banner
banner

BitMEX Exchange: 2020 Master The Crypto User Guide Guide

بیتمکس

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در BitMEX Exchange

BitMEX یکی از محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. امروزه BitMEX بیشتر به دلیل اهرم معاملات و بازارهای آتی شناخته شده است. به خواندن ادامه دهید تا از هر آنچه در مورد BitMEX می دانید مطلع شوید.

امکانات

 • تجارت رمزنگاری آسان در یک محیط غیرنظامی
 • تجارت رمزنگاری به صورت ناشناس فقط با یک آدرس ایمیل
 • در سال 2014 توسط سه بانک سابق تأسیس شد

روش های سپرده گذاری

 • بیت کوین

طرفداران

 • بدون محدودیت تجاری برای هیچ حسابی
 • تجارت رمزنگاری آسان در چندین ارز رمزپایه شده
 • به اهرم حداکثر 100 برابر دسترسی پیدا کنید

منفی ها

 • در هر حوزه قضایی غیرقانونی است
 • فقط سپرده های بیت کوین پشتیبانی می شود

معرفی

BitMEX یک صرافی ارز رمزنگاری شده است که در سال 2014 توسط شرکتی به نام HDR Global Trading Limited تاسیس شد. این شرکت توسط سه بانکدار سابق از جمله آرتور هیز ، ساموئل رید و بن دلو تاسیس شد.

بررسی بیتمکس

نام ‘BitMEX’ مخفف Bitcoin Mercantile Exchange است. این شرکت در سیشل ثبت شده است ، اگرچه در هیچ حوزه قضایی تنظیم نشده است.

از سال 2020 ، BitMEX یکی از پر فروش ترین مبادلات ارز رمزنگاری در جهان است. این مبادله به طور منظم بزرگترین مبادله جهانی با حجم معاملات در Coinmarketcap است اما Coinmarketcap بازارهای مشتقات را ردیابی نمی کند ، به این معنی که هیچ یک از حجم BitMEX در واقع “شمارش” نمی شود. با این حال ، از ژانویه سال 2020 ، حجم معاملات 24 ساعته BitMEX حدود 2.5 میلیارد دلار است ، که از نظر حجم معاملات بزرگترین مبادله رمزنگاری در جهان است..

با این حال ، از آنجا که BitMEX بیت کوین تجاری را مشاهده نمی کند ، با این حجم معاملات متفاوت رفتار می شود. BitMEX منحصراً یک بستر مشتقات بیت کوین است. این بدان معناست که BitMEX محصولات مرتبط با بیت کوین را معامله می کند – مانند قراردادهای آتی بیت کوین – اما BitMEX خود بیت کوین را معامله نمی کند.

یکی از اولین مواردی که در مورد BitMEX مشاهده خواهید کرد ، عدم تنظیم کامل آن است: مبادله در هیچ حوزه قضایی تنظیم نمی شود. این بدان معناست که دسترسی به سیستم عامل برای کاربران برخی از کشورها از نظر فنی غیرقانونی است با این حال ، BitMEX در مورد پروکسی ها یک نگرش ملایم (معروف) دارد؟.

اگر در ایالات متحده یا هر کشور ممنوعه دیگری هستید ، دسترسی به BitMEX مشکل کمی دارد. با این حال ، اگر در ایالات متحده هستید و پروکسی ندارید ، BitMEX تجارت شما را در بورس منع می کند.

از آنجا که BitMEX تنظیم نشده است ، معامله گران هیچگونه الزامات KYC یا AML را پیدا نخواهند کرد. فقط با یک آدرس ایمیل می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید. همچنین باید تأیید کنید که بالای 18 سال دارید (با علامت زدن یک جعبه). پس از ثبت نام ، محدودیت معاملاتی وجود ندارد: شما می توانید بیت کوین را سپرده گذاری کنید و بلافاصله معاملات نامحدود بیت کوین را شروع کنید.

نکته منحصر به فرد دیگر در مورد BitMEX این است که صرافی فقط از طریق بیت کوین سپرده می پذیرد. هنگامی که بیت کوین را به حساب خود واریز کردید ، می توانید آن بیت کوین را با تقریباً هر ارز رمزنگاری شده دیگری معامله کنید. BitMEX همچنین از سه جفت ارز فیات مختلف شامل دلار آمریکا (USD) ، ین ژاپن (JPY) و یوان چین (CNY) پشتیبانی می کند ، اگرچه نمی توانید مستقیماً هیچ یک از این ارزها را به BitMEX واریز کنید..

