banner
banner

Archax با مجوز FCA گام بزرگی به سمت سیستم عامل پرتاب می کند

Archax ، بورس اوراق بهادار دیجیتال که بسیار مورد انتظار است ، به تازگی پیشنهاد موفقیت آمیز خود را برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) کاملاً تنظیم شده ، متولی نگهداری اوراق بهادار دیجیتال و بورس اوراق بهادار دیجیتال اعلام کرده است..

این تعیین ها ، که توسط سازمان رفتار مالی انگلیس صادر شده است ، نشان دهنده نقاط عطف بزرگی در مسیر شرکت برای راه اندازی بازار ثانویه آن است.

مجوز

در ابتدا انتظار می رفت که Archax مبادله خود را در نیمه دوم سال 2019 آغاز کند. این امر به تأخیر افتاد ، زیرا این شرکت منتظر مجوز توسط FCA بود.

به نظر می رسد انتظار در حال پایان است. در این اعلامیه مثبت ، Archax نشان می دهد که اکنون به عنوان یک بازار رشد SME و بازار ثانویه ابزارهای دیجیتال تجارت تنظیم شده است. این بدان معناست که تحت نظارت FCA ، Archax اکنون می تواند خدمات زیر را ارائه دهد:

گراهام رودفورد ، مدیرعامل Archax ، در مورد مراحل مجوز و اهمیت آن صحبت کرد, بیان,

 “ما مدتی است که با FCA صحبت کرده ایم و روند درخواست یک سفر دشوار بوده است ، اما ما خوشحالیم که در حال حاضر اولین مرحله مهم خود را بدست آوردیم زیرا ما آماده می شویم اولین بورس اوراق بهادار دیجیتال تحت نظارت FCA را در اواخر امسال راه اندازی کنیم. “

علاوه بر دستیابی به این مجوزها توسط FCA ، Archax با موفقیت ثبت نام خود را به عنوان VASP نیز به پایان رسانده است. این نامگذاری یک الزام تازه اجباری در انگلستان است که در اوایل سال 2020 وضع شد. هدف از این ثبت نام اجازه نظارت کافی بر شرکت هایی است که با دارایی های دیجیتال مانند رمزهای امنیتی کار می کنند ، زیرا FCA وظیفه خود را برای حذف پول انجام می دهد – پولشویی و فعالیت شیطانی.

بازارهای ثانویه

بازار ثانویه به یک بستر معاملاتی برای اوراق بهادار قبلی اشاره دارد – به این معنا که معاملات بین سرمایه گذاران انجام می شود نه با ناشر اولیه اوراق بهادار. این سیستم عامل ها برای سلامت اوراق بهادار ضروری هستند ، زیرا دسترسی سرمایه گذاران به نقدینگی موجودی خود را فراهم می کنند.

در حالی که Archax خدمات متنوعی را ارائه می دهد ، مسلماً بازار ثانویه آن است که بیشترین انتظار را دارد. در حال حاضر ، تعداد کمی از شرکت ها هستند که چنین خدماتی را ارائه می دهند – بخشی از این دلیل است که به اندازه کافی اوراق بهادار دیجیتال برای ضمانت آنها صادر نشده است. این در حال تغییر است ، و این مراکز تجاری را برای ادامه تصویب این بخش امیدوار کننده تبدیل می کند.

در حال حاضر ، شناخته شده ترین بازار ثانویه برای حمایت از اوراق بهادار دیجیتال OpenFinanceNetwork (OFN) است. متأسفانه ، به دلیل توسعه آهسته بخش اوراق بهادار دیجیتال ، OFN اخیراً دارای مشکلات مالی بوده است که باعث تغییر در تاکتیک ها شده است.

دیوید لستر ، مشاور Archax ، و سازمان امنیت داخلی سابق بورس اوراق بهادار لندن ، در مورد اهمیت بلاکچین و آنچه Archax سعی در دستیابی به آن دارد صحبت کرد, بیان,

“در شرایط اقتصادی فعلی جهانی ، ارائه راه های جدید و کارآمد برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​برای دستیابی به سرمایه مهم است. بلاکچین و توکن سازی نوآوری هایی است که می تواند بازارهای بدون اصطکاک و شفاف را تقویت کند ، که همراه با یک مبادله نظارتی مانند FCA مانند Archax ، می توانند آنچه را که ارائه دهندگان سرمایه ، رهبران تجاری و بنیانگذاران واقعاً به آن نیاز دارند ، ارائه دهند. راه اندازی بورس آرکاکس به نزدیکی جوامع دارایی نهادی و دیجیتال کمک می کند و دوره جدیدی را برای فضای بازارهای مالی جهانی باز می کند. “

جریان ثابت همکاران

در حالی که راه اندازی بازار Archax بیشتر از آنچه در نظر گرفته شده بود به طول انجامیده است ، اما این شرکت بیکار ننشسته است ، زیرا منتظر مجوز لازم است.

