banner
banner

رمی جاکوبسون ، مدیر عامل RealT – سری مصاحبه

رمی جاکوبسون اخیراً یک پلت فرم سرمایه گذاری جمعی به نام RealT راه اندازی کرده است که به سرمایه گذاران ارز رمزنگاری اجازه می دهد تا در دارایی های املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند ، این کار را از خانه های اجاره ای در دیترویت ، میشیگان آغاز می کند. این شرکت در کنار کلیولند ، نیواورلئان و فلوریدا جنوبی در حال گسترش است.

در فلوریدا جنوبی ، جاکوبسون رئیس شرکت توسعه مستقر در Aventura J Cube Development است. در ماه نوامبر ، او یک سایت توسعه در Wynwood به Quadrum Global به فروش رساند 8.55 میلیون دلار.

آنتوان: RealT قصد دارد املاک و مستغلات را در شهر دیترویت ، میشیگان توکن کند. چرا دیترویت را در مقابل شهرهای رقیب با بازارهای املاک و مستغلات قوی تر انتخاب کردید?

رمی: دیترویت بهترین مکان برای شروع RealT است. املاک در دیترویت به دلیل برچسب قیمت پایین و نرخ بالای اجاره ، در حال حاضر مورد تقاضای زیادی در بین سرمایه گذاران بین المللی است. به عنوان صاحبان RealToken ، درآمد اجاره منبع قابل قبولی از رضایت آنها است. داشتن املاک ارزان قیمت با نرخ اجاره بالا راهی عالی برای تأمین ارزش برای پذیرندگان اولیه ماست.

 

آنتوان: آیا شما بر سود سرمایه یا بازده اجاره تمرکز خواهید کرد?

رمی: ما هر دو حوزه را بررسی خواهیم کرد. بازده اجاره از طریق کیف پول Ethereum به طور مداوم به سرمایه گذار پرداخت می شود و با افزایش ارزش املاک و قیمت اجاره ، درآمد اجاره آن نیز افزایش می یابد. سرمایه گذاران همچنین پس از انجام مراقبت های لازم ، این امکان را دارند تا با استفاده از توکن خود ، سود سرمایه نیز به دست آورند.

 

آنتوان: میانگین دوره نگهداری چقدر خواهد بود?

رمی: RealTokens فروخته شده در خارج از کشور به افراد غیرآمریکایی که پس از بررسی های AML / KYC واجد شرایط شده اند ، در خارج از کشور قابل انتقال است ، اما برای رعایت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ایالات متحده ، این ReatTokens ممکن است برای یک دوره به ایالات متحده برگردد. 12 ماه. RealTokens هایی که به سرمایه گذاران معتبر در ایالات متحده فروخته می شوند ، ممکن است پس از 90 روز به سایر سرمایه گذاران معتبر در لیست سفید منتقل شوند و پس از 12 ماه به صورت رایگان به همه منتقل می شوند.

به عنوان یک موضوع عملی ، خیلی زود است که بگوییم خریداران چه مدت می خواهند RealTokens خود را نگه دارند.

 

آنتوان: چه چیزی باعث شد که شما در مورد مدل توکن سازی تصمیم بگیرید?

رمی: ما می خواستیم سرمایه گذاری در املاک ایالات متحده را به ویژه در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار دهیم. با استفاده از توکن دارایی ، می توانیم سرمایه گذاری را با قیمت های قابل دسترس به تعداد بیشتری از مردم ارائه دهیم. همچنین مهم است که بلاکچین فناوری پشتیبان رمزگذاری است زیرا این امر کارایی و ردیابی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را که بخش سنتی املاک و مستغلات فاقد آن است ، تضمین می کند. مدل توکن سازی ما مزیت یک معامله منظم در املاک و مستغلات را به همراه شفافیت بلاکچین ارائه می دهد. RealT پلی است بین دنیای فیزیکی و دنیای دیجیتال: تمام اعمال ، توافقنامه های عملیاتی و سایر اسناد حقوقی در بلاکچین قابل مشاهده هستند ، در عین حال با یک شرکت حقوقی اعتماد دارند.

 

آنتوان: چگونه قصد جذب سرمایه گذاران خرد را دارید که ممکن است به طور کلی با رمزهای امنیتی یا ارز رمزپایه آشنا نباشند?

رمی: RealT مانع ورود به املاک و مستغلات را به مقدار قابل دسترسی و مقرون به صرفه کاهش داده است. RealT می تواند بخشی جدایی ناپذیر از نمونه کارهای سرمایه گذار مدرن را ارائه دهد و اکنون می توان آن را در کیف پول Ethereum نگه داشت. هدف ما این است که Coinbase دارایی های املاک و مستغلات باشیم. یکی از اهداف اصلی ما این است که مفهوم و روند سرمایه گذاری در املاک را تا حد ممکن ساده انجام دهیم. برای ما مهم است که افرادی که در غیر اینصورت هرگز به سرمایه گذاری در املاک از طریق بلاکچین فکر نمی کردند ، بدانند که برای مشارکت نیازی به اغماض در بوروکراسی و اصطلاحات اصولی ندارند. بازار و روند خرید ما بصری است و خریداران را قبل از خرید توکن از طریق مراحل قابل هضم هدایت می کند.

