banner
banner

رمز ارز Lisk (LSK) چیست؟ همه ی چیزهایی که لازم است بدانی

لیسک چیست?

خطر یک پلت فرم بلاکچین منبع باز است که توسط آن تأمین می شود نشانه های Lisk (LSK) که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را به زبان برنامه نویسی JavaScript کدگذاری کنند. با Lisk ، توسعه دهندگان می توانند برنامه هایی را در زنجیره جانبی خود که به شبکه Lisk متصل هستند و همچنین با رمز سفارشی خود ایجاد کنند..

از این نظر ، Lisk مشابه بلاک چین Ethereum است. با این حال ، پلت فرم Lisk برای ایجاد قراردادهای هوشمند ساخته نشده است ، بلکه برای توسعه برنامه ها و عملکردهای متنوع با استفاده از چارچوب LISK AppSDK.

با هدف دسترسی آسان به توسعه بلاکچین ، Lisk توسط Crypti چنگال خورد ماکس کردکس و الیور بددوز در مه 2016.

با استفاده از Lisk App SDK ، توسعه دهندگان می توانند برنامه های backend و همچنین front end را توسعه دهند. سپس همچنین می توان با استفاده از Lisk App SDK ویژگی هایی را برای برنامه های آنها و رابط های کاربری ایجاد کرد. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های بلاکچین را به راحتی در یک بسته قابل بارگیری ایجاد کنند. قسمت جلوی این برنامه ها به صورت غیرمتمرکز قابل دسترسی است که در صنعت بلاکچین در حال حاضر یک ویژگی منحصر به فرد است.

آنچه لیسک را منحصر به فرد می کند?

چندین جعبه ابزار توسعه دهنده و سیستم عامل بلاکچین وجود دارد ، اما Lisk امیدوار است که با دسترسی به آن توسط کیت توسعه نرم افزار که با استفاده از JavaScript نوشته شده است ، متفاوت باشد. با Lisk ، توسعه دهندگان همچنین می توانند بر خلاف سیستم عامل های دیگر ، روی تجربه کاربر تمرکز کنند.

شبکه اصلی امنیت و ثبات را فراهم می کند. همچنین ، زنجیرهای جانبی امکان انعطاف پذیری نامحدود را فراهم می کنند. Lisk به توسعه دهندگان مکانی می دهد تا بتوانند شبکه بلوک زنجیره ای خود را ایجاد کنند ، این کاملا تحت کنترل آنها است.

توسعه دهندگان همچنین می توانند شبکه خود را به صورت زنجیره جانبی و بدون تلاش و زمان زیاد برای ساخت بلاکچین کاملاً از ابتدا ایجاد کنند. Lisk این کار را بسیار سریعتر انجام می دهد.

چگونه می توان از برنامه Lisk SDK استفاده کرد?

امکانات استفاده از کیت توسعه نرم افزار بی حد و حصر است. توسعه شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز ، بازی ها ، پیام رسان ها و سایر برنامه های مستقل از سیستم عامل امکان پذیر است. قسمت خوب این است که توسعه دهنده هیچ مشکلی در پیروی از پروتکل های شبکه نظیر به نظیر یا ایجاد الگوریتم های اجماع نخواهد داشت..

چگونه می توان با لیسک شروع کرد?

به استفاده از Lisk تا قابلیت های کامل, شما با ایجاد یک حساب کاربری و بارگیری حساب کاربری شروع می کنید کیف پول لیسک, سپس برنامه را راه اندازی کنید. پس از این موارد ، برخی از نشانه های LSK را به دست می آورید که می توانید آنها را از صرافی های رمزنگاری مختلف خریداری کنید. نشانه ها برای هر عملی که در سیستم عامل Lisk انجام می شود لازم است ، بنابراین خرید LSK یک گزینه نیست.

اکنون می توانید ویژگی های حساب خود را به دلخواه خود تنظیم کنید ، از جمله گزینه های افزودن عبارت عبور دوم برای امنیت بیشتر. اکنون شما آماده کاوش در ابزارهای Lisk Blockchain Explorer هستید. برای مهمترین اخبار جامعه Lisk باید بررسی کنید مجله LiskMagazine.

