banner
banner

BHEX Exchange: Master The Crypto User Review Guide

بررسی BHEX Exchange

BHEX یک بورس ارز رمزنگاری شده است که معاملات آتی رمزنگاری و سایر موارد را ارائه می دهد. هر آنچه در مورد BHEX و نحوه کار آن امروز باید بدانید را در بررسی و راهنمای کاربر ما بیابید.

امکانات

 • مبادله رمزنگاری مستقر در مالت در دسامبر 2018 آغاز شد
 • با پشتیبانی موسسات رمزنگاری بزرگی مانند Huobi و OKEX
 • تجارت آسان رمزنگاری به رمزنگاری در یک محیط با حداقل تنظیم که بیشتر برای بازرگانان رمزنگاری چینی تهیه می شود

روش های سپرده گذاری

 • رمزنگاری

طرفداران

 • تجارت ارزان و آسان رمزنگاری به رمزنگاری
 • معاملات گزینه ها
 • قراردادهای آتی با USDT تسویه شد

منفی ها

 • فقط سپرده رمزگذاری و تجارت رمزنگاری به رمزنگاری
 • حداقل مقررات
 • هیچ بازرگان آمریکایی وجود ندارد

معرفی

BHEX یک مبادله ارز رمزنگاری شده است که در دسامبر 2018 راه اندازی شده است. این صرافی خود را “پیشروترین پلت فرم معاملات ارزهای رمزنگاری مبتنی بر فناوری” توصیف می کند. BHEX مخفف Blue Helix Exchange است.

راهنمای تبادل رمزنگاری BHEX

امروز ، BHEX تجارت رمزنگاری به رمزنگاری ، تجارت دائمی قراردادها ، قراردادهای گزینه ، تجارت OTC و مدیریت ثروت را از جمله سایر خدمات بازرگانی و سرمایه گذاری ارائه می دهد..

مانند سایر مبادلات رمزنگاری با حداقل تنظیم ، BHEX در مالت مستقر است. این صرافی همچنین هزینه های تجاری بسیار رقابتی 0.10٪ (هم برای سازنده و هم برای گیرنده) را ارائه می دهد. هزینه برداشت فقط 0.0006 BTC پرداخت خواهید کرد.

یکی از اشکالات BHEX این است که روش های بودجه فقط به رمزنگاری محدود می شود. به عنوان مثال نمی توانید پول را به BHEX از طریق بانک یا کارت اعتباری منتقل کنید. علاوه بر این ، سرمایه گذاران آمریکایی از نظر فنی در این حساب مجاز نیستند (اگرچه به نظر نمی رسد BHEX با استفاده از این سیستم عامل معامله گران رمزنگاری مستقر در ایالات متحده را مسدود یا اقدامی کند).

هدف اصلی BHEX ارائه معاملات رمزنگاری به رمزنگاری و معاملات آتی در یک محیط با حداقل تنظیم است. با این حال ، سایر محصولات و خدمات از طریق BHEX نیز در دسترس هستند ، از جمله BHEX DeFi Market (BHDM) ، BHEX Chain و چندین راه حل سیستم تبادل ابر SaaS.

بورس تجارت BHEX

با وجود راه اندازی تنها در دسامبر 2018 ، BHEX به یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری جهان تبدیل شده است. هر 24 ساعت بطور منظم بیش از 100 میلیون دلار حجم مبادله در این صرافی وجود دارد و آن را با حدود معاملات در حدود 50 صرافی برتر ارز رمزنگاری شده در جهان قرار می دهد..

بررسی Blue Helix Exchange

BHEX همچنین ادعا می شود توسط بزرگترین نامهای صنعت رمزنگاری پشتیبانی می شود. BHEX ادعا می کند از 56 سرمایه گذار سازمانی پشتیبانی می کند ، و Huobi و OKEX – دو تا از بزرگترین مبادلات ارز رمزنگاری شده در جهان – هر دو به عنوان سرمایه گذاران ذکر شده اند.

دلیل خوبی برای ارتباط نزدیک BHEX با Huobi وجود دارد: مبادلات توسط Ju Jianhua ، CTO سابق Huobi تأسیس شد. بقیه تیم موسس BHEX متشکل از متخصصان سابق فین تک و IT هستند.

