banner
banner

OKExChain – قبلاً OKChain – ارتقا Maj عمده را مشاهده می کند ، آن را به سمت چشم انداز غیرمتمرکز خود حرکت می دهد

مالت ، 14 سپتامبر 2020 – OKEx (www.okex.com) ، بورس ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان ، اعلام کرد که OKChain ، زنجیره عمومی تجاری توسعه یافته توسط OKEx ، به طور رسمی به OKExChain تغییر نام داده است. OKExChain به عنوان یک زنجیره عمومی با تمرکز بر عملکردهای معامله ، در بسیاری از زمینه ها از جمله معاملات در هر ثانیه ، حاکمیت بر روی زنجیره ، عدم اجازه و مکانیزم های میان زنجیره ای پیشرفت زیادی کرده است.

از نظر میزان عدم تمرکز ، زنجیره های عمومی توسعه یافته در بورس نیز OKExChain پیشتاز هستند. با استفاده کامل از ماهیت شبکه های نظیر به نظیر ، پیاده سازی برگشت ناپذیری و خودمختاری کارآمد در کد منبع آن ، هیچ شرکت کننده ای (از جمله توسعه دهنده آن ، OKEx) قادر به کنترل یا دستکاری زنجیره عمومی نیست ، بنابراین دستیابی به عدم تمرکز مطلق و معنی OKExChain را می توان یک در نظر گرفت "اصولگرا" زنجیره عمومی.

“ما از قدرت فنی OKEx بسیار مطمئن هستیم. در طول آزمایش گسترده ما ، OKExChain عملکرد بسیار بالایی را با تمام عناصر لازم یک زنجیره عمومی غیرمتمرکز نشان داده است. “مدیر عامل OKEx ، جی هائو ، ادامه داد:

“تصمیماتی از قبیل اینکه آیا امکان انتخاب گره های آزاد ، تعهد به منبع آزاد ، یا داشتن نشانه های حکومتی از عناصر ضروری یک زنجیره عمومی است. بنابراین ، این همچنین ساده ترین راه برای قضاوت در مورد اینکه آیا “یک زنجیره عمومی” واقعاً عمومی است یا فقط یک زنجیره شبه عمومی است ، نیز است. با محبوبیت روزافزون مفهوم DeFi ، کاربران باید این ملاحظات را در نظر بگیرند و هوشیارتر باشند که آیا برخی از پروژه های به اصطلاح DeFi واقعا غیرمتمرکز هستند یا خیر. “

100٪ حاکمیت مبتنی بر جامعه

احتمالاً مهمترین ویژگی و مزیت OKExChain در درجه عدم تمرکز آن است. در آوریل 2020 ، OKExChain به یکی از اولین زنجیره های عمومی توسعه یافته در مبادله تبدیل شد که 100٪ منبع باز شد. هر فردی حق دارد به یک گره اعتبارسنج تبدیل شود و حتی OKEx توانایی کنترل زنجیره عمومی را ندارد. برای اینکه به یکی از گره های اعتبارسنج OKExChain تبدیل شود ، OKEx باید با سایر شرکت کنندگان رقابت کند. از هم اکنون ، 21 ابر گره و 41 گره نامزد در OKExChain شرکت کرده اند.

علاوه بر حاکمیت زنجیره ای ، کاربران OKExChain از درجه استقلال بالایی نیز برخوردار هستند. از طریق قراردادهای هوشمند OKExChain ، هر کس می تواند دارایی های دیجیتال خود را هنگام ساخت انواع برنامه های غیرمتمرکز مانند مجموعه نقدینگی خود کاربران ، صادر کند. مدل کتاب سفارش نیز مجاز نیست.

عملکرد OKExChain: TPS بالاتر از ETH

آنچه OKExChain با محوریت تجارت قصد دارد به فضای ارزهای رمزپایه بیاورد ، امکان برنامه های کاربردی در مقیاس بزرگ با کارایی بالا مبتنی بر فناوری بلاکچین است. این امر به TPS و پایداری بالایی نیاز دارد که دستیابی به آنها در شبکه غیرمتمرکز کار آسانی نیست.

OKExChain در اوج خود 10،189،564 بلوک با حجم کل معاملات 107،356،559 تولید کرد که نشان می دهد OKExChain با ثبات کار می کند. از نظر عملکرد ، TPS فعلی OKExChain از نظر تئوری می تواند به 1000 برسد ، که به طور قابل توجهی بالاتر از ظرفیت پردازش زنجیره عمومی فعلی ETH است.

علاوه بر این ، OKExChain به زودی اوراکل خود را به عنوان یک منبع تغذیه امضا شده مطمئن برای ذخیره نقدینگی و معاملات کتاب سفارش برای مشتقات مختلف ، مانند حاشیه و دائمی ، معرفی می کند..

سازگاری بالا باعث توسعه اکوسیستم می شود

OKExChain سازگار با EVM خواهد بود و از کلیه قراردادهای هوشمند Ethereum موجود در آینده پشتیبانی می کند ، این امر به توسعه دهندگان کمک می کند DApp های خود را بدون اصطکاک به زنجیره جدید منتقل کنند.

در عین حال ، این مکانیزم میان زنجیره ای به OKExChain امکان پشتیبانی و انتقال کلیه دارایی های اصلی دیجیتال را می دهد. پروتکل بین زنجیره ای غیر متمرکز IBC ادغام می شود و معاملات میان زنجیره ای توسط Relayer اجرا می شود.

علاوه بر این ، OKExDEX ، اولین پروژه در اکوسیستم OKExChain است که روی چندین سیستم عامل اجرا شده است ، یک راه حل یک مرحله ای برای صدور دارایی های دیجیتالی خود ، ایجاد جفت معاملات دارایی دیجیتال خود و تجارت آزادانه از طریق AMM و کتاب سفارش به کاربران ارائه می دهد با سهولت.

با تشکر از سازگاری بالا ، OKExChain در حال حاضر با بیش از 60 شریک اکوسیستم همکاری کرده است ، زنجیره عمومی ، استخر استخراج PoS ، کاوشگر ، کیف پول و سایر اجزای اصلی فضای رمزنگاری را پوشش می دهد.

پایان

درباره OKEx

OKEx که یک معامله در زمینه ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان است ، متنوع ترین بازار را ارائه می دهد که در آن معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می شوند. ما معاملات محلی و مشتقات – از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های – ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم و به انعطاف پذیری سرمایه گذاران در تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ، ارائه می دهیم..

تماس با رسانه

ویوین چوی

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

vivienchoi

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me