banner
banner

لورا شین – بدون زنجیر و تأیید نشده

ما در طول هفته تحت تأثیر عوامل تأثیرگذار بر رمز ارز قرار گرفته ایم. شاید متوجه شده باشید که اکثر آنها موسس شرکتهای مرتبط با رمزنگاری هستند. امروز کمی متفاوت خواهد بود. از زمان معرفی ارز رمزنگاری شده برای اولین بار به جهان ، درک عمومی و پوشش رسانه ای به شدت تغییر کرده است. جامعه رمز ارز و بلاکچین بیشتر توسط مردان تسلط دارد. با این حال ، زنان به آرامی در حال جذب شدن هستند. حتی عده معدودی نیز موفق به این کار شدند سکه تلگرافلیست افراد برتر بلاکچین. یکی از آنها لورا شین است.

در این مقاله ، ما نگاهی خواهیم انداخت به Laura Shin و نحوه شکل گیری مکالمه او در مورد رمزنگاری و بلاکچین.

یک فریلنسر

لورا شین یک روزنامه نگار ساکن سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا است که در زمینه پوشش ارزهای رمزنگاری شده ، بلاکچین ، فناوری مالی ، نوآوری در تجارت و امور مالی شخصی تخصص دارد. او قبلاً سردبیر ارشد فوربس و همچنین گزارشگر اصلی لیست Forbes Fintech 50 بود.

وی در کار حرفه ای خود به عنوان روزنامه نگار ، اولین گزارشی بود که پوشش کامل دارایی های رمزنگاری شده را مأموریت خود قرار داد. کارهای او در طیف وسیعی از نشریات معتبر از جمله نیوزویک ، نیویورک تایمز ، وال استریت ژورنال و لس آنجلس تایمز توزیع شده است..

اکنون ، او یک فریلنسر است که هنوز هم مقالات ارزهای رمزنگاری شده را به فوربس می رساند. او میزبان دو پادکست رمزنگاری و بلاکچین است – زنجیر نشده و تأیید نشده. با رفتن به پروفایل Muck Rack ، او همچنین در حال کار بر روی یک کتاب در مورد رمزنگاری است.

قبل از اینکه وارد کار وی در زمینه رمزنگاری شویم و اینکه چرا او یک متخصص در این زمینه محسوب می شود ، دقیقاً چه کسی لورا شین است و چگونه وارد بازار ارز رمزپایه و بلاکچین شد?

دوران کودکی لورا شین

لورا شین در محیطی عاری از قوانین بزرگ شد. پدر و مادر هلی کوپتر؟ او احتمالاً دورترین افراد از آنها بود. او در یک سخنرانی تدکس ، کودکی را بازگو کرد که در آن می توانست هرچه می خواهد بخورد و به اندازه دلش تلویزیون تماشا کند. تصور کنید بدون هیچ محدودیتی برای شما بزرگ می شود.

این امر به طور قابل ملاحظه ای بر چگونگی بزرگ شدن ، دیدن دنیا و زندگی اش تأثیر می گذارد.

تحصیلات او

لورا تحصیلات خود را در دانشگاه استنفورد گذراند و در آنجا لیسانس هنر را در اندیشه و ادبیات مدرن دریافت کرد. حتی در دوران دانشجویی ، استعداد او برای نوشتن آشکار بود. او به عنوان کارمند و بعداً کارمندان ارشد روزنامه روزنامه مستقل دانشگاه ، روزنامه استنفورد دیلی ، نوشت. در سالهای ارشد ، داستانی که او نوشتن نقاشی های دیواری در ناحیه خلیج را بر عهده داشت ، جایزه “بهترین مقاله قطع” را از آن خود کرد..

یازده سال بعد در سال 2008 ، وی استاد هنر خود را از دانشکده تحصیلات تکمیلی روزنامه نگاری دانشگاه کلمبیا به پایان رساند. در طول برنامه روزنامه نگاری در اواسط حرفه ای ، او بر علم و پایداری تمرکز کرد.

شغل او

پس از یک دهه گذراندن به عنوان نویسنده مستقل ، او تصمیم گرفت که به شرکت LearnVest Inc – یک شرکت برنامه ریزی مالی که از آن زمان تعطیل شده است ، بپیوندد. به دلیل ماهیت شرکت ، او اخبار تجاری و مالی را نوشت.

در همان زمان ، وی سردبیر ویژگی های CBS Interactive بود. بخشی از کار او نظارت بر کار 25 نویسنده در مورد تجارت جهانی بود. وی در سال 2013 به یکی از مشارکت کنندگان فوربس تبدیل شد. پس از چهار سال ، به سردبیر ارشد ارتقا یافت. این جایی است که او عمدتا در مورد فضای رمزنگاری ، بلاکچین و دارایی های دیجیتالی نوشت. حتی یک سال پس از ارتقا درجه ، او را ترک کرد تا یک بار دیگر به عنوان یک فریلنسر تبدیل شود.

