banner
banner

آیا Binance Coin (BNB) مطمئن ترین سرمایه گذاری رمزنگاری در سال 2019 است؟

بازار ارزهای رمزنگاری شده از روند خرس 2018 که به همه ارزهای مجازی موجود در فضا آسیب رسانده بود ، بهبود یافت. Binance Coin (BNB) ، ارز رمزنگاری شده منتشر شده توسط صرافی Binance نیز تحت تأثیر این بازار خرس قرار گرفته است. با این حال ، از دسامبر 2018 ، ارز مجازی عملکرد استثنایی داشت. 

آیا سکه Binance یک سرمایه گذاری مطمئن است?

قبل از تحلیل ویژگی های خاص Binance Coin ، لازم به ذکر است که ارزهای مجازی تمایل به دنبال چرخه های گاو نر و خرس دارند. بسیار محتمل است که اگر کل بازار رمزنگاری در حال رشد باشد ، Binance Coin رشد خواهد کرد. اگر بازار روند نزولی داشته باشد ، همان اتفاقی است که در سال 2018 افتاد. 

Binance Coin در 12 ژانویه 2018 ، زمانی که کل بازار رمزنگاری در حال رشد و گسترش بود ، به بالاترین سطح خود به تقریبا 25 دلار رسید. در دسامبر 2018 ، BNB به 4.5 دلار در هر سکه سقوط کرد. با این حال ، از آن لحظه ، آن شروع به رشد کرد و به بالاترین قیمت 39 دلار در هر BNB رسید. 

Binance Coin توسط Binance به عنوان یک رمز ابزار برای کاربران پرداخت شد تا هزینه های کمتری را در مبادله خود بپردازند. علاوه بر آن ، این شرکت قادر به جمع آوری بودجه برای حمایت از گسترش آن در بازار بود. امروزه ، پس از دو سال از انتشار در بازار ، BNB موارد استفاده زیادی دارد ، به کاربران امکان می دهد کالاهای خود را خریداری کنند ، در سرمایه گذاری ها شرکت کنند و هزینه های تجارت را پرداخت کنند.. 

سکه Binance

200 میلیون سکه BNB وجود دارد که به بازار عرضه شده است. با این حال ، انتظار می رود 100 میلیون نفر از آنها از طریق سوزاندن سه ماهه سکه از گردش خارج شوند. این بدان معنی است که اگر تقاضا افزایش یابد ، انتظار می رود قیمت BNB نیز به افزایش خود ادامه دهد. 

طبق Binance’s کاغذ سفید, 40٪ از توکن ها به تیم موسس تعلق گرفت ، در حالی که 50٪ از کل توکن ها از طریق ICO منتشر شد. 10٪ در میان سرمایه گذاران فرشته قرار داشتند. 

سکه های سه ماهه سکه برای ارز دیجیتال بسیار صعودی است. با توجه به سود حاصل از شرکت ، عرضه به طور سیستماتیک کاهش می یابد. Binance از 20٪ سود خود برای خرید BNB و سوزاندن آنها در هر سه ماه استفاده می کند. 

همانطور که توسط Changpeng Zhao ، بنیانگذار Binance گزارش شد ، تیمی که 40٪ از کل BNB را دریافت کرده تصمیم گرفت سکه های خود را رها کرده و آنها را بسوزاند. 

پست رسمی وبلاگ که این را اعلام می کند به شرح زیر است:

“کل عرضه نهایی BNB هنوز 100000000 BNB خواهد بود. کل عرضه فعلی BNB 189،000،000 BNB است ، به این معنی که 89،000،000 BNB هنوز هم باید سوزانده شود. تیم ابتدا 80،000،000 BNB تخصیص تیم را می سوزاند و 9،000،000 BNB باقیمانده توسط صرافی Binance.com سوزانده می شود. “

این باعث می شود که سوزاندن نهایی 100 میلیون BNB سریعتر انجام شود ، که در مدت زمان کوتاهتری بر BNB تأثیر می گذارد. 

Binance Coin به دلیل تقویت موقعیت بیت کوین در بازار از 39 دلار در پایان ماه ژوئن به 25.4 دلار در 17 جولای سقوط کرد. محبوب ترین دارایی دیجیتال از نظر تسلط حضور خود را در فضای رمزنگاری افزایش داده و تقریباً به 70 درصد ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه رسیده است. 

از زمان رسیدن به 25.4 دلار ، Binance Coin بخشی از ارزش از دست رفته را بازیافت و در حال حاضر نزدیک به 30 دلار برای هر BNB معامله می شود. 

