banner
banner

بهترین استخر استخراج الکترون

یافتن بهترین استخر استخراج Electroneum کار ساده ای نیست. این یک واقعیت است و اکثر ما آن را می دانیم. با این حال ، مواردی وجود دارد که می توانید برای یافتن بهترین استخر Electroneum در نظر بگیرید.

در بخش های بعدی ، ما تمام اطلاعات لازم را برای یافتن بهترین استخر Electroneum با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. این شامل درک اینکه Eelectroneum (ETN) چیست ، استخراج رمزنگاری چیست ، مزایای استخراج ETN و همچنین لیست استخر استخراج Electroneum.

Electroneum چیست?

Electroneum یک شبکه ارز رمزپایه و بلاکچین است ادعا می شود ایجاد می شود برای جهان بدون بانک. طبق سایت رسمی آنها ، Electroneum یک پروژه منحصر به فرد و برنده جایزه است که هدف آن توانمند سازی مردم است.

آنها می توانند این کار را با ارائه ابزارهای لازم که مردم برای تأمین هزینه های زندگی خود از اقتصاد دیجیتال نیاز دارند ، انجام دهند. همزمان ، Electroneum خدمات گسترده ای از جمله AnyTask ، استخراج ارز رمزنگاری شده و موارد دیگر را ارائه می دهد..

هدف اصلی ارائه خدمات مالی به افراد بدون بانک است. در سراسر جهان ، جوامعی وجود دارند که به راه حل های بانکی دسترسی ندارند. خدمات مالی فقط برای بخش کوچکی از مردم در دسترس است. با این حال ، Electroneum تغییر آن را ممکن می داند.

راه حل های الکترونون

با استفاده از AnyTask.com خدمات ، فریلنسرها می توانند به راحتی خدمات خود را به صورت رایگان و بدون هزینه بفروشند. این یک روش عالی برای دریافت پاداش برای کارهای کوچک و مشاغل آزاد است. حقوق کاربران در نشانه های ETN دریافت می شود. هرچه بازار بزرگتر باشد ، امکان رشد ارز رمزنگاری شده ETN نیز بیشتر است.

بستر دیگر این است ETNDonate.com. طیف گسترده ای از موسسات خیریه از طریق آن قادر به دریافت کمک های بین المللی با استفاده از دارایی دیجیتال ETN هستند. همه چیز بدون هزینه اضافی.

با توجه به افزایش تقاضا برای ETN برای پرداخت ، چندین کاربر در حال استخراج ETN هستند. این یکی از دلایلی است که ما بهترین استخرهای استخراج Electroneum موجود در بازار را به اشتراک می گذاریم. اما پیش از این ، بیایید ایده روشنی در مورد استخراج ارز رمزنگاری شده داشته باشیم.

استخراج Cryptocurrency چیست?

استخراج ارز رمزنگاری شده یکی از راه های ورود به یک شبکه ارز رمزنگاری شده است. کاربران قدرت استخراج را برای پردازش معاملات و کسب پاداش برای کار خود فراهم می کنند. شبکه بیت کوین (BTC) به استخراج کنندگان بیت کوین اجازه می دهد تا از سخت افزار ASIC برای پردازش معاملات استفاده کنند.

استخراج رمزنگاری بیت کوین

استخراج کنندگان ASIC دستگاه های استخراج بسیار قدرتمندی هستند ، اما گران قیمت نیز هستند. در روزهای ابتدایی بیت کوین ، کاربران می توانستند BTC را با استفاده از توان پردازنده یا GPU استخراج کنند. امروزه ، تقریباً غیرممکن است.

با این وجود ارزهای مجازی دیگری به بازار عرضه شدند. برخی از آنها با استفاده از GPU یا CPU به کاربران اجازه استخراج می دهند. الکترونون یکی از آنهاست. به همین دلیل است که کاربران می توانند استخراج ETN را با استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه شروع کنند.

استخراج الکترون می تواند بسیار ساده و آسان باشد. علاوه بر این ، ما همچنین باید بهترین استخر استخراج Electroneum را انتخاب کنیم که به ما امکان استفاده از شبکه بزرگتری از استخراج کنندگان را بدهد. تیمی که پشت این ارز رمزنگاری شده قرار دارد راهی آسان برای دسترسی کاربران به ارزهای رمزپایه ایجاد کند.