تکینگی و کیفیت کار او به عنوان یک روزنامه نگار رمزنگاری همراه با بینش هایی که او به میز می آورد ، توسط جامعه شناخته شده است. واضح است که او فقط مطالب خود را رد نمی کند و در سال 2016 ، توسط جایزه Blockchain به بیشترین بیننده روزنامه نگار اهدا شد.

در بیشتر زندگی حرفه ای خود ، لورا شین فریلنسر بوده و این را به پرورش خود نسبت می دهد. او فقط عادت ندارد کسی به او بگوید چه کاری انجام دهد. برنامه کاری انعطاف پذیر او از “دندانه دار کردن چرخ شرکت های بزرگ” مطلوب تر است.

او به عنوان یک روزنامه نگار مستقل رئیس و کارگر خودش است. او بدون اینکه مجبور شود از طریق یک نهاد بزرگ که مجبور است بخشی از سود را به احزاب دیگر مانند صاحبان و سهامداران بدهد ، مستقیماً با درآمد خود هزینه می کند..

این روندی است که در طول سالها به طور فزاینده ای رواج یافته است ، که نشانگر تغییر در نحوه کسب درآمد ما و نحوه انجام مشاغل تجاری است..

آیا آن وضعیت مبهم آشنا به نظر می رسد؟ این امر ما را به پشتیبانی او از رمزنگاری و چگونگی یافتن جایگاه خود می رساند

پشتیبانی در رمزنگاری

“اوه ، بنابراین او یک متخصص در رمزنگاری است. او حتماً یک تن روی آن سرمایه گذاری کرده است! ” اگر این همان چیزی است که فکر می کنید ، اشتباه می کنید. او در واقع یک نوجوان است – کسی که هیچ بیت کوین ندارد. با این حال ، او ارزش رمزگذاری و اینکه چگونه می تواند آینده را تغییر دهد ، می داند.

در سال 2018 ، او حتی یک بحث Tedx در مورد چگونگی توانمند سازی رمزنگاری ، این امکان را برای افراد فراهم می کند که تجارت خود را اداره کنند و رئیس خود شوند. او تجربه اشتغال خود را به ارز رمزنگاری شده تشبیه می کند. به ویژه اینکه چگونه اشتغال شخصی می تواند در نحوه فعالیت های شرکت های بزرگ ، مانند ارز رمزنگاری شده ، اختلال ایجاد کند.

لورا شین ممکن است بنیانگذار یک شرکت مرتبط با رمزنگاری نباشد. با این حال ، گزارش در خط مقدم فناوری بلاکچین ، توانایی صحبت مستقیم با ذهنیت برتر و مبتکران رمزنگاری ، به او این امکان را داده است تا با توسعه بیشتر ، چشم انداز منحصر به فردی از فضای رمزنگاری داشته باشد. پادکست های وی با بازیگران اصلی این صنعت برخی مسائل را روشن کرده است. آنها در آموزش مردم و ورود بیشتر رمزگشایی به جریان اصلی نقش داشته اند.

بعنوان مثال ، نمی توان چشم انداز وی را نسبت به آینده که شبکه های نظیر به نظیر کاربر بدون رهبر در آن وجود دارد نادیده گرفت. او با افرادی که جهت موج رمزگذاری را هدایت می کنند صحبت کرده است. امکان جایگزینی غول های فناوری و بانک های این شبکه وجود ندارد.

البته ، از آنجا که این شرکت ها همچنین در حال بررسی چگونگی دستیابی به فناوری بلاکچین هستند ، نمی توان مطمئن بود که همه چیز چگونه پیش خواهد رفت. همچنین این مسئله وجود دارد که چگونه و چه زمانی مقررات وارد عمل می شوند ، زیرا این نگرانی رو به رشد در جامعه است.

چگونه می توانید با او تماس بگیرید?

اگر می خواهید از لورا بیشتر بدانید ، او دارای یک حساب توییتر می توانید برای به روزرسانی ها و افکار دنبال کنید. او همچنین یک خبرنامه ماهانه دارد که می توانید در آن ثبت نام کنید unchainedpodcast.com. اگر این یک فنجان چای شما نیست ، می توانید به یکی از پادکستهای هفتگی او گوش دهید:

یکی از پادکست های هفتگی او با عنوان Unchained: منبع No-Hype شما برای همه موارد Crypto دارای ایده هایی از افراد مختلف در فضای رمزنگاری است. او با

توسعه دهندگان – برخی تازه خارج از مدرسه و برخی تحصیلات ترک شده – در مورد دنیای مالی غیرمتمرکز.

پادکست هفتگی دیگر او, تأیید نشده: بینش و تحلیل Top Minds در Crypto, به او اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل مسائل روز را از متخصصان مختلف در زمینه Fintech ارائه دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me