BHEX به ویژه در میان معامله گران چینی محبوب است ، اگرچه صرافی به زبان انگلیسی و هفت زبان دیگر کاملاً در دسترس است.

برای کشف ویژگی های اصلی BHEX و نحوه عملکرد آن ، به خواندن ادامه دهید.

ارز رمزنگاری Blue Helix

ویژگی های کلیدی

از ویژگی های اصلی BHEX می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه های تجارت ارزان: BHEX هزینه سازنده 0.10٪ و هزینه مصرف کننده 0.10٪ را دریافت می کند. این ارزان تر از یک مبادله ارز رمزنگاری شده متوسط ​​است ، اگرچه مشابه کارمزد پرداخت شده در مبادلات با تنظیم کمتر است (0.10٪ تا 0.15٪ استاندارد صنعت مبادلات غیرمجاز ، رمزنگاری به رمزنگاری است).

هزینه های برداشت ارزان: BHEX هزینه واریزی را دریافت نمی کند و شما هزینه برداشت 0.0006 BTC را پرداخت خواهید کرد. حداقل مبلغ برداشت برای کلیه برداشت های ارز رمزنگاری شده اعمال می شود (به عنوان مثال 0.01 BTC یا 50 USDT).

نشانه بومی: BHEX رمز توجیهی بومی خود را دارد که BHEX Token (BHT) نامیده می شود. این رمز توکن ERC20 است که می تواند برای کاهش هزینه های معاملات در BHEX استفاده شود.

پشتیبانی شده توسط 56 سرمایه گذار سازمانی: BHEX در دسامبر 2018 راه اندازی شد اما در حال حاضر افزایش یافته است و به یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری صنعت تبدیل شده است. بخشی از دلیل این موفقیت حمایت نهادی است. BHEX توسط 56 سرمایه گذار سازمانی پشتیبانی می شود ، از جمله مبادلات رمزنگاری تراشه آبی مانند Huobi و OKEX.

حضانت & پاکسازی: لایه بنیادی BHEX توسط فناوری نگهداری و تسویه حساب غیر متمرکز Bluehelix تأمین می شود. این فناوری از فناوری بلاکچین و رمزنگاری برای تأمین نیروی مکانیسم اجماع جامعه استفاده می کند. از نظر عامیانه ، BHEX با استفاده از بلاکچین برای امنیت بیشتر پول را جابجا می کند.

تجارت مرورگر: بیشتر کاربران از طریق بستر وب BHEX.com ، که برای هر دستگاه متصل به اینترنت در دسترس است ، با BHEX تعامل خواهند کرد.

نرم افزار دسک تاپ: اگر نمی خواهید از پلتفرم مرورگر BHEX استفاده کنید ، می توانید نرم افزار دسک تاپ BHEX را برای Windows و Mac OS بارگیری کنید.

برنامه های موبایل: BHEX برنامه های تلفن همراه را برای iOS و Android ارائه می دهد.

معاملات گزینه ها: معاملات گزینه ها بخش قابل توجهی از حجم در BHEX را تشکیل می دهند.

پلت فرم معاملات رمزنگاری BHEX

قراردادهای دائمی: مانند BitMEX و سایر سیستم عامل های معاملات آتی ، BHEX مبادله قرارداد دائمی ، از جمله مبادله حاشیه USDT و مبادله حاشیه سکه را ارائه می دهد..

راهنمای کاربر BHEX Blue Helix

معاملات خارج از شرکت فیات: BHEX دارای یک بازار فرابورس است که در آن هر کسی می تواند معاملات را برای جلوگیری از کتاب سفارشات گسترده ارز انجام دهد. پیشنهادات USDT و BTC از طریق بازار فرابورس در دسترس است که بیشتر معاملات آن با یوان چین (CNY) انجام می شود. یکی از بزرگترین مزایای استفاده از میز BHEX OTC این است که شما در هیچ معامله OTC هیچ هزینه معامله ای پرداخت نخواهید کرد..

گزینه های معاملاتی Blue Helix Exchange

محبوب در چین: BHEX از محبوبیت ویژه ای در چین برخوردار است و بازرگانان چینی قسمت قابل توجهی از حجم معاملات BHEX را به خود اختصاص می دهند.

پشتیبانی چند زبانه: BHEX به هفت زبان مختلف از جمله انگلیسی ، روسی ، ترکی ، ویتنامی ، کره ای ، ژاپنی و چینی در دسترس است.

