banner
banner

Robo-Advisory چگونه کار می کند؟

در مقاله قبلی خود در مورد مشاوران روبو نگاهی به اصول آنچه که یک مشاور روبو است ، انداختیم. این شامل برخی از رایج ترین کارهایی است که این مشاوران انجام می دهند و هزینه های اساسی مربوط به آنها. در اینجا کمی بیشتر به خدماتی که ارائه می دهند و نحوه کارکرد واقعی همه آنها عمیق تر می شویم. ما همچنین از نزدیک به برخی از مزایای استفاده از مشاور روبو می پردازیم ، فارغ از اینکه در تجارت فارکس و بازار کاملاً تازه وارد هستید یا تاجر باتجربه تری هستید..

مشاور Robo چه کاری می تواند انجام دهد?

مشاوران Robo و استفاده از آنها برای سرمایه گذاران که می خواهند نمونه کارهایی بسازند که فوراً در بازار سریع بازار فارکس و تجارت در بازارهای دیگر در سراسر جهان سازگار باشد ، به طور فزاینده ای محبوب می شود. این سازگاری از آنجا ناشی می شود که robo-مشاور در واقع یک نرم افزار خودکار است که با الگوریتم هایی برنامه ریزی شده است که به آن امکان می دهد اقدامات خاصی را تحت شرایط خاص بازار یا سایر شرایط از پیش تعیین شده انجام دهد..

اساساً ، این الگوریتم ها می توانند اطمینان حاصل کنند که نمونه کارها همیشه با پارامترهای خطر و سایر شرایطی که هنگام ثبت نام در یک سرویس مشاور روبو تنظیم می کنید مطابقت داشته باشند. این کار از طریق آنچه کارگزاران از آن به عنوان تعادل مجدد سبد سهام یاد می کنند ، انجام می شود. در واقع ، هنگام کار با یک مشاور روبو ، نمونه کارهای سرمایه گذاری شما همیشه باید در سطوح مطلوب کار کنند.

اگرچه تعادل مجدد پرتفوی خدمات اصلی است که بسیاری از مشاوران روبو بر روی آن تمرکز می کنند ، اگر شما یک سرمایه گذار باتجربه هستید ، برخی دیگر از خدمات نیز به طور معمول در دسترس هستند که می توانید از آنها بهره مند شوید. اینها شامل توانایی مشاوران روبو برای فروش دارایی ها با ضرر به منظور جبران سودهای خاص و در نتیجه کاهش بدهی مالیاتی شما است. این امر به برداشت ضرر و زیان مالیات معروف است و بسته به شرایط شما می تواند سودمند باشد.

مشاوران روبو با چه کسانی هدف قرار می گیرند?

اکنون که از نحوه عملکرد robo-مشاور مطلع شدید ، ممکن است تعجب کنید که این نرم افزار و خدمات به دنبال چه معامله گرانی هستند. پاسخ در اینجا گسترده است. انواع مختلفی از تاجر وجود دارد که می تواند از خدمات مشاور روبو بهره مند شود. این موارد شامل موارد زیر است:

سرمایه گذاران جدید: اگر در تجارت در هر بازاری تازه وارد هستید ، منحنی یادگیری می تواند زیاد باشد. جمع آوری دانش کافی در جایی که احساس می کنید می توانید آزادانه تجارت کنید و تصمیمات تجاری مستقل خود را بگیرید ، ممکن است زمان ببرد. در این میان ، یک مشاور روبو می تواند یک راه حل ایده آل برای کمک به تصویب یک استراتژی تجاری باشد که به طور کلی توسط شما در پارامترهای ساده تعریف شده است..

حرفه ای های مشغول: شما ممکن است یک سرمایه گذار بسیار باتجربه باشید اما به سادگی فاقد زمان اختصاص دادن به مدیریت نمونه کارها به طور منظم هستید. مشاور روبو می تواند یک انتخاب ایده آل باشد که می تواند در هر زمان شما را صرفه جویی کند اما اساساً نمونه کارهای شما را به صورت خلبان خودکار اما به روشی حرفه ای و با پشتیبانی یک سرویس اثبات شده ارائه می دهد..

معامله گرانی که نیاز به کمک دارند: بسیاری از ما ، اعم از جدید و یا باتجربه در تجارت ، می توانیم با یک دست کمک کنیم. اگر در حال مشاوره با مشاوران مالی برای ارائه مشاوره و انجام معاملات هستید ، این هزینه بالایی دارد. اگرچه بیشتر مشاوران روبو هیچگونه خدمات برنامه ریزی مالی ارائه نمی دهند ، اما آنها با توجه به استراتژی از پیش تعیین شده انتخاب شده ، به انجام معاملات می پردازند..