معامله گران همچنین از انواع سفارشات مختلف در BitMEX ، از جمله سفارشات محدود ، سفارشات بازار ، سفارشات توقف محدود ، سفارشات توقف بازار ، سفارشات توقف عقب ، سفارشات حد سود و سفارشات بازار سود قدردانی می کنند..

به طور کلی ، BitMEX یک مبادله رمزپایه آسان برای استفاده است که به شما امکان می دهد بیت کوین خود را با ارزهای رمزپایه مختلف مختلف به سرعت مبادله کنید. در معاملات مشتقات بیت کوین – مانند معاملات آتی بیت کوین – می توانید به اهرم قدرت دسترسی داشته باشید. اگر به دنبال تبادل رمزنگاری ناشناس و با حجم بالا هستید ، BitMEX امروز یکی از گزینه های موجود است.

بیتمکس چگونه کار می کند

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی BitMEX عبارتند از:

نمای تجاری: BitMEX سیستم نمودار خود را از طریق TradingView بدست می آورد و طیف گسترده ای از ابزارهای نمودار و راه های مختلف برای مشاهده بازارها را به معامله گران می دهد..

انواع مختلف تجارت: محدودیت ، بازار ، حد توقف ، توقف بازار ، توقف عقب ، محدودیت سود و گرفتن سفارشات بازار سود همه در دسترس هستند.

مبادلات دائمی: BitMEX اولین صرافی بود که قراردادهای رمزنگاری مبادله ای ابدی را معرفی کرد ، این قراردادهای آتی هستند که هرگز منقضی نمی شوند.

تجارت حاشیه: BitMEX هنگام معامله XBT اهرم حداکثر 100 برابر (و اهرم 5 برابر تا 50 برابر در جفت های دیگر) را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد سود بالقوه خود را به حداکثر برسانید. معاملات حاشیه ای به دو نوع انجام می شود که شامل معاملات منزوی و مقطعی است.

بدون تجارت نقطه ای: هنگام خرید و فروش ارز در BitMEX ، ارزهای واقعی معامله نمی کنید. تمام معاملات BitMEX با استفاده از مشتقات انجام می شود ، این بدان معناست که شما فقط محصولات مرتبط با بیت کوین را معامله می کنید. شما به عنوان مثال BTC معامله نمی کنید ، XBT را معامله می کنید. این یک تفاوت کوچک اما مهم است و به همین دلیل حجم معاملات BitMEX در Coinmarketcap محاسبه نمی شود.

هزینه های رقابتی: BitMEX یکی از معدود صرافی هایی است که هزینه های سازنده منفی را ارائه می دهد ، این بدان معنی است که سازندگان بازار برای انجام معاملات در BitMEX پول می گیرند. هزینه های معاملاتی BitMEX نیز به همین ترتیب ارزان است و از 0.05 تا 0.075٪ متغیر است. BitMEX می تواند این هزینه های ارزان را دریافت کند زیرا بازار متشکل از مشتقات بیت کوین است – نه بیت کوین “فیزیکی”.

سپرده ها و برداشت های فقط بیت کوین: BitMEX فقط از سپرده و برداشت در بیت کوین پشتیبانی می کند.

بدون تأیید مورد نیاز است: BitMEX تأیید لازم نیست. تأیید صحت کاربر حتی یک گزینه نیست و BitMEX هیچ سیستم پیشرفته تأیید کاربر در دسترس ندارد.

بدون محدودیت تجاری: BitMEX نیز محدودیت معاملاتی ندارد. شما می توانید از طریق BitMEX با همه حساب ها مقدار نامحدود ارز را خریداری و بفروشید.

معاملات ناشناس: BitMEX از تجارت ناشناس پشتیبانی می کند. برای ثبت نام فقط به آدرس ایمیل احتیاج دارید.

هیچ کاربر ایالات متحده: BitMEX دیگر به کاربران ایالات متحده اجازه استفاده از پلتفرم را نمی دهد (به دلیل ترس از تخلفات نظارتی). با این حال ، بسیاری از کاربران ایالات متحده همچنان از طریق پراکسی به BitMEX دسترسی پیدا می کنند.