از نظر BTC ، BNB در آوریل 2019 وقتی که می توان هر کد BNB را با 0.0047153 BTC خریداری کرد ، به بالاترین نقطه خود رسید. پس از سه ماه و نیم ، BNB در حدود 0.00235 BTC برای هر سکه معامله می شود. 

شایان ذکر است که بیت کوین در طی ماه های گذشته در مقایسه با بازار altcoin رشد کرده است ، که بدون یافتن ته پایین در حال کاهش است.. 

تیم Binance

تصمیم برای استفاده نکردن از بودجه ای که به آنها برای ایجاد این پلتفرم اعطا شده است ، نشان می دهد که این تیم کاملاً بر روی ایجاد یک تبادل سودآور متمرکز شده است که بتواند بیشترین تعداد کاربر را داشته باشد. علاوه بر این ، این شرکت در حال کار برای ارائه محصولات جدید و بهتر است 

Changpeng Zhao خود بنیانگذار Bijie Tech است ، شرکتی که سیستم های تبادل مبتنی بر ابر را به اپراتورهای مبادله ارائه می دهد. این شرکت توانست بیش از 30 صرافی مختلف را در قاره آسیا تأمین کند و درآمد چند میلیون دلاری را ببندد. 

آقای ژائو نه تنها دو سال است که به عنوان مدیر عامل Binance کار می کند ، بلکه پس از تأسیس آن به عنوان CTO OKCoin نیز کار می کند. 

از دیگر اعضای تیم می توان به تد لین ، مدیر ارشد رشد ، یی هه ، بنیانگذار و مدیر CMO ، و الخاندرو ایسازا ، سرپرست توسعه بلاکچین اشاره کرد.. 

محصولات Binance

Binance در حال رشد است و خدمات جدیدی را به بازار ارزهای رمزپایه ارائه می دهد. در حال حاضر آنها نه تنها مبادله ارز رمزنگاری ساده هستند ، بلکه همچنین مبادله غیرمتمرکز (DEX) را توسعه داده اند ، میز تجارت فرابورس برای سرمایه گذاران بزرگتر ، یک بنیاد خیریه و Binance Launchpad. 

صرافی غیرمتمرکز ایجاد شده است تا به کاربران امکان کنترل دارایی های دیجیتالی خود را بدهد. صرافی های متمرکز معمولاً هدف هکرها و مهاجمان قرار می گیرند. در واقع ، Binance خود چند ماه پیش توسط 7000 BTC هک شد. در یک مبادله غیرمتمرکز ، کاربران با در دست داشتن کلیدهای خصوصی خود همچنان دارایی های دیجیتالی خود را کنترل می کنند. صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال را از طرف کاربران نگه می دارند. 

سرمایه گذاران بزرگتر از طریق میز معاملات فرابورس خود می توانند معاملات خود را انجام دهند بدون اینکه تأثیر زیادی در قیمت ارزهای دیجیتال داشته باشند. به این ترتیب آنها می توانند قیمت اجرایی بهتری برای تجارت خود پیدا کنند. 

Binace Launchpad ابتکاری است که توسط صرافی آغاز شده و به استارت آپ ها اجازه می دهد تا با استفاده از بستر Binance سرمایه جمع کنند. وجوه را می توان با سکه های BNB خریداری کرد و کاربران باید از یک طرح قرعه کشی پیروی کنند تا برای شرکت در این IEO (پیشنهادات اولیه مبادله) انتخاب شوند. این باعث می شود BNB یک سکه بسیار مفید برای شرکت ها ، سرمایه گذاران و کل جامعه رمزنگاری ها باشد. 

صرافی دیجیتال ارز نیز راه اندازی کرده است بنیاد خیریه Blockchain که به افراد امکان می دهد ارزهای دیجیتالی را به ابتکارهای مختلف اهدا کنند. اکثر این پروژه ها در آفریقا واقع شده اند و سعی دارند به کودکان و ذی نفعان امکان تحصیل ، خدمات خوب ، مراقبت های بهداشتی و موارد دیگر را بدهند.. 

طبق سایت رسمی خیریه Binance ، 1224 اهدا کننده 493.49 BTC برای کمک به 74794 نفر در فقیرترین کشورهای کره زمین اهدا کردند. 

همانطور که در این بخش اشاره کردیم ، موارد استفاده از Binance Coin نیز در بازار در حال رشد است. چندین ارز رمزپایه با استفاده از پروتکل BEP2 در بالای Binance Chain منتشر شده است. در گذشته ، بسیاری از پروژه ها نشانه های خود را در بالای Ethereum (ETH) منتشر می کردند. اکنون ، ICO ها ، پروژه ها و شرکت ها می توانند از پروتکل BEP2 مبتنی بر Binance Chain برای انتشار ارزهای رمزپایه خود استفاده کنند.