هیچ سرمایه گذار آمریکایی: BHEX در دسترس سرمایه گذاران آمریکایی نیست. همانطور که در بالا ذکر شد ، BHEX بیشتر در بین معامله گران رمزنگاری چینی محبوب است و کاربران آمریکایی به طور رسمی تجارت در سیستم عامل را محدود می کنند.

حساب های پس انداز سود سود اضافی: BHEX سه حساب پس انداز جداگانه به نام “حساب های جایزه” ارائه می دهد. از دسامبر 2019 ، BHEX حساب های پاداش بیت کوین (BTC) ، ETH و USDT را با بازده سالانه 5.00٪ ارائه می دهد. اگر می خواهید سود سهام رمزنگاری خود را بدست آورید ، BHEX به شما اجازه می دهد این کار را انجام دهید.

ارزها و جفت های BHEX

از دسامبر سال 2019 ، BHEX حدود 50 ارز رمزپایه و جفت را در بازار معاملات خود قرار داده است. همانطور که انتظار دارید ، جفت های تجاری با بیشترین حجم شامل ترکیبی از BTC ، ETH ، XRP ، LTC ، EOS ، BCH ، ETC و TRON هستند..

BHEX همچنین تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده کمتر شناخته شده یا جفتهای کم حجم را شامل می شود ، از جمله Bytom (BTM) ، Litex (LXT) ، Artfinity (AT) ، Alogrand (ALGO) و Lambda (LAMB) ، از جمله.

روشهای سپرده و برداشت پشتیبان BHEX

BHEX فقط از سپرده و برداشت با استفاده از ارز رمزپایه پشتیبانی می کند. اگر به تازگی رمزنگاری شده اید ، قبل از دسترسی به BHEX لازم است رمزنگاری را در جاهای دیگر (با استفاده از کارت های بدهی ، کارت های اعتباری یا نقل و انتقالات بانکی) خریداری کنید..

BHEX سپرده ها را در همه ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده ، از جمله ارزهای رمزپایه اصلی مانند BTC ، ETH و XRP و بسیاری از گزینه های کمتر شناخته شده نیز می پذیرد..

مراحل ثبت نام و ورود به سیستم BHEX

همانند اکثر مبادلات حساب های با حداقل تنظیم ، BHEX دارای یک فرایند تنظیم سریع و آسان است. بدون نیاز به تأیید ، می توانید تجارت را شروع کنید. با این حال برای افزایش محدودیت های حساب خود یا تجارت در میز OTC ، باید تأیید KYC را با ارائه کارت شناسایی نام کامل و شماره شناسایی خود انجام دهید..

به عنوان یک تاجر عادی (غیر فرابورس) می توانید بدون تکمیل تأیید KYC / AML در BHEX تجارت کنید. برای تکمیل ثبت نام ، فقط باید آدرس ایمیل یا شماره تلفن را تأیید کنید. با تکمیل احراز هویت KYC می توانید محدودیت های برداشت را افزایش دهید ، اگرچه موردی نیست.

تجارت BHEX

BHEX یک رابط تجارت استاندارد دارد که برای هر کسی که قبلاً از صرافی ارز رمزنگاری شده استفاده کرده است آشنا خواهد بود. همانطور که در بالا ذکر شد ، شما می توانید با استفاده از مرورگر وب خود یا از طریق برنامه دسک تاپ یا موبایل BHEX در BHEX تجارت کنید.

هزینه های BHEX

هزینه های تجارت BHEX با اکثر صرافی های کمتر تنظیم شده قابل رقابت است. شما برای هر معامله (سازنده یا گیرنده) مبلغ 0.10٪ هزینه پرداخت خواهید کرد ، در حالی که هزینه معاملات گزینه برای هر طرف 0.5٪ تعیین شده است. در اینجا مهمترین هزینه های BHEX وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید:

 • هزینه های تجارت (سازنده): 0.10٪
 • هزینه های تجارت (Taker): 0.10٪
 • هزینه های معاملات گزینه (سازنده): 0.5٪
 • هزینه های معاملات گزینه (Taker): 0.5٪
 • هزینه معاملات خارج از شرکت فیات: رایگان
 • هزینه های معاملاتی قرارداد (سازنده): 0.02٪
 • هزینه های معاملاتی قرارداد (Taker): 0.05٪
 • هزینه های سپرده: رایگان
 • هزینه های برداشت: 0.0006 BTC

BHEX حداقل هزینه های برداشت مشخصی دارد. برای برداشت بیت کوین ، به عنوان مثال حداقل 0،01 BTC در حساب خود نیاز دارید یا 50 USDT برای برداشت Tether USD ،.

