banner
banner

کومودو (KMD) چیست؟ همه ی چیزهایی که لازم است بدانی

افزایش روزانه تعداد ارزهای رمزپایه شده بیش از 1500 سکه و توکن را که از امروز در بازار داریم ، آورده است. اگرچه تشخیص اینکه کدام پروژه موفق خواهد شد و تا چه حد دشوار است. تعداد کمی از پروژه ها براساس معیارهای مختلف مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته اند. برخی از altcoins با توجه به این واقعیت که تیم توسعه دهنده پشت سر آنها یک بار در پروژه های موفق دیگری نیز مشارکت داشته اند ، کارهایی عالی انجام داده اند و برخی فقط به دلیل ویژگی های امنیتی آن. اما دلیل آن هرچه باشد, کومودو ارز رمزنگاری شده ای است که ثابت شده است بر اساس ویژگی های امنیتی آن یک پروژه عالی است. همه چیز را خواهید شناخت در مورد سیستم عامل Komodo, و این نشانه محلی است, KMD, کیف پول, خرید KMD از کجا, تیم پشت پروژه, گیر کردن, و همه چیز در این بین.

کومودو چیست?

کومودو از نسل دوم بلاک چین است که از نوادگان بلاکچین بیت کوین است. این یک چنگال Zcash است که یک چنگال بیت کوین بود.

Komodo یک پروژه ارز رمزنگاری شده است که بر ارائه ناشناس بودن از طریق آن متمرکز است اثبات دانش صفر (zkSNARK) و امنیت از طریق اثبات تأخیر کار پروتکل (dPoW) که از ویژگی های هش قدرت بلاکچین Bitcoin استفاده می کند. این پلتفرم همچنین به کسانی که می خواهند پلتفرم بلاکچین خود را شروع کنند ، این امکان را برای شما فراهم می کند که آن را با سهولت اجرا کنند. زنجیره بلوک کومودو از 5 جز key اصلی تشکیل شده است که در پلتفرم ادغام شده و آن را به گزینه ای برتر تبدیل می کند.

آگاما

یک کیف پول چندگانه برای ارزهای رمزپایه. در حال حاضر کیف پول در مرحله توسعه است اما ویژگی های منحصر به فرد زیادی را ارائه می دهد. کیف پول آگاما به کاربران امکان می دهد چندین ارز رمزنگاری شده را ارسال و دریافت کنند ، به این ترتیب کاربران می توانند بین حالت های امنیتی که پیاده سازی می کند جابجا شوند. برنامه هایی برای ادغام ابزارهایی مانند DEX (مبادله ارز رمزنگاری شده مایع غیرمتمرکز) و PAX (صرافی دارایی ثابت) برای ارزهای فیات در نظر گرفته شده است. مبادلات سکه مبادله اتمی را اجرا می کنند.

بارترکس

مبادله غیرمتمرکز در بستر Komodo که مبادله اتمی را بر روی SPV (تأیید پرداخت ساده) و مشتریان بومی / استاندارد پیاده سازی می کند. گفته می شود بهترین پلتفرم ارز رمزنگاری شده است که امکان مبادله غیر متمرکز آلت کوین و ارزهای دیجیتال را فراهم می کند.

JUMBLR

این از ویژگیهای ناشناخته zkSNARK Komodo برای ارائه خدماتی کارآمدتر از سایر همتایان متمرکز استفاده می کند و نیازی به کاربران ندارد که به هیچ واسطه ای پول خود را اعتماد کنند. این در Komodo تعبیه شده است و برای دستیابی به توالی Jumblr به سرور متمرکز نیاز ندارد.

لوازم جانبی

این رمزها به عنوان ارزهای رمزپایه و همچنین برای ذخیره داده ها در بلاکچین استفاده می شوند. Assetchains با سیستم رمز پراکسی که توسط سیستم عامل های دیگر استفاده می شود متفاوت است ، Assetchains در حقوق خود زنجیره بلوکی مستقلی هستند.

چیپس

این یک جز component داخلی پروژه کومودو است. گفته می شود تراشه ها تنها سکه ای است که Segwit و Lightning Network (LN) را اجرا می کند..

ویژگی ها و مزایای اکوسیستم کومودو

امنیت

امنیت در Komodo با پروتکل dPoW (اثبات اثبات تأخیر) و گره های محضری حاصل می شود. در کومودو ، هر معامله از همان سطح امنیت برخوردار است. لایه امنیتی بیشتر از طریق گره های Notarized که توسط دارندگان رمزهای Komodo انتخاب می شود ، حاصل می شود. این گره تضمین می کند که زنجیر متصل به کومودو دست نخورده باقی مانده و همچنین به کاهش سختی استخراج در سکوی کومودو کمک می کند.

مبادله اتمی

کومودو امکان انتقال وجوه بین کیف پول و ارزهای رمزپایه را با سهولت و بدون هیچ خطر امنیتی فراهم می کند.

دارایی های متصل

این پلتفرم به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا دارایی های تجاری خود را بهم پیوسته تا آنها را در کنار ارزهای فیات مانند دلار ثابت کنند. پیوستن دارایی ها به ارزهای ثابت باعث کاهش نوسانات و قیمت آن دارایی می شود.

چند کیف پول

پلت فرم Komodo کیف پول های مختلفی را به کاربران و توسعه دهندگان خود ارائه می دهد. این کیف پول ها را می توان در هر سیستم عامل موجود بارگیری کرد. علاوه بر کیف پول رومیزی ، Komodo همچنین کیف پول کاغذی را که بصورت آفلاین رمزگذاری شده و با کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری سازگار است ، در دسترس قرار می دهد..