اینها فقط چند دسته از معامله گران هستند که ممکن است یک مشاور روبو مفید باشند. شرایط بسیار دیگری وجود دارد که استفاده از مشاور روبو بسته به پیچیدگی سبد سرمایه گذاری شما می تواند مفید واقع شود.

هزینه های مشاور روبو

هزینه وقتی که صحبت از هر نوع خدمات مالی می شود همیشه یک نکته اساسی است. این معمولاً جایی است که یک مشاور روبو می تواند جلوتر از گزینه های سنتی تر ظاهر شود. به طور معمول یک مشاور روبو بین 0.25٪ – 0.5٪ از ارزش دارایی های نمونه کارها شما را شارژ می کند ، به عنوان مثال ، اگر ارزش کل سهام شما 10،000 دلار باشد ، هزینه 0.5٪ برابر با 50 دلار در سال است. این متداول ترین روش است ، اگرچه برخی از آنها ممکن است ماهانه نرخ ثابت را نیز دریافت کنند. چنین هزینه هایی می تواند از 10 دلار در ماه شروع شود و بسته به ارزش نمونه کارها افزایش می یابد.

به طور کلی ، این بدان معنی است که هزینه استخدام مشاور روبو بسیار کمتر از جستجوی مشاور مالی حضوری یا معامله با یک کارگزار کامل خدمات است. با بسیاری از مشاوران روبو نیز می توانید از یک دوره آزمایشی رایگان بهره مند شوید که می توانید برای ارزیابی خدمات استفاده کنید. همچنین ممکن است هزینه معاملات مربوط به معاملات انجام شده در تعادل مجدد پرتفوی شما وجود داشته باشد ، اگرچه در بسیاری از موارد از این هزینه ها صرف نظر می شود. این دوباره براساس ارزش نمونه کارها شما خواهد بود.

مزایای استفاده از مشاور Robo

استفاده از مشاور روبو مزایای بسیاری دارد که اتخاذ چنین خدماتی توسط بازرگانان را تسریع کرده است. در اینجا چند مورد از رایج ترین آنها آورده شده است.

صرفه جویی در زمان: با کاملاً خودکار بودن سرویس روبو مشاور ، بدون شک می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید. این فقط به زمان و تلاش شخصی شما در مدیریت نمونه کارها اشاره نمی کند ، بلکه همچنین اطمینان حاصل می کنید که معاملات شما در یک پنجره کوچک تر ممکن انجام می شود. این بهره وری بهبود یافته می تواند به معنای قفل کردن بهترین قیمت های ممکن هنگام ورود و خروج از موقعیت ها باشد.

هزینه کمتر: همانطور که در بالا اشاره کردیم ، هزینه درگیر کردن خدمات یک مشاور روبو بسیار پایین تر از پایین رفتن در مسیر سنتی است. نه تنها هزینه های خدمات و معاملات ، بلکه حداقل سپرده های مورد نیاز برای استفاده از خدمات نیز به طور کلی بسیار کمتر است. این باعث می شود که یک مشاور روبو برای بازرگانان بسیار بیشتر در دسترس باشد.

کاهش خطاها: هیچ کس کامل نیست ، اگرچه از آنجا که مشاور روبو فقط مبتنی بر نرم افزارهای برنامه ریزی شده است ، انحراف از برنامه عملاً غیرممکن است. اگر تازه کار هستید و صنعت را می شناسید ، یا اگر باتجربه تر هستید و شاید به قضاوت و توصیه یک مشاور مالی اعتماد کنید ، این می تواند به عنوان یک معامله گر در هر سطح به شما کمک کند..

افکار نهایی

به طور کلی ، مشاوران روبو به روشی کار می کنند که هم مقرون به صرفه باشد و هم به موقع برای مدیریت نمونه کارها از طریق مجموعه ای کاملاً سازگار از الگوریتم هایی که به شما امکان می دهد پارامترها را تنظیم کنید و به طور م andثر در صندلی عقب قرار بگیرید. ثابت شده است که این مورد در کل صنعت بسیار محبوب است زیرا افراد بیشتری درگیر انواع تجارت می شوند و در مورد مدیریت نمونه کارها به دنبال کارآمدترین راه حل ها هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me