banner
banner

رشد تخصیص بیت کوین در میان ذخایر خزانه داری

یافتن هویت

از زمان تأسیس ، بسیاری از بیت کوین به عنوان ارز آینده در نظر گرفته می شوند – یک دارایی دیجیتال ، قادر به کار در مقیاس جهانی ، در حالی که توانایی ذخیره و انتقال ارزش را به طور موثر فراهم می کند.

اگرچه ممکن است هدف نهایی بیت کوین این باشد که خود را به عنوان یک ارز واقعی و عملی تثبیت کند ، اما هنوز هنوز وجود ندارد. شرکت های مختلفی برای دستیابی به این هدف کار می کنند ، اما در حال توسعه راه حل هایی مانند شبکه رعد و برق هستند. این راه حل ها تلاش برای بالا بردن مقیاس پذیری و حفظ حریم خصوصی است ، در حالی که هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد. اگرچه Lightning Network شروع به دیدن پذیرش معنی دار می کند ، اما مدتی طول می کشد تا پروتکل لایه دوم عادی شود.

در حال حاضر ، به نظر می رسد که موج جدیدی از سرمایه گذاران نهادی که وارد بازار می شوند ، به یک دلیل عمده – برای جلوگیری از شرط بندی خود ، این کار را می کنند. در نتیجه ، ما شاهد افزایش میزان “ذخایر خزانه داری” هستیم که از رشد سطوح تخصیص بیت کوین بهره مند می شوند.

ذخایر خزانه داری

این هویت که به عنوان یک سرمایه گذاری پرچین جعل می شود ، هیچ علائمی از کاهش هنگام ورود به سال جدید نشان نمی دهد. شرکتهای زیر چند شرکت ماههای اخیر هستند که این روند را برجسته و تقویت کرده اند ، زیرا هرکدام مبالغ قابل توجهی در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند.

میکرو استراتژی

شاید بزرگترین سرمایه گذار شناخته شده اخیر در بیت کوین ، شرکت هوش تجاری ، MicroStrategy باشد. طی یک خرج و خرج که در ماه اکتبر آغاز شد ، این شرکت مستقر در ایالات متحده به عنوان یک حامی جدی دارایی دیجیتال تبدیل شده است.

مایکل سایلور ، مدیرعامل MicroStrategy ، معتقد است که ، “بیت کوین بانکی در فضای مجازی است که توسط نرم افزارهای فاسد ناپذیر اداره می شود ،, & حساب پس انداز امن برای میلیارد ها نفر که گزینه یا تمایلی برای اداره صندوق هجینگ خود ندارند.

سرمایه گذاری بیت کوین – 70،470 BTC به ارزش 1،858،202،289 دلار آمریکا

اسکای بریج

SkyBridge با سرمایه گذاری قابل توجه و صندوق آینده بیت کوین ، یکی از بزرگترین بخشهای بخش را در اواخر سال ایجاد کرده است..

بنیانگذار SkyBridge ، آنتونی اسکاراموچی ، اخیراً به CNBC اظهار داشت ، “شما باید بپذیرید که بیت کوین ذخیره ارزش است یا نه … هنوز هم افراد بدبین وجود دارند و به همین دلیل من فکر می کنم که در اولین کار هستیم. اما پس از تحقیقاتی که ما انجام داده ایم … و با توجه به عرضه پولی و هماهنگی بانکداری جهانی در حال حاضر ، این یک کلاس دارایی بسیار قوی در دهه آینده خواهد بود. “

سرمایه گذاری بیت کوین – 182،000،000 دلار آمریکا

مربع

به عنوان یکی از پر سر و صداترین طرفداران بیت کوین ، جای تعجب نبود که شرکت جک دورسی ، اسکوئر ، از خرید 50 میلیون دلار دارایی دیجیتال در اواخر سال 2020 خبر داد. از نظر ارزش ، تقریباً سه برابر در زمان بعد.

مدیر ارشد مالی میدان ، آمریتا اهوجا, ایالت ها, “ما معتقدیم که بیت کوین این امکان را دارد که در آینده یک ارز رایجتر باشد … همانطور که در روند فرزندخواندگی رشد می کند ، ما قصد داریم به شیوه ای منظم یاد بگیریم و شرکت کنیم. برای شرکتی که در حال ساخت محصولات مبتنی بر آینده فراگیرتر است ، این سرمایه گذاری گامی در این راه است. “

سرمایه گذاری بیت کوین – 4،709 BTC به ارزش 124،170،208 دلار آمریکا

سکه

Coinsilium با وجود علاقه دیرینه به ارزهای رمزپایه ، ارزش برخی از دارایی های برتر مانند بیت کوین و اتریوم را تشخیص داده است. به این ترتیب ، این شرکت اقدامات اخیر را برای افزایش قرار گرفتن در معرض این دارایی های برتر از طریق ذخایر خزانه خود انجام داده است.

سرمایه گذاری بیت کوین – 1،090،000 USD +

روفر

این شرکت سرمایه گذاری مستقر در انگلیس بیش از 27 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند. اخیراً ، این شرکت وقتی تصمیم به خرید مقدار قابل توجهی بیت کوین گرفت که تقریباً 2.5٪ از ذخایر خزانه داری آن است ، موج زد..

“بیت کوین سرمایه گذاری های شرکت (بسیار بزرگتر) در طلا و اوراق قرضه مرتبط با تورم را متنوع می کند و به عنوان یک مانع برای برخی از ریسک های پولی و بازار که ما می بینیم عمل می کند”

سرمایه گذاری بیت کوین – 45،000 BTC به ارزش 1،186،591،500 USD

دارایی های دیجیتال BIGG

BIGG به عنوان یک شرکت کارگزاری ارزهای رمزنگاری شده ، آنچه را که تبلیغ می کند ، عمل می کند. این شرکت نه تنها خدمات مربوط به بیت کوین را به مشتریان خود ارائه می دهد ، بلکه شرکت ارزش بیت کوین را تشخیص داده و بخش قابل توجهی از خزانه خود را در دارایی دیجیتال سرمایه گذاری کرده است..

مدیر عامل BIGG ، مارک بینز ، اظهار داشت: “BIGG (گروه اطلاعاتی BIG Blockchain سابق) از سال 2015 شروع به جمع آوری بیت کوین کرد. بیت کوین به عنوان یک کلاس دارایی بیش از افق های 1 ، 2 ، 5 و 10 سال قدردانی کرده است و ما احتمال بالقوه برای افزایش قیمت تأثیرگذار امروز بیش از هر زمان دیگری قویتر است. مشارکت نهادی و خرید و تصویب جریان اصلی ، همچنان ادامه دارد که قیمت بیت کوین همچنان محدود است. ما اعتقاد داریم که بیت کوین ما با گذشت زمان می تواند به عنوان خود تأمین مالی عمل کند ، زیرا ما همچنان تجارت اصلی رمزنگاری و نرم افزارهای بلاک چین را گسترش می دهیم.

سرمایه گذاری بیت کوین – 189.5 BTC به ارزش 4،996،868 دلار آمریکا

* ارقام دقیق در زمان نوشتن. ارزش USD بیت کوین می تواند به سرعت در حال نوسان باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me