banner
banner

[به روزرسانی های زنده] OKEx تأیید می کند که همه بودجه کاربر از طریق سیستم عامل ایمن و بدون برداشت سیستم عامل به طور معمول کار می کند

به روز رسانی: 19 نوامبر ساعت 12:00 بعد از ظهر UTC

OKEx اعلام کرده است که برداشت ها را در تاریخ 27 نوامبر 2020 یا قبل از آن از سر خواهیم گرفت.

قبل از بازگشایی برداشت ها ، تیم ما در حال انجام بررسی های دقیق امنیتی برای از سرگیری عملکرد عادی سیستم کیف پول گرم و اطمینان از ایمنی وجوه کاربران ما است. اطلاعیه کامل را اینجا بخوانید.

به روز رسانی: نوامبر 17 در 2:30 بعد از ظهر UTC

گزارش هفتگی

امروز ، ما گزارش هفتگی خود را درباره فعالیت های تجاری OKEx منتشر کردیم. حجم معاملات مشتقات رمزنگاری OKEx (معاملات آتی ، مبادله های دائمی و اختیارات) به 64.63 میلیارد USDT رسید – 60٪ افزایش هفتگی.

ما همچنین گزارش دادیم که در این هفته 211 BTC جریان داشت. موجودی کیف پول BTC در OKEx در حال حاضر 219704 BTC است. همانطور که در این گزارش آمده است ، در این هفته هیچ خروجی دارایی رمزنگاری داخلی از OKEx رخ نداده است ، زیرا برداشت ها به حالت تعلیق در آمده است. وجوه کاربران با خیال راحت حفظ می شود.

به روزرسانی چنگال BCH

امروز اعلام کردیم که این پلتفرم قصد دارد معاملات قراردادهای آتی هفتگی و دو هفته ای BCHUSD و BCHUSDT را از ساعت 9:00 صبح UTC در 18 نوامبر از سر بگیرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات سطح قرارداد ، لطفاً اعلامیه را بررسی کنید.

به روز رسانی: 16 نوامبر ساعت 3:00 بعد از ظهر UTC

به روزرسانی هارد فورک برای معامله گران BCH

شبکه Bitcoin Cash (BCH) دیروز ، 15 نوامبر هارد فورک خود را به پایان رساند. در حال حاضر دو زنجیره چنگال وجود دارد ، Bitcoin Cash ABC (BCH ABC) و Bitcoin Cash Node (BCHN).

با مراجعه به قیمت های تجاری در سیستم عامل های اصلی ، می توان دریافت که قیمت فعلی BCHN به طور قابل توجهی بالاتر از BCH ABC است. طبق دستورالعمل های قبلی اعلام شده ، این بدان معنی است که ما BCHN را به عنوان BCH جدید پذیرفته ایم. توکن های BCH ABC با نسبت 1: 1 به حساب های بودجه کاربران منتقل می شوند.

برای جزئیات بیشتر به اطلاعیه کامل مراجعه کنید.

برداشت ها

برداشت از OKEx هنوز موقتاً متوقف شده است. همه وجوه کاربر ایمن و بی پیرایه هستند. ما صمیمانه از ناراحتی کاربران عذرخواهی می کنیم و سخت تلاش می کنیم تا عملکرد کامل سیستم عامل را از سر بگیریم. لطفاً برای به روزرسانی بیشتر به بررسی این مقاله یا کانال های رسمی رسمی ما ادامه دهید.

به روز رسانی: 14 نوامبر ساعت 3:30 بعد از ظهر UTC

به روزرسانی هارد فورک برای معامله گران BCH

هارد فورک Bitcoin Cash (BCH) قرار است فردا برگزار شود, 15 نوامبر ، حوالی ظهر ، UTC.

برای همه تاجران BCH در OKEx ، از شما خواهش می کنیم لطفاً در طول دوره چنگال هیچگونه انتقال BCH انجام ندهید به منظور جلوگیری از ضرر دارایی. جزئیات بیشتر از آنچه را باید در طول و بعد از چنگال انتظار داشته باشید می توانید در اینجا پیدا کنید.

برای BCHUSD و BCHUSDT آتی و مبادله های همیشگی, امروز ما جزئیات مربوط به تنظیمات کنترل خطر را که در اطراف چنگال سخت BCH انجام می شود ، منتشر کردیم. لطفاً اطلاعیه را برای جزئیات کامل بررسی کنید.