بدون مقررات: BitMEX در سیشل ثبت شده است ، اگرچه توسط هیچ آژانس ملی تنظیم نمی شود. این یک مبادله غیرقانونی است ، به همین دلیل کاربران مجبور نیستند هرگونه الزامات KYC / AML را رعایت کنند.

سه ارز فیات: BitMEX از سه مشتق ارز فیات از جمله دلار آمریکا (XBT) ، ین ژاپن (XBJ) و یوان چین (XBC) پشتیبانی می کند..

پشتیبانی از فناوری های تجارت (TT): BitMEX اخیراً با Trading Technologies ، یک ارائه دهنده نرم افزار تجاری با عملکرد بالا که توسط معامله گران حرفه ای ، دلالان و ارائه دهندگان دسترسی به بازار استفاده می شود ، همکاری کرد. این نرم افزار طیف گسترده ای از ابزارها و شاخص های معاملاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

صندوق بیمه BitMEX: BitMEX سیستم صندوق بیمه را توسعه داده است. با تشکر از این سیستم بیمه ، اگر BitMEX مجبور به پرداخت برندگان در معاملات اهرمی باشد ، هنگامی که یک طرف بودجه لازم برای این کار را ندارد ، کاربران مجبور به ضرر (مانند “کوتاه کردن”) نیستند..

پشتیبانی مشتری 24/7: BitMEX پشتیبانی مشتری 24/7 را از طریق فرم ایمیل فراهم می کند. پشتیبانی به زبان های انگلیسی ، چینی ، روسی ، کره ای و ژاپنی در دسترس است.

در سال 2014 تاسیس شد: BitMEX در سال 2014 تأسیس شد ، اگرچه در دو سه سال اخیر محبوب شده است. در ژوئن 2019 ، BitMEX با گزارش 11 میلیارد دلار حجم معاملات در یک دوره 24 ساعته ، رکورد جدیدی ثبت کرد. در ژانویه 2020 ، حجم معاملات 24 ساعته BitMEX به طور متوسط ​​بین 2 تا 3 میلیارد دلار است که آن را به یکی از محبوب ترین مبادلات رمزنگاری در جهان تبدیل می کند.

ارزها و جفت های BitMEX

BitMEX از همه ارزهای زیر پشتیبانی می کند:

ارزهای فیات: دلار آمریکا (XBT) ، ین ژاپن (XBJ) و یوان چین (XBC).

ارزهای رمزنگاری شده: Bitcoin (XBT) ، Bitcoin Cash (BCH) ، Ethereum (ETH) ، Ethereum Classic (ETC) ، Litecoin (LTC) ، Ripple (XRP) ، Monero (XMR) ، Dash (DASH) ، ZCash (ZEC) ، Cardano (ADA) ) ، Tron (TRX) و EOS (EOS).

گزینه های اهرم: اهرم 5 برابر (ZEC) ، اهرم 20 برابر (XRP ، BCH ، ADA ، EOS ، TRX) ، اهرم 25 برابر (XMR) ، اهرم 33 برابر (LTC) ، اهرم 50 برابر (ETH) و اهرم 100 برابر (XBT) و XBC).

روش های واریز و برداشت و پشتیبانی BitMEX

سپرده و برداشت BitMEX ساده است: BitMEX فقط سپرده و برداشت را با بیت کوین (BTC) می پذیرد. هنگام واریز یا برداشت بیت کوین هیچ هزینه ای پرداخت نمی شود ، اگرچه هزینه های استاندارد شبکه بیت کوین را پرداخت خواهید کرد. حداقل سپرده 0.001 BTC وجود دارد. محدودیت حداقل برداشت وجود ندارد.

مراحل ثبت نام و ورود BitMEX

BitMEX به شما امکان می دهد فقط با یک آدرس ایمیل در سیستم عامل ثبت نام کنید.

BitMEX یک ارز رمزنگاری نشده تنظیم شده است ، به این معنی که هیچ تأییدی لازم نیست. تنها محدودیت واقعی این است که مشتریان ایالات متحده نمی توانند در صرافی ثبت نام کنند (اگرچه بسیاری از کاربران از این نیاز با پراکسی جلوگیری می کنند).

تجارت BitMEX

BitMEX طیف گسترده ای از گزینه های معاملاتی را ارائه می دهد ، از جمله تمام موارد زیر:

سفارش محدود: محدودیتی تعیین کنید و وقتی قیمت به آن حد رسید تجارت شما انجام می شود.