هدف اصلی کومودو تمرکززدایی از توکن ها و انتشار سکه ، مبادله و توزیع آن است. Komodo همچنین بستری برای برنامه های غیرمتمرکز و راه حل های بلاکچین سازمانی فراهم می کند و با معرفی یک اکوسیستم بی اعتماد در دنیای رمزنگاری به هدف خود رسیده است..

پلت فرم Komodo از رمزنگاری منبع باز Komodo برای انجام معاملات شفاف ، خصوصی ، ناشناس و قابل استفاده استفاده می کند. سپس با استفاده از پروتکل بلاک چین Bitcoin ایمن می شوند.

نشانه بومی ، KMD

KMD (کومودو) رمز بومی پلتفرم بلاکچین Komodo است. این اجازه می دهد تا معاملات و دارایی های ناشناس درون اکوسیستم.

در مجموع 200 میلیون سکه در دسترس خواهد بود. در کل 100 میلیون نفر فکر کردند و 90 میلیون نفر در آن توزیع شدند ICO. 10 میلیون دیگر برای توسعه آینده سیستم عامل Komodo پس داده شد.

کیف پول های سازگار با Komodo

کیف پول های رمزنگاری شده برنامه های نرم افزاری هستند که کلیدهای عمومی را ذخیره می کنند و همچنین با بلاکچین های مختلف ارتباط برقرار می کنند تا کاربران بتوانند ارزهای رمزنگاری شده را ارسال و دریافت کنند ، تعادل خود را دنبال کنند. ارزهای دیجیتال مختلف کیف پول سازگار دارند و برخی از کیف پول ها چندین ارز رمزپایه شده را در خود جای داده اند. در اینجا کیف پول های سازگار با Komodo آورده شده است.

لجر نانو

این کیف پول سخت افزاری برای چندین ارز رمزپایه است اما از رمزهای Komodo (KMD) پشتیبانی می کند. کیف پول های سخت افزاری برای ذخیره سکه ها / نشانه ها به عنوان کلیدهای خصوصی رمزگذاری شده و ذخیره شده در دستگاه ایمن هستند.

آگاما کیف پول

این کیف پول رسمی است که توسط تیم پشتی Komodo برای نشانه های KMD ساخته شده است. کیف پول رومیزی دارای مبادله داخلی است و از سایر سکه های رمزنگاری نیز پشتیبانی می کند. این کیف پول برای ذخیره سازی نشانه های KMD استفاده می شود و سالانه سود کسب می کنید. این سیستم عامل برای سیستم عامل های ویندوز ، مک و لینوکس موجود است.

کیف پول کاغذی Komodo

با کیف پول کاغذی Komodo می توانید آدرس KMD و کلیدهای خصوصی خود را چاپ کنید. نرم افزاری که کلیدهای خصوصی را تولید می کند برنامه هایی مبتنی بر مشتری هستند ، به این معنی که توسعه دهندگان هیچ ایده ای ندارند که کلیدهای خصوصی و توسط چه کسی چاپ می شوند. کیف پول های کاغذی تا حدی ایمن هستند ، به شرطی که آن را از دسترس دور کنید زیرا از دست دادن کاغذ به معنای از دست دادن ارزهای رمزپایه است. اگر از استفاده از کیف پول کاغذی راحت هستید ، می توانید اینجا کلیک کنید یکی برای خودت بدست بیاری.

ارز رمزنگاری KMD را از کجا بخرید?

KMD در برخی از صرافی ها ذکر شده است. بینانس, Bittrex, اوبیت, Vebitcoin, رمزنگاری, BarterDEX, HitBTC, رمزنگاری, CoinExchange, و ShapeShift. بهترین راه برای خرید KMD مبادله ارزهای رمزپایه دیگر با آن است.

تیم پشت پروژه کومودو

Komodo توسط تیمی از برنامه نویسان به سرپرستی شخصی با نام مستعار ساخته شده است jl777. وی توسعه دهنده اصلی پروژه کومودو است و همچنین درگیر توسعه پروتکل Zcash بود. سایر اعضای اصلی پروژه را می توان در زیر مشاهده کرد:

ذخیره نشانه های KMD برای سود

نگه داشتن Komodo (KMD) در کیف پول ، سالانه 5٪ به شما می دهد. بهترین قسمت آن این است که برای دریافت جایزه مجبور نیستید آنلاین شوید یا هر کاری انجام دهید. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که حداقل هر چند وقت یک بار از حساب خود استفاده کنید.

این ویژگی پاداش همان چیزی است که بلاک چین اثبات سهام آن را پیاده سازی می کند ، با این حال ، Komodo یک پلتفرم بلاکچین اثبات کار است. با Komodo ، مانده های بالای 10 KMD برای دریافت پاداش واجد شرایط هستند و مشاهده خواهید کرد که تعادل شما هر بلوک افزایش می یابد.

کیف پول پیشنهادی برای قرار دادن نشانه های Komodo (KMD) کیف پول Agama است. اینجا کلیک کنید اگر قبلاً آن را بارگیری نکرده اید ، بارگیری کنید.

آینده کومودو

هر دو سیستم عامل و توکن آینده امیدوارکننده ای را برای دارندگان و سرمایه گذاران در اختیار دارند. این مورد مداوم توسط علاقه مندان به ارزهای رمزپایه مورد پذیرش قرار می گیرد ، که ارزش آن را به مرور ثابت می کند.

با این حال ، مشخص نیست که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد ، اما این شانس وجود دارد که کمی زود Komodo در جدول رده بندی صعود کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me