بازگشت به 24 ژوئن ، پایدار اعلام کرد اولین پایدار کوین مبتنی بر Binance Chain. هدف این بود که یک جفت معاملاتی در سیستم عامل Binance DEX و Binance نیز ارائه شود. جفت معاملات در Binance DEX BNB / USDSB است. 

این اولین پایدار Bitcoin BEP2 بود که در Binance DEX راه اندازی شد. ایجاد امکان ایجاد جفت های معاملاتی شفاف ، مایع و پایدار برای سایر پروژه های بلاکچین. 

برای اینکه Binance پشتیبانی EUR و GBP را برای کاربران ارائه دهد ، این شرکت تصمیم گرفت یک ارز رمزنگاری شده به نام Binande Jersey راه اندازی کند. Binance Jersey دارای 11 جفت معاملاتی در یورو و GBP است. کاربران همچنین می توانند Binance GBP Stable Coin (BGBP) را برای GBP استفاده کنند. اگرچه صرافی دارای حجم معاملات کمتری نسبت به صرافی Binance سنتی است ، اما این یک گام در مسیر درست است. 

سرانجام ، Binance همچنین در تلاش است تا به کاربران آمریکایی امکان دسترسی به جفت های مختلف تجاری در بازار را ارائه دهد. پس از مشارکت با یک شرکت محلی در ایالات متحده ، Binance اعلام کرد که آنها Binance US را راه اندازی می کنند ، که انتظار می رود ارزهای رمزنگاری شده برای بازار ایالات متحده تمرکز کند. 

ایالات متحده ، مانند بسیاری دیگر از کشورها ، یک چارچوب نظارتی دارد که برای دارایی های خاص دیجیتال بسیار محدود کننده است. به همین دلیل است که آژانس های نظارتی از کسانی که این نشانه ها را تبلیغ می کنند یا خدمات مربوط به آنها را ارائه می دهند عقب مانده اند. 

برخی از ارزهای دیجیتالی که می توانند برای معامله در Binance US در دسترس باشند شامل Cardano (ADA) ، Bitcoin (BTC) ، Basic توجه نشانه (BAT) ، Binance Coin (BNB) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Decentraland ( MANA) ، NEO (NEO) ، سکه USD (USDC) ، Stellar (XLM) و بسیاری دیگر. 

Binance در این باره توضیح داد:

“Binance US یک چارچوب ارزیابی خطر ابتلا به دارایی دیجیتال را برای کمک به انتخاب پروژه های صحیح بلاکچین با شانس واقعی برای کارآیی بیشتر جهان ، ایجاد شفافیت در استانداردهای لیست ما و اطمینان از انطباق Binance ایالات متحده با الزامات قانونی قابل اجرا تصویب کرده است.”

برخی از ارزهای دیجیتال در میان ده ارز اصلی که ممکن است در این لیست وجود نداشته باشند عبارتند از XRP ، Bitcoin Satoshi Vision (BSV) و Monero (XMR). اگر Binance Coin به بورس ایالات متحده اضافه شود ، انتظار می رود که هجوم جدیدی از سرمایه گذاران را دریافت کند. 

نتیجه

سرانجام ، گزارشی که توسط Multicoin Capital انجام شده نشان می دهد که آنها در مورد این ارز دیجیتال و آینده آن بسیار صعودی هستند. تحلیلگر Multicoin Capital معتقد است که ارزش غیر سوداگرانه بلند مدت BNB تابعی از سود خالص Binance ، سودمندی BNB ، تعداد BNB در اختیار کاربران و حجم و پارامترهای Binance Chain DEX است.. 

با پروژه های در حال رشد که تقاضای توکن BNB دارند ، با تقاضای بیشتر توکن های BNB از طرف فعالان بازار ، با تیمی که تصمیم گرفته است تمام سکه های دریافتی خود را پس از ICO رایت کند و با بسیاری از ویژگی های دیگر ، به نظر می رسد ارز دیجیتال یکی از این موارد باشد با بهترین چشم انداز آینده. 

از دسامبر 2018 تاکنون ، ارز مجازی 766٪ گسترش یافته است و به کاربران اجازه می دهد عملکرد بهتری با این سرمایه گذاری در مقایسه با سایر دارایی های دیجیتال مانند Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) یا Litecoin (LTC) داشته باشند. در واقع ، ارز دیجیتال در میان 6 ارز برتر دیجیتال قرار گرفت و می تواند در آینده به رشد خود ادامه دهد. 

برای صرافی بسیار مهم خواهد بود که بتوانید حرکت فعلی را که Binance Coin در سال گذشته ایجاد کرده است حفظ کنید. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me