هزینه های BHEX

می توانید اطلاعات کامل مربوط به هزینه های تجارت BHEX را در وب سایت رسمی آنها مشاهده کنید اینجا.

مسائل امنیتی و خرابی BHEX

BHEX در دسامبر سال 2018 راه اندازی شد. صرافی جوان از زمان راه اندازی تاکنون هیچ مسئله امنیتی ، خرابی و آشکار عمومی نداشته است..

راحتی در استفاده

استفاده از BHEX ساده است. با این حال ، BHEX فقط سپرده های رمزنگاری را می پذیرد ، به همین دلیل برای کسی که کاملاً جدید در رمزنگاری است ، بهترین گزینه نیست. قبل از استفاده از BHEX باید رمز ارز را در دست داشته باشید.

اعتماد و حریم خصوصی

BHEX شفافیت محدودی در مورد عملکرد خود ، تیم مدیریتی یا نحوه کار صرافی ندارد. ما می دانیم که مبادله توسط Huobi CTO سابق Ju Jianhua راه اندازی شده است ، اما درباره سایر “متخصصان فناوری اطلاعات و فین تک” که درگیر این مبادله هستند اطلاعات زیادی نداریم. صفحه “درباره ما” Exchange فقط یک پاراگراف از متن مبهم و گلدار است که نحوه کار تبادل را توصیف می کند.

خدمات مشتری

BHEX به طرز شگفت آوری از خدمات خوب مشتری برخوردار است. این شرکت خدمات مشتری چت زنده را مستقیماً از طریق BHEX.com ارائه می دهد. همچنین می توانید درخواست رسمی تر خدمات مشتری را از طریق صفحه Zendesk BHEX ارسال کنید. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، BHEX خدمات مشتری را به دو زبان انگلیسی و چینی ارائه می دهد.

راهنمای کاربر BHEX: نحوه تنظیم و استفاده از BHEX

1. ثبت نام کنید

برای ثبت نام در BHEX دو روش وجود دارد: تأیید شماره تلفن یا تأیید آدرس ایمیل.

نحوه استفاده از تبادل BHEX

با رفتن به شروع کنید www.BHEX.com و کلیک بر روی “ثبت نام”.

برای تأیید با تأیید شماره تلفن خود روی “تلفن” کلیک کنید یا برای ثبت نام از طریق ایمیل روی “ایمیل” کلیک کنید.

تنظیمات مبادله ارز رمزنگاری BHEX

آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید ، سپس رمز ورود خود را برای BHEX انتخاب کنید. رمز ورود شما باید از 8 تا 20 حرف با شماره و هر دو حرف بزرگ و کوچک باشد.

در BHEX ثبت نام کنید

برای دریافت کد تأیید به شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود ، “دریافت کد” را کلیک کنید.

2. تأیید صحت

حساب ثبت نام BHEX

BHEX یک کد تأیید به شماره تلفن یا آدرس ایمیل شما ارسال می کند. این کد تأیید به مدت 10 دقیقه فعال خواهد بود.

امنیت مبادله BHEX

کدی را که دریافت کرده اید در صفحه ثبت BHEX وارد کنید ، سپس بررسی کنید که با خط مشی رازداری BHEX موافق هستید.

در این مرحله می توانید کد ارجاع را نیز وارد کنید.

مراحل ثبت نام را به اتمام برسانید و حساب شما آماده است.

3. احراز هویت دو عامل

احراز هویت دو عاملی (2FA) در BHEX اختیاری است. با این حال ، BHEX توصیه می کند 2FA را برای محافظت از حساب خود تنظیم کنید.

BHEX از 2FA از طریق Google Authenticator ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن پشتیبانی می کند. می توانید تنظیمات حساب خود را برای تأیید ورود به سیستم از طریق هر یک از این روش ها سفارشی کنید.

