banner
banner

طوفان (STORM) چیست؟ همه ی چیزهایی که لازم است بدانی

به دلایل بسیاری بیشتر و بیشتر مردم در دنیای امروز به کار آزاد می پردازند. برخی از آنها قادر به یافتن شغل نیستند ، در حالی که بسیاری دیگر شغل خود را از دست می دهند و برای تأمین هزینه های اقتصادی خانواده خود باید کاری انجام دهند.

اکثر سیستم عامل های موجود در بازار به همان اندازه برای اتصال میلیاردها نفر در بازار آزاد جهانی به کارفرمایان مفید بوده اند اما دارای یک مشکل قابل توجه هستند. این سیستم عامل های فریلنسر متمرکز سنتی بیشترین درآمد را برای خودشان دارند. آنها حداکثر 40٪ از هر آنچه فروشنده بدست می آورد ، از آنها دریافت می کنند.

بازار طوفان, برای مدت طولانی در بازار بوده است BitMaker, اکنون بازی طوفان, روشی متفاوت و احتمالاً بهترین روش برای پرداخت هزینه واقعی انرژی آزاد برای انجام کارهای خرد و برنامه ها ، فقط 1٪ از درآمد خود و ارسال پول به ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد.

طوفان بازار چیست?

Storm Market ، یک بازار غیرمتمرکز برای شرکت کنندگان در Storm Market است که Storm Makers نامیده می شود (شامل فروشندگان ، تبلیغ کنندگان ، شرکت ها و غیره است) که سعی می کنند خدمات فریلنسرها را برای تکمیل وظایف در سطوح مختلف و Storm Players تهیه کنند (اینها مصرف کنندگان ، بینندگان هستند) ، فریلنسرها و غیره) که به انجام این کارها کمک می کنند.

در ازای انجام وظایف توسط سازندگان طوفان ، بازیکنان طوفان پاداش دریافت می کنند پیچ و مهره بر روی سیستم عامل قابل استفاده برای نشانه های طوفان و قابل فروش یا مبادله با ارزهای رمزپایه دیگر است. همچنین به بازیکنان طوفان در ارزهای رمزپایه Ethereum و Bitcoin پول پرداخت می شود.

چرا بازار طوفان?

مدتی است که یک تغییر قابل توجه در بازار آزاد انجام شده است. کارفرمایان برای کارآیی بیشتر و در عین حال کاهش هزینه با تأسیس بیشتر فناوری و اتوماسیون نسبت به برنامه کار سنتی برای کارایی بیشتر و در عین حال کاهش هزینه ها با موسسات قادر به استخدام مهندس نرم افزار از کانادا ، طراح از لهستان و مدیر جامعه از هلند هستند.

این یک موفقیت بزرگ برای کارفرمایان و کارمندان بوده است زیرا دیگر محدودیت های جغرافیایی برای هر دو طرف وجود ندارد و پوسترهای مربوط به وظایف می توانند کارگران ماهر را از یک استعداد جهانی تأمین کنند..

مسئله و راه حل آن

با سیستم عامل های متمرکز فعلی که یک بازار قوی ایجاد کرده اند ، شرکت هایی مانند Fiverr ، TaskRabbit ، Upwork ، MTurk شبکه خود را در سطح جهانی گسترش داده اند ، اما مشکلات فعلی به فریلنسرها از نظر مالی آسیب می رساند. مشاغل آزاد با محدودیت های برداشت ، 40 درصد از دستمزد خود را به این سیستم عامل ها از دست می دهند. همه این مشکلات رابطه خطرناکی را بین پوسترها و مجریان وظایف ایجاد کرده است.

بلاکچین می تواند از طریق ایجاد یک بستر که در آن لیست وظایف و اجرای آن بدون هیچ واسطه ای انجام می شود و پاداش مستقیماً به فریلنسرها به عنوان نشانه هایی که به پول واقعی منتقل می شوند ، یک راه حل پایدار ایجاد کند..

طوفان چگونه کار می کند

StormX, شرکت پشت بازی طوفان, با رویکرد متفاوت به بازار دیجیتال از طریق انتقال ثروت بین شرکت کنندگان در سیستم عامل با ارزهای رمزنگاری شده از طریق برنامه اندروید موبایل.

کاربران می توانند پیچ ​​و مهره (امتیاز) را در سه زمینه مشخص کسب کنند:

بازی طوفان

با استفاده از برنامه Store Play توسط StormX Inc ، فرصت هایی بر روی پلتفرمی که بر روی بلاکچین Ethereum قابل اجرا است ارسال می شوند و کاربران می توانند برای به دست آوردن جوایز وظایف خود را انجام دهند..

فروشگاه طوفان

این پلت فرم به خریداران محصولات خاص یا درخواست خدمات از طریق بازار با نشان های پاداش پاداش می دهد.

کنسرت های طوفان

با استفاده از Storm Gigs ، کاربران می توانند به بازار غیرمتمرکز دسترسی پیدا کنند ، جایی که کارهای خرد به طور منظم در دسته های مختلف ارائه می شود که شامل تست QA ، یادگیری ماشین و کارهای آزاد است..

این وظایف نقشی حیاتی در اکوسیستم دارند. این وظایف با استفاده از قراردادهای هوشمند اجرا می شوند که توافقی بین ارسال کننده وظایف (سازنده) و عملکرد دهنده (پخش کننده) است. این قراردادها حاوی جزئیاتی درباره شغل ، نقطه عطف و شرایط پرداخت می باشد.

هدف Storm Market کاهش هزینه های وظایف ارسال شده و همچنین اطمینان از دریافت پاداش عادلانه برای افرادی است که این وظایف را انجام می دهند.

