banner
banner

نحوه ایجاد و استفاده از حساب های فرعی برای تجارت رمزنگاری در OKEx

یک آموزش گام به گام برای معامله ارز رمزنگاری شده در OKEx با استفاده از حساب های فرعی

در چند سال گذشته علاقه نهادی به بازارهای ارزهای رمزنگاری در حال افزایش است و OKEx ویژگی های مختلفی را برای پاسخگویی به تقاضای کاربران خرده فروشی سازمانی و پیشرفته خود ارائه می دهد. یکی از این ویژگی ها قابلیت حساب فرعی است که به کاربران اجازه می دهد تا حساب های جدا شده را در حساب اصلی یا اصلی خود ایجاد کنند..

از آنجا که م institutionsسسات معمولاً برای افراد تعیین شده به مدیریت دارایی و دسترسی به معاملات نیاز دارند ، استفاده از حسابهای فرعی به آنها امکان می دهد بدون نیاز به به خطر انداختن امنیت حساب اصلی خود ، به این مهم دست یابند.

هر حساب فرعی دارای یک نام کاربری و رمز عبور مستقل است و می توان مجوزهای سفارشی را به آن اختصاص داد. برای محافظت بیشتر از دارایی ها در حساب اصلی ، کاربران زیر حساب مجاز به برداشت مستقیم دارایی نیستند. برداشت تنها پس از انتقال حساب های فرعی دارایی ها به حساب های اصلی مربوطه امکان پذیر است.

در این آموزش ، ما به جزئیات بیشتر و مراحل مورد نیاز برای ایجاد و استفاده از یک حساب فرعی تجارت رمز ارز در OKEx خواهیم پرداخت..

حداکثر تعداد حساب های فرعی مجاز در OKEx

در OKEx دو بخش مشتری براساس حجم معاملات BTC وجود دارد – کاربران عادی و کاربران VIP. حداکثر تعداد زیر حساب های مجاز در هر حساب برای کاربران عادی و VIP متفاوت است. در حالی که کاربران عادی می توانند حداکثر 5 حساب فرعی ایجاد کنند ، کاربران VIP بسته به سطح خود می توانند 10 تا 50 حساب فرعی ایجاد کنند.

جزئیات را می توان در جدول زیر یافت:

تعداد زیر حساب های دارای حق کاربران عادی و VIP

مزایای استفاده از حساب های فرعی در OKEx

با استفاده از حساب های فرعی ، کاربران سازمانی از مزایای زیر برخوردار می شوند:

  • بهینه سازی اوراق بهادار تجاری
  • تفکیک معاملات برای افزایش شفافیت
  • هزینه های معاملاتی پایین تر
  • دسترسی به خدمات رابط برنامه نویسی برنامه برای تجارت الگوریتمی

بهینه سازی اوراق بهادار تجاری و افزایش شفافیت

معامله گران موسسه ای می توانند هنگام استفاده از حساب های فرعی در OKEx از بهبودهای سازمانی و افزایش شفافیت بهره مند شوند. به عنوان مثال ، حسابهای فرعی می توانند برای تجارت دسته های مختلف یا بخشهای مختلف سکه و توکن مانند مالی غیرمتمرکز ، رمز ارز و غیره ایجاد شوند..

تفکیک فعالیتهای تجاری همچنین می تواند برای اهداف حسابرسی و حسابداری و همچنین برای برآورده سازی الزامات انطباق مفید باشد.

هزینه های معاملاتی پایین تر

کارمزد در بازارهای معاملاتی ، معاملات آتی ، تعویض همیشگی و اختیارات برای کاربران عادی و VIP متفاوت است. کاربران در رده های بالاتر از هزینه های معاملاتی کمتری برخوردار هستند و زیر حساب ها می توانند از ردیف کارمزد تعیین شده برای حساب اصلی استفاده کنند.