برداشت ها

برداشت از OKEx هنوز موقتاً متوقف شده است. همه وجوه کاربر ایمن و بی پیرایه هستند. ما صمیمانه از ناراحتی کاربران عذرخواهی می کنیم و سخت تلاش می کنیم تا عملکرد کامل سیستم عامل را از سر بگیریم. لطفاً برای به روزرسانی بیشتر به بررسی این مقاله یا کانال های رسمی رسمی ما ادامه دهید.

به روز رسانی: 12 نوامبر ساعت 8:00 صبح UTC

برداشت ها

برداشت از OKEx هنوز موقتاً متوقف شده است. همه وجوه کاربر ایمن و بی پیرایه هستند. ما صمیمانه از ناراحتی کاربران عذرخواهی می کنیم و سخت تلاش می کنیم تا عملکرد کامل سیستم عامل را از سر بگیریم. لطفاً برای بررسی به روزترین وضعیت ، به بررسی این مقاله یا کانالهای رسمی رسمی ما ادامه دهید.

گزارش میکرو ساختار بازار OKEx – اکتبر 2020

داده های مربوط به فعالیت معاملات در OKEx در ماه اکتبر در حال حاضر است. در پایان ماه گذشته ، OKEx با 1.1 میلیارد دلار بیشترین سود باز کل را برای معاملات آتی BTC در اختیار داشت. همچنین با 240 میلیون دلار بالاترین میزان OI جمع شده برای معاملات آتی ETH را داشت.

علاوه بر این ، علی رغم کاهش قیمت رمزها در دنیای مالی غیرمتمرکز ، حجم معاملات توکن های DeFi ثابت باقی ماند – فقط 2٪ از ماه به ماه پایین تر.

برای اطلاعات بیشتر از گزارش خرد ساختار اکتبر ، می توانید خلاصه کامل را در اینجا بخوانید.

به روز رسانی: 9 نوامبر ساعت 1:00 بعد از ظهر UTC

برداشت ها

برداشت دارایی های دیجیتال از OKEx هنوز موقتاً متوقف شده است. همه وجوه کاربر ایمن و بی پیرایه هستند. ما همچنان به موقع کاربران را در جریان وضعیت قرار می دهیم.

به روزرسانی های محصول

امروز ، ما گزارش ماهانه خود را برای ماه اکتبر در رمز OKEx ، OKB منتشر کردیم. میانگین سرمایه بازار OKB در ماه اکتبر 1.47 میلیارد دلار بود و کل حجم معاملات در ماه به 2.48 میلیارد USDT رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر گزارش کامل را مطالعه کنید.

به روز رسانی: 6 نوامبر ساعت 2:00 بعد از ظهر UTC

ما می توانیم تأیید کنیم که یک طرف مرتبط با OKEx ، همانطور که در قانون آمده است ، در تحقیقات با یک دفتر امنیت عمومی همکاری فعال دارد. ادعاها مبنی بر اینکه طرف مربوطه در بازداشت کیفری است رد شده است.

ما به دنبال پشتیبانی و راهنمایی قانونی بوده ایم و از طریق این روند با طرف مربوطه تماس گرفته ایم.

در این زمان ، متأسفانه ، OKEx قادر به افشای اطلاعات بیشتر نیست ، زیرا محتوای تحقیق محرمانه است.

ما به دلیل اختلال در عملکرد عادی که این امر ایجاد کرده است ، عذرخواهی می کنیم و بلافاصله کاربران ما را با اطلاعات جدید در مورد وضعیت برداشت ها به روز می کنیم..

تمام وجوه کاربران در بستر OKEx ایمن و بدون تأثیر هستند. از زمان تعلیق برداشت در 16 اکتبر ، هیچ شکلی از دارایی از OKEx خارج نشده است. در عین حال ، می توانیم به کاربران خود اطمینان دهیم که پس از از سرگیری برداشت ها در OKEx ، 100٪ از وجوه آنها قابل برداشت است.

به روز رسانی: 4 نوامبر ساعت 2:00 بعد از ظهر UTC

برداشت ها

برداشت ها در OKEx هنوز موقتاً متوقف شده اند. امنیت وجوه کاربر اولویت اصلی ماست و کلیه وجوه کاربر بی خطر و بی خطر هستند. ما سخت در تلاش هستیم تا عملکرد کامل پلتفرم را از سر بگیریم. لطفاً برای به روزرسانی بیشتر این مقاله را بررسی کنید.

به روزرسانی های محصول

OKExChain زیرساخت های blockchain عمومی توسعه یافته OKEx گزارش پیشرفت خود را برای ماه اکتبر منتشر کرده است. شبکه آزمایشی OKExChain به v0.12.3 ارتقا یافت ، که در درجه اول ماژول Swap سازنده خودکار بازار را با هدف تأثیرگذاری بر نقدینگی زنجیره بهینه می کند. اطلاعات بیشتر در مورد تحولات را اینجا بخوانید.