سفارش بازار: بلافاصله با بهترین نرخ بازار خرید یا فروش کنید.

توقف محدودیت سفارش: مانند سفارش توقف ، اما به شما اجازه می دهد تا پس از تحمیل قیمت توقف ، قیمت سفارش را تعیین کنید.

توقف سفارش بازار: یک دستور توقف که وارد دفتر سفارش نمی شود و تا زمانی که بازار به ماشه برخورد کند ، دیده نمی شود.

سفارش توقف عقب: مشابه سفارش توقف در بازار ، اما کاربران برای ثبت سفارش در بازار مقدار پایینی را تنظیم می کنند.

سفارش حد سود را در نظر بگیرید: به شما امکان می دهد در موقعیتی مشابه سفارش توقف ، اما برای اطمینان از سود به جای ضررهای محدود ، یک قیمت هدف تعیین کنید.

سفارش بازار سود را دریافت کنید: همان سفارش سقف سود ، اما سفارش بر اساس بازار و نه محدودیت خاصی ایجاد می شود.

آینده: BitMEX از معاملات قراردادهای آتی پشتیبانی می کند ، به شما امکان خرید یا فروش قراردادهای آتی را می دهد. هر قرارداد آتی به شما این امکان را می دهد که دارایی خاصی را در یک زمان خاص در یک نقطه خاص در آینده خریداری یا بفروشید.

مبادلات دائمی: مبادله های دائمی مانند معاملات آتی مشابه است ، با این تفاوت که تاریخ انقضا برای آنها و تسویه حساب وجود ندارد. مبادله های دائمی نیز نزدیک به مرجع اصلی قیمت شاخص معامله می شوند ، در حالی که معاملات آتی می توانند تفاوت چشمگیری با قیمت شاخص داشته باشند.

حاشیه معاملات و اهرم: BitMEX در قراردادهای خاص از معاملات اهرمی تا 100 برابر پشتیبانی می کند. در BitMEX دو نوع تجارت مارجین وجود دارد که شامل Isolated و Cross-Margin است.

کلیه معاملات از طریق یک رابط مبادله مرسوم انجام می شود. استفاده از BitMEX برای هر کسی که قبلاً از تبادل رمزنگاری استفاده کرده است باید آسان باشد.

هزینه های BitMEX

BitMEX در مقایسه با مبادلات معاملات سنتی محلی هزینه های بسیار معقولی دارد (به یاد داشته باشید ، شما با مشتقات بیت کوین معامله می کنید ، به این معنی که هزینه های BitMEX بسیار پایین تر است).

در اینجا برخی از هزینه های قابل توجه BitMEX آورده شده است:

 • هزینه سازنده قرارداد دائمی (XBT و ETH): -0.0250٪
 • هزینه پیمانکار دائمی (XBT و ETH): 0.0750٪
 • هزینه های آینده ساز: -0.050 ((BCH ، ADA ، EOS ، ETH ، LTC ، XRP و TRX) یا -0.025 ((XBT)
 • هزینه های Future Taker: 0.250٪ (BCH، ADA، EOS، ETH، LTC، XRP، and TRX) یا 0.0750٪ (XBT)
 • هزینه واریز: رایگان
 • هزینه برداشت: رایگان
 • هزینه های طولانی مدت بیت کوین (XBT): -0.0198٪ (فاصله بودجه هر 8 ساعت)
 • هزینه های بودجه کوتاه بیت کوین (XBT): 0.0198٪ (فاصله بودجه هر 8 ساعت)
 • هزینه های طولانی مدت Ethereum (ETH): -0.0225٪ (فاصله بودجه هر 8 ساعت)
 • هزینه های کوتاه مدت تأمین اعتبار Ethereum (ETH): 0.0225٪ (فاصله بودجه هر 8 ساعت)
 • هزینه تسویه حساب: رایگان (BCH ، ADA ، EOS ، ETH ، LTC ، XRP و TRX) یا 0.050٪ (XBT)
 • هزینه های اضافه سود / نزولی سود: رایگان (بدون هزینه سازنده ، گیرنده یا تسویه حساب)

به یاد داشته باشید که BitMEX فقط سپرده و برداشت در بیت کوین را قبول می کند. برای واریز یا برداشت بیت کوین به BitMEX و یا هیچ هزینه ای وجود ندارد ، اگرچه شما یک هزینه استاندارد شبکه بیت کوین را پرداخت خواهید کرد.

