banner
banner

GSR Capital برای سرمایه گذاری در tZERO با ارزش 1.5 میلیارد دلار

  • ارزش سهام tZERO تا 270 میلیون دلار (با ارزش 1.5 میلیارد دلار پس از پول)
  • 30 میلیون دلار خرید نشانه های امنیتی tZERO از Overstock.com
  • تا 104.55 میلیون دلار سهام شرکت مادر سهام عادی Overstock.com

SALT LAKE CITY ، 09 آگوست 2018 (اخبار GLOBE) – Overstock.com ، شرکت. (NASDAQ:OSTK) و t0.com ، شرکت. (“tZERO”) ، اعلام کرد که هر دو شرکت با GSR Capital ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر در هنگ کنگ ، برگه های مدت دار امضا کرده اند تا سرمایه 374.55 میلیون دلاری را در ازای سهام عادی در tZERO زیر مجموعه بلاکچین و سهام عدالت در Overstock.com. Overstock و GSR Capital همچنین توافقنامه خریدی منعقد کرده اند که طبق آن GSR Capital 30 میلیون دلار tZERO Security Tokens از Overstock خریداری خواهد کرد.

به عنوان بخشی از توافق نامه ورق ، GSR Capital حداکثر 3.1 میلیون سهم سهام عادی OSTK را با تخفیف پنج درصدی نسبت به قیمت پایانی سهام در 1 آگوست 2018 خریداری خواهد کرد. GSR Capital همچنین تا 270 میلیون دلار برای 18 سال سرمایه گذاری خواهد کرد equ از ارزش سهام tZERO در ارزیابی 1.5 میلیارد دلار (پس از پول). علاوه بر این ، طبق یک قرارداد خرید ، GSR Capital 30 میلیون دلار از TZERO Security Tokens از Overstock خریداری خواهد کرد. این توکن های امنیتی tZERO توسط Overstock در حین ارائه توکن امنیتی tZERO اخیراً بسته شده در یک معامله غیر نقدی خریداری شد که در آن Overstock 30 میلیون دلار از بدهی tZERO داخل شرکت را بخشید. قرارداد خرید GSR’s Security Token جایگزین نامه قصد GSR می شود که قبلاً در 29 ژوئن 2018 اعلام شده بود.

معاملات حقوق صاحبان سهام منوط به مستندات قطعی و سایر شرایط بسته شدن عرفی است. آنها همچنین از GSR Capital حقوق مشخصی برای تخصیص بخشی از سرمایه گذاری به افراد ثالث برخوردار می کنند.

مدیر عامل tZERO ، ساوم نورصالحی ، گفت: “ما افتخار می کنیم که GSR Capital را به عنوان یک سرمایه گذار استراتژیک در اختیار داشته باشیم.” وی اظهار داشت: “توکیک گذاری اوراق بهادار می تواند بازارهای جهانی سرمایه را که مسئول انتقال صدها تریلیون دلار هستند ، مختل کند. ما به همراه شرکای خود ، پلت فرم مبتنی بر بلاکچین خود را جهانی خواهیم کرد ، بهره وری ، نقدینگی و اعتماد بیشتری به بازارهای سرمایه می آوریم. “

پاتریک ام. بیرن ، بنیانگذار و رئیس tZERO ، و بنیانگذار و مدیرعامل شرکت مادر Overstock.com ، گفت: “GSR Capital این مهارت را دارد که قدرت برهم زننده بازارهای سرمایه بلاکچین را درک کند.” “آنها با چشم انداز ما برای آینده بازارهای سرمایه ساخته شده اند که بر اساس سرعت ، اعتماد و امنیت بلاکچین ساخته شده است. و مهمتر از همه ، آنها بزرگ فکر می کنند و می خواهند به ما کمک کنند تا این چشم انداز را در اسرع وقت در سطح جهانی مقیاس بندی کنیم. “

“GSR Capital از همکاری با tZERO در تلاش برای گسترش ردپای جهانی تجارت دارایی های دارای بلاکچین از جمله سهام ، اوراق قرضه ، کالاها و غیره بسیار هیجان زده است. ما یک دیدگاه بلند مدت داریم که چگونه می خواهیم این بستر را بر اساس اساس جهانی ، “سونی وو ، رئیس و بنیانگذار GSR Capital گفت.