طی سال گذشته ، آرچاکس موفق به ایجاد مشارکت های مختلف شده است. برخی از این سرویس ها توسط Archax ارائه می شوند ، در حالی که دیگران به عنوان ارائه دهنده خدمات عمل می کنند و به Archax کمک می کنند تا پیشنهاد جامع خود را جمع آوری کند. در زیر تعدادی از این شرکت ها آورده شده اند که وعده داده اند در Archax ، و تصمیم به همکاری دارند.

چندشکلی

به تازگی اعلام شده است که Archax از راه اندازی اوراق بهادار دیجیتال تولید شده توسط Polymath پشتیبانی کامل خواهد کرد.

Unbound Tech

بخشی از ارائه مجموعه ای جامع از خدمات برای اوراق بهادار دیجیتال شامل پرداختن به راه حل های حضانت است. برای Archax ، این کار از طریق همکاری با Unbound Tech انجام شد – یک شرکت مستقر در نیویورک متخصص در قابلیت های بازداشت.

گلوباکاپ

همانند مشارکت با Polymath ، Archax پشتیبانی از اوراق بهادار دیجیتال صادر شده از طریق Globacap و خدمات DSO خود را ارائه می دهد.

مناطق هوشمند

Smartlands با ایجاد املاک و مستغلات در انگلستان موج می زند ، به زودی از راه اندازی بازار Archax بهره مند خواهد شد ، زیرا به عنوان یک خانه و بستر تجاری برای این دارایی ها عمل می کند.

توکن

در این همکاری ، بازار آینده Archax از تجارت اوراق بهادار دیجیتال صادر شده از طریق Tokeny پشتیبانی خواهد کرد – دقیقاً مانند توافق نامه های فوق با Polymath ، Smartlands و Globacap.

Clearbank

اداره یک بازار جامع برای اوراق بهادار دیجیتال یک کار پیچیده است و نیاز به راه حل های مختلف پرداخت ، خدمات API و موارد دیگر دارد. برای حل این مسئله ، Archax با Clearbank همکاری کرده است که دسترسی به این نیازها را فراهم می کند.

اگر یک چیز از این همکاری های مختلف مشخص شود ، این است که کاربران بازار آینده کمبود دارایی برای تجارت و مواجهه با.

مدیر عامل شرکت آرچاکس, گراهام رودفورد, به تازگی نظر داد در مورد این مشارکت ، بیان,

“شرکای فناوری ما هیچ کس نیستند ، ما خط تولید 35 دیجیتال داریم و در حال ثبت نام کارگزاران و بازار سازان جهانی هستیم که آماده زندگی هستند.”

صحبت با گراهام

در مجموعه مصاحبه های در حال انجام ما در اینجا در Securities.io ، ما خوشبختانه یک بحث اختصاصی را با مدیر عامل Archax ، گراهام رودفورد به اتمام رسانده ایم..

در این بحث ، ما بیشتر در مورد اهداف شرکت ، چگونگی برنامه ریزی آنها برای دستیابی به اهداف و آنچه آن را از رقابت متمایز می کند ، یاد می گیریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت آینده دار ، حتماً اینجا بحث کنید.

آرکاکس

Archax در سال 2018 تاسیس شد و فعالیت های خود را در لندن ، انگلستان ادامه می دهد. بیش از همه ، آرچاکس امیدوار است که از طریق راه اندازی قریب الوقوع بازار اوراق بهادار دیجیتال خود ، به سرمایه گذاران حرفه ای و نهادی خدمت کند.

مدیر عامل ، گراهام رودفورد ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت است.

آرکاکسآرکاکس

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

سازمان رفتار مالی (FCA)

FCA در سال 2013 تاسیس شد ، یک تنظیم کننده خدمات مالی در انگلستان است. هدف این تنظیم کننده اطمینان از بازارهای عادلانه و شفاف برای همه شرکت کنندگان است.

مدیر اجرایی, نیخیل راثی, در حال حاضر بر فعالیتهای FCA نظارت می کند.

در سایر خبرها

یکی از دلایلی که Archax خود را در آستانه راه اندازی محصول خود یافته است ، حمایت از سرمایه گذاران اولیه است. یکی از این سرمایه گذاران اخیراً توجه ما را به خود جلب کرده است ، زیرا گام هایی به جلو نیز برداشته است. این می تواند SPiCE VC و همکاری تازه تاسیس آن با Coinbase Custody باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی یافتن نشانه های SPICE از طریق خدمات نگهداری Coinbase ، اینجا را کلیک کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me