banner
banner

A Beginner’s Guide to Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB) توکن توسعه یافته توسط است بینانس, بزرگترین مبادله ارز رمزنگاری شده در جهان بر اساس حجم تجارت. هدف این توکن کاهش هزینه معاملات در سیستم عامل است به شرط استفاده از رمز BNB. BNB یک رمز ERC-20 است که در بلاک چین Ethereum ایجاد شده است ، اما در حال برنامه ریزی برای انتقال BNB به شبکه اصلی آن است. این راهنما برای Binance Coin اصول کار پروژه را برای دستیابی به اهداف خود مرور می کند.

توابع BNB در سیستم عامل Binance

منظور از Binance Coin این است که حداقل در حال حاضر خدمات کمکی در مبادله و رانندگی را با هزینه کمتری تسهیل کنید. برخی از عملکردهایی که BNB در سیستم عامل مورد اعتماد است ، شامل پرداخت هزینه های معامله ، هزینه های مبادله و هزینه های لیست است.

برای جلب توجه مردم به استفاده از رمز BNB ، Binance هنگام استفاده از این توکن 50 درصد تخفیف در نظر گرفت. با این حال ، تخفیف به مدت چهار سال هر سال کاهش می یابد.

طبق مقاله سفید توکن ، تخفیف در سال اول 50 درصد ، در سال دوم 25 درصد ، در سال سوم 12.5 درصد و 25/6 درصد خواهد بود. در سال پنجم ، Binance پایان تخفیف ها را هنگام استفاده از رمز BNB در صرافی مشاهده می کند. هزینه معاملات در سیستم عامل در حال حاضر 0.1 درصد است.

جدا از پرداخت هزینه در صرافی ، می توان از آن برای خرید نشانه های ICO خاص ذکر شده در سیستم عامل نیز استفاده کرد.

تاریخچه سکه BNB

تاریخچه BNB با تاریخ Binance در هم آمیخته است. در اواسط سال گذشته ، صرافی یک پیشنهاد اولیه سکه صادر کرد.

ICO از 14 ژوئیه تا 27 ژوئیه 2017 اجرا شد و درآمد حاصل از آن برای راه اندازی صرافی ارز رمزنگاری Binance و رمز BNB استفاده شد. 100 میلیون BNB در دوره ICO فروخته شد و 15 میلیون دلار جمع شد.

دفتر مرکزی این صرافی در ابتدا در چین بود اما جابجا شده دفاتر اصلی آن در مالت پس از اینکه دولت چین ممنوعیت فعالیت ارزهای رمزپایه را در این کشور وضع کرد.

این پلتفرم توسط چانگ پنگ ژائو که بنیانگذار آن نیز هست. راجر وانگ (CTO) ، جیمز هوفبائر (معمار ارشد) و پاول جانکوناس (معاون مهندسی).

شایان ذکر است که چند ماه پیش ، تیم پشت سر Binance تصمیم گرفتند تخصیص رمز خود را برابر با 40 درصد از کل سکه های صادر شده توسط صرافی ، بسوزانند. به این ترتیب ، آنها برای ادامه کار خود نیازی به قیمت BNB نخواهند داشت.

کاهش عرضه BNB

Binance عنوان کرده است که نیاز به کاهش میزان BNB در گردش خون به تنها 100 میلیون است که 50 درصد از کل توکن BNB است. اینها با سوزاندن یا خرید مجدد نشانه های BNB به صورت فصلی حاصل می شود. در هر سه ماهه ، مقدار توکن های BNB خریداری شده به ارزش 20 درصد سود سه ماهه بورس خواهد بود.

با خرید توکن های خود ، Binance می خواهد عرضه را کاهش دهد و تقاضایی را که ممکن است تأثیر مثبتی بر قیمت BNB داشته باشد ، ایجاد کند..

رمز BNB همچنین می تواند برای موجودی سکه های کوچک دیگری که توسط صرافی به عنوان “گرد و غبار کریپتو” نامیده می شود ، مبادله شود. گرد و غبار Crypto از چندین سکه روی سیستم عامل می تواند به رمز BNB تبدیل شود.

در تاریخ 12 ژوئیه ، Changpeng Zhao اعلام کرد که آنها از همه تخصیص های BNB خود صرف نظر می کنند و آنها را در جهت تعهد خود به سوزاندن 100 میلیون توکن BNB کمک می کنند. تیم پشت سر Binance تصمیم گرفتند که نشانه های خود را با آخرین رایت سه ماهه که 808،888 BNB سوزانده شد ، بسوزانند. 

