banner
banner

الاستوس (ELA) چیست؟ همه ی چیزهایی که لازم است بدانی

درباره الاستوس

الاستوس اولین سیستم عامل اینترنتی است که می خواهد یک اینترنت غیر متمرکز با بلاکچین ایجاد کند. Elastos همچنین از اینترنت به عنوان لایه ای که DAPP و APP روی آن اجرا می شود استفاده می کند.

این پروژه دارای سه مخزن مختلف برای هر بخش است: Elastos.OS ، Elastos.RT و Elastos.NET. Elastos اولین بار تقریباً 18 سال پیش تاسیس شد و اولین فعالیت آن در سال 2003 بود که یک تلفن هوشمند را از ابتدا ایجاد کردند. و کمپین دوم در سال 2012 بود که شامل طراحی سیستم عامل برای دستگاه های IOT صنعتی و دستگاه های همراه بود. به عبارت ساده تر ، این سیستم غیرمتمرکز در اینترنت از بلاکچین برای تأیید اعتبار شناسه های کاربر ، برنامه و همچنین ماشین ها استفاده می کند.

این سیستم منبع باز بیش از 200 میلیون RMB بودجه از گروه فاکسکان و سایر غول های صنعت که پتانسیل عظیم این پروژه را دیده اند بودجه دریافت کرده است.

سیستم عامل الاستوس

سیستم عامل آن برای پشتیبانی از Elastos DAPPS ایجاد شده است و برای اتصال آسان به پروتکل اینترنت آن ، روی دستگاه های تلفن همراه ، دستگاه های IOT و Raspberry pi اجرا می شود..

تیم پشتیبان این پروژه می خواهد دستگاه ها را با سیستم عامل موبایل و اینترنت اشیا its خود تغذیه کند. از همان رابط های برنامه Android (استفاده از آن برای توسعه دهندگان آسان تر است) استفاده خواهد کرد و حتی به طور مستقیم برنامه های اندروید را نیز تأمین می کند.

این سیستم از همان منبع فناوری با Microsoft COM استفاده می کند و تا حدودی مشابه آن است. بزرگترین تفاوت در این است که الاستوس انتخاب کرد که منبع باز باشد.

اینترنت الاستوس & محیط اجرا

با تأمین انرژی اینترنت خود از طریق بلاکچین ، دارایی ها و مطالب را دیجیتالی می کند و به این ترتیب از آنها کپی رایت می کند و از هک ، فیشینگ ، بدافزار و آلودگی به ویروس جلوگیری می کند..

اینترنت مبتنی بر بلاکچین یک اکوسیستم امن ایجاد می کند که در آن یک اقتصاد اتوماتیک قادر به توسعه است و به افراد اجازه می دهد بدون واسطه ها و سیستم هایی که در معرض تهدیدات خارجی هستند معامله کنند. با استفاده از این اقتصاد دیجیتالی ، دارایی ها و داده های مجازی به راحتی به درآمد پولی تبدیل می شوند.

Elastos یک محیط زمان اجرا فراهم می کند که با سایر سیستم عامل ها مانند Andriod ، IOS ، Windows و غیره سازگار است. DAPP های Elastos را می توان از هر سیستم عامل دیگری اجرا کرد. این امر باعث می شود توسعه دهندگان با سهولت بیشتری سیستم را در پیش بگیرند.

زنجیره بلوک الاستوس

زنجیره بلوکی آنها از هر دو راه حل اصلی و زنجیره ای جانبی استفاده می کند تا به توسعه یک محیط کارآمد برای ایجاد و اجرای برنامه های غیرمتمرکز کمک کند. این بدان معنی است که هر برنامه ای می تواند زنجیره های جانبی جداگانه خود را طراحی کند. Elastos پشتیبانی کامل از زنجیره جانبی را فراهم می کند ، استفاده از آنها را آسان و قابل تنظیم می کند ، بنابراین کاربران می توانند با توجه به مورد استفاده خود ، روش اجماع متفاوتی را انتخاب کنند..

نشانه ELA

رمز اصلی Elasto است ELA. کوچکترین واحد ELA یک Satoshi ELA (SELA) است که دقیقاً مانند بیت کوین و Satoshi خودش ، یک 1000000000th ELA را نشان می دهد.