این بسیار متفاوت با بیت کوین است که امروزه استخراج آن در خانه بسیار دشوار است. با ایجاد یک دارایی دیجیتال مقاوم در برابر ASIC ، کاربران می توانند به راحتی شروع به استخراج Electroneum حتی با استفاده از یک تلفن هوشمند کنند. این برای افرادی که می خواهند فقط با چند کلیک به بازار رمزنگاری دسترسی پیدا کنند بسیار آسان خواهد بود.

مزایای استخراج الکترون

قابل انعطاف پذیری

مزایای مختلف استخراج Electroneum وجود دارد. این بخش به این مزایا اختصاص داده خواهد شد. اولین چیزی که باید بدانیم این است که ارز مجازی ETN یک رمز قابل قبول است. در حالی که بیت کوین یا Litecoin (LTC) نشانه های قابل شادی نیستند (به معنای ردیابی آنها است) ، ETN حریم خصوصی بهتری به کاربران ارائه می دهد.

به این ترتیب ، کاربران می توانند به راحتی ETN را ارسال و دریافت کنند ، بدون اینکه نگران حذف شدن از انجمن Electroneum باشند. این بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند سکه های شما را رد کند. آنها به اندازه سایر ETN های موجود در بازار ارزش دارند. در عوض ، برای شبکه بیت کوین ، BTC تازه استخراج شده از فعالیتهای غیرقانونی یا هر معامله دیگری پاک است.

آسان برای استفاده

یکی دیگر از مزایای استخراج Electrononeum مربوط به سهولت شروع استخراج است. کاربران می توانند در عرض چند دقیقه استخراج را شروع کنند. آنها به دستگاه دیگری احتیاج ندارند. در مقایسه با بیت کوین ، این مطمئناً یک مزیت است.

با استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه ، آنها می توانند به دلیل شرکت در شبکه پاداش دریافت کنند. با این حال ، یافتن بهترین استخر استخراج Electroneum نیز موضوعی است که باید بدانیم.

موارد استفاده چندگانه

علاوه بر این ، کاربرانی که از پاداش ETN برخوردار می شوند می توانند به راحتی آنها را خرج کنند و یا از آنها استفاده کنند. به عنوان مثال ، همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، می توان از آنها برای شرکت در سرویس AnyTask.com یا ETNDonate.com استفاده کرد..

این دو سیستم عامل از قبل فعال و در ارز رمزپایه Electroneum ادغام شده اند. علاوه بر آن ، سکه های ETN در طیف گسترده ای از صرافی ها در بازار رمزنگاری قابل معامله هستند. به این ترتیب ، کل جامعه ETN می توانند از مزایای استخراج ETN بهره مند شوند.

مزایای خلاصه استخراج الكترونئوم

  • قابل انعطاف پذیری
  • آسان برای استفاده
  • استخراج آن دشوار نیست (شما می توانید این کار را با تلفن هوشمند انجام دهید)
  • به افراد آسیب پذیر اجازه می دهد تا در شبکه مشارکت کنند
  • سخت افزار گران قیمت مورد نیاز نیست
  • نشانه های ETN قابل رانش هستند
  • چندین مورد استفاده برای دارایی دیجیتال ETN وجود دارد

بسیاری از مزایای دیگر وجود دارد که ممکن است در اینجا ذکر نشده باشد. با این حال ، شرکت در بازار رمزنگاری کار مهیجی است. در آینده ، کل جامعه Electroneum می تواند به رشد خود ادامه دهد و به یک پروژه برجسته در این صنعت تبدیل شود.

بهترین لیست استخر معدن Electroneum

بیایید وارد بهترین لیست استخر استخراج Electroneum شویم. همانطور که قبلاً می دانید ، برای افزایش عملکرد استخراج ما ، استخراج با افراد دیگر با استفاده از استخر استخراج امکان پذیر است.

استخر استخراج چیست?

استخر استخراج گروهی از استخراج کنندگان رمزنگاری است که برای افزایش جوایز خود در شبکه های بلاکچین Proof-of-Work (PoW) با هم کار می کنند (با استفاده از تجهیزات سخت افزاری خود). Electroneum ، Bitcoin و Litecoin ارزهای رمزنگاری شده ای هستند که می توانند با استفاده از استخر استخراج استخراج شوند.

