banner
banner

بیت کوین می تواند کمبود قبلی را آزمایش کند ، مقاومت در برابر $ 6K بسیار مهم است: بازار رمزنگاری روزانه

پس از سقوط وحشیانه بازارهای رمزنگاری و بازارهای سنتی در پایان هفته گذشته ، بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای رمزپایه برتر توانستند در آخر هفته ادغام شوند.

با این حال ، اوایل صبح امروز ، 16 مارس ، بازارهای رمزنگاری با دیدن ضررهای دو رقمی طی 24 ساعت گذشته با یک ضرر دیگر روبرو شدند.

بیت کوین در حال حاضر حدود 4600 دلار معامله می کند و بیش از 14 درصد در روز و بیش از 40 درصد در هفته کاهش دارد.

اتر (ETH) نیز طی 24 ساعت گذشته حدود 15 درصد افت داشته و کمی بالاتر از 100 دلار در هر سکه ایستاده است. دومین ارز رمزنگاری شده تقریباً 50 درصد ارزش هفته گذشته خود را از دست داده است.

مبادله همیشگی BTC / USD

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس okex.com

BTC در آخر هفته گذشته حدود 5،500 دلار پس از افت شدید در هفته گذشته وارد یک ادغام شد و رفتار معاملاتی نشان دهنده عدم تحرک شدید بود. با این وجود ، ظرف دو ساعت امشب ، 15 تا 16 مارس ، قیمت ناگهان به 6000 دلار افزایش یافت و دوباره به حدود 5300 دلار کاهش یافت.

در طول شب گذشته و امروز صبح ، بیت کوین به صورت پهلو در حدود مارک 5300 دلار معامله شد ، قبل از آنکه با فشار زمان مطبوعات ، به نزدیک 4600 دلار سقوط کند.

با نگاهی به نمودار 1 ساعته ، 6000 دلار سطح مقاومت موثر کوتاه مدت ثابت شده است و احتمال شکست کوتاه مدت نیز کم است. اگر قیمت پایین ترین قیمت قبلی – نزدیک به 3800 دلار – را آزمایش کند و پشتیبانی شود ، ممکن است یک پایین دو برابر شود. در غیر این صورت ، قیمت ممکن است برای پشتیبانی جدید 3500 دلار باشد.

با توجه به فعالیتهای شستشوی مکرر نوسان اخیر که مستعد شرایط شدید بازار در مقیاس کوچک هستند ، خطر ورود سرمایه گذاران خرده فروشی نسبتاً زیاد است. اینکه آیا منطقه فعلی می تواند به یک قعر صحنه دار تبدیل شود یا خیر ، باید تأیید شود.

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس okex.com

تحلیلگران OKEx معتقدند گرچه روند فعلی پس از حضور در یک منطقه بیش از حد فروخته شده در یک دوره استراحت به سر می برد ، اما کل بازار رمزنگاری ها هنوز هم با بدبینی پر شده است. به عنوان یک سکه نماینده ، BTC خستگی را نشان داده و با توجه به وجوه کم حجم معاملات ، مدیریت یک شکست آزمایشی دشوار است.

در حین تخلیه بزرگ جمعه گذشته ، در تاریخ 13 مارس ، شمعدان 1 روزه با سایه بلند پایین بسته شد ، و نشان داد قدرت گاوها در انجام کار بزرگ است. این سایه پایین ممکن است نشان دهنده احتمال کمی برای ایجاد یک سطح پایین باشد. با این حال ، سایه بالایی بلند دیگر برای امروز نشان دهنده مقاومت سخت زیر 6000 دلار است.

ستون های انرژی MACD به آرامی حرکت می کنند ، اما صلیب طلایی در کوتاه مدت قبل از اینکه دو خط سیگنال ملاقات داشته باشند تشکیل نمی شود. بنابراین ، روند ورود به یکپارچه سازی در آینده امکان پذیر است ، 3800 دلار و 6000 دلار باید در این دوره توجه شود.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 6000 دلار
 • مقاومت میان مدت: 6،680 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 4590 دلار
 • پشتیبانی میان مدت 3800 دلار پوند

مبادله همیشگی ETH / USD

1H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: okex.com

ETH نسبت به BTC آسیب پذیرتر است. قیمت امروز صبح نتوانست از بالاترین قیمت 145 دلار گذشته عبور کند. به زودی 134 دلار آزمایش کرد و پس از آن با افت در پایین 114 دلار برای اولین بار پس از ورود به روند ادغام اخیر خود در چند روز گذشته ، این روند نزولی را ادامه داد..

نمودار 1 ساعته به ما نشان می دهد که قدرت نزولی تماس در طی چند ساعت گذشته کاملاً قوی تر از نمودار اول است. حجم فروش نیز سیگنال فزاینده ای دارد که ضعف را نشان می دهد.

در ابتدا سرمایه گذاران باید روی اثربخشی پشتیبانی 106 دلار تمرکز کنند. اگر قیمت اتر زیر آن شکسته شود ، در این صورت می توانید نزدیک به 94 دلار پشتیبانی پیدا کنید.

برای گاوها پیش بینی یک بازگشت طولانی تر دشوار است مگر اینکه سطح مقاومت در حدود 145 دلار شکسته شود.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 134 دلار
 • مقاومت میان مدت: 145 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 94 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 86 دلار

مبادله همیشگی XRP / USD

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: okex.com

نمودار 1 ساعته بالا نشان می دهد که Ripple’s XRP در حال انتقال به یک دوره ادغام دیگر پس از تخلیه هفته گذشته است. از آنجا که در روز جمعه 13 مارس پایین ترین سطح را ایجاد کرده است ، انتظار سطح پشتیبانی و قدرت آسان نیست. معنی دارترین موقعیت در حدود 0.1355 دلار و پایین ترین قیمت در 0.1028 دلار است.

تحلیلگران OKEx پیش بینی می کنند که قیمت XRP تخلیه دیگری را تجربه کند. اگر دامنه تخلیه بعدی از دامپ های قبلی کوچکتر باشد و بیشترین میزان فروش نسبت به اوج های قبلی کمتر باشد ، سیگنال برگشت صعودی ظاهر می شود.

سرمایه گذاران همچنین باید به خاطر داشته باشند که 0.1700 دلار اولین مقاومت در صورت طولانی تر شدن بازگشت است. اما اگر قیمت بدون افزایش حجم خرید شکسته شود ، این یک شکست غلط خواهد بود ، سپس روند به سمت منطقه ادغام حرکت می کند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1700 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1985 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1355 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1028 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me