banner
banner

تنظیم کنندگان اقدامات تنبیهی علیه پروژه های رمزنگاری مختلف را اجرا می کنند

برای مدت طولانی نمی توان از بازوی قدرتمند قانون جلوگیری کرد. در هفته گذشته ، نهادهای مختلف این دست اول را آموخته اند ، زیرا ناظران مجموعه ای از جریمه ها و مجازات ها را برای اعمال ناشایست انجام می دهند.

از جریمه ها ، هزینه های حقوقی ، اقدامات بازپرداخت و موارد دیگر ، این یک سری اقدامات تنبیهی است که طی هفته گذشته با نمایش کامل کارما انجام شده است.

سرمایه گذاری های مخاطره آمیز

در آنچه به عنوان یک طرح پونزی بود ، سرمایه گذاری های خطرپذیر و سرمایه گذاران برتر آن حداقل از 72 سرمایه گذار استفاده کردند. مشخص شد افرادی که پشت این طرح هستند در فعالیت های غیرقانونی مختلفی شرکت داشته اند. این موارد شامل استفاده از شبکه های اجتماعی برای اظهارات گمراه کننده ، سوisa استفاده از اعتبارات و موارد دیگر است.

“متهمان در نهایت 535،829 دلار از شركت كنندگان استخر طلب كردند ، و 450،302 دلار از این مبلغ را برای استفاده شخصی خود تصاحب كردند و با تقلید از برنامه برنی-مادوف پونزی برای مدت زمان كمی برای پرداخت به اعضای استخر ، به این ترتیب به نظر می رسید كه استخر سودآور است.”

مشارکت کنندگان با پیروزی نهاد نظارتی ، CFTC را به وظیفه خود منتقل کردند.

اقدام مجازات – 900604 دلار آمریکا (50٪ بازپرداخت ، 50٪ مجازات مدنی) + هزینه های حقوقی CFTC

تلگرام

غول برنامه های پیام رسان ، تلگرام ، اخیراً مجبور شد که قرص تلخی را ببلعد زیرا این شرکت با واگذاری جنگ خود علیه SEC ، شکست را پذیرفت. مالش نمک به زخم ، تلگرام اکنون شده است سفارش داده شده برای تأمین هزینه های حقوقی مرتبط با دادخواست مربوط به مارک تجاری بر سر توکن های GRAM که اکنون از کار افتاده است. اساساً ، تلگرام هنوز هزینه نبردی را که از مدتها قبل باخته است پرداخت می کند.

این کت و شلوار ، که یک نبرد رفت و برگشت بین تلگرام و لانته را مشاهده می کرد ، در مورد حقوق نماد تیکر “GRAM” بود. هم اصلی و هم دعوی دعوی اکنون کنار گذاشته شده است. هرچند ممکن است برای تلگرام پوشش نقره ای وجود داشته باشد ، زیرا دادگاه ها راهی برای جبران هزینه های حقوقی خود در نظر گرفته اند.

“به احتمال زیاد تلگرام برای دفاع از دعوای متقابل Lantah هزینه ها و هزینه هایی را متحمل شده است ، اما احتمالاً هر جایزه ای اندک باشد. دادگاه معتقد است که تلگرام حق دارد هزینه ها و هزینه ها را به عنوان شرط برکناری دعوای متقابل Lantah جبران کند. تلگرام ظرف 30 روز پس از این سفارش ، سوابق هزینه ها و هزینه های خود را ارائه می دهد. “

اقدام مجازات – هزینه های 618،240 دلار آمریکا + 6737،35 دلار آمریکا هزینه ها

وان کوین

علی رغم اینکه یکی از بزرگترین کلاهبرداری های تمام دوران است ، بسیاری از کسانی که مسئول OneCoin هستند ، هیچگاه پاسخگوی اقدامات خود نخواهند بود. در تصمیمی که مطمئناً برای تسکین آسیب دیدگان فراهم شده است ، مارک اس. اسکات در ایالت نیویورک منحل شده است.