اگر استخر استخراج بلوک معاملات را پیدا کند ، به شما پاداش می دهد. هرچه قدرت استخراج بیشتر باشد ، احتمال بیشتری وجود دارد که این استخر استخراج یک بلوک پیدا کند. جوایز دریافت شده توسط استخر معدنکاری با توجه به توان استخراج معدن در اختیار معدنچیان قرار می گیرد.

لیست استخرهای استخراج Electroneum

استخرهای استخراج متفاوتی برای دارایی دیجیتال ETN وجود دارد. هدف این است که بهترین استخر استخراج Electroneum را در حال حاضر پیدا کنید. با این حال ، این موضوع ذهنی است. برخی از استخرهای استخراج را پیدا خواهید کرد که از دیگران بهتر است. همه چیز به نیازهای شما بستگی خواهد داشت. به همین دلیل است که شما باید تحقیقات لازم را در مورد بهترین استخر استخراج Electroneum انجام دهید.

یکی از بهترین راه ها برای کشف برخی از بهترین استخرهای استخراج Electroneum استفاده از آن است MiningPoolsList. این سایت اطلاعات ارزشمندی در مورد استخرهایی که کاربران می توانند برای کسب جوایز ETN استفاده کنند ، ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که استخرهای استخراج هزینه دارند. بیشتر شرکت های ارائه دهنده خدمات استخراج در حال حاضر بین 1 تا 3 درصد هزینه می گیرند. علاوه بر این ، تمام استخرهای استخراج معدن در نزدیکی شما قرار ندارند. به همین دلیل است که باید محل سرورهای هر شرکت استخر استخراج را در نظر بگیرید.

علاوه بر این ، کاربران نمی توانند از استخرهای استخراج استفاده کنند اگر دانش در مورد چگونگی استخراج انفرادی ندارند. علاوه بر این ، آنها با کار در یک گروه انجام فعالیتهای استخراج انفرادی ، پاداش بیشتری می گیرند.

پولین

پولین اولین استخر استخراج است که قصد داریم به این لیست اضافه کنیم. این یکی از بزرگترین استخرهای استخراج Electroneum در بازار است. کاربران می توانند فقط با شرکت در شبکه Electroneum کار با آن را شروع کرده و با جوایز ETN خود پاداش کسب کنند.

پولین را می توان در بین بهترین استخرهای استخراج الکترون قرار داد

این شرکت در چین مستقر است و به کاربران اجازه می دهد ETN را با پرداخت هزینه 2٪ از درآمد استخراج کنند. علاوه بر این ، Poolin معمولاً برخی تبلیغات استخراج را که کاربران می توانند دنبال کنند با کاربران به اشتراک می گذارد. به عنوان مثال ، هر چند ماه ، آنها استخراج بدون صفر را برای برخی از دارایی های دیجیتال ارائه می دهند.

این پلتفرم همچنین برای شروع کار استخراج ETN از کاربران خواسته است تا یک حساب کاربری ایجاد کنند. در عین حال ، آنها به کاربران امکان استخراج سایر ارزهای دیجیتال را می دهند. این برای بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری که می خواهند به بازار رمزنگاری دسترسی داشته باشند ، نکته مثبتی است.

استخر F2

استخر F2 یکی از بهترین استخرهای استخراج Electroneum در بازار است. این استخر از نظر میزان هش یکی از بزرگترین ها بود و به کاربران امکان دسترسی به شبکه ETN را می داد. علاوه بر این ، آنها همچنین برای درآمد کاربران 3٪ هزینه می گرفتند.

F2Pool یکی از بهترین استخرهای استخراج الکترون می باشد

علاوه بر این ، اگر می خواهید از F2Pool استفاده کنید ، باید خود را در سیستم عامل آنها ثبت کنید. اگر می خواهید ETN را استخراج کنید ، این کاملاً ضروری است. یکی از مزایای این شرکت مربوط به تعداد زیادی سکه است که کاربران می توانند در حال حاضر استخراج کنند. علاوه بر این ، این شرکت ادعا می کند که یکی از معدود استخرهای استخراج معدن در جهان است.