 

آنتوان: آیا می توانید مزایای ارائه شده به سرمایه گذاران را با ما در میان بگذارید?

رمی: سرمایه گذاران می توانند از درآمد اجاره ای منفعل که به طور مداوم به کیف پول Ethereum آنها واریز می شود ، لذت ببرند. این درآمد با سکه های ثابت که به دلار آمریکا متصل شده اند پرداخت می شود تا سرمایه گذاران مجبور نباشند خود را در مورد نوسانات ارز رمزنگاری شده خاص در هر نقطه خاص نگران کنند. به عنوان صاحبان رمز ، سرمایه گذاران همچنین می توانند در تصمیم گیری های مهم مورد نیاز در مورد نگهداری و نگهداری املاکی که در آن سرمایه گذاری کرده اند ، مشارکت کنند. این کار از طریق یک فرآیند رای گیری ساده انجام می شود.

 

آنتوان: آیا سرمایه گذاران می توانند سرمایه گذاری مورد نظر خود را انتخاب کنند؟ یا اینکه رمز امنیتی به عنوان صندوقی عمل می کند که دارای چندین ویژگی است?

Remy: با RealT می توانید املاک خاصی را انتخاب کرده و در ملک صاحب شوید. شما به عنوان یک سرمایه گذار ، ملک واقعی را در اختیار خواهید گرفت. RealTokens عناصر سازنده مهمی در اکوسیستم Ethereum هستند. RealT با رفتن به بنیان املاک و مستغلات ، به سمت املاک شخصی ، هر کسی را قادر می سازد تا با استفاده از RealTokens یک مجموعه املاک و مستغلات ایجاد کند. این یک تمایز مهم است. صندوق های املاک و مستغلات در آینده ممکن است RealTokens به عنوان دارایی باشد. به همین دلیل است که سرمایه گذاران RealT در بازار ما دید کاملی دارند و می توانند دقیقاً ملکی را که می خواهند در آن سرمایه گذاری کنند و تعداد دلاری که می خواهند برای آن ملک خریداری کنند را انتخاب کنند. اجاره ای که آنها پس از آن دریافت می کنند مستقیماً از ملکی که در آن سرمایه گذاری کرده اند تأمین می شود.

 

آنتوان: آیا این پیشنهاد منحصر به سرمایه گذاران معتبر ایالات متحده است؟ آیا سرمایه گذاران بین المللی را می پذیرید؟?

رمی: این پیشنهاد در درجه اول سرمایه گذاران بین المللی است. به طور سنتی ، بازار املاک و مستغلات ایالات متحده برای کسانی که در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند ، تقریباً غیرقابل دسترسی است. ما می خواهیم این را تغییر دهیم و این امکان را برای هرکسی در جهان فراهم کنیم که در املاک و مستغلات ایالات متحده سرمایه گذاری کند و از درآمد غیرفعال اجاره بهره مند شود. ما البته سرمایه گذاران معتبر را می پذیریم.

این پیشنهاد فقط در ایالات متحده به سرمایه گذاران معتبر طبق مقررات D تحت قانون اوراق بهادار 1933 و در خارج از کشور به افراد غیر آمریکایی طبق مقررات S تحت قانون اوراق بهادار ارائه می شود.

 

آنتوان: چگونه می خواهید خود را از رقبایی مانند BlockEstate ، Realecoin ، Slice RE و غیره متمایز کنید..

رمی: تمایز اصلی این است که RealT زنده و زنده است. با توجه به دانش خود ، ما اولین سکویی هستیم که رسماً اقدام به راه اندازی و پیشنهاد خرید ملک توکن شده می کنیم. علاوه بر این ، RealT به جای ارائه صندوق سرمایه گذاری متخصص در املاک و مستغلات ، دارایی های خود را ثبت می کند. این امر استقلال را به فرد بازمی گرداند و به وی اجازه می دهد ملک مورد نظر خود را با اندازه سرمایه گذاری که انتخاب کرده ، انتخاب کند. ما یک تیم بسیار قوی پشت RealT داریم ، هم با تخصص بلاکچین و هم ارزهای رمزنگاری شده و همچنین دانش گسترده املاک و مستغلات. بسیاری از پروژه ها در زمینه املاک و مستغلات توکنیزه یا توسط علاقه مندان به رمزنگاری یا متخصصان املاک و مستغلات اداره می شوند ، اما در RealT ما این زمینه های تخصص را برای ارائه خدمات جامع و کاملاً سازگار ترکیب می کنیم..

 

آنتوان: آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید درباره RealT با ما در میان بگذارید?

رمی: RealT همچنان به اضافه کردن انواع ملک جدید از شهرهای مختلف ادامه می دهد تا نمونه هایی را که مشتریان ما می خواهند برای خرید در دسترس ببینند ، ادامه دهد. RealT قصد دارد املاک را در تمام شهرهای بزرگ ایالات متحده ثبت کند و ما منتظریم ببینیم کدام شهرها بیشترین تقاضا را دارند. و ایجاد نقدینگی.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت RealT.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me