مزایای بازار طوفان

این پلتفرم با هدف:

 • اصطکاک بین خریداران و فروشندگان بدون واسطه را از بین ببرید.
 • هزینه معامله را در مقایسه با سایر سیستم عامل های وظیفه کوچک سنتی کاهش دهید.
 • حذف خطرات و هزینه های حل اختلاف با اجرای قوانینی در قراردادهای هوشمند.
 • اعطای جوایز خرد برای کارهای خرد.
 • فرصت دادن به هر دو بازیکن طوفان و نشانگرهای طوفان برای دستیابی به مخاطبان گسترده ، کمک به کارآیی بیشتر مشاغل آنها و دادن فرصت های شغلی بیشتر به فریلنسرها..

نشانه های طوفان و کیف پول های سازگار

نشانه های طوفان ارز رمزنگاری شده رسمی پلت فرم طوفان بازار. سازندگان طوفان می توانند با استفاده از نشانه ها ، کارها را در سیستم عامل ارسال کنند.

با اتمام کارها در بستر غیرمتمرکز Storm Market با تماشای فیلم ها از جمله موارد دیگر ، می توان نشانه های طوفان را به دست آورد. آنها همچنین در حین فروش توکن خریداری شده اند و اکنون در سیستم عامل های مبادله ارز رمزنگاری شده قابل خرید / مبادله هستند.

توکن ها نشانه های ERC20 هستند و با استفاده از پروتکل Bancor به عنوان نشانه های هوشمند پیاده سازی می شوند.

بودن رمز ERC20, نشانه طوفان با تمام کیف پول های رمز ارز رمز ERC20 سازگار است.

کیف پول های سخت افزاری مانند ترزور یا دفتر کل ذخیره آنها برای امنیت بهتر بسیار عالی خواهد بود.

دارندگان همچنین می توانند نشانه های خود را در کیف پول های نرم افزاری مانند آنها ذخیره کنند MyEtherWallet, MetaMask, غبار, برابری, و اعتماد کنید کیف پول Ethereum.

از کجا می توان نشانه های طوفان را خریداری کرد

بازار طوفان, از زمان تغییر نام تجاری ، در برخی از صرافی ها ذکر شده است. نشانه های طوفان با استفاده از فیات و ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اترس قابل خریداری است.

نشانه طوفان (طوفان) در صرافی های زیر معامله می شود: بینانس, HitBTC, شبکه بانکور, ریل سکه, جالبترین, یوبیت, IDEX, رله رادار, و ForkDelta.

همچنین می توان با آن خریداری کرد فیات بر یوبیت تبادل.

Storm Token ICO

Token Sale از 7 نوامبر آغاز شد و در 8 دسامبر 2017 به پایان رسید. StormX توانست 64321 ETH (در آن زمان 32 میلیون دلار) از فروش توکن جمع کند. اعلام شد که همه نشانه های فروخته نشده از هوا خارج می شوند.

1 نشانه طوفان با قیمت گذاری شد 0.0113 دلار در فروش توکن.

کل توکن در ایستاده است 10،000،000،000 طوفان.

نقشه راه طوفان بازار

 • 2014: BitMaker منتشر شد. یک برنامه تبلیغاتی دیجیتال که با ارائه بیت کوین در ازای جلب مشتری ، روش های سنتی بازاریابی را از ریشه می کند.
 • فوریه 2017: ویژگی BitTask منتشر شد. اولین نسخه مهم ما را راه اندازی کرد تا به کاربران امکان انتخاب بیشتر تجربیات سطح چند تعامل را بدهد.
 • 1 آگوست 2017: Whitepaper منتشر شد. چاپ رسمی رسمی Storm Market و STORM Token.
 • آگوست 2017: جلسه QA عمومی برگزار شد. یک Q عمومی برگزار کنید&A و AMA در Reddit فرصتی را برای مردم فراهم می کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد فروش جمعیت آینده کسب کنند.
 • 15 آگوست 2017: فروش انبوه توکن STORM آغاز می شود.
 • 15 آگوست 2017: 13:00 UTC STORM Token برای خرید عمومی در دسترس قرار می گیرد.
 • Q4 ، 2017: نشانه های STORM & BitMaker ادغام شود. STORM را با BitMaker فعال کنید.
 • Q1 ، 2018: BitMaker برای iOS راه اندازی می شود. BitMaker را برای iOS راه اندازی کنید.
 • Q1 ، 2019: مشتری تلفن همراه Storm Market راه اندازی می شود. اولین بازار غیر متمرکز کار کوچک با پشتیبانی از نشانه های STORM.

تیم پشت پروژه

StormX Inc, یک شرکت مستقر در واشنگتن ، پلت فرم Storm Market و رمز آن را ایجاد کرد. این پلتفرم در حال حاضر دارای 250،000 کاربر فعال در سیستم عامل قبل از نام تجاری جدید است.

اعضای اصلی شرکت عبارتند از سیمون یو چه کسی مدیر عامل و بنیانگذار است, شان ژونگ CTO ، و آری یو به عنوان COO.

نتیجه

با بازار طوفان, هر کسی ، در هر مکان ، با هر دستگاهی می تواند در بازار آزاد جهانی شرکت کند. کاربران می توانند مهارت های خود را در یک شبکه جهانی تبلیغ کنند و Storm Tokens را بدست آورند که با انجام پولهای واقعی برای انجام کارهای خرد قابل معامله است..

پیوندهای مهم

فیس بوک

توییتر

اختلاف

تلگرام

متوسط

Reddit

Bitcointalk

کاغذ سفید

سایت اینترنتی

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me