استخر استخراج ThorsHammer

استخر استخراج ThorsHammer همچنین می تواند یکی از بهترین استخرهای استخراج Electroneum موجود در بازار باشد. این سیستم عامل یکی از موارد مورد علاقه جامعه ETN است و فقط در چند مرحله ساده می توان از آن استفاده کرد.

این یکی از بهترین استخرهای استخراج Electroneum است

آن دسته از کاربرانی که می خواهند با استفاده از این مجموعه استخراج کنند ، می توانند قبلاً این کار را انجام دهند و جوایز ETN را کسب کنند. طبق سایت رسمی آنها ، آنها در حال پرداخت 24 ساعته هستند که قبلاً برای کاربران فعال شده است. برخی از استخرهای دیگر می توانند چند روز قبل از پردازش پرداخت برای کاربران صبر کنند.

سرانجام ، این استخر استخراج دارای یک گروه تلگرامی است. تیم پشت این سیستم عامل آماده کمک به شما و ارائه راه حل های لازم برای مشکلات شما خواهد بود. اگر شک دارید ، انجمن Electroneum آماده است تا همیشه کمک کند.

سایر استخرهای Electroneum

استخری که انتخاب می کنید می تواند در جوایز شما تأثیر بگذارد. همه چیز به عملکردی که دارد ، تعداد استخراج همزمان کاربران (میزان هش) و موارد دیگر بستگی خواهد داشت. استخرهای دیگری نیز در بازار موجود است ، با این حال ، بیشتر آنها پشتیبانی از ETN را ارائه نمی دهند.

در واقع ، مطمئناً مهم است که همیشه بررسی کنید که آیا ETN برای استخراج در دسترس است یا خیر. در آینده می توان ویژگی های جدیدی را به ارز رمزنگاری شده اضافه کرد. این در نهایت می تواند پاداش کاربران با استفاده از تلفن های هوشمند خود را برای دریافت ، افزایش یا کاهش دهد.

استخراج Electroneum با تلفن هوشمند

به جای عضویت در استخر استخراج GPU Electroneum ، می توانید از تلفن هوشمند خود نیز استفاده کنید. با این کار می توانید به شبکه Electroneum دسترسی پیدا کنید و در آن شرکت کنید.

برای شروع استخراج Electroneum با تلفن هوشمند ، باید برنامه ای را روی تلفن همراه خود بارگیری کنید. این اولین مرحله از کل فرآیند استخراج است. سپس می توانید وارد برنامه شوید و کل اطلاعات درخواستی برنامه را تنظیم کنید.

کارهای دیگری نیست که باید انجام دهید. در واقع ، شما فقط اکنون باید استخراج را شروع کنید. برای انجام این کار ، باید به بخش “Miner” بروید و شروع به استخراج رمزهای ETN خود کنید. این شاید بهترین راه برای شروع کسب علائم ETN به جای عضویت در استخر استخراج Electroneum باشد.

توجه داشته باشید که کاربران می توانند ماهیانه 3 دلار ETN استخراج کنند. اگرچه این مقدار زیاد نیست ، اما برای کاربرانی که به خدمات مالی دسترسی ندارند یا با حداقل حقوق در کشورهای خود کار می کنند ، می تواند بسیار مفید باشد.

همانطور که قبلا توضیح دادیم ، کاربران می توانند این بودجه را در سیستم عامل های مختلف از جمله در AnyTask یا ETNDonate خرج کنند. بنابراین ، افزایش 3 دلاری ماهانه می تواند برای کاربران بسیار مفید باشد. این می تواند برای بسیاری از افراد تفاوت ایجاد کند که ممکن است تهیه غذا در پایان ماه پیچیده باشد.

با استفاده از این راه حل ها ، کاربران Electroneum می توانند به یکی از دارایی های دیجیتال با رشد سریع در بازار دسترسی پیدا کنند. تیم پشتیبان Electroneum در تلاش است تا خدمات بیشتری را به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهد. سرانجام ، استخراج ETN می تواند اولین تجربه بسیاری از کاربران با بازار رمزنگاری باشد. همه چیز را می توان به روشی سریع و آسان تنظیم کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me