همچنین لازم به ذکر است که هزینه های دریافت کننده 0.075٪ با اهرم ضرب می شود ، به این معنی که هنگام استفاده از اهرم 10 برابر (10 0.0 0.075٪) هزینه 0.75٪ را پرداخت خواهید کرد..

مشکلات امنیتی BitMEX و زمان خرابی

BitMEX هیچ هک عمده و آشکار عمومی ای نداشته است. تنها حادثه مهم امنیتی در تاریخ BitMEX در نوامبر 2019 بود که BitMEX در توییتر رخ داد به طور خلاصه هک شد. هکرها از این حساب برای ارسال یک توییت مبنی بر اینکه “هک شده اند” استفاده کردند و کاربران باید “BTC شما را بگیرند و اجرا کنند” استفاده کردند زیرا امروز “آخرین روز برای برداشت” بود. توییت های هک شده به سرعت حذف شدند و BitMEX هیچ تأثیر عمده ای نداشت.

از نظر امنیت ، BitMEX از طرح های واریز و برداشت چند امضا برای امنیت منابع رمزنگاری خود استفاده می کند. BitMEX همچنین از سرویس های وب آمازون (AWS) برای سرورهای خود استفاده می کند و همه سرورها با پیام های متنی ، نشانه های سخت افزاری و سایر سیستم های 2FA محافظت می شوند.

BitMEX از این جهت منحصر به فرد است که رابط تجارت با kdb + نوشته شده است که یک پایگاه داده و مجموعه ابزار است که توسط بانکهای بزرگ در برنامه های تجاری با فرکانس بالا استفاده می شود. معامله گران BitMEX را به خاطر سرعت و پایداری آن ستایش می کنند.

سهولت استفاده BitMEX

BitMEX کاربرپسندترین پلت فرم معاملات رمزنگاری برای تازه کارها نیست. معاملات اهرمی (به ویژه با اهرم 100 برابر) برای معامله گران بی تجربه بسیار خطرناک است.

با این حال ، رابط کاربری برای کسانی که از سایر مبادلات رمزنگاری یا فارکس استفاده کرده اند ساده است. شما یک نمودار نمودار و سفارش دارید که در صفحه اصلی BitMEX نمایش داده شده است ، و انجام تجارت در هر یک از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده یا ارزهای فیات را آسان می کند..

اعتماد و حریم خصوصی BitMEX

BitMEX از میانگین مبادله غیرنظامی اطمینان بیشتری دارد. ما نام تیم موسس را می شناسیم ، از جمله آرتور هیز (بنیانگذار و مدیر عامل) ، بن دلو (بنیانگذار) ، و ساموئل رید (بنیانگذار و CTO). آرتور هیز یک شخصیت مشهور و عمومی در جامعه رمزنگاری ها است. ما همچنین می دانیم که BitMEX در سیشل ثبت شده است. سایر اطلاعات بیوگرافی اساسی را می توان در صفحه BitMEX درباره ما یافت اینجا.

در مورد bitmex

به طور کلی ، دلیل کمی برای اعتماد به BitMEX وجود دارد. مانند سایر صرافی های غیرقانونی ، BitMEX می تواند هر روز خاموش شود.

خدمات مشتری BitMEX

BitMEX پشتیبانی مشتری 24/7 از طریق فرم تماس با ایمیل را فراهم می کند. پشتیبانی مشتری به زبان های انگلیسی ، چینی ، روسی ، کره ای و ژاپنی در دسترس است.

راهنمای کاربر BitMEX: نحوه راه اندازی و استفاده از BitMEX

BitMEX کاربران از سراسر جهان را می پذیرد (اگرچه کاربران آمریکایی نمی توانند از طریق سیستم عامل تجارت کنند). در اینجا نحوه ثبت نام برای BitMEX و تجارت برای اولین بار آمده است:

1. ثبت نام کنید

به BitMEX.com مراجعه کرده و بر روی “ثبت نام” در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

نحوه استفاده از BitMEX

لطفا توجه داشته باشید که ثبت نام BitMEX به طور رسمی برای ساکنان ایالات متحده در دسترس نیست ، اگرچه بسیاری از کاربران آمریکایی همچنان با استفاده از پراکسی به BitMEX دسترسی دارند. مشتریان ایالات متحده هنوز هم می توانند در BitMEX حساب ایجاد کنند ، اگرچه شما بدون پروکسی نمی توانید تجارت کنید. شرایط خدمات BitMEX به کاربران ایالات متحده اجازه استفاده از پراکسی را نمی دهد ، اگرچه سایت برای جلوگیری از استفاده از پراکسی اقدامی نمی کند.