4. تأیید KYC / AML

اگر می خواهید محدودیت برداشت خود را افزایش دهید یا در معاملات خارج از شرکت فیات شرکت کنید ، پس باید هویت خود را با تکمیل مراحل تأیید اعتبار KYC / AML BHEX تأیید کنید.

BHEX KYC و AML

ملیت خود را انتخاب کنید و نام خانوادگی ، نام ، جنسیت و نوع شناسه خود را وارد کنید (گواهینامه رانندگی ، گذرنامه ، شناسه ملی یا سایر موارد).

امنیت مبادله BHEX

سپس ، عکسی از هویت معتبر خود را بارگذاری کنید. تصویر باید “با کیفیت بالا و بدون مانع” باشد و اندازه آن نباید بیشتر از 10 مگابایت باشد. قالب های قابل قبول شامل.jpg ، .png ، و.jpeg هستند.

بررسی درخواست شما و تأیید آن به طور معمول 24 ساعت طول می کشد به BHEX.

پروتکل امنیتی کاربر BHEX

5. روش پرداخت

BHEX فقط سپرده را در رمزنگاری قبول می کند. با استفاده از ارزهای رمزپایه پذیرفته شده در BHEX می توانید وجه خود را واریز کنید.

برای مشاهده کیف پول های موجود به صفحه حساب خود مراجعه کنید. کیف پول ارز رمزنگاری شده ای را که می خواهید استفاده کنید مشاهده کنید ، سپس وجه را به آن کیف پول ارسال کنید. پول به زودی در حساب شما ظاهر می شود و سپس برای تجارت در دسترس خواهد بود.

BHEX هیچ هزینه ودیعه ای را دریافت نمی کند.

6. معامله ارز رمزنگاری شده

پس از واریز وجه به حساب BHEX شما ، آماده شروع تجارت هستید.

نحوه معامله ارز رمزنگاری شده در BHEX

شما می توانید بستر اصلی تجارت BHEX را در پیدا کنید bhex.com/exchange. جفت ارز رمزنگاری شده مورد نظر خود را از پنجره کنار آن انتخاب کنید. سپس مبلغی را که می خواهید بخرید یا بفروشید وارد کنید.

سفارشات محدود و سفارشات بازار برای همه جفت ها موجود است.

انواع سفارشات پیشرفته تر ، از جمله گزینه های آتی و قراردادهای دائمی ، از طریق BHEX نیز در دسترس هستند. برای مبادله حاشیه USDT یا مبادله حاشیه سکه ، روی «قرارداد همیشگی» در بالای نوار منو کلیک کنید. یا برای خرید و فروش گزینه ها از طریق BHEX.com/option ، روی “گزینه ها” کلیک کنید.

همچنین می توانید برای ارسال یا انجام یکی از معاملات موجود به میز BHEX فیات OTC مراجعه کنید. فقط معاملات USDT و BTC از طریق این میز معاملاتی در دسترس است. برخلاف مبادله BHEX عادی ، هنگام انجام معاملات یا انجام معاملات از طریق میز BHEX فیات OTC ، هیچ هزینه معامله ای دریافت نمی شود..

7. برداشت

BHEX حداقل مقادیر برداشت خاص و هزینه های برداشت کمی دارد.

پرداخت سکه BHEX

به عنوان مثال در صورت برداشت BTC ، باید حداقل 0.02 BTC در حساب خود داشته باشید و هزینه 0.0006 BTC را پرداخت کنید. در صورت برداشت USDT ، حداقل به 50 USDT در حساب خود نیاز دارید.

حرف آخر

BHEX یک صرافی جدید رمزنگاری شده است (که در دسامبر 2018 راه اندازی شد) که بیشتر در بازار رمزنگاری چین فعالیت می کند. این صرافی از زمان راه اندازی یک سال پیش به یک میزان شگفت آور بالا رفته است ، در حال حاضر به عنوان یکی از 50 صرافی برتر رمزنگاری در سراسر جهان با حجم معاملات.

BHEX از طیف گسترده ای از معاملات رمزنگاری به رمزنگاری پشتیبانی می کند و هیچ تأیید KYC / AML لازم نیست. همچنین می توانید قراردادهای مبادله دائمی یا قراردادهای اختیار معامله کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BHEX یا ثبت نام امروز ، به BHEX.com مراجعه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me