توسعه برنامه غیرمتمرکز در معرض خطر

برنامه های غیرمتمرکز / برنامه های Blockchain همان چیزی است که آنها نامیده می شوند. برنامه هایی که روی چندین سرور اجرا می شوند ، امنیت و زمان پنهان را فراهم می کنند و همچنین یک مدل کاملاً جدید تجاری را ارائه می دهند. یکی از ویژگی های قدرتمند Lisk توانایی استقرار ، مدیریت و توزیع برنامه های غیرمتمرکز همه در یک مکان با تجربه کاربری یکپارچه است..

برنامه های غیرمتمرکز شامل بسته های جلو و عقب هستند. از طرف دیگر ، یک قرارداد هوشمند فقط یک فرآیند باطن است. به عبارت دیگر ، توسعه یک برنامه غیرمتمرکز در قراردادهای هوشمند به این معنی است که شما باید برای سیستم های جلویی به سیستم های شخص ثالث اعتماد کنید.

تیم Lisk درک آسان و سریع پلت فرم Lisk را برای تازه کارها و افراد حرفه ای آسان و سرگرم کننده می کند مستندات در مورد نحوه ارسال و دریافت LSK ، بارگیری برنامه ها و غیره بدون اینکه گیک های فنی باشید.

تنظیم کیف پول برای Lisk

لیسک نانو کیف پول رسمی توکن های LSK است. به کاربران امکان می دهد معاملات را از طریق شبکه Lisk دریافت و ارسال کنند. همچنین یک UI ساده برای ویژگی های پیشرفته تر مانند رأی دادن نماینده یا ثبت عبارت عبور دوم فراهم می کند.

با اتصال Lisk Nano ، به دلیل اتصال کیف پول با گره رسمی Lisk که توسط بنیاد Lisk برگزار می شود ، همگام سازی بلاکچین مورد نیاز نیست..

نحوه خرید ریسک

ریسک در برخی صرافی ها ذکر شده است. اینها گزینه های زیادی را برای سرمایه گذاران برای خرید نشانه های Lisk (LSK) فراهم کرده است. LSK را می توان با استفاده از فیات خریداری کرد و همچنین می توان با ارزهای رمزپایه دیگر مبادله کرد. صرافی های رمزنگاری شده که نشانه های LSK را شامل می شوند بینانس, یوبیت, CoinEgg, اوبیت, Bit-Z, Bittrex, BitBay, پولونیکس, هووبی, HitBTC, Livecoin, ChaoEX, Exrates, اتاق سکه, Gate.io, و LiteBit.eu. همچنین می توانید Lisk را با ارزهای رمزپایه و فیات از طریق مبادله / خرید کنید تغییر سکو.

تیم پشت خطر

برخی از افراد تلاش می کنند تا مطمئن شوند این پروژه موفقیت آمیز است ، اما در اینجا دو فرد برجسته وجود دارد که باید آنها را بشناسید.

ماکس کردک – رئیس جمهور و بنیانگذار

Kordek کارآفرینی است که به فن آوری های مخرب علاقه مند است. وی که تجربه زیادی در فناوری بلاکچین و دیدن بسیاری از پتانسیل های کاربردهای بلاکچین دارد ، Lisk را تاسیس کرد.

الیور بددوز – معاون رئیس جمهور / بنیانگذار

Beddows یک توسعه دهنده کامل پشته با بیش از 15 سال تجربه کار در ساخت برنامه های سازمانی است. وی با هدف الهام بخشیدن و ایجاد توسعه در برنامه های غیرمتمرکز رویاهای خود ، Lisk را بنیان نهاد.

به عنوان تمرکز Lisk بر تمرکززدایی ، بنیاد Lisk با پیمانکاران سراسر دنیا از مکانهایی مانند نیویورک ، برلین و زوگ همکاری می کند. تیم اصلی در برلین مستقر است.

در نتیجه

Lisk ابزاری ارزشمند برای توسعه دهندگان است که در جستجوی روشهای آسان ساخت سیستم عامل های غیرمتمرکز هستند. با کیت Lisk SDK ، زمان توسعه دهندگان کاهش می یابد ، به آنها اجازه می دهد تا به جای نگرانی در مورد جزئیات زنجیره اصلی اصلی ، روی تکمیل برنامه های خود تمرکز کنند..

Lisk (LSK) همچنین یک ارز رمزنگاری شده عالی برای نگهداری است زیرا افراد با نگه داشتن برخی از نشانه های LSK در کیف پول خود به مردم پاداش می دهند.

لینک های مفید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me