کل عرضه ELA که تا کنون صادر خواهد شد 33 میلیون است و کل عرضه ELA در گردش هر سال 4 درصد افزایش می یابد. Elastos با بیت کوین استخراج می شود و توکن هر دو دقیقه تولید می شود. ادغام استخراج شامل فرآیندی است که طی آن توافق به طور همزمان روی هر دو زنجیره حاصل می شود. از بین سکه های تازه ضرب شده ، بنیاد ELA 30 درصد طول می کشد ، در حالی که استخراج کنندگان 70 درصد باقی مانده را می گیرند.

از کجا می توانید ELA بخرید?

Elastos (ELA) را فقط می توان از طریق یک مبادله رمزنگاری – Huobi Pro خریداری کرد ، جایی که در کل 24 ساعت گذشته 16،035،149 دلار فروش دارد. الاستوس (ELA) با ارزهای زیر قابل معامله است: BTC, ETH و USDT.

الاستوس کیف پول

شما می توانید ELA خود را در کیف پول الاستوس که در پیوند پیوست موجود است. لطفاً توجه داشته باشید که گذرواژه پرداخت شما برای انتقال وجه یا رمز استفاده می شود در حالی که رمز پرونده کیف پول شما برای وارد کردن کیف پول استفاده می شود.

پیوندهای مفید اضافی:

درباره تیم

موسس چن رونگ استاد ماژول های تحصیلات تکمیلی در Cyber ​​Intelligent Economy و Blockchain در دانشگاه Tsinghua است. رونگ همچنین از سال 1992 تا 2000 در مایکروسافت کار می کرد. وی در طول اشتغال خود در آنجا ، تیم های Microsoft Research OS ، IE3 ActiveX ، Ole Automation ، .COM و.NET را هدایت کرد..

رونگ پس از عزیمت از مایکروسافت ، کار در سیستم عامل Elastos را آغاز کرد. او Kortide را در سال 2000 برای ساخت سیستم عامل Elastos از صفر شروع کرد. رونگ میهمان نخست وزیر سابق چین در سالن بزرگ مردم بوده است ، جایی که او برای صحبت در مورد کار خود در سیستم عامل ها دعوت شده است.

عضو هیئت مدیره هان فنگ یکی از شناخته شده ترین محققان بلاکچین در چین است که دارای شهرت خوبی در جامعه بلاکچین و رمزنگاری است. وی ماژول های تحصیلات تکمیلی اقتصاد هوشمند سایبری و بلاکچین را در دانشگاه Tsinghua معرفی کرد.

فنگ همچنین به عنوان مشاور در موسسه تحقیقاتی هواوی ، Alibaba (در زمینه توسعه بلاکچین) کار می کند ، و همچنین عضو استخر استعدادهای درخشان Tencent است.

Elastos توسط فاکسکان ، دولت مرکزی چین ، دانشگاه Tsinghua ، بنیانگذار Bitmain ، جیانان وو ، و بنیانگذار NEO ، Da Hong Fei پشتیبانی شده است..

پایداری و عملکرد الاستوس

Ethereum با استفاده از قراردادهای هوشمند محاسبات قابل اتکایی را برای بلاکچین ایجاد می کند و این قراردادها را به طور خودکار اجرا می کند. اما Ethereum با یک ساختار اصلی اصلی کار می کند ، که حتی در صورت بهینه سازی مستعد ابتلا به محاسبات است..

Elastos ترکیبی از روش اصلی محاسبه برای ایجاد “محاسبه الاستیک بلاکچین” است. در لایه بلاکچین ، آنها ساختار اصلی را با زنجیره جانبی ترکیب می کنند تا بار زنجیره های متعدد و ویژگی های فنی پسوندهای انعطاف پذیر را متعادل کنند..

این باعث می شود که الاستوس بتواند قابلیت خدمات بلاکچین خود را تا حدودی نامحدود گسترش دهد. علاوه بر این ، از طریق Runtime ، یکپارچگی بلاکچین می تواند به موارد استفاده اساسی مانند دستگاه های تلفن همراه و رایانه ها منتقل شود. قرارداد هوشمند اطمینان می یابد که دارایی های دیجیتالی دقیقاً همانطور که در محتوای قرارداد ذکر شده است ، تخصیص داده می شوند.

حکم

الاستوس وعده های زیادی می دهد و از طریق اینترنت پیچیده و دارای بلاکچین ، هدف آن توسعه اقتصادی هوشمند است که خدمات جدید فناوری را به وجود آورد..

اطلاعات تماس و اطلاعات اضافی Elastos:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me