BitMEX را تنظیم کنید

آدرس ایمیل ، گذرواژه و کشور خود را وارد کنید. می توانید نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید ، اگرچه لازم نیست. سپس ، روی “ثبت نام” کلیک کنید.

2. تأیید صحت

BitMEX یک ایمیل به حساب شما ارسال می کند. روی “تأیید ایمیل من” کلیک کنید.

امنیت بیتمکس

این همه کاری است که شما باید برای تأیید ایمیل خود در BitMEX انجام دهید. اکنون آماده سپرده گذاری بیت کوین و انجام معامله هستید.

حساب bitmex

3. احراز هویت دو عامل

BitMEX از احراز هویت دو عاملی (2FA) پشتیبانی می کند ، اگرچه نیازی به آن نیست.

راهنمای تبادل bitmex

همه تنظیمات 2FA در مرکز امنیتی BitMEX مدیریت می شوند. شما می توانید 2FA را از طریق Google Authenticator یا Yubikey فعال کنید.

تأیید کاربر bitmex

4. روش واریز

BitMEX فقط سپرده و برداشت در بیت کوین را قبول می کند (که در BitMEX به XBT تبدیل می شود). برای سپرده گذاری ، روی “حساب” کلیک کنید و سپس روی دکمه سبز “سپرده” کلیک کنید. BitMEX یک آدرس سپرده برای حساب شما ایجاد می کند. بیت کوین را از کیف پول خود به این کیف پول ارسال کنید.

پرداخت های بیتمکس

5. معامله ارز رمزنگاری شده

ارز رمزنگاری شده را در bitmex معامله کنید

BitMEX یک رابط تجارت استاندارد دارد که برای هر کسی که از سیستم عامل های دیگر تجارت رمزنگاری استفاده کرده است آشنا خواهد بود. می توانید ارزهای مورد نظر خود را در سمت چپ انتخاب کنید ، نوع سفارش خود را انتخاب کنید و جزئیات فعلی بازار را مشاهده کنید.

ثبت سفارش در bitmex

همچنین می توانید معاملات اهرم را در سمت چپ تنظیم کنید ، از اهرم 5x تا 100x انتخاب کنید ، بسته به اینکه کدام جفت را معامله می کنید.

با استفاده از bitmex در سال 2020

6. برداشت

برای برداشت پول از BitMEX ، از فهرست بالا به «حساب» بروید ، سپس روی دکمه آبی «برداشت» کلیک کنید و آدرس بیت کوین خود را وارد کنید.

بررسی تبادل رمزنگاری bitmex

حرف آخر

در نهایت ، BitMEX به یکی از بالاترین حجم مبادلات ارز رمزنگاری شده تبدیل شده است. در صورت پیگیری مشتقات بیت کوین از CMC ، از ژانویه سال 2020 ، حجم معاملات 24 ساعته BitMEX با 2.5 میلیارد دلار ، آن را در رتبه 1 در نمودارهای Coinmarketcap قرار می دهد..

دلایل زیادی وجود دارد که معامله گران BitMEX را دوست دارند. بسیاری از معامله گران از کمبود مقررات به عنوان مثال (فقط با یک آدرس ایمیل می توانید از هرجای دنیا ثبت نام کنید) قدردانی می کنند. همچنین می توانید به حداکثر 100 برابر اهرم دسترسی داشته باشید یا به محصولات بازرگانی بی نظیر مانند مبادله های همیشگی دسترسی داشته باشید. مهم نیست که پیش بینی قیمت بیت کوین شما چیست ، یا نصف شدن BTC برای بازار رمزنگاری چه خواهد کرد ، BitMEX یک رهبر جهانی است و باید در صنعت مالی بلاکچین حساب شود..

به تمام این دلایل و موارد دیگر ، BitMEX همچنان یکی از محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است – اگرچه عدم تنظیم کامل آن ، برخی از معامله گران را از این کار دور خواهد کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me