درباره Overstock.com

Overstock.com ، شرکتسهام مشترک (NASDAQ:OSTK) / سری A ترجیحی (پلتفرم Medici Ventures ’tZERO: OSTKP) / سری B ترجیحی (OTCQX:OSTBP) یک خرده فروش آنلاین مستقر در سالت لیک سیتی ، یوتا است که طیف گسترده ای از محصولات را با قیمت های پایین از جمله به فروش می رساند مبلماندکوراسیونفرشملافه, و بهبود منزل. علاوه بر کالاهای خانگی ، Overstock.com محصولات متنوعی از جمله جواهرات ، وسایل الکترونیکی ، پوشاک و غیره و همچنین یک بازار را فراهم می کند تا مشتریان بتوانند به صدها هزار محصول از فروشندگان شخص ثالث دسترسی داشته باشند. فروشگاه های اضافی شامل Pet Adoptions و Worldstock.com اختصاص داده شده به فروش محصولات صنایع دستی از سراسر جهان است. Forbes رتبه Overstock را در لیست 100 شرکت معتبر برتر در سال 2014 قرار داده است. Overstock به طور مرتب اطلاعات مربوط به شرکت و سایر موارد مرتبط را تحت عنوان Investor Affairs در وب سایت خود ارسال می کند., http://www.overstock.com.

درباره tZERO

t0.com، Inc (“tZERO”) یک شرکت تابعه اکثریت متعلق به Overstock.com است ، که بر توسعه و تجاری سازی فناوری مالی (FinTech) مبتنی بر دفترهای حساب رمزنگاری شده و غیرمتمرکز تمرکز دارد – که بیشتر تحت عنوان فناوری های بلاکچین شناخته می شوند. tZERO از بدو تأسیس خود تلاش خود را برای ایجاد کارایی و شفافیت بیشتر در بازارهای سرمایه از طریق تلفیق فناوری بلاکچین آغاز کرده است..

درباره GSR Capital

GSR در سال 2004 توسط سانی وو و ریچارد لیم تاسیس شد. امروز ، “GSR Ventures” ، “GSR United Capital” و “GSR Capital” سه تیم مستقل و در عین حال مکمل هستند که توسط شرکا در سال 2016 با هدف رهبری بخش و جهانی شدن با استراتژی ها و منابع منحصر به فرد سرمایه گذاری ایجاد شده اند. دفاتر GSR Capital در پکن ، هنگ کنگ و ایالات متحده است.

O ، Overstock.com ، O.com ، Club O ، Main Street Revolution و Worldstock علائم تجاری ثبت شده Overstock.com، Inc است. O.biz و Space Shift نیز علائم تجاری Overstock.com، Inc است. سایر علائم خدمات ، علائم تجاری و اسامی تجاری که ممکن است در اینجا به آنها اشاره شود ، مالکیت صاحبان مربوطه می باشند.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره های آینده نگرانه ای به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. این بیانیه های آینده نگر شامل همه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی است. اطلاعات اضافی در مورد عواملی که می توانند به طور مiallyثر بر نتایج تأثیر بگذارند و صحت اظهارات آینده نگر موجود در این مقاله را می توان در فرم 10-Q شرکت برای سه ماهه منتهی به 31 مارس 2018 یافت که در 8 مه 2018 به SEC ارسال شد ، و سایر پرونده های بعدی با SEC.

تماس با رسانه:

[email protected]

تماس با سرمایه گذار:

[email protected]

منبع: Overstock.com، Inc.

GSR Capital برای سرمایه گذاری در tZERO با ارزش 1.5 میلیارد دلار

منبع: Overstock.com، Inc.

سهام مرجع: OSTBPOSTK

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me