مارک اسکات نقش مهمی در کلاهبرداری OneCoin ایفا کرد ، با استفاده از وضعیت سابق خود به عنوان وکیل در لاک لرد ، کمک به پولشویی تقریبا 400،000،000 USD از وجوه – 50،000،000 $ که در اختیار او بود.

هیئت داوران تصمیم گرفت که مارک اسکات ، “… دستور داده شده که از ایفای وکالت در ایالت نیویورک ، به عنوان مدیر یا کارگزار ، کارمند یا کارمند دیگری ، دست بردارد و از وکالت خودداری کند. و پاسخ دهنده بدین وسیله ممنوع است که به عنوان وکیل یا مشاور قانون در هر دادگاه ، قاضی ، دادگستری ، هیئت مدیره ، کمیسیون یا سایر مراجع عمومی ظاهر شود ، یا نظر دیگری را درباره قانون یا کاربرد آن یا هرگونه مشاوره ارائه دهد در رابطه با آن ، یا به هیچ وجه خود را به عنوان وكیل و مشاور حقوقی در این ایالت نگه دارد ، “

اقدام تنبیهی – مارک اس. اسکات در ایالت نیویورک از کار افتاد

Centra Tech

رابرت فارکاس از طریق یک سری ادعاها و وعده های دروغین پیرامون تیم و قابلیت های پشت کارت اعتباری رمزنگاری ، “Centra Card” لقب داده است ، از 25،000،000 دلار آمریکا توانسته است به سرمایه گذاران کمک کند..

به نظر می رسد رابرت فاركاس به عنوان طراح این طرح ، در معرض مجازات شدید قرار گرفته است ، زیرا دادستان ها به دنبال این هستند كه نه تنها او را مسئول اقدامات خود بدانند ، بلكه از او به عنوان نمونه ای برای دیگران استفاده كنند.

دادستان ها اظهار داشتند, “” ماهیت و شرایط “رفتار مجرمانه فركاس و ضرورت تحمیل مجازات كاملاً به نفع مجازات قابل توجهی از حبس سنگینی می كند … همچنین مجازات حبس قابل توجهی نیز برای تأمین اهداف مجازات ، جلوگیری از كیفیت رفتار مجرمانه ضروری است – در این مورد ، سرقت پول از قربانیان بی گناه برای اهداف شخصی (و دوست خود) – و ترویج احترام به قانونی که چنین رفتاری را منع می کند. “

اقدام تنبیهی – تعیین می شود

عملیات Egypto

در طول 2 سال ، سرمایه گذاران برزیلی ، در کل ده ها هزار نفر ، در کلاهبرداری با عنوان “عملیات Egypto” بیش از 200،000،000 دلار کلاهبرداری کردند. این تقلب از طریق مجموعه ای از شرکت های تحت کنترل ارکستر ، مارکوس آنتونیو فاگوندس تسهیل شد – هر یک از آنها از طریق سرمایه گذاری های استراتژیک نوید بازگشت سودآور به سرمایه گذاران را داد.

این وضعیت همکاری بین دولت برزیل و DOJ ایالات متحده را ضروری می کرد ، زیرا بودجه های اختلاس شده در صرافی مستقر در ایالات متحده نگهداری می شد. در حالی که صرافی نامگذاری نشده است ، خاطرنشان شده است که آنها در حال همکاری کامل با مراحل توقیف هستند.

“… Fagundes به چندین مورد نقض کیفری قانون برزیل متهم شده است ، از جمله در میان سایر جرایم ، فعالیت یک موسسه مالی بدون مجوز قانونی ، مدیریت متقلبانه یک موسسه مالی ، سوisa استفاده و پولشویی و همچنین نقض قانون اوراق بهادار. دادگاه برزیل دستور توقیف جهت توقیف ارز مجازی را در ایالات متحده متعلق یا تحت کنترل فاگوندس صادر می کند. “

اقدام تنبیهی – توقیف 24،000،000 $ USD ارزش ارزهای رمزنگاری شده توسط DOJ

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me