banner
banner

OKExChain Updates و انتخاب اعتبار سنج آغاز می شود

OKEx (www.okex.com) ، بزرگترین بورس ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات جهان ، اعلام کرد که نسخه 0.10 OKExChain ، زنجیره عمومی تجاری توسعه یافته توسط OKEx ، در تاریخ 25 مه راه اندازی می شود. قوانین انتخاب اعتبار سنج و مکانیزم سود سهام در همان زمان فاش شد کاربرانی که رمز OKT را ضمیمه کرده اند می توانند با ایجاد یک رأی گیری حداکثر به 30 نامزد رأی دهند و 21 اعتبار سنج ایجاد کنند.

پس از به روزرسانی ، OKExChain به اولین زنجیره عمومی توسعه یافته توسط مبادله رمزنگاری برای پشتیبانی از دسترسی موسسات شخص ثالث تبدیل خواهد شد. در همان زمان ، OKExChain جذب نامزدهای اعتبارسنجی را در سطح جهانی آغاز کرد و کاربران و موسسات را به شرکت دعوت کرد.

“ما امیدواریم که کاربران و موسسات بیشتری در OKExChain شرکت کنند. شالوده ساخت اکولوژیکی OKExChain آماده سازی مهمی قبل از راه اندازی شبکه اصلی OKExChain است. “، آلیسا خو ، مدیر ارشد استراتژی OKEx گفت. “بر اساس نسخه جدید 0.10 ، کاربران می توانند اراده خود را از طریق مکانیزم رأی گیری تحقق بخشند و انتخاب هایی را متناسب با منافع خود انجام دهند و توسعه OKExChain را متنوع کنند. ما مشتاقانه منتظریم که با کاربران جهانی خود یک اکوسیستم باز ، غیر متمرکز ، عملی و متنوع را بسازیم. “

OKExChain ، یک زنجیره عمومی غیرمجاز و غیرمتمرکز

در مقایسه با سایر زنجیره های عمومی مبادله ای ، OKExChain تمایل دارد که با استفاده کامل از ماهیت شبکه همتا به همتا ، برگشت ناپذیری و خودمختاری کارآمد در کد منبع خود ، به آرمان های عدم تمرکز پایبند باشد. با توجه به اینکه ، همه شرکت کنندگان ، از جمله OKEx به عنوان توسعه دهنده ، نمی توانند این زنجیره عمومی را کنترل کنند.

علاوه بر این ، OKExChain به جای اینکه گره ها را ملزم به ارائه پیشنهاد به زنجیره عمومی “فرماندار” قبل از هر اقدامی در زنجیره عمومی عمومی کند ، “یک شبکه نظیر به نظیر” را تصویب می کند ، که به دونده گره ها امکان توسعه DEX و dApp یا تصمیم گیری در مورد ارزهای رمزنگاری شده و جفت های معاملاتی بدون نیاز به گرفتن اجازه از “استاندار” برای لیست کردن. به طور خلاصه ، OKExChain یک زنجیره عمومی کاملاً مستقل جامعه است.

قوانین رأی دادن به رای دهندگان با درجه بالایی از استقلال قدرت می بخشد

OKExChain یک سیستم نماینده را تصویب می کند. دارندگان OKT که رمز OKT را در نظر گرفته اند به رای دهندگانی تبدیل می شوند که می توانند “رأی دهنده عادی” را انتخاب کنند تا مستقیماً به تأییدکنندگان رأی دهند یا قدرت رأی خود را به یک حساب دیگر ، به نام “رای دهنده پروکسی” به نمایندگی از طرف آنها واگذار کنند..

هر رأی دهنده مجاز است به حداکثر 30 نامزد اعتبار سنجی رأی دهد. به عنوان مثال ، اگر یک کاربر 100 OKT داشته باشد ، می تواند 100 رأی برای حداکثر 30 نامزد اعتبار سنجی به صندوق بیندازد. 21 نامزد برتر با بیشترین تعداد آرا ، مجموعه اصلی اعتبار سنج ها را تشکیل می دهند در حالی که دیگران به عنوان نامزدهای اعتبارسنج خدمت می کنند.

ثابت شده است که داشتن 21 تأییدکننده بالاترین راه حل است ، می تواند تعادل بین درجه تمرکززدایی در محیط زیست و کارایی عملیات اکولوژیکی را به حداکثر برساند. از مکانیسم رای گیری ، در مقایسه با "انتخاب بهترین" و "انتخاب چند مورد خوب", دومی تحمل عیب بیشتری دارد. علاوه بر این ، همچنین می تواند به طور موثر نفوذ دارندگان بزرگ OKT را در مرحله اولیه راه اندازی شبکه اصلی OKExChain تضعیف کند ، به طوری که نتایج رای گیری خواسته های همه دارندگان OKT در اکوسیستم OKExChain را بهتر نشان می دهد.

OpenDEX & اپراتور DEX ، مفاهیم جدیدی که توسط OKExChain معرفی شده است

در نسخه 0.10 ، OKExChain پیشگام مفاهیم “مدل OpenDEX” و “اپراتور DEX” بود. تحت مدل OpenDEX ، OKExChain تمام فناوری هسته مورد نیاز را به گره ها ارائه می دهد ، اپراتور زنجیره عمومی را از اپراتور DEX متمایز می کند ، که در بیشتر موارد قبلاً به عنوان یکی ترکیب شده بودند.

مفاهیم جدید رابطه بین اپراتور DEX و اپراتور زنجیره عمومی را بیشتر شبیه رابطه بین زنجیره ETH و ERC20 می کند. OKExChain به همه گره ها این امکان را می دهد تا جفت های معاملاتی و DEX خود را بدون هیچ آستانه ای بسازند. علاوه بر این ، گره ها نه تنها هزینه زیادی برای سرور و فناوری پرداخت نمی کنند ، بلکه دارای مزایای مداوم آینده نیز خواهند بود.

منابع چندگانه درآمد از OKExChain

"هدف اصلی نسخه 0.10 testnet OKExChain این است که حقوق و منافع بیشتری را که کاربران گره می توانند در اکوسیستم OKExChain به اشتراک بگذارند ، بیشتر روشن کند. ” پاداش تولید بلوک ، پاداش رأی دادن ، هزینه تطبیق ، هزینه معامله و غیره. “

طبق اطلاعات عمومی ، 100٪ بلوک پیدایش OKT به دارندگان OKB ترسیم می شود ، به این معنی که دارندگان OKB به اولین دسته دارندگان OKT تبدیل می شوند و در برخی از حوزه ها از جمله تبدیل شدن به ابرنواختر ، رای گیری ، عملیات DEX و غیره شروع به کار می کنند. علاوه بر این ، OKT اضافی سالانه 5-1٪ صادر می شود که انتظار می رود بخشی از آن به عنوان پاداش تولید بلوک و دیگری به عنوان پاداش رای دادن عمل کند. جدا از آن ، اپراتورهای DEX همچنین هزینه تطبیق ، هزینه معامله و غیره را به عنوان درآمد دریافت می کنند.

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما معاملات محلی و مشتقات ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ارائه می دهیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me