هزینه های معاملاتی با توجه به انواع و سطح کاربر

به عنوان مثال ، اگر یک حساب اصلی در سطح VIP 3 باشد در حالی که حساب فرعی آن کاربر سطح 1 معمولی است ، معاملات انجام شده با استفاده از حساب فرعی همچنان هزینه های کمتری را برای حساب VIP سطح 3 متحمل می شوند.

دسترسی به خدمات API برای تجارت algo

دسترسی API برای تجارت الگوریتمی ضروری است و هر زیر حساب دارای API انتقال حالت نمایندگی خود است (REST API) محدودیت نرخ این REST API 100 درخواست در هر 2 ثانیه است.

علاوه بر این ، کاربران زیر حساب می توانند به API websocket OKEx متصل شوند و اعلان هایی را برای سیگنال های تجاری و سایر اطلاعات مربوطه دریافت کنند.

برای ایجاد و استفاده از حساب های فرعی برای تجارت در OKEx مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: به قسمت حساب فرعی بروید

از صفحه اصلی OKEx وارد شوید و کلیک کنید حساب فرعی از منوی کشویی که با قرار دادن ماوس روی نماد نمایه در گوشه بالا سمت راست.

مرحله 2: ایجاد یک حساب فرعی

کلیک + ایجاد حساب فرعی در سمت راست صفحه اصلی برای ایجاد حساب فرعی خود قرار دهید. به عنوان یک کاربر سطح 1 ، می توانید حداکثر پنج زیر حساب ایجاد کنید.

مرحله 3: جزئیات حساب فرعی را وارد کنید

نام و رمز ورود را وارد کنید تا حساب فرعی خود را ثبت کنید و تصمیم خود را با استفاده از کد پیامکی که به شماره تلفن همراه ثبت شده شما ارسال شده تأیید کنید. کلیک تایید برای ادامه.

مرحله 4: جزئیات حساب فرعی را مرور کنید

بازگشت به حساب فرعی در صفحه نمایه برای بررسی جزئیات حساب برگه بزنید. می توانید وضعیت را مشاهده کرده و زیر حساب خود را مدیریت کنید. به عنوان مثال ، می توانید وجوه را منتقل کنید ، گذرواژه خود را بازنشانی کنید ، حساب فرعی را قفل کنید و مانده دارایی را بازبینی کنید.

مرحله 5: انتقال وجوه به حساب فرعی

شما باید قبل از استفاده از حساب فرعی خود برای تجارت ارزهای رمزپایه ، بودجه خود را تأمین کنید.

کلیک منتقل کردن در صفحه حساب فرعی حساب فرعی فعلی ، نشانه ای را که می خواهید منتقل کنید و حساب مالی را انتخاب کنید. مبلغی را که می خواهید منتقل کنید وارد کنید و کلیک کنید تایید برای ادامه.

مرحله 6: با حساب کاربری خود وارد شوید

برای تجارت با استفاده از حساب فرعی خود ، ابتدا باید از حساب اصلی خود خارج شوید. پس از آن ، می توانید به حساب فرعی خود وارد شوید و تجارت خود را آغاز کنید.

مرحله 7: با استفاده از حساب فرعی خود تجارت کنید

می توانید از حساب فرعی خود برای تجارت هر یک از ارزهای رمزپایه موجود در OKEx استفاده کنید. روش معامله همان روشی است که برای حساب اصلی شما انجام می شود. به عنوان مثال هنگام فروش BTC به USDT ، نوع سفارش را انتخاب می کنید و مقدار BTC را برای تجارت وارد می کنید. وقتی تنظیم شد ، کلیک کنید فروش BTC برای ادامه.

مرحله 8: سفارش خود را مرور کنید

پس از اجرای سفارش ، می توانید آن را در قسمت "تاریخچه سفارش ها" زبانه.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیر حساب خود تماس بگیرید

کاربران VIP می توانند برای سوالات بیشتر در مورد استفاده از حساب های فرعی در OKEx با مدیران حساب خود تماس بگیرند.

تاجر OKEx نیستید؟ بیاموزید که چگونه تجارت را شروع کنید.

OKEx را روشن کنید:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me