برای دارندگان NEO و Algorand (ALGO) در OKEx ، امروز توزیع پاداش ماهانه خود را آغاز کردیم. جزئیات بیشتر در مورد نحوه بازپرداخت پاداش را می توانید در اینجا پیدا کنید.

به روز رسانی: 30 اکتبر در ساعت 12:30 بعد از ظهر UTC

برداشت ها

برداشت از OKEx هنوز موقتاً متوقف شده است. تمام عملیات دیگر سیستم عامل که شامل برداشت نیستند همچنان فعال هستند. امنیت وجوه کاربر اولویت اصلی ماست و کلیه وجوه کاربر بی خطر و بی خطر هستند. ما سخت در تلاش هستیم تا عملکرد کامل پلتفرم را از سر بگیریم. لطفاً برای به روزرسانی بیشتر این مقاله را بررسی کنید.

سایر به روزرسانی ها

ما سیستمی را برای پاداش دادن به مشتریان وفادار خود با هزینه های معاملاتی پایین تر معرفی کرده ایم. برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه دریافت هزینه کمتری تا 30 روز پس از از سرگیری برداشت در OKEx ، به علاوه سایر مزایا ، اطلاعیه کامل را بخوانید.

به روز رسانی: 29 اکتبر در ساعت 5:30 بعد از ظهر UTC

برداشت ها

برداشت از OKEx هنوز موقتاً متوقف شده است. امنیت وجوه کاربر اولویت اصلی ماست و کلیه وجوه کاربر ایمن و بی پیرایه می مانند. ما سخت در تلاش هستیم تا در اسرع وقت برداشت ها را از سر بگیریم. لطفاً برای به روزرسانی بیشتر این مقاله را بررسی کنید.

سایر به روزرسانی های محصول

برای کاربران وام C2C: OKEx تصمیم گرفت تاریخ تعلیق BCH را به عنوان وثیقه از سال قبل افزایش دهد 3:00 صبح UTC در 8 نوامبر به 9:00 صبح UTC در تاریخ 29 اکتبر. لطفا توجه داشته باشید ، کاربرانی که USDT را با وثیقه BCH به عنوان وام قرض می کنند باید قبل از آن وام های خود را بازپرداخت کنند 3:00 صبح UTC در 14 نوامبر, که زمانی است که بازپرداخت اجباری آغاز می شود.

به روز رسانی: 28 اکتبر در ساعت 1 بعد از ظهر UTC

برداشت ها

برداشت از OKEx هنوز موقتاً متوقف شده است. امنیت وجوه کاربر اولویت اصلی ماست و کلیه وجوه کاربر ایمن و بی پیرایه می مانند. ما سخت در تلاش هستیم تا در اسرع وقت برداشت ها را از سر بگیریم. لطفاً برای به روزرسانی بیشتر این مقاله را بررسی کنید.

سایر به روزرسانی های محصول

امروز ، OKEx اعلام کرد که از هارد فورک برنامه ریزی شده شبکه Bitcoin Cash (BCH) در 15 نوامبر پشتیبانی خواهد کرد. در حال حاضر دو پیشنهاد چنگال رقابتی وجود دارد ، Bitcoin Cash ABC (BCH ABC) و Bitcoin Cash Node (BCHN). اگر هارد فورک موفقیت آمیز باشد ، کاربرانی که قبل از چنگال BCH را روی OKEx نگه داشته اند ، دو دارایی جدید دریافت می کنند: BCH ABC و BCHN.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هارد فورک برنامه ریزی شده و تأثیر آن بر تجارت در OKEx ، لطفا اینجا کلیک کنید.

به روز رسانی: 27 اکتبر ساعت 1:00 بعد از ظهر UTC

برداشت ها در OKEx هنوز موقتاً متوقف شده اند. امنیت وجوه کاربر اولویت اصلی ماست و کلیه وجوه کاربر ایمن و بی پیرایه می مانند. ما در حال تلاش برای بازگرداندن سیستم عامل به عملکرد کامل هستیم. لطفاً برای به روزرسانی بیشتر این مقاله را بررسی کنید.

به روز رسانی: اکتبر 26 در ساعت 11:30 صبح UTC

ارتقا System سیستم WebSocket است برنامه ریزی شده برای فردا ، 27 اکتبر در ساعت 8:30 صبح UTC (بر معامله گران API و احزاب دیگر با استفاده از API OKEx تأثیر می گذارد).