همانطور که آقای ژائو توضیح داد ، تیم Binance 40٪ از کل عرضه BNB را در اختیار داشت که به آنها پاداش کارهایی که در ساخت پلت فرم معاملات رمزنگاری و اکوسیستم بلاکچین به آنها داده شده بود ، اختصاص داده شد. به این ترتیب ، آنها همچنان BNB را بر اساس حجم معاملات Binance هر سه ماهه می سوزانند اما تیم از تخصیص رمز خود صرف نظر کرده است. 

هدف این است که زمانی که تقریباً 189،000،000 BNB عرضه وجود دارد ، به 100000000 سکه BNB برسیم.

Changpeng ژائو در یک پست وبلاگی نوشت منتشر شد در ماه جولای:

“تیم ابتدا 80،000،000 تخصیص تیم BNB را می سوزاند و 9،000،000 BNB باقی مانده توسط صرافی Binance.com سوزانده می شود.”

به این ترتیب ، Binance قرار است 0 BNB از منبع اصلی به خود اختصاص دهد. تمام وجوهی که شرکت جمع خواهد کرد از خدماتی که هم اکنون ارائه می دهند تأمین خواهد شد.

برنامه های آینده برای سکه Binance (BNB)

Binance قصد دارد سکه را از سیستم عامل Ethereum همراه با غیر متمرکز کردن مبادله در Binance Chain که BNB رمز بومی است ، منتقل کند. Binance همچنین در تلاش است تا از مدیریت شرکت در جامعه مدیریت شود.

برای افزایش تقاضا برای رمز BNB ، Binance چندین پروژه را آغاز کرده است که شامل Binance Launchpad است که در ICO تخصص دارد و اجازه استفاده از BNB را می دهد. همچنین وجود دارد بنیاد خیریه Binance Blockchain که کمک های مالی را به صورت توکن BNB می دهد.

Binance قبلاً توانسته بود شبکه بلاکچین و تبادل غیرمتمرکز خود را راه اندازی کند. Binance Chain به پروژه ها اجازه می دهد تا سکه های خود را در بالای آن آزاد کنند و مبادله غیرمتمرکز Binance (DEX) به کاربران کمک می کند دارایی های دیجیتالی را بدون وابستگی به سیستم عامل Binance معامله کنند.. 

زنجیره Binance بود راه اندازی شد در تاریخ 23 آوریل و از رمز BNB به عنوان دارایی اصلی دیجیتال شبکه استفاده می کند. سازوکار اجماع اجرا شده توسط این شبکه بلاکچین تحت عنوان تحمل خطای بیزانس (dBFT) شناخته می شود. 

علاوه بر این ، صرافی مبادلات غیرمتمرکز خود را راه اندازی کرد تا کاربران بتوانند کنترل بیشتری بر وجوه خود داشته باشند. صرافی های متمرکز دارای نقاط ضعفی هستند که توسط هکرها مورد سو استفاده قرار می گیرند. این صرافی به دلیل هکری که قادر به دسترسی به وجوه Binance بود 7000 BTC را از دست داد. با این حال ، این سیستم عامل از صندوق SAFU خود استفاده کرد تا بتواند هزینه های از دست رفته کاربران را دوباره پرداخت کند. 17

ذخیره سازی BNB

بودن رمز ERC-20, BNB را می توان در کیف پول های نرم افزاری مانند MyEtherWallet و Jaxx ذخیره کرد ، در حالی که کیف پول های سخت افزاری مانند TREZOR و لجر نانو اس همچنین از BNB پشتیبانی کنید. به طور کلی ، هر کیف پول قابل ذخیره Ethereum (ETH) نیز می تواند رمز BNB را پشتیبانی کند.

با این حال ، با ورود رمز به بلاک چین خود ، تیم ملزم به تهیه کیف پول سازگار خواهد شد.

بیشتر بدانید

با بررسی مقاله پیش بینی قیمت BNB و تحلیل فنی ، فراتر از این راهنمای Binance Coin را بخوانید. خوانندگان علاقه مند همچنین باید پوشش ما از Binance Coin را در مقاله هایی که در مورد استفاده “گاز” آن برای مبادلات غیرمتمرکز Binance یا نحوه افزایش قیمت BNB در رابطه با گسترش بورس بررسی می کنند ، بررسی کنند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me