دهد که فقط در عرض چند ساعت در دسترس باشد. پس از پردازش ، شخص می تواند تجارت با انواع مختلف قرارداد ارائه شده را آغاز کند.

این پلت فرم افق های مختلفی را برای هر محصول ارائه می دهد برخی از آنها دارای قراردادهای روزانه و هفتگی هستند. وقتی سرمایه گذار تصمیم گرفت کدام قرارداد را انتخاب کند ، فقط باید آن را ایجاد کند.

هدف اصلی قرارداد آتی مدیریت ریسک پذیری است. به عنوان مثال ، اگر سازمانی به کارمندان خود در بیت کوین پول پرداخت کند ، در این صورت ممکن است بخواهد با قیمت ثابت بیت کوین قرارداد منعقد کند تا اینکه با قیمت آینده خود حدس بزند.

تجارت اهرمی چیست?

معاملات اهرمی به سرمایه گذاران اجازه می دهد مقادیر بیشتری پول داشته باشند تا بتوانند در یک دارایی خاص سرمایه گذاری کنند. به عنوان مثال ، یک دلال یا صرافی می تواند 2 ، 10 ، 50 و حداکثر 100 برابر مبلغی که سرمایه گذار دارد به سرمایه گذار بدهد. به این ترتیب ، اگر یک سرمایه گذار کاملاً در مورد نحوه حرکت یک دارایی مطمئن باشد ، می تواند این مقدار پول را درخواست کند و شرط بندی کند.

در شرایطی که Bitmex, اهرم 100 برابر برخی از محصولات خود را ارائه می دهد. این بدان معناست که سرمایه گذار می تواند 100 برابر بیشتر از آنچه قادر به پرداخت آن است قرارداد خریداری کند. اما بسیاری از کارشناسان این روش تجارت را “شمشیر دو لبه” می نامند ، و ما دلیل آن را توضیح خواهیم داد.

خطرات و مزایای استفاده از Bitmex

اصلی ترین مزیت معاملات قراردادهای آتی با ارزهای رمزپایه این است که امکان استفاده از اهرم را فراهم می کند. سرمایه گذاران قادرند با مبالغ بیشتری پول تجارت کنند و سود بیشتری نسبت به سرمایه اولیه آن بدست آورند. اما همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، خطرات متعددی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیریم.

استفاده از این ابزار برای مبتدیان به اندازه تجارت عادی آسان نیست. داشتن تجربه در امانت و بهره برداری از قراردادهای آتی مهم است. سرمایه گذار باید آنقدر تجربه داشته باشد که از حاشیه بیش از حد سرمایه خود و تنظیم سرمایه گذاری با ریسک کوتاه و متوسط ​​با اهرم اجتناب کند.

اگر یک سرمایه گذار بی تجربه مقدار مهمی پول قرار دهد و تصمیم بگیرد با اهرم فشار کار کند ، در این صورت شانس زیادی برای از دست دادن کل سرمایه خود و پرداخت هزینه های بالا به مبادله پول قرض گرفته شده دارد. Bitmex بسته به دارایی هزینه های مختلفی را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، اهرم 100x بیت کوین دارای هزینه تولید -0.0250 درصد ، هزینه گیرنده 0.0750 درصد و هزینه تسویه 0.05 درصد است.

نتیجه گیری در مورد Bitmex چیست

Bitfinex تبادل ارز رمزپایه بسیار امن است. این لایه های امنیتی مهمی دارد که تبادل آن برای هک بسیار دشوار است. از امروز ، Bitmex هرگز هک نشده است. بسیاری از مبادلات مهم ارزهای رمزنگاری شده پیش از این چندین بار هک شده اند. به عنوان مثال ، معروف ترین مورد MtGox است. این بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در آن لحظه بود و هنگامی که هک شد قیمت بیت کوین از یک سقوط و یک دوره طولانی رکود رنج برد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me