برداشت ها در OKEx هنوز موقتاً متوقف شده اند. امنیت وجوه کاربر اولویت اصلی ما است. همه وجوه کاربر ایمن و بی پیرایه هستند. ما همه تلاش خود را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که سیستم عامل به عملکرد کامل خود باز می گردد.

به روز رسانی: 23 اکتبر ساعت 2:00 بعد از ظهر UTC

در این زمان ، برداشت از OKEx هنوز موقتاً متوقف شده است. همه محصولات OKEx فعال و فعال هستند ، به غیر از کالاهایی که مستقیماً شامل برداشت می شوند – به عنوان مثال ، فروش Crypto fiat gateway و DeFi تولید عملکرد توکن در OKEx Earn ، که به طور موقت در 16 اکتبر نیز به حالت تعلیق درآمدند..

ما شبانه روز در تلاش هستیم تا طبق معمول به کار خود برگردیم. وجوه کاربران ایمن و بی پیرایه هستند. ما می خواهیم با تشکر فراوان از انجمن صبر و حوصله OKEx برای صبر و تحمل بی دریغ شما. لطفاً برای به روزرسانی دوباره اینجا را بررسی کنید.

به روز رسانی: 22 اکتبر در 3:15 بعد از ظهر UTC

همه عملکردهای OKEx فعال و فعال هستند ، به جز مواردی که مربوط به برداشت است. وجوه کاربر بی خطر است. ما صمیمانه از صبر و شکیبایی شما قدردانی می کنیم و سخت تلاش می کنیم تا برداشت ها را از سر بگیریم. لطفاً این مقاله را برای به روزرسانی های بعدی بررسی کنید.

به روز رسانی: 21 اکتبر 2020 ، ساعت 2:00 صبح UTC

از سرگیری تجارت P2P و خرید رمزنگاری

بستر OKEx P2P از 21 اکتبر ، ساعت 12:00 بعد از ظهر UTC برای جفت های فیات CNY ، INR و VND از سر می گیرد و دروازه فیات Buy Crypto نیز به طور همزمان فعال می شود.

لطفا توجه داشته باشید که برداشت ارز رمزنگاری شده هنوز بطور موقت متوقف می شود. برای امنیت خود ، از معاملات خارج از شرف جلوگیری کنید زیرا خطر کلاهبرداری و / یا اختلافات را بدون هیچ گونه حفاظتی به همراه دارد. مثل همیشه ، لطفاً هنگام معاملات ، مدیریت ریسک مناسب را انجام دهید و فقط کانالهای ارتباطی رسمی ما را برای آخرین به روزرسانی دنبال کنید.

ما از شما برای ادامه صبر و پشتیبانی شما متشکریم.

از ساعت 3:00 بامداد امروز ، 16 اکتبر ، OKEx برداشت دارایی های دیجیتال را به طور موقت متوقف کرده است. * ما می خواهیم به کاربران اطمینان دهیم که امنیت وجوه موجود در OKEx تحت تأثیر قرار نگرفته است. علاوه بر این ، تمام عملیات دیگر در OKEx که شامل برداشت نیستند به طور عادی عمل می کنند.

با توجه به ادعاها امروز در توییتر مبنی بر برداشت وجوه از OKEx به صرافی رقیب ، تیم کیف پول OKEx تأیید کرده اند که آدرس های اصلی کیف پول در معاملات گفته شده به OKEx تعلق ندارند.

اقتصاددان ارشد شرکت تحلیلی بزرگ بلاکچین Chainalysis نیز تایید شده امروز در یک توییت که معاملات مورد بحث انجام شده است "دارای برچسب غلط" و در واقع از OKEx نبودند.

ما صمیمانه از هرگونه مشکلی که ممکن است برای کاربران خود به دلیل تعلیق برداشت انجام شود ، عذرخواهی می کنیم. به محض داشتن اطلاعات بیشتر ، کاربران را در پست خود قرار خواهیم داد – لطفاً به آنها مراجعه کنید توییتر رسمی OKEx برای آخرین به روزرسانی ها مطمئناً ، به محض اینکه تأیید کردیم تمام الزامات امنیتی را برآورده می کنیم ، برداشت های دارایی دیجیتال را از سر خواهیم گرفت.

ما از پشتیبانی و اعتماد مداوم شما قدردانی و قدردانی می کنیم و همچنان محصولات ، خدمات و پشتیبانی فنی درجه یک را به مشتریان خود ارائه خواهیم داد.

* براساس 8.1 تغییر سرویس و قطع خدمات ، OKEx ممکن است سرویس را تغییر دهد و یا همچنین ممکن است سرویس را در هر زمان با یا بدون اطلاع قبلی قطع ، تعلیق یا خاتمه دهد..

تماس با رسانه

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me