banner
banner

OKEx Wazzup Crypto # 1

OKEx Wazzup Crypto خلاصه آخر هفته از همه اخبار داغ در مورد رمزنگاری است که توسط منتشر شده است آکادمی OKEx. سیاره رمزنگاری بسیار سریع در حال تکامل است و رمزنگاری OKEx Wazzup به شما کمک می کند تا در مسیر خود قرار بگیرید.

سر و صدای بزرگ این هفته در Crypto:

  • -حجم جستجوی نصف بیت کوین در مقایسه با رویداد 2016 چهار برابر شده است
  • -نصف شدن این زمان با زمان قبلی کاملاً متفاوت خواهد بود
  • -ECB یک بار دیگر نگرانی ها را در مورد Libra ابراز کرد
  • -بحران جهانی به نیاز Ethereum دامن زد ، می گوید بنیانگذار Ethereum
  • -با شروع یک DeFi بیش از 1 میلیون دلار درآمد کسب می کنید
  • -نوجوان هکر و خدمه او به سرقت رمزنگاری به ارزش 24 میلیون دلار متهم شدند
  • -یک پسر 11 ساله کتابی در مورد بیت کوین منتشر کرد
  • -نیروگاه های هسته ای اوکراین ممکن است استخراج بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را آغاز کنند

سر و صدا شماره 1: حجم جستجو برای نصف شدن بیت کوین در مقایسه با رویداد 2016 چهار برابر شد

جستجوهای Google برای “نصف شدن بیت کوین” طی چند هفته گذشته بسیار افزایش یافته است. نمودار زیر به شما ایده می دهد که میزان جستجو در مقایسه با اوج رویداد نصف شدن 2016 به چه میزان افزایش یافته است.

منبع: mondovisione

هیاهوی شماره 2: نصف شدن این زمان با زمان قبلی کاملاً متفاوت خواهد بود

هشت متخصص از Crypto Valley معتقدند که رویداد نصف شدن بیت کوین که در گوشه گوشه قرار دارد بسیار متفاوت از رویدادهای قبلی خواهد بود. مدیر عامل Mt Pelerin ، Arnaud Salomon ، توضیح داد:

“قدرت از معدنچیان دور شده است. آنها در وضعیت قبلی ده سال پیش یا حتی پنج سال پیش نیستند […] سهام در حال حاضر بسیار بزرگ است و از آنجا که امروز بیت کوین زیادی در گردش است ، مردم مایل به تجارت و مبادله هستند. “

سر و صدا شماره 3: ECB بار دیگر نگرانی های خود را در مورد Libra ابراز داشت

طبق بررسی جهانی پایدار کوین که سه روز پیش توسط بانک مرکزی اروپا منتشر شد ، بانک مرکزی اروپا عمدتاً نگران ویژگی های فنی ، حقوقی و عملیاتی Libra است که تحت مقررات فعلی کنترل نمی شوند. در نتیجه ، کاربران مستعد ابتلا به حملات و سایر خطرات هستند.

تصویر: Shutterstock

بررسی بیشتر تخمین می زند که اندازه بالقوه Libra می تواند به 3 تریلیون دلار برسد که احتمالاً باعث عدم تعادل در بازار مالی جهانی خواهد شد. به همین دلیل ، بانک مرکزی اروپا (ECB) نیاز به وضع مقررات مشخص برای پول های ثابت را توجیه کرد.

سر و صدا شماره 4: بنیانگذار Ethereum می گوید: بحران جهانی به نیاز Ethereum دامن زد

ویتالیک بوترین ، بنیانگذار Ethereum ، نظر خود را در مورد شبکه Ethereum در اجلاس Ethereal Summit 2020 ابراز کرد که می تواند کمک بزرگی به اتصال کشورها به یکدیگر در بحران جهانی کند:

“من قطعاً فکر می کنم که بلاکچین ها – و به طور خاص Ethereum – نقشی دارند که می توانند این نوع نقش جهانی بی طرف را داشته باشند [برای] این سیستم ها ، ارزها و برنامه ها برای تعامل. من فکر می کنم هر چیزی که توسط دولت های ملی ایجاد و نگهداری شود نمی تواند آن نقش را داشته باشد. “

سر و صدا شماره 5: یک شرکت راه اندازی DeFi بیش از 1 میلیون دلار درآمد کسب می کند

General Protocols ، یک شرکت راه اندازی مالی غیرمتمرکز ، در تاریخ 7 مه اعلام کرد که تیم آنها بیش از 1 میلیون دلار برای طرح DeFi خود در مورد شبکه BCH جمع آوری کرده است. جان نییری ، رئیس پروتکل های عمومی گفت:

“ما خوشحالیم که سرمایه گذاران همسو در چشم انداز ما برای آوردن DeFi به بیت کوین کش از ما حمایت می کنند. ما در حال ساخت یک تیم از طرفداران اختصاصی همتا هستیم تا پول نقد الکترونیکی را در پروتکل های عمومی مشاهده کنیم. “

سر و صدا شماره 6: نوجوان هکر و خدمه او به سرقت رمزنگاری به ارزش 24 میلیون دلار متهم شدند

یک پسر 15 ساله و خدمه او توسط مشاور یک شرکت بلاکچین به سرقت ارز رمزپایه ای به ارزش 25 میلیون دلار متهم شدند. ظاهراً این هکر جوان و باندش با هک کردن تلفن این مشاور در سال 2018 موفق شدند. اکنون در سن 18 سالگی ، این جوان با جبران خسارت 71 میلیون دلاری که توسط مشاور ارائه شده مواجه است.

فقط درصورت علاقه مند شدن ، پرونده Terpin v. Pinsky ، 20-cv-03557 ، دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، ناحیه جنوبی نیویورک (منهتن) است.

سر و صدا شماره 7: یک پسر 11 ساله کتابی در مورد بیت کوین منتشر کرد

در حالی که بیشتر نوجوانان در خانه مشغول انجام چالش رقص TikTok خود هستند ، یک پسر آمریکایی ، اندرو کوری که فقط 11 سال دارد ، فقط کتابی در مورد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه منتشر کرد.

طبق این اعجوبه ، افراد اگر فقط حدود 70 تا 80 ساعت صرف مطالعه کنند ، بیشتر اطلاعات بیت کوین را درک می کنند. اندرو از روش ساده و ساده ای در توضیح مفهوم بیت کوین استفاده کرده است. وی در این کتاب ، فناوری دفتر توزیع شده را با Google Doc و کیف پول بیت کوین را با ایمیل شما مقایسه کرد.

منبع: آمازون

سر و صدا شماره 8: نیروگاه های هسته ای اوکراین ممکن است استخراج بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را آغاز کنند

وزارت انرژی اوکراین بیانیه ای را در فیس بوک ارسال کرد و گفت که نیروگاه های هسته ای دولتی به دلیل قرنطینه COVID-19 و استخراج رمزنگاری برای بهینه سازی وضعیت انرژی اضافی فعلی ، مازاد برق دارند..

در این پست آمده است: “برای همکاری ، همراه با Energoatom و بخش تجارت Energoatom ، موارد نظارتی و فنی اجرای احتمالی پروژه های استخراج ارز رمزنگاری شده به منظور ایجاد بازارهای اضافی برای برق تولید شده توسط نیروگاه های هسته ای”.

از شما برای خواندن رمزنگاری Wazzup این هفته متشکریم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me